Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne

już od 3,23 zł za dzień

 • Porównaj 170 ubezpieczeń turystycznych
 • Koszty leczenia do 40 milionów
 • Kupując ubezpieczenie podróży online płacisz mniej
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Jak kupić ubezpieczenie podróżne w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Wybierasz się na wycieczkę? Zadbaj o ubezpieczenie podróżne, które zapewni Ci na wyjeździe poczucie bezpieczeństwa. Skorzystaj z kalkulatora, by porównać różne polisy w jednym miejscu!

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Wypełnij prosty formularz – określ datę wyjazdu i powrotu, podaj swoją datę urodzenia, wybierz kraj, do którego jedziesz, oraz określ cel wyjazdu. Zajmie Ci to mniej niż minutę, a pozwoli poznać atrakcyjne ubezpieczenia turystyczne.

Porównaj

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się zestawieniu wybranych dla Ciebie polis turystycznych. Zaznacz te najciekawsze, by wygodnie porównać ich zakres. To najlepszy sposób, by kupić dobre ubezpieczenie na podróż w atrakcyjnej cenie.

Podróż

Kup ubezpieczenie turystyczne online

Zdecydowałeś się na ubezpieczenie podróży? Dopełnij formalności przez internet! Wybierz odpowiednią ofertę, kliknij „Kup teraz” i podaj swoje dane osobowe oraz kontaktowe. Po opłaceniu polisy otrzymasz ją na maila.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenie turystyczne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne w Kioskpolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia podróżnego

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Kupuj taniej

W naszym serwisie porównasz różne ubezpieczenia turystyczne online – dzięki temu łatwo sprawdzisz, które z nich są atrakcyjne finansowo i oferują oczekiwany zakres ochrony. Nie przepłacaj – jeśli zdecydujesz się na zakup polisy turystycznej przez internet, bez trudu sprawdzisz ceny w wielu firmach ubezpieczeniowych jednocześnie.

Wygoda

Szanuj swój czas

Kupuj szybciej! Ubezpieczenie podróżne online to najlepszy sposób, by zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas wyjazdu, a jednocześnie nie tracić czasu na poszukiwanie idealnej oferty tuż przed podróżą. Wykaz dostępnych na rynku polis przedstawimy Ci zaraz po wypełnieniu formularza, zakup wybranego ubezpieczenia zajmie Ci zaledwie 3 minuty.

Jak wybrać polisę ubezpieczeniową na wakacje

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Niech Twój wyjazd będzie niezapomniany! Ubezpieczenie w podróży zapewni Ci swobodę, komfort i spokój, ale tylko pod warunkiem, że kupisz je w sprawdzonej firmie. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi ubezpieczycielami, a jako licencjonowany agent ubezpieczeniowy dbamy o poufność Twoich danych i bezpieczeństwo transakcji.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Wybierz dopasowaną ofertę

Ubezpieczenie na podróż powinno być dostosowane do charakteru wyjazdu. Jedziesz wypoczywać pod parasolem, zwiedzać, jeździć na nartach lub uprawiać inny sport? Koniecznie zaznacz w formularzu odpowiednią opcję. U nas znajdziesz m.in. ubezpieczenia turystyczne obejmujące następstwa nagłych wypadków, koszty leczenia, opóźnienia bagażu, a nawet ratownictwa.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Podróżuję po Europie – czy karta EKUZ wystarczy?

Karta EKUZ zapewnia ograniczony zakres ochrony – pozwala korzystać z opieki zdrowotnej w krajach UE na takich samych zasadach, na jakich świadczenia udzielane są ich obywatelom. Tymczasem ubezpieczenia podróżne pokrywają koszty leczenia oraz transportu, a w zależności od wybranej oferty może obejmować także NNW, OC, Assistance czy ubezpieczenie bagażu.

Jaką kwotę ubezpieczenia podróżnego wybrać?

Kwotę ubezpieczenia na podróż warto uzależnić od odwiedzanego kraju oraz charakteru wyjazdu. Wyższa suma polisy – min. 500 tys. zł – polecana jest turystom odwiedzającym np. Amerykę Północną, Australię czy Japonię. Osobom podróżującym po Europie odpowiednią ochronę zapewni kwota 200 tys. zł. Pamiętaj, że warto zwiększyć sumę ubezpieczenia, gdy planujesz wyczynowo uprawiać sport.

Klauzula alkoholowa – co to takiego?

Klauzula alkoholowa zapewnia bezpieczeństwo w sytuacji, gdy ubezpieczony potrzebuje w czasie wyjazdu pomocy lekarskiej, a znajduje się pod wpływem alkoholu. Jest to rozszerzenie ubezpieczenia turystycznego, pokrywające wyłącznie koszty leczenia oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków – nie obejmuje odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

Czy powinienem kupić ubezpieczenie na podróż, gdy jadę z biurem podróży?

Dodatkowe ubezpieczenie podróży warto wykupić nawet wtedy, gdy wyjazd organizuje biuro podróży. Można wtedy ubezpieczyć się na wyższą kwotę, dopasować ofertę do własnych wymagań, a także uniknąć udziału własnego, który często wpisany jest w ubezpieczenie z biura podróży.

Ile kosztuje akcja ratunkowa wymagająca udziału helikoptera?

Wykorzystanie helikoptera podczas akcji ratowniczej najczęściej okazuje się niezbędne w górach. W krajach europejskich kosztami takich działań obciążany jest poszkodowany – mogą one wynieść od 15 do nawet 40 tys. zł. Dlatego przed wyjazdem na narty warto wykupić polisę turystyczną obejmującą koszty ratownictwa.

Czy ubezpieczenia turystyczne chronią od następstw nieszczęśliwych wypadków?

Ubezpieczenia turystyczne online zwykle obejmują także NNW. W zależności od polisy mogą opiewać na różne kwoty. Ubezpieczenie NNW zapewnia ochronę nie tylko samemu ubezpieczonemu, ale także jego rodzinie – odszkodowanie przysługuje w tym wypadku zarówno w razie doznania uszczerbku na zdrowiu, jak i śmierci.

Czy ubezpieczenia podróżne obowiązują w każdym kraju?

W większości przypadków ubezpieczenia turystyczne zapewniają ochronę na całym świecie. Może się jednak zdarzyć, że w niektórych przypadkach będzie ona ograniczona – dotyczy to przede wszystkim regionów, w których występują konflikty zbrojne lub prowadzone są działanie wojenne. Informacje o tym, czy polisa obowiązuje w danym kraju, znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Jak postąpić, gdy potrzebują pomocy?

Jeśli podczas podróży wystąpiła sytuacja zagrażająca życiu, w pierwszej kolejności należy wezwać pogotowie ratunkowe. W innym przypadku najpierw skontaktuj się z Centrum Alarmowym firmy ubezpieczeniowej, w której wykupiłeś polisę turystyczną, i zgłoś zajście zdarzenia objętego ochroną. Otrzymasz tutaj wskazówki, jak postępować za granicą, a także dowiesz się, gdzie znajduje się najbliższa placówka medyczna.

Jeśli chcesz kupić ubezpieczenie turystyczne, wystarczy że skorzystasz z porównywarki Kioskpolis.pl. Po wybraniu preferowanych parametrów ubezpieczenia podróżniczego wyświetlą się najlepsze propozycje pochodzące od wszystkich czołowych towarzystw działających na polskim rynku. Cały proces zakupu jest intuicyjny i przebiega w 100% online – możesz kupić polisę nawet w ostatniej chwili przed wyjazdem bez konieczności wychodzenia z domu.

Czym jest ubezpieczenie turystyczne?

Ubezpieczenie turystyczne to polisa zapewniająca bezpieczeństwo w trakcie podróży. Jest to ubezpieczenie dobrowolne, co oznacza, że nie trzeba go kupić. Aby jednak poczuć się bezpiecznie i nie martwić się ewentualnymi wysokimi kosztami związanymi z pokryciem kosztów leczenia, warto to zrobić. Kupując ubezpieczenie turystyczne, masz pewność że wszystkie koszty związane z nieprzewidzianymi zdarzeniami w ramach polisy ubezpieczeniowej zostaną pokryte. W zależności od tego, co obejmuje konkretny produkt ubezpieczeniowy, mogą one pokrywać koszty leczenia, transportu medycznego, kosztów ratownictwa, a także innych kosztów, takich jak pomoc prawna, czy zakwaterowanie w awaryjnej sytuacji. Ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty aż do wysokości maksymalnej sumy zdarzenia wtedy, gdy dojdzie do zdarzenia ubezpieczeniowego. Kalkulator ubezpieczeń turystycznych pozwoli Ci na szybkie znalezienie odpowiedniej polisy pod kątem zakresu ubezpieczenia i ceny.

Dlaczego ubezpieczenie turystyczne jest niezbędne?

Ubezpieczenia na czas podróży nie wszędzie są wymagane prawem, jednak w praktyce okazują się niezbędne, jeśli chcesz uniknąć niezwykle wysokich kosztów leczenia. Gdy dojdzie do wypadku wymagającego skorzystania z opieki medycznej, w krajach Europy Zachodniej rachunek może wynieść nawet równowartość kilkuset tysięcy złotych. Często zaś zdarza się tak, że nawet karta EKUZ nie pozwala na swobodne korzystanie z placówek medycznych, więc prywatna polisa jest niezbędna. Dotyczy to także innych kosztów wynikających z nieprzewidzianych zdarzeń. Na Kioskpolis.pl znajdziesz nie tylko ubezpieczenia turystyczne, ale też ubezpieczenia assistance i ubezpieczenia AC przydatne w podróży. Ubezpieczenie turystyczne jest solidnym wsparciem finansowym i sprawia, że skutki związane z przykrymi zdarzeniami mającymi miejsce w trakcie wyjazdu są mniej dotkliwe.

Bezpieczeństwo w podróży

Decydując się na ubezpieczenie turystyczne, zyskujesz bezpieczeństwo w trakcie podróży bez względu na to, gdzie ona się odbywa. Posiadając polisę, nie musisz martwić się kosztami w przypadku zachorowania bądź wypadku – pokryje je ubezpieczyciel. UWAGA: pamiętaj, że im wyższa suma ubezpieczenia, tym lepsza potencjalna opieka i większy zakres usług wchodzących w jego skład.

Ochrona przed nagłymi i nieprzewidzianymi sytuacjami

Do nieprzewidzianych sytuacji może dojść zawsze i nie da się ich wykluczyć. Jedyną formą zabezpieczenia się jest ubezpieczenie podróży online, które pozwoli na pokrycie kosztów ewentualnych następstw takich zdarzeń. Bardzo atrakcyjne propozycje ubezpieczeń turystycznych znajdują się na Kioskpolis.pl – to bardzo zaawansowana, ale prosta w obsłudze porównywarka, która pozwala szybko znaleźć interesującą opcję i sprawdzić, która firma oferuje najlepsze, czyli zgodne z oczekiwaniami warunki.

Jak działa i co obejmuje ubezpieczenie turystyczne?

Rynek ubezpieczeń turystycznych nie jest odgórnie regulowany, więc każda polisa jest nieco inna – chcąc zapoznać się ze szczegółami ,musisz sprawdzić Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Kioskpolis.pl ułatwia zakup odpowiedniej polisy, gdyż możesz tu wybrać oczekiwany zakres ochrony ze wszystkimi rozszerzeniami, a następnie sprawdzić cenę takiej polisy. Po wybraniu konkretnego ubezpieczenia rodziny na wyjazd lub polisy indywidualnej sprawdź wyłączenia odpowiedzialności, by mieć pewność, że dany produkt spełnia Twoje potrzeby.

Polisa turystyczna może obejmować ubezpieczenie:

– kosztów leczenia;
– następstw nieszczęśliwych wypadków;
– bagażu;
– opóźnienia lotu.

Wybierając ubezpieczenie, możesz postawić na takie, które pokryje zwrot kosztów transportu medycznego, a nawet transportu zwłok.

W przypadku zdarzenia objętego polisą, musisz skontaktować się z ubezpieczycielem, który podejmie odpowiednie kroki.

Rodzaje ubezpieczeń turystycznych

Kupując ubezpieczenia dla turystów, masz do wyboru różne polisy, które możesz też kupić w pakiecie uzyskując lepszą cenę. Są to:

 • – ubezpieczenia na wypadek choroby lub wypadku,
 • – ubezpieczenia bagażu i wyposażenia,
 • – ubezpieczenia na wypadek rezygnacji z podróży,
 • – ubezpieczenia na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu,
 • – i inne polisy dodatkowe.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne zdrowotne obejmuje koszty leczenia i transport medyczny. Szczegółowy zakres ochrony takich polis znajdziesz w opisie każdego z produktów ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie na wypadek choroby lub wypadku

Ubezpieczenie wyjazdu turystycznego od choroby i wypadku to podstawowy rodzaj polisy. Obejmuje ona koszty leczenia, transportu medycznego, a także całego procesu hospitalizacji wynikającej z nieprzewidzianego zdarzenia. W wielu przypadkach taka polisa może też obejmować koszty późniejszej rehabilitacji, czy transportu medycznego do kraju.

Ubezpieczenie bagażu i wyposażenia

Większość firm oferuje też ubezpieczenia za granicę i krajowe z opcją ubezpieczenia bagażu i posiadanego sprzętu – na przykład sportowego. Tego typu polisa pozwoli na zabezpieczenie finansowe bagażu w przypadku zgubienia na lotnisku, zniszczenia lub kradzieży. Szczegółowe warunki zawsze znajdują się w OWU.

Ubezpieczenie na wypadek rezygnacji z podróży

Często zdarza się, że wyjazd nie dochodzi do skutku z przyczyn losowych, co generuje spore koszty i straty. Możesz jednak kupić ubezpieczenie podróży, które pozwoli pokryć poniesione wcześniej koszty – np. biletów lotniczych.

Ubezpieczenie na wypadek opóźnienia lub odwołania lotu

Bardzo często dochodzi też do problemów z połączeniami lotniczymi, co niekiedy generuje niezwykle wysokie koszty dla podróżujących. W takiej sytuacji przyda się ubezpieczenie wyjazdowe, które pozwoli na pokrycie nieprzewidzianych kosztów wynikających z odwołanego lub przełożonego lotu. Dotyczy to szerokiego spektrum kosztów, takich jak np. konieczność znalezienia hotelu.

Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie turystyczne?

Chcąc wybrać odpowiednie ubezpieczenie na wakacje, zwróć uwagę na maksymalną sumę ubezpieczenia, zakres ochrony, a także wszystkie wyłączenia odpowiedzialności, czyli sytuacje, za które ubezpieczyciel nie odpowiada. Dzięki Kioskpolis.pl znajdziesz takie zestawienie błyskawicznie, a następnie będziesz mógł łatwo podjąć decyzję, która polisa jest najlepsza. Znajdziesz tu także oferty innych produktów ubezpieczeniowych, takich jak ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie OC.

Określenie własnych potrzeb i oczekiwań

Kupując ubezpieczenie na podróż, najpierw oszacuj, jak wysokie mogą być ewentualne koszty nieprzewidzianych sytuacji. Na tej podstawie wybierz maksymalną sumę ubezpieczenia, która nie powinna być niższa niż kilkadziesiąt tysięcy euro – w zależności od kraju wyjazdu i celu. Podejdź też rzetelnie do oszacowania całego ryzyka i na tej podstawie określ, których polis dodatkowych możesz potrzebować.

Porównanie zakresu ubezpieczenia i składek

Porównywarka pomoże Ci znaleźć najlepsze ubezpieczenia turystyczne online. Porównaj je wszystkie, a następnie wybierz najlepsze pod kątem zakresu ochrony i preferowanej ceny. Dzięki porównywarce szybko poznasz dostępne na rynku oferty 12 ubezpieczycieli. Zestawienie będzie jasno wskazywało, co obejmuje polisa, dzięki czemu wybranie tej najbardziej wpisującej się w Twoje potrzeby będzie znacznie prostsze.

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne online?

Kupując ubezpieczenie podróżnicze przez Kioskpolis.pl możesz znaleźć bardzo ciekawe oferty w cenie zaczynającej się już od około 3 zł za jeden dzień ochrony – to bardzo atrakcyjna cena, analizując potencjalne koszty leczenia za granicą.

Pamiętaj, że koszt ubezpieczenia uzależniony jest od zakresu ochrony – im szerszy, tym więcej trzeba zapłacić za polisę. Jest to jednak wydatek, który naprawdę się opłaca – w razie wypadku bądź zachorowania koszty, jakie będziesz musiał ponieść będą bowiem zdecydowanie wyższe. Najdroższe polisy gwarantujące pełną ochronę – łącznie z klauzulą alkoholową – to koszt wynoszący około 200 – 250 złotych za dwie osoby w przypadku tygodniowego wyjazdu.

Wybór odpowiedniego ubezpieczyciela

Wybór rzetelnego i renomowanego towarzystwa ubezpieczeniowego jest bardzo istotny. Korzystając z Kioskpolis.pl nie musisz się jednak o nic martwić, gdyż znajdziesz tu jedynie porównania najlepszych firm działających na polskim rynku, które są w stanie zagwarantować jakość usług na najwyższym poziomie, a wszystkie ubezpieczenia na wyjazd są rzetelnie obsługiwane.

Chcąc kupić polisę na wyjazd, zastanów się nad własnymi potrzebami, a także tym, jak zamierzasz spędzać czas. Rozszerzeniem, na które często decydują się polscy turyści, jest klauzula alkoholowa zapewniająca ochronę także po spożyciu alkoholu. Jeśli planujesz uprawianie sportów ekstremalnych, musisz o tym pamiętać, kupując polisę. Podobnie jest wtedy, kiedy któryś z uczestników wyjazdu cierpi na jakąś chorobę przewlekłą. Na szczęście z pomocą Kioskpolis.pl znajdziesz polisę, która w pełni będzie Ci odpowiadać.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne w KioskPolis.pl?

Proces zakupu ubezpieczenia za granicę oraz innych typów polis przez Kioskpolis.pl przebiega online. Wystarczy, że masz pod ręką wszystkie swoje dane osobowe. Klarowna porównywarka przeprowadzi Cię przez ten proces intuicyjnie, a w razie potrzeby możesz skorzystać z pomocy indywidualnego konsultanta.

Samodzielnie zaznaczysz interesujące Cię opcje – wystarczy wybrać rodzaj ubezpieczenia, wybrać „oblicz składkę”, uzupełnić dane, czyli podać datę początku i końca ubezpieczenia, cel podróży, datę urodzenia oraz ilość osób, aby zobaczyć oferty, a następnie wybrać odpowiednie ubezpieczenie na wyjazd i cieszyć się bezpieczeństwem w trakcie podróży. Polisa trafi do Ciebie błyskawicznie po zakupie – pamiętaj, aby mieć ją przy sobie w trakcie wycieczki. Tylko 4 kroki dzielą Cię od zakupu ubezpieczenia turystycznego online.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie turystyczne w KioskPolis.pl?

Ceny ubezpieczeń turystycznych nie są wysokie, dlatego decydując się na jego kupno, zyskasz zabezpieczenie finansowe na wypadek bardzo szerokiego spektrum nieprzewidzianych zdarzeń – wypadków, choroby, kradzieży i wielu innych.

Dzięki polisie nie musisz martwić się ewentualnymi wydatkami w przypadku niespodziewanych zdarzeń. Dzięki polisie nie musisz martwić się ewentualnymi wydatkami w przypadku niespodziewanych zdarzeń. Pamiętaj, że koszt leczenia za granicą bywa bardzo wysoki – brak ubezpieczenia przy ewentualnym urazie może sprawić, że będą to Twoje najdroższe wakacje.

Decydując się na skorzystanie z oferty Kioskpolis.pl, kupisz ubezpieczenie naprawdę szybko i bez zbędnych problemów. Wystarczy kilka kliknięć, aby szybko porównać dostępne na rynku oferty i wybrać tą najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie turystyczne a kierunek podróży – czy ma znaczenie?

Kierunek podróży ma wpływ na kwotę ubezpieczenia i zależy na przykład od tego, jakie warunki panują aktualnie w danym kraju. Sytuacja polityczna, czy gospodarcza nie są bez znaczenia. Duży wpływ ma również ewentualne zagrożenie terrorystyczne, czy zbrojne. Jednak podstawowy czynnik, który wpływa to, jaka jest będzie ostateczna kwota za ubezpieczenia na wyjazdy zagraniczne są koszty leczenia, które w zależności od miejsca mogą być niskie bądź przeciwnie – bardzo wysokie.

Ubezpieczenie podróżne a forma spędzania wolnego czasu – jaki ma wpływ?

Na Kioskpolis.pl znajdziesz różnego typu ubezpieczenia turystyczne. Co obejmuje konkretna polisa znajdziesz w OWU. Jeśli planujesz wyjazd rekreacyjny, wybierz standardowe polisy. Jeśli jednak jest to wyjazd do pracy lub z zamiarem uprawiania konkretnego sportu o podwyższonym ryzyku, musisz wybrać dodatkowe opcje ubezpieczenia. Dokładnie zapoznaj się z OWU ubezpieczenia, którym jesteś zainteresowany. Sprawdź, jakie rodzaje aktywności zaliczane są do tych o zwiększonym ryzyku – musisz to uwzględnić, chcąc kupić dobre ubezpieczenie. Większość ubezpieczycieli zalicza do nich między innymi:

– wspinaczkę górską;
– skoki do wody;
– motocross;
– kitesurfing.

Jeśli podczas zakupu polisy nie zaznaczysz, że zamierzasz uprawiać sporty wysokiego ryzyko, a mimo to się na to zdecydujesz i dojdzie to wypadku, nie otrzymasz odszkodowania, dlatego tak ważne jest, aby jeszcze przed wyjazdem dokładnie zastanowić się nad tym, jakie aktywności planujesz.

Zachorowanie na COVID-19 a ubezpieczenie turystyczne

Aktualnie obostrzenia związanie z COVID-19 są już o wiele mniejsze. Jeśli jednak zachorujesz, polisy obejmują leczenie także w takiej sytuacji. Jeśli chcesz mieć pewną ochronę w czasie zagranicznego wyjazdu, ochrona na wypadek COVID-19 to dobry wybór. Polisa może pokrywać koszt:

 • wykonania testów na COVID-19;
 • hospitalizacji w związku z zachorowaniem na koronawirusa;
 • wydłużonego pobytu opiekuna w związku z zachorowaniem dziecka.

Możesz zdecydować się na ubezpieczenie, które zagwarantuje Ci również pokrycie wydatków związanych z zakwaterowaniem i wyżywieniem w czasie kwarantanny, a także powrotem do kraju w związku z przedłużonym pobytem.

Najczęstsze pytań w związku z ubezpieczeniem turystycznym

Bardzo często pada pytanie, jaki zakres ma ubezpieczenie podróżne. Każda polisa ma inny zakres, a na Kioskpolis.pl znajdziesz polisy na każdą ewentualność – skorzystaj z porównywarki i określ tam swoje potrzeby.

Czy ubezpieczenia turystyczne obowiązują na całym świecie?

Ubezpieczenia wycieczek zagranicznych obowiązuję we wszystkich krajach objętych umową ubezpieczenia. Podczas wyboru polisy możesz też wybrać kraj, do którego się udajesz. Możesz kupić polisę na wyjazd niemal do dowolnego kraju. Pamiętaj jednak, że większość polis nie obejmuje zdarzeń mających miejsce na skutek wojny.

Czy ubezpieczenie bagażu obejmuje również wartościowe przedmioty?

Szczegółowy zakres ochrony bagażu jest zależny od konkretnej polisy. W większości przypadków możesz wybrać maksymalną sumę ubezpieczenia. To, czy polisa obejmie wartościowe przedmioty jest zależne od OWU, które nieco różni się w przypadku różnych towarzystw.

Czy ubezpieczenie turystyczne można przedłużyć podczas podróżowania?

Jeśli w czasie wyjazdu okaże się, że będzie on dłuższy, możesz przedłużyć swoje ubezpieczenie. Wszystko zrobisz online.

Czy w przypadku wybuchu wojny moje ubezpieczenie turystyczne dalej obowiązuje?

W przypadku wielu polis wojny i akty terroru znajdują się w wyłączeniach odpowiedzialności, więc podczas zakupu polisy z myślą o takiej sytuacji, musisz sprawdzić Ogólne Warunki Ubezpieczenia.

Ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne?

To, ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne, grupowe, dla dziecka, na wyjazd za granicę lub indywidualne jest zależne od wybranej sumy i zakresu ochrony. Ceny zaczynają się od 3 zł za jeden dzień ochrony, ale w przypadku szerokiego zakresu mogą być kilkukrotnie wyższe.

Wyjazd wakacyjny może wiązać się z różnymi rodzajami ryzyka. Z tego powodu towarzystwa reasekuracji oferują podróżnym dostęp do różnych wersji polis turystycznych. Mają one na celu zapewnić ochronę przed koniecznością samodzielnego opłacenia wydatków związanych, choćby z leczeniem poza granicami kraju. Im dłuższy jest wyjazd, tym turystyczne ubezpieczenie zdrowotne ma większe znaczenie. W wielu krajach wydatki na leczenie będą bardzo wysokie. Z tego powodu możliwość skorzystania z wypłat środków finansowych przez firmy ubezpieczeniowe jest korzystnym rozwiązaniem. Pozwala to ograniczyć konieczność wydawania bardzo dużych pieniędzy z własnych środków.

Na ubezpieczenie turystyczne warto decydować się, zwłaszcza przy podróżowaniu do bardziej kosztownych krajów, czy takich, gdzie usługi medyczne mogą nie być dostępne bez polisy. W egzotycznych krajach bardzo często polisa na wyjazd turystyczny jest wymagana, aby móc skorzystać z leczenia. Natomiast w popularnych krajach turystycznych w Europie można podczas leczenia spotkać się z dużymi wydatkami. Im bardziej poważne jest zdarzenie medyczne, tym trzeba liczyć się z koniecznością wydania znacznie większych środków finansowych. Z tego powodu polisa ubezpieczeniowa turystyczna gwarantuje, że można bez dopłat przeprowadzić nawet zabieg, czy operację.

Jak znaleźć odpowiednie ubezpieczenie turystyczne dostępne online?

Coraz więcej firm ubezpieczeniowych zapewnia możliwość zapoznania się z produktami za pośrednictwem Internetu. Na stronach firmowych można sprawdzić aktualne oferty. Dodatkowo można zapoznać się ze szczegółowymi zapisami, które występują w konkretnej polisie. Szczególnie ważne jest sprawdzenie ogólnych warunków, które wpływają na to, jaką ochronę zapewnią konkretne polisy turystyczne online. Jednak szukając spełniającego oczekiwania produktu, warto sprawdzić takie, które dostępne są w poszczególnych towarzystwach reasekuracji. W tym celu można wykorzystać między innymi serwisy internetowe jak porównywarka ubezpieczeń turystycznych. To miejsca stworzone specjalnie w celu zapewnienia kupującym możliwości sprawdzenia, jakie ubezpieczenia turystyczne przez Internet można wybrać. Porównanie warunków dostępnych w produktach poszczególnych firm to sposób na wybranie lepszej wersji. Dodatkowo można porównać składki, które trzeba będzie zapłacić w różnych towarzystwach reasekuracji. Bardzo często pozwala to znaleźć oferty dostępne na specjalnych warunkach. Promocje to sposób na ograniczenie wydatków. Znaleźć można takie, które kierowane są do konkretnych grup turystów, jak i też dostępne dla wszystkich klientów. Dla przykładu rodzice mogą znaleźć dostępne na lepszych warunkach ubezpieczenie turystyczne dziecka.

Cena ubezpieczenia zdecydowanie nie powinna być najważniejszym czynnikiem, który wpływa na zakup konkretnej polisy. Wybierając ubezpieczenie na wakacje, kluczowe jest zdecydowanie się na takie, które jest dopasowane pod kątem warunków zapisanych w polisie. W ten sposób turystyczne ubezpieczenie będzie w stanie zapewnić ochronę przy wystąpieniu konkretnych zdarzeń. Jeśli zakres warunków zapisanych w umowie z towarzystwem reasekuracji jest nieodpowiedni, wówczas wiele sytuacji nie będzie objętych ochroną ubezpieczeniową. Z tego powodu niezbędne jest poświęcenie odpowiedniej ilości czasu, który pozwala dopasować warunki zapisane w umowie do sposobu spędzania wolnego czasu podczas wakacji. Nieco inne elementy mają znaczenie w ofertach wybieranych podczas wyjazdu w okresie letnim, a inny produkt trzeba wybrać, gdy jedzie się w góry zimą. Wówczas ubezpieczenie na ferie zimowe musi obejmować, choćby ochronę przed zdarzeniami związanymi z zimową aktywnością fizyczną.

W jaki sposób wybrać ubezpieczenie turystyczne w Polsce?

Znacznie rzadziej turyści decydują się na zakup polisy turystycznej w Polsce. Gdy spędza się wakacje na terenie kraju, można korzystać z państwowej służby zdrowia. Natomiast zakup polisy oferuje dostęp do dodatkowych usług, które mogą sprawić, że przy wystąpieniu określonych zdarzeń można znacznie szybciej uzyskać pomoc. Liczyć można wówczas na wsparcie ze strony firmy ubezpieczeniowej. Okazuje się to przydatne, choćby ze względu na sytuację związaną z Covid. Gdy posiada się ubezpieczenie na wyjazd turystyczny, wówczas można liczyć na pokrycie kosztów leczenia i praktyczną pomoc. Dodatkowo firma ubezpieczeniowa może zapewnić wizytę lekarza czy pielęgniarki w miejscu zakwaterowania. To rozwiązanie, które może się przydać szczególnie rodzinom z dziećmi. Podobnie możliwość skorzystania z opieki nad dzieckiem może znacznie zwiększyć komfort wypoczywania. Z tego powodu warto brać pod uwagę również ubezpieczenie wyjazdu turystycznego w kraju. Zapewnia ono nieco inną ochronę, niż ubezpieczenie na wyjazd za granicę, ale okazać się może równie przydatne.

Gdy planuje się zakup ubezpieczenia turystycznego w Polsce online, wówczas warto wybrać odpowiedni jego zakres. Nie zawsze trzeba od razu decydować się na bardziej rozbudowane polisy. W wielu przypadkach podstawowy zakres ochrony będzie wystarczający. W podstawowych pakietach można liczyć na uzyskanie dostępu do usługi pokrycia zobowiązań finansowych. W ten sposób towarzystwo reasekuracji wypłaci środki finansowe, gdy wystąpią takie zdarzenia, jak uszkodzenie określonego przedmiotu, czy doprowadzenie do uszczerbku na zdrowiu podczas aktywności fizycznej. Takie ubezpieczenie w góry pozwala ochronić przed wydatkami, gdy spowoduje się wypadek na stoku. Zatem, gdy planuje się aktywność fizyczną na nartach, wówczas warto postawić na taką polisę. Podobnie jest w przypadku planowania pływania na łódkach, jachtach. Spowodowane podczas wypadku szkody mogą być wysokie, więc dostęp do odszkodowania z polisy turystycznej może okazać się przydatny.

Jak dopasować ubezpieczenie turystyczne do formy spędzania wolnego czasu na wakacjach?

Gdy szuka się polisy turystycznej online, która spełni oczekiwania podczas wakacyjnego wyjazdu zagranicznego, niezbędne jest określenie przede wszystkim, jak będzie wyglądała taka podróż. Z innymi zagrożeniami można spotkać się podczas zwiedzania atrakcji turystycznych, a inne pojawią się podczas wypoczynku, rekreacji nad morzem. Najbardziej rozbudowane muszą być te produkty, które kupuje się, gdy wyjazd będzie związany z uprawianiem sportu. Wówczas turystyczne ubezpieczenie zdrowotne musi być rozbudowane o dodatkową ochronę związaną z wypadkami podczas uprawiania konkretnych dyscyplin. W tym celu trzeba zdecydować się na ubezpieczenie sportowe. Taki produkt zawiera dodatkowe zapisy między innymi dotyczące wypadków występujących podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Standardowe polisy nie będą w stanie zapewnić ochrony przy wystąpieniu, choćby poważnych wypadków na stoku. Z tego powodu bardzo często trzeba decydować się na produkty, które są przygotowane specjalnie z myślą o osobach uprawiających konkretną dyscyplinę sportu. Do takich może być zaliczone ubezpieczenie na narty i snowboard.

Na nieco inne produkty ubezpieczeniowe mogą decydować się osoby, które planują samodzielny wyjazd, a inne muszą wybrać turyści decydujący się na wyjazd rodzinny. W takim przypadku wybierać trzeba produkty typu ubezpieczenie turystyczne rodzinne. To produkt, który jest przygotowany specjalnie z myślą o osobach podróżujących z dziećmi. Z tego powodu jest to ujęte w zapisach, które znajdują się w umowie ubezpieczeniowej. Podobnie jest przy wyjazdach grupowych. Wówczas można kupić takie polisy, które mogą być dostępne na nieco lepszych warunkach finansowych. Wynika to z faktu, że ubezpieczenia turystyczne grupowe są równocześnie kupowane przez znacznie większą liczbę osób. W ten sposób towarzystwa reasekuracji mogą zapewnić nieco niższe ceny.

Zdarza się, że planuje się regularne wyjazdy wakacyjne do tego samego kraju. Wówczas można zdecydować się na takie polisy, które są stworzone z myślą o turystach planujących taki sposób korzystania z usług turystycznych. Zaletą decydowania się na ubezpieczenie turystyczne roczne jest to, że bardzo często dostępne jest na znacznie lepszych warunkach finansowych w stosunku do jednorazowo wykupionych polis. Oczywiście nie tylko cena może być korzystna przy zakupie takiego produktu, ale również warunki ubezpieczenia zapisane w umowie. Produktem dopasowanym do potrzeb turystów, którzy planują krótsze wyjazdy, jest ubezpieczenie turystyczne jednodniowe. Podobnie jak polisa roczna, jest to produkt, który stworzony jest z myślą o turystach, którzy decydują się na wyjazd, który nie będzie trwał kilka tygodni. Specjalne produkty na rynku ubezpieczeniowym są odpowiednio dopasowane do tego, czego mogą oczekiwać konkretne grupy docelowe turystów. Z tego powodu takiego rodzaju produkty ubezpieczeniowe bywają często znacznie korzystniejszym rozwiązaniem w stosunku do decydowania się na standardowe polisy turystyczne.

Jak wyszukać korzystne oferty na rynku ubezpieczeń turystycznych?

Znalezienie ubezpieczenia na wyjazd turystyczny wymaga zapoznania się z tym, co oferują poszczególne towarzystwa reasekuracji. Przejrzenie różnych ofert będzie znacznie łatwiejsze, gdy wykorzysta się nowoczesne narzędzia udostępnione klientom za pośrednictwem Internetu. Po pierwsze można sprawdzić informacje, które dostępne są za pośrednictwem serwisów internetowych, które działają jako porównywarki ofert. W ten sposób można wybrać takie produkty ubezpieczeniowe, które są dostępne na warunkach spełniających oczekiwania. Dodatkowo można zorientować się, czy produkty oferujące standardowy zakres ochrony będą wystarczające. Pozwala to w razie konieczności zdecydować się na indywidualnie negocjowane warunki ubezpieczenia. Równocześnie można zorientować się, jaki jest koszt ubezpieczenia turystycznego. Sprawdzenie przeciętnych warunków cenowych to wskazówka, z jakimi wydatkami można się spotkać. Dodatkowo można wykorzystać kalkulator ubezpieczeń turystycznych, który pozwala oszacować wysokość składki przy ustalonych warunkach, które znajdą się w umowie. Pozwala to podejmować znacznie lepsze decyzje w kontekście wyboru takiego produktu, który nie będzie nadmiernie kosztowny.

Gdy chce się znaleźć korzystniejsze ubezpieczenia turystyczne online, wówczas można skorzystać z porad specjalistów zajmujących się doradztwem ubezpieczeniowym. Dodatkowo można sprawdzić oceny i opinie klientów, którzy zdecydowali się na korzystanie z konkretnej polisy. Takie informacje jest w stanie zapewnić ubezpieczenie turystyczne ranking. Wykorzystanie takich informacji to sposób na znacznie szybsze znalezienie produktu, który jest wart zakupu. Najlepsze produkty ubezpieczeniowe dostępne zawierają takie warunki, które gwarantują skuteczną ochronę. W ten sposób wybrać można między innymi takie produkty jak ubezpieczenie na wyjazd do pracy. To polisy, które mają zapewnić nieco inny zakres ochrony w stosunku do produktów ubezpieczeniowych, które kierowane są do turystów. Natomiast podstawowe warunki ubezpieczenia dotyczą dokładnie tego samego, czyli możliwości korzystania z finansowania na wypadek konieczności podjęcia leczenia poza granicami kraju.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Jan (Oleśnica)

tutaj kupiłem najtańsze oc dla toyoty

Mariusz (Pasłęk)

Ja i moje BMW jesteśmy zadowoleni 😉

Jagoda (Białystok)

Kupiłam pierwszy raz ubezpieczenie auta przez Internet i powiem szczerze, że było to bardzo proste i szybkie. Dodatkowo jak miałam pytanie to mogłam napisać na czacie. Oferta była tańsza niż ostatnio u agenta więc myślę, że za rok wrócę. Mogę z czystym sumieniem polecić

Krzysztof (Łabiszyn)

Wszystko online i bez wychodzenia z domu, polecam

Agata (Gdynia)

Brak zastrzeżeń, wszystko bardzo szybko i prosto 🙂

Katarzyna (Piaseczno)

Bardzo miła i pomocna Pani pomogła mi kupić ubezpieczenie na samochód. Pozdrawiam Panią Martę 🙂

Zbigniew (Warszawa)

Tanio i szybko. Pewnie wrócę za rok

Andrzej (Mrągowo)

Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni. Lepsze oferty niż u naszego dotychczasowego agenta!!

Jolanta (Jantar)

Trochę spóźnioną opinia ale chciała bym bardzo podziękować Państwu za pomoc! Bardzo miła i pomocna obsługa, do tego wszystko szybko! Na pewno polecę koleżanką!

Justyna (Radomsko)

Będąc za granicą potrzebowałam wykupić ubezpieczenie podróżne. Szybko otrzymałam pomoc i wybrałam pakiet idealny dla mnie.

Piotr (Lubartów)

Bardzo duży wybór ofert ubezpieczeń samochodu! Każdy znajdzie coś dla siebie! 5 gwiazdek.

Seweryn (Wrocław)

Świetne podejście do klienta. Dziękuję za pomoc przy zakupie mojego oc

Lena (Kielce)

Nie byłam pewna jakie oc najlepiej wybrać dla mojego samochodu. Na kioskpolis wszystko jest czytelne. Pierwszy raz kupowałam i nie miałam wątpliwości i obaw. SUPER 🙂

Olga (Warszawa)

W związku z panującą sytuacją utknęłam w Paryżu. Nie było problemu z przedłużeniem mojej polisy i uzyskaniem pomocy. Super!

Sylwia (Mińsk Mazowiecki)

Ja i mój narzeczony nie lubimy przepłacać, a w kiosku polis udało się znaleźć najtańsze oc

Arkadiusz (Legnica)

Duży wybór ubezpieczeń! Jestem stałym klientem. Do tej pory korzystałem z ubezpieczeń na podróż, niedawno zdecydowałem się na oc. Kompleksowa pomoc! 🙂

Eugeniusz (Kraków)

W związku z obecną sytuacją na świecie i w kraju musiałem zakupić pierwszy raz oc przez internet, miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane. Szybko, tanio, profesjonalnie. Polecam!

Mariusz (Piastów)

Miałem kilka pytań przy zakupie pierwszej polisy na swój samochód. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedzi. SUPER!

Julia (Łowicz)

Wszystko przejrzyste i konkretne. Wybór i zakup zajął mi dosłownie kilka minut!

Hubert (Rzeszów)

Sprzedałem auto i nie wiedziałem co dalej z moim oc. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedz, takie podejście sie ceni!

Aldona (Lipsko)

Bałam się zakupić ubezpieczenie na auto przez internet, ale po rozmowie z konsultantem zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwosci. Serdecznie polecam

Dominik (Łeba)

10 na 10! Super!

Sławek (Zakopane)

O tej porównywarce powiedział mi kolega, który był zadowolony ze swojego ubezpieczenia. Teraz ja jestem kolejnym zadowolonym klientem :))

Weronika (Malbork)

Przy zakupie ubezpieczenia na auto popełniłam błąd przy modelu auta. Pomoc uzyskałam natychmiast…Oby więcej firm, które tak dbają o klientów.

Krzysztof (Częstochowa)

Nie ma co się zastanawiać gdzie kupić najtańsze OC bo ja znalazłem swoje właśnie tutaj! Gorąco polecam!!!

Grzegorz (Prudnik)

Jeszcze nigdy tak sprawnie nie załatwiłem oc i ac dla mojego samochodu. Wielkie dzięki!

Maria (Katowice)

Ja i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Dziękujemy!

Patrycja (Inowrocław)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakup ubezpieczenia autka za pomocą KioskPolis. Z pewnością wrócę ponownie

Przemysław (Ostrołęka)

Razem z moim tatą mamy auto na współwłasność. Zdecydowaliśmy się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem tej strony i z pewnością wrócimy za rok 🙂 szybko, prosto i tanio

Wojciech (Radzyń Podlaski)

 1. Szybko, sprawnie i przejrzyście, czyli tak jak lubię! Nigdy tak szybko nie udało mi się załatwić OC

Olga (Lublin)

Dużo wyjeżdżam autem za granicę. Zadzwoniłam po poradę co do wyboru ubezpieczenia i otrzymałam fachową pomoc.

Filip (Szczecin)

Najlepsze oferty dostępne na rynku! Kupiłem ubezpieczenie dla mojego auta i wszystkie dokumenty otrzymałem w przeciągu kilku minut na maila!

Sebastian (Opole)

Ja i moja narzeczona dużo podróżujemy. Zawsze kupujemy ubezpieczenia turystyczne w kioskpolis. Otrzymujemy też czasem maile z kodami rabatowymi, dzięki czemu udało Nam się wykupić świetne i tanie ubezpieczenie na wyjazd na narty. Polecam!

Zuzanna (Gdańsk)

Zakup ubezpieczenia samochodu to dla mnie czarna magia, ale dzięki tej porównywarce udało mi się załatwić bez problemowo wszystkie formalności. Dziękuję i polecam!

Jacek (Łódź)

Dobry sprzedawca polis sprawdza się w trudnych nietypowych sprawach. Polecam kiosk polis

Tomasz (Warszawa)

Wygodny i przejrzysty sposób zakupów ubezpieczenia. Dużo zróżnicowanych opcji. Bardzo szybka obsługa, wyczerpujące odpowiedzi i pomoc w wypadku problemów. Dziękuję i polecam!

Marta (Kraków)

Mają dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych, szybko odpisują na maile, OK

Łukasz (Sieradz)

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szybko i konkurencyjne ceny, polecam

Kasia (Gdańsk)

Wszystko super, znalazłam tutaj najtańsze oc, dodatkowo nw było w cenie

Krzysiek (Warszawa)

Kupiłem ubezpieczenie na wyjazd na święta. Wszystko super i taniej niż u inny. polecam!

Robert (Ełk)

Razem z Partnerką ubezpieczyliśmy nasze auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam.

 

Dorota (Katowice)

5 gwiazdek!! 🙂

Marta (Konstancin-Jeziorna)

Dużo podróżuje i zawsze kupuje ubezpieczenie na podróż u nich. Ostatnio zakupiłam również ubezpieczenie auta i śmiało mogę wszystkim polecić. Zero problemów, dobre ceny i zawsze można liczyć na pomoc 🙂

Ernest (Rawicz)

Bez wychodzenia z domu udało mi się wybrać najkorzystniejeszcze oc

Teresa (Gołdap)

Ubezpieczyłam się po raz kolejny i mogę śmiało polecić

Hubert (Warszawa)

Kupiliśmy z narzeczoną ubezpieczenie turystyczne do Japonii. Mieliśmy wiele wątpliwości ale otrzymaliśmy fachową pomoc i udało się  nam wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkowo dostaliśmy zniżkę i wyszło sporo taniej niż u innych agentów!

Igor (Hajnówka)

Długo szukałem najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia dla mojego nowego autka. Cieszę się, że trafiłem do kiosku polis bo tutaj mam dużo taniej

Stanisław (Iława)

Znalazłem tutaj najtańsze OC, wszystko pozytywnie, polecam

Dagmara (Kłodzko)

Przy zakupie polisy wprowadziłam przypadkowo błędną datę urodzenia syna. Bez problemu otrzymałam poprawioną polisę. Wszystko super i tanio!

Sebastian (Radom)

Jechałem na 4 miesiące do pracy za granicę i bez problemu kupiłem u nich polise

Malwina (Bydgoszcz)

Tanie ubezpieczenie na wyjazd bez zbędnych formalności 🙂

Dariusz (Gorzów Wielkopolski)

Bez problemu razem z żoną wybraliśmy najtańsze ubezpieczenie dla naszego auta. Gdzie indziej trzeba było podawać więcej informacji a ceny i tak były gorsze… Na pewno sprawdzę za rok!

Przemysław (Białystok)

Miałem kolizję – facet najechał mi na tył. Zderzak uszkodzony, ale dało się jeździć. Dojechałem do domu, wszedłem do Internetu i zrobiłem zgłoszenie. Za 30 minut zadzwoniła do mnie pani, która grzecznie mi wyjaśniła jak i co. Dostałem maila, sms z numerem szkody i danymi likwidatora, a w kolejnym dniu zadzwonił do mnie rzeczoznawca. Na oględzinach nie próbował niczego minimalizować i zaproponował rozsądną kwotę, którą otrzymałem w kilka dni po zdarzeniu. Polecam!

Marian (Rzeszów)

Ptak podczas jazdy uszkodził mi atrapę w Seacie Alhambra. Trzy dni po zgłoszeniu szkody pieniądze były już na koncie w zadowalającej kwocie. InterRisk moją sprawę załatwił szybko i pozytywnie. Jestem zadowolony.

Magdalena (Częstochowa)

Przewróciło mi się drzewo na drodze krajowej nr 7 przed samochód. Gdybym jechała odrobinę szybciej, to bym zginęła. Auto miało skasowany cały przód. Szybko uzyskałam pomoc, auto zastępcze, a także wysokie odszkodowanie. Polecam!

Krzysztof (Kielce)

Szybko i taniej niż u konkurencji, czyli tak jak lubię! I tak powinno być zawsze 😉

Jagoda (Kraków)

Dużo podróżuje z rodziną autem za granicę: wakacje, ferie i do rodziny. Tutaj dostałam najkorzystniejszy pakiet oc/ac i assistance na całą europe, dodatkowo wszystko sprawnie poszło. Mogę polecić bo jestem zadowolona! :))

Tomek (Tomaszów Mazowiecki)

Ubezpieczenie w kilka minut, korzystne ceny no i nie trzeba z nikim gadać . Pewnie wrócę

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

Jacob (Warszawa)

Często wyjeżdżam w delegacje i podróże służbowe. Nie mogę pozwolić sobie na żadne opóźnienia czy nieobecności. Pakiet Premium od Europe Assistance ocalił jedną z moich ważniejszych inwestycji – po awarii samochodu szybko uzyskałem wsparcie w zorganizowaniu kontynuacji podróży, więc nie ryzykowałem kompromitacji przed ważnymi partnerami biznesowymi! Polecam!

Magdalena (Koszalin)

Nie ma co ukrywać – niespecjalnie znam się na motoryzacji. Zawsze zapominam np. o zmianie opon! Mąż doradził mi, żebym wykupiła dodatkową polisę w Europ Assistance. Dzięki temu mam zapewnioną wymianę dwa razy w roku i nie muszę się tym zbytnio przejmować! To naprawdę wygodne!

Andrzej (Sieradz)

W związku z moją pracą często jeżdżę samochodem, dlatego wykupiłem dodatkowo pakiet premium w Europ Assistance. Nigdy nie wiadomo, co może stać się w trasie, a szeroki zakres usług zdecydowanie zachęcił mnie do kupna. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Sebastian (Katowice)

Uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Pakuję walizkę, kupuję bilet na promocji i lecę w świat! Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka chwil znalazłem najlepsza polisę ubezpieczeniową w ERGO Hestia, więc mogę ze spokojnym sumieniem ruszać na spotkanie przygody!

Natalia (Warszawa)

Wspinaczka to moja pasja. Szczególnie magicznym miejscem jest hiszpańskie El Chorro – zawsze marzyłam, żeby tam pojechać. Przed wyjazdem obowiązkowo wykupiłam ubezpieczenie. ERGO Hestia posiada dodatkową polisę dla osób uprawiających sporty ekstremalne, dlatego od razu wybrałam ich ofertę!

Maciej (Rzeszów)

Od kilku lat wyjeżdżam na sezonowe prace do Niemiec. W tym roku postanowiłem dodatkowo się ubezpieczyć w ERGO Hestia. Wyjeżdżam przecież żeby zarobić, a nie stracić. Miałem dobre przeczucie – niestety złamałem rękę. Otrzymałem jednak natychmiastową pomoc oraz pełny zwrot za leczenie i rehabilitację! Polecam!

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Patrycja (Poznań)

Podczas miesięcznego pobytu we Włoszech klimatyzacja, lody i inne atrakcje sprawiły, że niepozorna choroba gardła szybko przeistoczyła się w zapalenie oskrzeli. Na całe szczęście miałam wykupione ubezpieczenie Uniqa! Gdyby nie to, z pewnością zapłaciłabym fortunę za wizyty u lekarzy i badania!

Marta (Warszawa)

Kiedy na wycieczce we Francji skradziono mi portfel, ubezpieczenie „Radość Odkrywania” Uniqa ocaliło mój cały pobyt. Odzyskałam stracone pieniądze, a do tego nie musiałam martwić się kosztami wyrobienia nowych dokumentów. Uzyskałam także szybką pomoc finansową, która umożliwiła mi spokojny powrót do domu. Wolę nie myśleć jak potoczyłaby się cała ta sytuacja, gdybym nie była ubezpieczona!

Rafał (Łódź)

Uwielbiam jeździć na snowboardzie. Mam spore doświadczenie, więc doskonale wiem, jak niebezpieczny może być każdy wypadek. Z polisą „Radość Odkrywania” od Uniqa mogę być spokojny. Dodatkowo wykupuję ubezpieczenie sprzętu sportowego – jest dla mnie niezwykle cenny!

Paulina (Pułtusk)

Kupiłam pierwsze auto i nie do końca wiedziałam jaką wybrać polisę. Zadzwoniłam i otrzymałam konkretną i szybką odpowiedź a kupienie było mega proste, jak sprawdzałam u agenta to tam drożej, więc w 100% polecam

Wojciech (Zamość)

Duży wybór i dobre ceny, kupiłem polise na wyjazd z rodziną do Chorwacji

Jadwiga (Łódź)

Potrzebowałam pomocy przy wyborze najlepszej oferty na wyjazd do USA. Pani pomogła mi wybrać najlepsze ubezpieczenie. Szybko i taniej niż u agenta

Jerzy (Opole)

Stronę pokazał mi kolega. Najtańsze oc ac, z pewnością wrócę

Martyna (Starachowice)

Szybko i sprawnie kupiłam ubezpieczenie na spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Polecam!

Adam (Łomianki)

Najlepsza polisa na wakacje, zakupiona w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Oby tak dalej! 🙂

Anna (Warszawa)

Kupiłam polisę na wakacje. Fachowo i profesjonalne podejście. Polecam

Agnieszka (Poznań)

Dziękuję za profesjonalną obsługę i udzielenie szczegółowych informacji. Ocena na 6!!!

Jacek (Wrocław)

Bardzo prosto i szybko kupiłem ubezpieczenie do Egiptu.

Bożena (Radom)

Dostałam szczegółowe informacje. Profesjonalna obsługa. Dziękuję bardzo

Kacper (Ostróda)

3x TAK: szybko, tanio i z domu. Dodatkowo wysyłają co jakiś czas kody rabatowe na maila

Edyta (Łomża)

Zadzwoniłam i Pan pomógł mi kupić OC na samochód, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Zapłaciłam prawie 300 zł mniej niż rok temu u agenta. Wrócę za rok, no i bardzo miły Pan 😉

Jan (Grajewo)

Szybko i tanio. Czego można chcieć więcej? Polecam

Tomek (Gdańsk)

Indywidualne podejście – pomogli mi wybrać ubezpieczenie specjalnie pod mój wyjazd do USA. Dobre ceny

Katarzyna (Ustka)

Bez wychodzenia z domu, w kilku krokach kupiłam ubezpieczenie do Chorwacji. Rewelacja!

Jadwiga (Skierniewice)

Bardzo szybko i do tego kilka korzystnych opcji. Polecam

Krzysztof (Pelplin)

Świetna porównywarka, dzięki pomocy czata znalazłem najtańsze OC! Polisę dostałem natychmiast na maila. Zdecydowanie polecam!

Władek (Żary)

Znalazłem tutaj najlepszą propozycję ubezpieczenia samochodu i bardzo dobra cena. Tak Trzymać! Może jakiś rabat dla stałych klientów? 😉

Karina (Lubartów)

Dzięki! Zaoszczędziłam ponad stówkę na OC. Na pewno wrócę za rok

Jarosław (Sopot)

Najtańsza kalkulacja pakietu oc/ac, sprawny zakup. Minimum danych i formalności, miła obsługa. Dziękuje!

Sylwia (Warszawa)

W ostatniej chwili, już na lotnisku, wyklikałam ofertę i dostałam w kilka sekund na maila. Tak to rozumiem! Najlepsza porównywarka.

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Kiedy ubezpieczenie turystyczne jest prawnie wymagane?

Kiedy ubezpieczenie turystyczne jest prawnie wymagane?

Ubezpieczenie na podróż nie bez powodu kojarzy się z ochroną dodatkową, fakultatywną. Osoby bez ubezpieczenia ryzykują, bo w razie uszkodzenia ciała czy rozstroju zdrowia nie otrzymają pieniędzy. Ale uwaga! Są sytuacje, w których wykupienie ubezpieczenia w podróży to […]

więcej
Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Wybierasz się na zorganizowaną wycieczkę turystyczną? Przed wyjazdem koniecznie wykup ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży, by w razie nieprzewidzianych problemów, ochronić środki finansowe przeznaczone na zaplanowanie wyjazdu. Zobacz, dlaczego jest to tak ważne i w jakich sytuacjach […]

więcej
Co warto kupić w Turcji – pamiątki z wakacji

Co warto kupić w Turcji – pamiątki z wakacji

Tłumne, bogate, orientalne bazary przyciągają rocznie miliony turystów. Podczas pobytu w egzotycznych krajach, większość turystów chce koniecznie spróbować czegoś nowego i przywieźć piękne pamiątki z podrózy do danego kraju. Podpowiadamy, co warto kupić w Turcji oraz radzimy, jak […]

więcej
Co powinna zawierać polisa turystyczna na wyjazd w góry?

Co powinna zawierać polisa turystyczna na wyjazd w góry?

Uwielbiasz spędzać swój wolny czas w górach? Preferujesz piesze wędrówki polskimi, mało wymagającymi szlakami? A może wspinasz się w wyższych partiach gór, nie tylko na terenie kraju? Ubezpieczenie w góry jest Ci niezbędne! Wybierz takie ubezpieczenie turystyczne, które […]

więcej
Jakie ubezpieczenie wybrać jadąc do pracy za granicę

Jakie ubezpieczenie wybrać jadąc do pracy za granicę

Wyjeżdżasz na zagraniczne praktyki studenckie? A może chcesz skorzystać z ofert pracy sezonowej poza granicami Polski? Przed wyjazdem za granicę do pracy, koniecznie pamiętaj o wykupieniu ubezpieczenia zdrowotnego. Zobacz, dlaczego jest to tak ważne i jak wybrać właściwą […]

więcej
W jakich sytuacjach ubezpieczenie turystyczne nie będzie działać?

W jakich sytuacjach ubezpieczenie turystyczne nie będzie działać?

Wydawać by się mogło, że wykupując polisę ubezpieczeniową na wakacje nie trzeba się już niczym martwić na zagranicznym wyjeździe. Okazuje się jednak, że istnieje szereg sytuacji, w których ubezpieczyciel ma prawo odmówić Ci wypłacenia świadczenia. Zobacz, kiedy może […]

więcej

Wszystkie artykuły