Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie AC (Autocasco)

  • Porównaj oferty w mniej niż 2 minuty
  • Zielona Karta w zakresie
  • Kupując AC online płacisz mniej!
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Jak kupić ubezpieczenie AC w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Otwórz kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych

Polisy Autocasco różnią się nie tylko ceną, ale także zakresem usług i warunkami umowy. Z pomocą kalkulatora wybierzesz ubezpieczenie AC idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, charakterystyki auta i możliwości finansowych.

Uzupełnij formularz

Wypełnij formularz online

Wypełnienie formularza związanego z ubezpieczeniem Autocasco zajmie Ci zaledwie kilka minut. Umieść w nim dane dotyczące pojazdu i jego właściciela, by dobrać optymalne ubezpieczenie AC – w korzystnej cenie. To się naprawdę opłaca!

Porównaj

Porównaj wiele ofert Autocasco

Zapoznaj się z ofertami Autocasco proponowanymi przez wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe – partnerów KioskPolis.pl. Poznaj wszystkie szczegóły polisy Autocasco i znajdź satysfakcjonującą ofertę w najniższej możliwej cenie!

Kup bezpieczenie

Kup Autocasco online

Teraz polisę Autocasco możesz kupić przez internet bez wychodzenia z domu. Oszczędzasz swój czas i pieniądze. Ubezpieczenie AC, które możesz wydrukować, otrzymasz na swój adres mailowy. Wybierz Autocasco w niższej cenie z minimum formalności.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenie AC na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Tanie i korzystne Autocasco. Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie AC w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze polisy AC

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Najniższa cena Autocasco na rynku

Klienci KioskPolis.pl szukający ubezpieczenia Autocasco korzystają z najniższych możliwych cen. Wystarczy wypełnić online krótki formularz, aby poznać oferty Autocasco wiodących towarzystw ubezpieczeniowych. Zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia, wybierz ofertę idealnie dopasowaną do twoich potrzeb. Przekonaj się, że polisa Autocasco nie musi być kosztowna.

Wygoda

Autocasco bez wychodzenia z domu

Kupowanie ubezpieczenia Autocasco na KioskPolis.pl to również ogromna wygoda. Bez wychodzenia z domu sprawdzisz, jakie ubezpieczenie AC oferują wiodące towarzystwa ubezpieczeniowe działające na polskim rynku. Nie musisz odwiedzać wielu punktów stacjonarnych, by znaleźć optymalną i tanią polisę Autocasco. W KioskPolis.pl dostęp do ubezpieczeń i ich zakup jest możliwy 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!

Poczucie bezpieczeństwa

Bezpieczny zakup Autocasco online

Kupowanie polisy Autocasco i innych ubezpieczeń przez internet w KioskPolis.pl jest całkowicie bezpieczne. Jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym i nie udostępniamy danych naszych klientów innym podmiotom. Informacje, które umieścisz w formularzu online kupując ubezpieczenie Autocasco nie są przez nas gromadzone. Cieszymy się zaufaniem tysięcy klientów, które stanowi jeden z filarów naszej działalności.

Szeroki wybór

Szeroki wachlarz możliwości

Ubezpieczenie AC może być jednocześnie korzystne i tanie. Dostosowane do Twoich potrzeb Autocasco znajdziesz dzięki możliwości porównania wielu ofert, zgromadzonych w jednym miejscu. W KioskPolis.pl prezentujemy polisy Autocasco sprawdzonych i zaufanych towarzystw ubezpieczeniowych, które konkurują o klientów między innymi ceną. Autocasco kupione wygodnie online sprawi, że Ty i Twoi bliscy poczujecie się komfortowo i bezpiecznie podczas każdej podróży autem. Nie czekaj i wybierz najlepsze Autocasco na KioskPolis.pl!

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Co to jest Autocasco?

Autocasco (skrótowo określane jako AC) jest dodatkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym. Nie jest obowiązkowe, ale cieszy się dużą popularnością wśród kierowców. Polisa gwarantuje wsparcie w razie kłopotów z pojazdem, wywołanych przez zdarzenia losowe. Zapewnia wsparcie finansowe, które można przeznaczyć na naprawę lub zakup nowego auta. Świadczenie to jest jednym z najczęściej kupowanych, ponieważ często można nabyć je w korzystnym cenowo pakiecie OC+AC.

Jaka jest cena ubezpieczenia AC?

Ubezpieczenia AC są dodatkową usługą oferowaną przez firmy ubezpieczeniowe, a co za tym idzie – ceny polis i ich zakres są bardzo zróżnicowane. Skorzystanie z kalkulatora online daje Ci możliwość znalezienia najkorzystniejszego pakietu AC w najniższej cenie. Kalkulatory pozwalają także na znalezienie pakietu AC/OC idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb pod względem zakresu ubezpieczenia.

Od czego zależy cena ubezpieczenia AC?

Ceny dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym autocasco, znacznie się od siebie różnią. Zazwyczaj na cenę ma wpływ zakres ubezpieczenia oraz to, czy wykupujesz je po raz pierwszy. Można zauważyć zależność – im wyższa jest składka AC, tym szerszy jest zakres ochrony, jednak nie zawsze musi się to sprawdzać. Na wysokość stawki wpływa także wartość i wiek pojazdu, miejsce zamieszkania kierowcy oraz zakres terytorialny ubezpieczenia.

Zakres ochrony AC – od czego chroni autocasco?

Zakres ochrony AC różni się w zależności od polityki ubezpieczalni czy wybranego wariantu. Zwykle kierowcy mogą zdecydować się na jedną z opcji – podstawową, rozszerzoną lub premium. To, od czego chroni autocasco, jest dokładnie opisane w warunkach umowy. Najczęściej polisa ta gwarantuje wsparcie w razie szkód wywołanych przez siły natury, zjawiska atmosferyczne i działanie osób trzecich. Do takich sytuacji można zaliczyć np. kolizję ze zwierzęciem, wgniecenia po opadach gradu czy kradzież.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie AC?

Autocasco nie zawsze zagwarantuje wsparcie. Każda ubezpieczalnia wyraźnie zaznacza w dokumencie OWU, kiedy polisa nie zadziała. To, czego nie obejmuje ubezpieczenie AC, jest dokładnie opisane we fragmencie dotyczącym tzw. wyłączeń. Najczęściej odmowę otrzyma się w sytuacji, gdy do szkody doszło w wyniku celowego czy skarnie nieodpowiedzialnego zachowania kierowcy. Każda firma może jednak interpretować te kwestie w inny sposób.

Jak można zgłosić szkodę z ubezpieczenia AC?

Najszybszym i najprostszym sposobem na zgłoszenie szkody jest kontakt telefoniczny z towarzystwem ubezpieczeniowym. Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię. Co ważne, należy to zrobić tak szybko jak to możliwe. Przekroczenie terminu wskazanego w OWU (czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia) może wpłynąć negatywnie na wysokość wypłaconego odszkodowania.

Czy każdy ubezpieczyciel nalicza zniżki i zwyżki w ten sam sposób?

Odpowiedź brzmi – nie. Każdy ubezpieczyciel oblicza składki za ubezpieczenie AC według własnych taryf, dlatego przed kupnem polisy warto porównać do siebie oferty różnych firm ubezpieczeniowych. Najprostszym sposobem, pozwalającym na wybranie najlepszej oferty, jest skorzystanie z porównywarki internetowej i zestawienie ze sobą dostępnych na rynku produktów. W ten sposób można porównać nie tylko ceny, ale i zakres ochrony pojazdu.

Czy ubezpieczenie AC obowiązuje także za granicą?

Zakres terytorialny wielu ubezpieczycieli oferujących AC obejmuje nie tylko Polskę, ale i inne kraje europejskie. Jeżeli często podróżujesz autem za granicę – przed wykupieniem AC sprawdź dokładnie Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU) i dowiedz się, czy dana firma posiada ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

Ubezpieczenie AC za granicą – jak zlikwidować szkodę?

Jeśli autocasco działa także poza Polską, jak najbardziej można się na nie powołać. Jak zlikwidować szkodę, gdy chce się wykorzystać ubezpieczenie AC za granicą? Należy niezwłocznie skontaktować się z towarzystwem, by ustalić dalsze działania. Istnieje szansa, że firma posiada oddział w danym kraju. Jeśli zaś pojazd został zniszczony i trzeba do zezłomować zagranicą, trzeba zadbać o odpowiednie dokumenty, by móc wyrejestrować go po powrocie do Polski.

Czy lepiej kupować AC w pakiecie z OC, czy osobno?

Ubezpieczenia komunikacyjne są dostępne w wielu różnych wariantach. Dodatkowe polisy da się dołączyć do obowiązkowego świadczenia, ale można też wykupić je jako odrębną usługę. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej kupować AC w pakiecie z OC, czy osobno. W większości przypadków podwójna polisa okazuje się bardziej opłacalna. Zwykle wypada korzystniej pod względem ceny, a często daje też dostęp do innych ciekawych rozszerzeń i dodatków.

Jak uzyskać najlepsze odszkodowanie z AC?

Wybory oraz działania ubezpieczonego mają duży wpływ na to, jakie otrzyma wsparcie. Jak uzyskać najlepsze odszkodowanie z AC? Przede wszystkim, w razie szkody warto jak najszybciej ją zgłosić, przedtem gromadząc dużo materiałów dowodowych (np. zdjęcia, zeznania świadków, notki policyjne). W niektórych przypadkach warto również skorzystać ze wsparcia rzeczoznawcy. Jeśli jest taka możliwość, zawsze lepiej jest też wybrać bezgotówkowe (serwisowe) rozliczenie naprawy.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie AC?

Na rynku działa kilkadziesiąt towarzystw, które często mają szeroką ofertę polis komunikacyjnych. Wiele osób ma więc dylemat, jak wybrać dobre ubezpieczenie AC. Najważniejsze jest, by dokładnie zapoznać się z dokumentem OWU i wybrać wariant o najlepszych warunkach. Najlepsze są opcje z bezgotówkowym rozliczeniem, działające również poza Polską oraz ze stałą wysokością odszkodowania. Nie bez znaczenia jest też oczywiście cena składki.

Zakres ochrony ubezpieczeniowej, którą może zapewnić polisa motoryzacyjna, zależy bezpośrednio od rodzaju wybranych produktów, które wejdą w jej skład. Wielu kierowców decyduje się wyłącznie na ubezpieczenie oc. Jest to obowiązkowy produkt, który musi posiadać każdy pojazd, który porusza się po krajowych drogach. Natomiast inne elementy polisy motoryzacyjnej są dobrowolne i mogą być dowolnie wybierane przez właścicieli samochodów. Do takich produktów zalicza się między innymi ubezpieczenie Autocasco. To popularny element polis motoryzacyjnych, który chętnie wybierają kierowcy. Wynika to przede wszystkim z rodzaju ochrony, którą zapewnia. Na odszkodowanie kierowca może liczyć w takich sytuacjach jak spowodowanie wypadku. Pojazd jest poddany ochronie również na wypadek kradzieży, czy jego zniszczenia w związku z oddziaływaniem zjawisk pogodowych.

Podejmując decyzję o zakupie Autocasco, warto brać pod uwagę przede wszystkim to, że jest to produkt, który ma bardzo różne zakresy ochrony. Różnice występują pomiędzy poszczególnymi wersjami ubezpieczenia. Dodatkowo każdy z nich może mieć nieco inne warunki w różnych towarzystwach reasekuracji. Z tego powodu przy wybraniu konkretnego produktu bardzo ważne jest zapoznanie się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Pozwala to dokładnie ustalić, co pokryje polisa, gdy wystąpi szkoda.

W jaki sposób działa ubezpieczenie AC?

Ubezpieczenie AC najczęściej sprzedawane jest w pakiecie z obowiązkowym OC. W takich produktach często znajdują się również inne ubezpieczenia komunikacyjne. Dotyczy to między innymi takich elementów polisy jak ubezpieczenie nnw samochodu. Natomiast polisa AC jest chętnie wybierana przez kierowców. Z tego powodu znajduje się w wielu bardziej rozbudowanych wersjach polis. Równocześnie można zdecydować się na różne wersje ubezpieczenia, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb właściciela samochodu. Przy dokonywaniu wyboru konkretnych warunków zapisanych w umowie, warto brać pod uwagę, że ubezpieczenie samochodowe AC powinno być jak najlepsze, a nie jak najtańsze. Nie oznacza to, że trzeba za taki produkt przepłacać, ale istotne jest, aby produkt realnie chronił przed konkretnymi rodzajami ryzyka.

Decydując się na wybór konkretnego zakresu ubezpieczenia, warto brać pod uwagę preferencje. Należy brać pod uwagę, że nie zawsze standardowe rozwiązania dostępne na rynku ubezpieczeniowym spełnią oczekiwania. Jednak to wyłącznie propozycje firm ubezpieczeniowych. Gdy porówna się polisy Autocasco dostępne w różnych towarzystwach reasekuracji, można dokonać znacznie lepszego wyboru. Gdy jest to konieczne, nie należy się obawiać również rozszerzenia zakresu ochrony. W ten sposób przy znacznie większej liczbie sytuacji będzie można liczyć na uzyskanie odszkodowania.

Jakie są zasady przy ubezpieczeniu AC?

Znacznie lepsze decyzje można podejmować, gdy wybiera się takie Auto Casco, w którym zapisane są określone obowiązki firmy ubezpieczeniowej. Warto sprawdzić między innymi takie informacje, jak kwota, do której nie odpowiada za szkodę ubezpieczyciel. W umowach polis motoryzacyjnych ta zasada jest nazywana franszyzą integralną. Istotna jest również zasada dotycząca wysokości odszkodowania, które można uzyskać w stosunku do tego, jaką wartość utraci pojazd. Gdy wybiera się ubezpieczenie autocasco, warto sprawdzić jaką kwotę wypłaci towarzystwo reasekuracji, gdy dojdzie do kompletnego zniszczenia pojazdu, czy jego kradzieży. W wielu firmach wartość odszkodowania jest obniżana przez utratę wartości pojazdu w związku z czasem jego użytkowania. Kolejną, ważną zasadą przy ubezpieczeniu AC jest to, na jakich warunkach będzie mogła być zrealizowana naprawa samochodu. Tutaj konieczne jest zapoznanie się z tym, czy takie usługi zostaną zrealizowane w autoryzowanym serwisie pojazdu, czy też ASO. W umowie ubezpieczenia mogą być zapisane również informacje o tym, jakie części zostaną użyte podczas serwisowania.  

Jaki może być zakres ubezpieczenia AC?

Przy każdej polisie bardzo ważne jest, aby zakres ubezpieczenia był dopasowany do potrzeb klienta. Dodatkowo ochrona zapewniana przez polisy motoryzacyjne to również możliwość uzyskania wypłaty środków finansowych przez towarzystwo reasekuracji, gdy dojdzie do konkretnego zdarzenia. Z tego powodu dobrze jest posiadać takie produkty ubezpieczeniowe, które są dopasowane do sposobu korzystania z pojazdu, przyniosą większe korzyści. Decydując się na ubezpieczenie samochodu AC, warto sprawdzić między innymi jakie rodzaje zderzeń pojazdu będą podlegały możliwości skorzystania z odszkodowania. W podstawowych produktach często jest to wyłącznie zderzenie z innym samochodem. Jednak w umowie mogą być zapisane również wypadki, w których udział brały inne osoby, zwierzęta, czy przedmioty. W zakresie ubezpieczania mogą być ujęte również uszkodzenia nie tylko samochodu, ale również jego wyposażenia.  

Oczywiście przy rozszerzonych warunkach zapisanych w umowie polisy komunikacyjnej trzeba zapłacić nieco większą składkę. Jednak, gdy obejmuje to zdarzenia, które mają dużą możliwość wystąpienia, wówczas będzie to opłacalne rozwiązanie. Z tego powodu koszt Autocasco nigdy nie powinien być jedynym czynnikiem wpływającym na decyzję o jego zakupie.  

Jak znaleźć lepszą cenę ubezpieczenia AC?

Gdy chce się kupić ubezpieczenie Auto Kasko, warto skorzystać z przydatnych narzędzi udostępnianych w Internecie. Do takich może być zaliczona porównywarka oc ac, która jest serwisem internetowym mającym na celu zapewnić możliwość wygodnego sprawdzenia różnych polis motoryzacyjnych w jednym miejscu. W ten sposób można znacznie łatwiej jest wyselekcjonować taką polisę, która będzie spełniała wszystkie oczekiwania. Dodatkowo w ten sposób można wygodnie sprawdzić warunki, które są zapewniane przez towarzystwa reasekuracji w produktach dostępnych w standardowych polisach. Pozwala to znacznie lepiej ocenić, czy zdecydowanie się na taki produkt będzie wystarczające, czy też trzeba postawić na indywidualnie ustalone z towarzystwem reasekuracji warunki. Najlepsze produkty dostępne na standardowych warunkach na rynku ubezpieczeniowym można szybko sprawdzić, wykorzystując ranking ubezpieczeń samochodowych.

Gdy chce się wykorzystać ubezpieczenie AC samochodu na niestandardowych warunkach, wówczas istotne jest oszacowanie kwoty do zapłaty w formie składki. W tym celu można wykorzystać takie narzędzia jak kalkulator oc ac. Pozwalają na sprawdzenie kosztu ubezpieczenia przy różnych warunkach, które następnie znajdą się w umowie z towarzystwem reasekuracji. Zapoznanie się z różnymi kosztami ubezpieczenia przy odmiennych parametrach polisy jest sposobem na znalezienie takich produktów, które są dostępne na dużo lepszych warunkach finansowych. Bywa to ważne, gdy kupuje się dodatkowo ubezpieczenia. Często cena AC może być wysoka, co dotyczy między innymi młodych kierowców, którzy nie mogą jeszcze korzystać z dużych zniżek. Z tego powodu im więcej informacji o różnych ofertach dostępnych na rynku się pozyska, tym znacznie łatwiej wybrać produkt, który będzie dostępny na lepszych warunkach finansowych. 

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Jan (Oleśnica)

tutaj kupiłem najtańsze oc dla toyoty

Mariusz (Pasłęk)

Ja i moje BMW jesteśmy zadowoleni 😉

Jagoda (Białystok)

Kupiłam pierwszy raz ubezpieczenie auta przez Internet i powiem szczerze, że było to bardzo proste i szybkie. Dodatkowo jak miałam pytanie to mogłam napisać na czacie. Oferta była tańsza niż ostatnio u agenta więc myślę, że za rok wrócę. Mogę z czystym sumieniem polecić

Krzysztof (Łabiszyn)

Wszystko online i bez wychodzenia z domu, polecam

Agata (Gdynia)

Brak zastrzeżeń, wszystko bardzo szybko i prosto 🙂

Katarzyna (Piaseczno)

Bardzo miła i pomocna Pani pomogła mi kupić ubezpieczenie na samochód. Pozdrawiam Panią Martę 🙂

Zbigniew (Warszawa)

Tanio i szybko. Pewnie wrócę za rok

Andrzej (Mrągowo)

Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni. Lepsze oferty niż u naszego dotychczasowego agenta!!

Jolanta (Jantar)

Trochę spóźnioną opinia ale chciała bym bardzo podziękować Państwu za pomoc! Bardzo miła i pomocna obsługa, do tego wszystko szybko! Na pewno polecę koleżanką!

Justyna (Radomsko)

Będąc za granicą potrzebowałam wykupić ubezpieczenie podróżne. Szybko otrzymałam pomoc i wybrałam pakiet idealny dla mnie.

Piotr (Lubartów)

Bardzo duży wybór ofert ubezpieczeń samochodu! Każdy znajdzie coś dla siebie! 5 gwiazdek.

Seweryn (Wrocław)

Świetne podejście do klienta. Dziękuję za pomoc przy zakupie mojego oc

Lena (Kielce)

Nie byłam pewna jakie oc najlepiej wybrać dla mojego samochodu. Na kioskpolis wszystko jest czytelne. Pierwszy raz kupowałam i nie miałam wątpliwości i obaw. SUPER 🙂

Olga (Warszawa)

W związku z panującą sytuacją utknęłam w Paryżu. Nie było problemu z przedłużeniem mojej polisy i uzyskaniem pomocy. Super!

Sylwia (Mińsk Mazowiecki)

Ja i mój narzeczony nie lubimy przepłacać, a w kiosku polis udało się znaleźć najtańsze oc

Arkadiusz (Legnica)

Duży wybór ubezpieczeń! Jestem stałym klientem. Do tej pory korzystałem z ubezpieczeń na podróż, niedawno zdecydowałem się na oc. Kompleksowa pomoc! 🙂

Eugeniusz (Kraków)

W związku z obecną sytuacją na świecie i w kraju musiałem zakupić pierwszy raz oc przez internet, miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane. Szybko, tanio, profesjonalnie. Polecam!

Mariusz (Piastów)

Miałem kilka pytań przy zakupie pierwszej polisy na swój samochód. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedzi. SUPER!

Julia (Łowicz)

Wszystko przejrzyste i konkretne. Wybór i zakup zajął mi dosłownie kilka minut!

Hubert (Rzeszów)

Sprzedałem auto i nie wiedziałem co dalej z moim oc. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedz, takie podejście sie ceni!

Aldona (Lipsko)

Bałam się zakupić ubezpieczenie na auto przez internet, ale po rozmowie z konsultantem zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwosci. Serdecznie polecam

Dominik (Łeba)

10 na 10! Super!

Sławek (Zakopane)

O tej porównywarce powiedział mi kolega, który był zadowolony ze swojego ubezpieczenia. Teraz ja jestem kolejnym zadowolonym klientem :))

Weronika (Malbork)

Przy zakupie ubezpieczenia na auto popełniłam błąd przy modelu auta. Pomoc uzyskałam natychmiast…Oby więcej firm, które tak dbają o klientów.

Krzysztof (Częstochowa)

Nie ma co się zastanawiać gdzie kupić najtańsze OC bo ja znalazłem swoje właśnie tutaj! Gorąco polecam!!!

Grzegorz (Prudnik)

Jeszcze nigdy tak sprawnie nie załatwiłem oc i ac dla mojego samochodu. Wielkie dzięki!

Maria (Katowice)

Ja i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Dziękujemy!

Patrycja (Inowrocław)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakup ubezpieczenia autka za pomocą KioskPolis. Z pewnością wrócę ponownie

Przemysław (Ostrołęka)

Razem z moim tatą mamy auto na współwłasność. Zdecydowaliśmy się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem tej strony i z pewnością wrócimy za rok 🙂 szybko, prosto i tanio

Wojciech (Radzyń Podlaski)

  1. Szybko, sprawnie i przejrzyście, czyli tak jak lubię! Nigdy tak szybko nie udało mi się załatwić OC

Olga (Lublin)

Dużo wyjeżdżam autem za granicę. Zadzwoniłam po poradę co do wyboru ubezpieczenia i otrzymałam fachową pomoc.

Filip (Szczecin)

Najlepsze oferty dostępne na rynku! Kupiłem ubezpieczenie dla mojego auta i wszystkie dokumenty otrzymałem w przeciągu kilku minut na maila!

Sebastian (Opole)

Ja i moja narzeczona dużo podróżujemy. Zawsze kupujemy ubezpieczenia turystyczne w kioskpolis. Otrzymujemy też czasem maile z kodami rabatowymi, dzięki czemu udało Nam się wykupić świetne i tanie ubezpieczenie na wyjazd na narty. Polecam!

Zuzanna (Gdańsk)

Zakup ubezpieczenia samochodu to dla mnie czarna magia, ale dzięki tej porównywarce udało mi się załatwić bez problemowo wszystkie formalności. Dziękuję i polecam!

Jacek (Łódź)

Dobry sprzedawca polis sprawdza się w trudnych nietypowych sprawach. Polecam kiosk polis

Tomasz (Warszawa)

Wygodny i przejrzysty sposób zakupów ubezpieczenia. Dużo zróżnicowanych opcji. Bardzo szybka obsługa, wyczerpujące odpowiedzi i pomoc w wypadku problemów. Dziękuję i polecam!

Marta (Kraków)

Mają dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych, szybko odpisują na maile, OK

Łukasz (Sieradz)

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szybko i konkurencyjne ceny, polecam

Kasia (Gdańsk)

Wszystko super, znalazłam tutaj najtańsze oc, dodatkowo nw było w cenie

Krzysiek (Warszawa)

Kupiłem ubezpieczenie na wyjazd na święta. Wszystko super i taniej niż u inny. polecam!

Robert (Ełk)

Razem z Partnerką ubezpieczyliśmy nasze auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam.

 

Dorota (Katowice)

5 gwiazdek!! 🙂

Marta (Konstancin-Jeziorna)

Dużo podróżuje i zawsze kupuje ubezpieczenie na podróż u nich. Ostatnio zakupiłam również ubezpieczenie auta i śmiało mogę wszystkim polecić. Zero problemów, dobre ceny i zawsze można liczyć na pomoc 🙂

Ernest (Rawicz)

Bez wychodzenia z domu udało mi się wybrać najkorzystniejeszcze oc

Teresa (Gołdap)

Ubezpieczyłam się po raz kolejny i mogę śmiało polecić

Hubert (Warszawa)

Kupiliśmy z narzeczoną ubezpieczenie turystyczne do Japonii. Mieliśmy wiele wątpliwości ale otrzymaliśmy fachową pomoc i udało się  nam wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkowo dostaliśmy zniżkę i wyszło sporo taniej niż u innych agentów!

Igor (Hajnówka)

Długo szukałem najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia dla mojego nowego autka. Cieszę się, że trafiłem do kiosku polis bo tutaj mam dużo taniej

Stanisław (Iława)

Znalazłem tutaj najtańsze OC, wszystko pozytywnie, polecam

Dagmara (Kłodzko)

Przy zakupie polisy wprowadziłam przypadkowo błędną datę urodzenia syna. Bez problemu otrzymałam poprawioną polisę. Wszystko super i tanio!

Sebastian (Radom)

Jechałem na 4 miesiące do pracy za granicę i bez problemu kupiłem u nich polise

Malwina (Bydgoszcz)

Tanie ubezpieczenie na wyjazd bez zbędnych formalności 🙂

Dariusz (Gorzów Wielkopolski)

Bez problemu razem z żoną wybraliśmy najtańsze ubezpieczenie dla naszego auta. Gdzie indziej trzeba było podawać więcej informacji a ceny i tak były gorsze… Na pewno sprawdzę za rok!

Przemysław (Białystok)

Miałem kolizję – facet najechał mi na tył. Zderzak uszkodzony, ale dało się jeździć. Dojechałem do domu, wszedłem do Internetu i zrobiłem zgłoszenie. Za 30 minut zadzwoniła do mnie pani, która grzecznie mi wyjaśniła jak i co. Dostałem maila, sms z numerem szkody i danymi likwidatora, a w kolejnym dniu zadzwonił do mnie rzeczoznawca. Na oględzinach nie próbował niczego minimalizować i zaproponował rozsądną kwotę, którą otrzymałem w kilka dni po zdarzeniu. Polecam!

Marian (Rzeszów)

Ptak podczas jazdy uszkodził mi atrapę w Seacie Alhambra. Trzy dni po zgłoszeniu szkody pieniądze były już na koncie w zadowalającej kwocie. InterRisk moją sprawę załatwił szybko i pozytywnie. Jestem zadowolony.

Magdalena (Częstochowa)

Przewróciło mi się drzewo na drodze krajowej nr 7 przed samochód. Gdybym jechała odrobinę szybciej, to bym zginęła. Auto miało skasowany cały przód. Szybko uzyskałam pomoc, auto zastępcze, a także wysokie odszkodowanie. Polecam!

Krzysztof (Kielce)

Szybko i taniej niż u konkurencji, czyli tak jak lubię! I tak powinno być zawsze 😉

Jagoda (Kraków)

Dużo podróżuje z rodziną autem za granicę: wakacje, ferie i do rodziny. Tutaj dostałam najkorzystniejszy pakiet oc/ac i assistance na całą europe, dodatkowo wszystko sprawnie poszło. Mogę polecić bo jestem zadowolona! :))

Tomek (Tomaszów Mazowiecki)

Ubezpieczenie w kilka minut, korzystne ceny no i nie trzeba z nikim gadać . Pewnie wrócę

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

Jacob (Warszawa)

Często wyjeżdżam w delegacje i podróże służbowe. Nie mogę pozwolić sobie na żadne opóźnienia czy nieobecności. Pakiet Premium od Europe Assistance ocalił jedną z moich ważniejszych inwestycji – po awarii samochodu szybko uzyskałem wsparcie w zorganizowaniu kontynuacji podróży, więc nie ryzykowałem kompromitacji przed ważnymi partnerami biznesowymi! Polecam!

Magdalena (Koszalin)

Nie ma co ukrywać – niespecjalnie znam się na motoryzacji. Zawsze zapominam np. o zmianie opon! Mąż doradził mi, żebym wykupiła dodatkową polisę w Europ Assistance. Dzięki temu mam zapewnioną wymianę dwa razy w roku i nie muszę się tym zbytnio przejmować! To naprawdę wygodne!

Andrzej (Sieradz)

W związku z moją pracą często jeżdżę samochodem, dlatego wykupiłem dodatkowo pakiet premium w Europ Assistance. Nigdy nie wiadomo, co może stać się w trasie, a szeroki zakres usług zdecydowanie zachęcił mnie do kupna. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Sebastian (Katowice)

Uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Pakuję walizkę, kupuję bilet na promocji i lecę w świat! Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka chwil znalazłem najlepsza polisę ubezpieczeniową w ERGO Hestia, więc mogę ze spokojnym sumieniem ruszać na spotkanie przygody!

Natalia (Warszawa)

Wspinaczka to moja pasja. Szczególnie magicznym miejscem jest hiszpańskie El Chorro – zawsze marzyłam, żeby tam pojechać. Przed wyjazdem obowiązkowo wykupiłam ubezpieczenie. ERGO Hestia posiada dodatkową polisę dla osób uprawiających sporty ekstremalne, dlatego od razu wybrałam ich ofertę!

Maciej (Rzeszów)

Od kilku lat wyjeżdżam na sezonowe prace do Niemiec. W tym roku postanowiłem dodatkowo się ubezpieczyć w ERGO Hestia. Wyjeżdżam przecież żeby zarobić, a nie stracić. Miałem dobre przeczucie – niestety złamałem rękę. Otrzymałem jednak natychmiastową pomoc oraz pełny zwrot za leczenie i rehabilitację! Polecam!

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Patrycja (Poznań)

Podczas miesięcznego pobytu we Włoszech klimatyzacja, lody i inne atrakcje sprawiły, że niepozorna choroba gardła szybko przeistoczyła się w zapalenie oskrzeli. Na całe szczęście miałam wykupione ubezpieczenie Uniqa! Gdyby nie to, z pewnością zapłaciłabym fortunę za wizyty u lekarzy i badania!

Marta (Warszawa)

Kiedy na wycieczce we Francji skradziono mi portfel, ubezpieczenie „Radość Odkrywania” Uniqa ocaliło mój cały pobyt. Odzyskałam stracone pieniądze, a do tego nie musiałam martwić się kosztami wyrobienia nowych dokumentów. Uzyskałam także szybką pomoc finansową, która umożliwiła mi spokojny powrót do domu. Wolę nie myśleć jak potoczyłaby się cała ta sytuacja, gdybym nie była ubezpieczona!

Rafał (Łódź)

Uwielbiam jeździć na snowboardzie. Mam spore doświadczenie, więc doskonale wiem, jak niebezpieczny może być każdy wypadek. Z polisą „Radość Odkrywania” od Uniqa mogę być spokojny. Dodatkowo wykupuję ubezpieczenie sprzętu sportowego – jest dla mnie niezwykle cenny!

Paulina (Pułtusk)

Kupiłam pierwsze auto i nie do końca wiedziałam jaką wybrać polisę. Zadzwoniłam i otrzymałam konkretną i szybką odpowiedź a kupienie było mega proste, jak sprawdzałam u agenta to tam drożej, więc w 100% polecam

Wojciech (Zamość)

Duży wybór i dobre ceny, kupiłem polise na wyjazd z rodziną do Chorwacji

Jadwiga (Łódź)

Potrzebowałam pomocy przy wyborze najlepszej oferty na wyjazd do USA. Pani pomogła mi wybrać najlepsze ubezpieczenie. Szybko i taniej niż u agenta

Jerzy (Opole)

Stronę pokazał mi kolega. Najtańsze oc ac, z pewnością wrócę

Martyna (Starachowice)

Szybko i sprawnie kupiłam ubezpieczenie na spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Polecam!

Adam (Łomianki)

Najlepsza polisa na wakacje, zakupiona w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Oby tak dalej! 🙂

Anna (Warszawa)

Kupiłam polisę na wakacje. Fachowo i profesjonalne podejście. Polecam

Agnieszka (Poznań)

Dziękuję za profesjonalną obsługę i udzielenie szczegółowych informacji. Ocena na 6!!!

Jacek (Wrocław)

Bardzo prosto i szybko kupiłem ubezpieczenie do Egiptu.

Bożena (Radom)

Dostałam szczegółowe informacje. Profesjonalna obsługa. Dziękuję bardzo

Kacper (Ostróda)

3x TAK: szybko, tanio i z domu. Dodatkowo wysyłają co jakiś czas kody rabatowe na maila

Edyta (Łomża)

Zadzwoniłam i Pan pomógł mi kupić OC na samochód, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Zapłaciłam prawie 300 zł mniej niż rok temu u agenta. Wrócę za rok, no i bardzo miły Pan 😉

Jan (Grajewo)

Szybko i tanio. Czego można chcieć więcej? Polecam

Tomek (Gdańsk)

Indywidualne podejście – pomogli mi wybrać ubezpieczenie specjalnie pod mój wyjazd do USA. Dobre ceny

Katarzyna (Ustka)

Bez wychodzenia z domu, w kilku krokach kupiłam ubezpieczenie do Chorwacji. Rewelacja!

Jadwiga (Skierniewice)

Bardzo szybko i do tego kilka korzystnych opcji. Polecam

Krzysztof (Pelplin)

Świetna porównywarka, dzięki pomocy czata znalazłem najtańsze OC! Polisę dostałem natychmiast na maila. Zdecydowanie polecam!

Władek (Żary)

Znalazłem tutaj najlepszą propozycję ubezpieczenia samochodu i bardzo dobra cena. Tak Trzymać! Może jakiś rabat dla stałych klientów? 😉

Karina (Lubartów)

Dzięki! Zaoszczędziłam ponad stówkę na OC. Na pewno wrócę za rok

Jarosław (Sopot)

Najtańsza kalkulacja pakietu oc/ac, sprawny zakup. Minimum danych i formalności, miła obsługa. Dziękuje!

Sylwia (Warszawa)

W ostatniej chwili, już na lotnisku, wyklikałam ofertę i dostałam w kilka sekund na maila. Tak to rozumiem! Najlepsza porównywarka.

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

7 zalet posiadania ubezpieczenia AC

7 zalet posiadania ubezpieczenia AC

Ponieważ zgodnie z przepisami obowiązkową polisą jest tylko OC, wielu kierowców ogranicza się wyłącznie do tego świadczenia. Odpowiedzialne osoby inwestują jednak jeszcze w dodatkową ochronę, w szczególności w autocasco. Przedstawiamy 7 zalet posiadania ubezpieczenia AC! Składki dodatkowych polis […]

więcej
„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

Kilka dni temu kupiłeś polisę ubezpieczeniową i zorientowałeś się, że mogłeś wybrać bardziej przystępną ofertę? A może okazało się, że jednak nie będzie Ci potrzebna? Wiele osób zastanawia się, czy w takiej sytuacji można w jakiś sposób odstąpić […]

więcej
Ile kosztuje AC i Assistance samochodu terenowego?

Ile kosztuje AC i Assistance samochodu terenowego?

Samochody terenowe cieszą się dużą popularnością, ponieważ świetnie sprawdzają się w zasadzie na wszystkich drogach. Uznaje się je za bezpieczne, wygodne w prowadzeniu i mało problematyczne. Czy ubezpieczyciele są tego samego zdania? Sprawdziliśmy, ile kosztuje AC i Assistance […]

więcej
Co to jest ubezpieczenie GAP?

Co to jest ubezpieczenie GAP?

Decydując się na zakup samochodu w leasingu lub na kredyt, nie sposób nie spotkać się z pojęciem „ubezpieczenia GAP.” Skierowane jest ono do wszystkich tych, którzy zdecydowali się na jedną z dwóch powyższych form zakupu pojazdu. Ubezpieczenie GAP […]

więcej
Wypowiedzenie umowy AC

Wypowiedzenie umowy AC

Polisa AC w odróżnieniu od OC nie jest obowiązkowa, a wypowiedzenie AC jest opisane w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Zatem istotne jest, aby dokładnie zapoznać się z takimi informacjami już na etapie wyboru konkretnego produktu. Warunki ubezpieczenia, które zapisane […]

więcej
Tanie AC? Jak zaoszczędzić na autocasco, żeby było bezpiecznie?

Tanie AC? Jak zaoszczędzić na autocasco, żeby było bezpiecznie?

Cena ubezpieczenia AC może być wysoka, co nie zachęca do zakupu. Jednocześnie autocasco gwarantuje ochronę, która jest bardzo korzystna, zwłaszcza gdy jeździsz i parkujesz w dużym mieście. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, jak znaleźć ofertę ubezpieczenia AC atrakcyjną […]

więcej

Wszystkie artykuły