Ubezpieczenia na narty i snowboard

Ubezpieczenie narciarskie
już od 3,7 zł za dzień

  • Porównaj 126 ubezpieczeń turystycznych
  • Kup ubezpieczenie na narty w 3 minuty
  • Koszty leczenia bez limitu
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia narciarskie z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Planujesz wyjazd turystyczny w góry? Skorzystaj z naszego kalkulatora, by sprawdzić, ile kosztuje ubezpieczenie snowboardowe i narciarskie, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w czasie wyjazdu.

Uzupełnij formularz online

Wybierz datę wyjazdu i powrotu, kraje, które chcesz odwiedzić, cel wycieczki oraz zakres ubezpieczenia – wystarczy chwila, by poznać ofertę najlepszych ubezpieczeń narciarskich przez internet.

Porównaj ofertę polis

Sprawdź propozycje różnych towarzystw ubezpieczeniowych, zaznacz wybrane oferty i poznaj szczegóły – porównanie ubezpieczeń narciarskich jest teraz proste jak nigdy dotąd!

Kup ubezpieczenie

Jeśli wybierasz się na snowboard lub narty, odpowiadające Ci ubezpieczenie kupisz bez wychodzenia z domu. U nas załatwisz formalności szybko, wygodnie oraz bezpiecznie, a dokument możesz pobrać z naszego serwisu.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia narciarskie na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie narciarza w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia na narty

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Nie przepłacasz

W KioskPolis.pl zestawiamy oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych oraz wysokość składek. Poznasz je po wypełnieniu formularza, co zajmie Ci tylko chwilę. Łatwo porównasz zakres ubezpieczeń i ich ceny, dzięki czemu wybór atrakcyjnej finansowo polisy będzie wyjątkowo prosty.

Dbasz o swój czas

Nie trać czasu na zakup ubezpieczenia na narty lub snowboard. U nas znajdziesz polisę spełniającą Twoje wymagania w mniej niż minutę – bez wychodzenia z domu, stania w korkach i kolejkach! Po jej zakupie możesz pobrać dokument z naszej strony, a także otrzymasz go na adres e-mail.

Dbasz o bezpieczeństwo

Wybierając u nas ubezpieczenie narciarskie przez internet, kupujesz u sprawdzonych ubezpieczycieli. Posiadamy niezbędne pełnomocnictwa wystawione przez towarzystwa ubezpieczeniowe i dbamy o poufność Twoich danych, nie udostępniając ich innym podmiotom. Z nami podróżujesz bezpiecznie!

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Oferty dopasowane do potrzeb

W naszym serwisie znajdziesz ubezpieczenia narciarskie idealnie dostosowane do charakteru Twojego wyjazdu. Pasjonuje Cię rekreacyjne narciarstwo, snowboard, biegi narciarskie albo jazda na skuterach śnieżnych? Zaznacz odpowiednie dyscypliny w formularzu i wybierz zakres polisy, by wyświetlić listę ofert spełniających Twoje wymagania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy karta EKUZ wystarczy, gdy podróżuję po Europie?

To zależy, do jakiego kraju się wybierasz i jaki jest cel Twojej podróży. Karta EKUZ wydawana przez NFZ obowiązuje jedynie w krajach należących do Unii Europejskiej i umożliwia Ci korzystanie ze świadczeń zdrowotnych na takich samych zasadach, jakie obowiązują obywateli danego kraju. EKUZ oferuje ograniczony zakres ochrony, tymczasem ubezpieczenie narciarskie online nie tylko zapewnia pokrycie kosztów opieki zdrowotnej w razie choroby czy wypadku, ale obejmuje też m.in. ubezpieczenie bagażu, pokrycie kosztów transportu, a nawet akcji ratowniczej.

Ubezpieczenia narciarskie online – jaką sumę wybrać?

Wszystko zależy od tego, gdzie wyjeżdżasz i jakiego typu aktywność preferujesz. Koszty leczenia są inne w poszczególnych krajach i regionach świata. Jeśli podróżujesz po Europie, bezpieczna kwota ubezpieczenia wynosi 200 tys. zł, natomiast gdy jedziesz do USA, Japonii, Kanady albo do Australii, minimalna rekomendowana kwota to 500 tys. zł. Kwota może różnić się także od tego, czy uprawiasz sport rekreacyjnie, czy wyczynowo. Zanim podejmiesz decyzję, sprawdź różne ubezpieczenia narciarskie – porównanie w naszym serwisie pomoże Ci dopasować właściwą ofertę.

Czym jest klauzula alkoholowa?

To rozszerzenie standardowego ubezpieczenia turystycznego, obejmujące ochroną zdarzenia, do których doszło, gdy osoba ubezpieczona znajdowała się pod wpływem alkoholu. Tego typu opcja dotyczy jednak wyłącznie kosztów leczenia, a także ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków – oznacza to, że klauzula alkoholowa nie obejmuje odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Ubezpieczyciel nie odpowie więc za szkody spowodowane np. podczas prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwym. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe oferują klauzulę alkoholową w pakiecie, a u innych trzeba ją dokupić.

Czy warto dokupić ubezpieczenie, gdy wyjeżdżam z biurem podróży?

Tak. Biura podróży zwykle oferują niskie sumy gwarancyjne oraz brak dodatkowych opcji, a co więcej – udział własny. Zgodnie z tym zapisem część wartości szkody, do jakiej dojdzie podczas wyjazdu, osoba ubezpieczona będzie musiała pokryć we własnym zakresie – wysokość udziału własnego wyrażona jest w umowie procentowo bądź kwotowo. Jeśli więc zakres ubezpieczenia oferowanego przez biuro nie zapewnia Ci poczucia bezpieczeństwa, sprawdź ubezpieczenia narciarskie online i wykup dodatkową polisę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły