Ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców

Ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców
już od 69 zł miesięcznie

  • Ochrona w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku
  • Koszty leczenia do 60 000 €
  • Ubezpieczenie dla ubiegających się o wizę
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Nie jesteś obywatelem państw strefy Schengen i przyjeżdżasz do Polski? Zapraszasz znajomego lub przyjmujesz pracownika, wolontariusza z zagranicy? Ubezpieczenie kosztów leczenia cudzoziemców zapewni ochronę w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Uzupełnij formularz online

Uzupełnij formularzW kalkulatorze uzupełnij krótki formularz. Podaj dane ubezpieczonego, dzień przyjazdu i ilość miesięcy, na które chcesz wykupić ubezpieczenie. Poznaj cenę ubezpieczenia i podaj adres e-mail, na który otrzymasz polisę.

Sprawdź wprowadzone dane

W kolejnym kroku sprawdź wprowadzone dane i upewnij się, że są prawidłowe. Podanie poprawnych danych zapewni właściwą ochronę. W tym kroku możesz pobrać poglądowy wzór polisy.

Kup ubezpieczenie

Kup bezpieczenieOstatnim krokiem jest zakup polisy. Pamiętaj, że tylko polisy opłacone chronią Twoje zdrowie. Polisę opłacisz kartą lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Certyfikat ubezpieczenia otrzymasz na podany wcześniej adres e-mail.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia zdrowotne na najlepszych warunkach:

Pokrycie kosztów leczenia ambulatoryjnego

Pokrycie kosztów hospitalizacji

Leczenie stomatologiczne

Pokrycie kosztów transportu

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemców w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia zdrowotnego

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Korzystna cena

Nie przepłacaj. Koszt ubezpieczenie zdrowotnego dla cudzoziemców zaczyna się od 69 złotych miesięcznie.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Wygoda

Zakup ubezpieczenia zdrowotnego teraz możliwy jest w kilka minut. Nasz serwis umożliwia Ci załatwienie wszystkich formalności bez potrzeby odwiedzania stacjonarnych oddziałów firm ubezpieczeniowych. Czas to pieniądz, dlatego wybierz najlepsze ubezpieczenie zdrowotne i kup je online w KioskPolis.pl!

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne za granicą

Poczucie bezpieczeństwa

Kupno polisy online w naszym serwisie jest w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się o poufność swoich danych, ponieważ nie udostępniamy ich innym podmiotom. Jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym, który współpracuje tyko z zaufanymi firmami – Twoje poczucie bezpieczeństwa to dla nas podstawa.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Do kogo kierowane jest ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców?

Jeśli nie jesteś obywatelem Unii  Europejskiej, przyjeżdżasz do Polski i chcesz zabezpieczyć się na wypadek konieczności leczenia wskutek nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku ubezpieczenie jest właśnie dla Ciebie.

Gdzie działa ubezpieczenie dla cudzoziemców?

Ubezpieczenie zadziała w przypadkach zdarzeń szkodowych mających miejsce na terytorium Strefy Schengen oraz gdy leczenie realizowane jest w obrębie Strefy Schengen, z wyłączeniem kraju stałego zamieszkania Ubezpieczonego. Tym samym jest to dedykowane ubezpieczenie dla cudzoziemców w czasie ich przebywania na terytorium RP.

Co zawiera ubezpieczenie zdrowotne cudzoziemca?

Ubezpieczenie obejmuje badania konieczne do diagnozy i dalszego procesu leczenia, udzielenie pomocy lekarskiej, pobyt w szpitalu, koszty przepisanych leki, pomoc stomatologa w ostrych stanach bólowych, transport medyczny, transport do kraju stałego zamieszkania, transport zwłok do kraju stałego zamieszkania.

Jak zgłosić szkodę?

W razie zdarzenia skontaktuj się niezwłocznie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym, w którym wykupiłeś polisę. Dane kontaktowe znajdziesz zawsze na polisie oraz w wiadomościach SMS i email, które otrzymałeś od KioskPolis.pl. Zrób to jak najszybciej, aby Towarzystwo objęło Cię ochroną oraz zorganizowało niezbędną pomoc.

Jakie rodzaje podróży obejmuje ubezpieczenie?

Ubezpieczenie zdrowotne dla obcokrajowca obejmuje pobyt w krajach Strefy Schengen, zarówno w celach edukacyjnych, jak również podróże turystyczne, odbywane w celu wypoczynku czy zwiedzania, także te związane z amatorskim uprawianie sportów. Jest to również ubezpieczenie dla cudzoziemca pracującego w Polsce.

Czy ubezpieczenie zdrowotne obcokrajowca w Polsce jest obowiązkowe?

Każdy cudzoziemiec wjeżdżając na teren Rzeczypospolitej Polskiej jest zobowiązany posiadać ubezpieczenie zdrowotne, w formie ubezpieczenia podróżnego z minimalną sumą ubezpieczenie kosztów leczenia 30 000 EURO lub, w określonych przypadkach, w formie powszechnych ubezpieczeń zdrowotnych.

Jestem Ukraińcem i przyjechałem do Polski do pracy. Czy jest to ubezpieczenie dla mnie?

Tak, jest to dedykowane ubezpieczenie zdrowotne dla Ukraińca, jak i każdego innego obcokrajowca spoza Strefy Schengen, zarówno dla osób przyjeżdżających po pracy, w celach edukacyjnych czy turystycznych.

Jakie zasady obowiązują ubezpieczonego?

Wykupując ubezpieczenie zdrowotne obcokrajowca pamiętaj, żeby zawsze przestrzegać obowiązujących przepisów i reguł bezpieczeństwa.  Nie podejmuj czynności czy aktywności, do których nie masz uprawnień (np. prawo jazdy). Stosuj również środki ochrony osobistej, takie jak kamizelka ratunkowa i kask w trakcie uprawiania sportów wodnych czy kask podczas jazdy na rowerze lub nartach. Zawsze zapoznaj się z włączeniami zapisanymi w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły