Ubezpieczenia NNW komunikacyjne

Ubezpieczenie NWW komunikacyjne

  • Ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów
  • Suma ubezpieczenia do 50 000 złotych
  • Porównaj ceny NNW w mniej niż 2 minuty

Jak kupić ubezpieczenie NNW samochodu w KioskPolis.pl?

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Aby sprawdzić ceny ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków, skorzystaj z kalkulatora online. Dzięki niemu poznasz najlepsze oferty na rynku i łatwo wybierzesz tę najkorzystniejszą.

Uzupełnij formularz online

Na wypełnienie formularza potrzebujesz zaledwie chwili. Zaznacz ubezpieczenie OC i NNW, a następnie podaj dane pojazdu oraz jego właściciela. Na ich podstawie przygotujemy listę spersonalizowanych ofert.

Porównaj ofertę polis

Szybko i wygodnie porównaj wybrane polisy NNW – zaznacz wybrane z nich i poznaj szczegóły, by przekonać się, które firmy oferują atrakcyjne warunki w dobrej cenie. Czytelna lista propozycji ułatwi Ci wybór.

Kup ubezpieczenie komunikacyjne NNW

Gdy w naszym serwisie znajdziesz korzystne ubezpieczenie, możesz od razu je kupić – dzięki temu wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Oszczędzasz czas i pieniądze!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia NNW komunikacyjne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW samochodu w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Korzystna cena

Dobre ubezpieczenie NNW zapewnia świadczenia na odpowiednim poziomie, a przy tym jest atrakcyjne cenowo. Aby mieć pewność, że nie przepłacasz za polisę, sprawdź u nas oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Duży wybór ofert to gwarancja, że wybierzesz odpowiednią ochronę dla siebie i pasażerów, a przy tym zakupisz ją w dobrej cenie.

Szybkość i wygoda

Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków możesz kupić online wraz z polisą OC. Wystarczy, że porównasz oferty, wybierzesz tę, która Ci odpowiada, a następnie kupisz ją i dokonasz płatności. Dokument wyślemy na Twój adres mailowy, ale możesz go także pobrać z naszego serwisu. Cała procedura przebiega sprawnie i komfortowo.

Bezpieczeństwo transakcji

Chcesz kupić online ubezpieczenie NNW komunikacyjne? To znaczy, że cenisz sobie swoje bezpieczeństwo. My również o nie dbamy – dane osobowe, które nam przekazujesz, pozostają poufne i nie są wykorzystywane w celach innych niż świadczenie naszych usług. Polisy dostępne w naszym serwisie to z kolei oferty najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Różnorodne oferty

Ubezpieczenia komunikacyjne możesz kupić u nas w dopasowanych do swoich potrzeb pakietach. Wybierając polisę NNW, do wyboru masz ochronę w kilku różnych wersjach, tak byś mógł dostosować sumę ubezpieczenia do własnych preferencji. Wśród wielu propozycji łatwo wybierzesz ubezpieczenie dające Ci komfort podróżowania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy muszę wykupić NNW?

Nie. Właściciel pojazdu nie ma obowiązku posiadania ubezpieczenia NNW samochodu. Jest to polisa dodatkowa, a jej wykupienie jest dobrowolne – zwykle można dobrać ją w pakiecie z obowiązkowym ubezpieczeniem OC, a także łączyć z innymi nieobligatoryjnymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Ubezpieczenie NNW – co obejmuje i kogo chroni?

NNW zapewnia ochronę zarówno kierowcy, jak i pasażerom pojazdu. Należy do grupy ubezpieczeń osobowych, co oznacza, że chroni zdrowie oraz życie osób podróżujących samochodem. Świadczenia wypłacane są w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego kierowca bądź pasażer zmarł, doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu lub rozstroju zdrowia.

Od czego zależy cena ubezpieczenia komunikacyjnego NNW?

Wysokość składki na ubezpieczenie NNW zależy od dwóch podstawowych kryteriów. Należą do nich suma ubezpieczenia oraz rodzaj pojazdu obejmowanego polisą. Trzeba także pamiętać, że koszty mogą różnić się w zależności od tego, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym kupujesz ubezpieczenie.

Jak obliczana jest wysokość świadczenia z ubezpieczenia NNW samochodu?

Wszystko zależy od tego, jak poważnego uszczerbku na zdrowiu doznały osoby, którym przysługuje świadczenie – określa się go procentowo na podstawie badań oraz dokumentacji lekarskiej. Najczęściej najwyższą kwotę, czyli 100% sumy ubezpieczenia, towarzystwo przyznaje w wyniku śmierci ubezpieczonego. W innych wypadkach zwykle na 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu przypada 1% maksymalnej sumy ubezpieczenia.

Kto nie otrzyma świadczenia z tytułu ubezpieczenia NNW?

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie biorą odpowiedzialności za następstwa wypadków, do których doszło w związku z popełnianiem lub usiłowaniem popełnienie przestępstwa bądź prowadzeniem pojazdu bez posiadania uprawnień. Wykluczenia obejmują ponadto próby samobójcze, a także prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających, m.in., alkoholu czy narkotyków.

Czy NNW obowiązuje tylko w trakcie prowadzenia pojazdu?

Najczęściej ubezpieczenie NNW komunikacyjne obejmuje skutki wypadków, do których doszło podczas użytkowania samochodu – niekoniecznie w czasie prowadzenia go. Oznacza to, że świadczenie otrzymasz także wtedy, gdy zdarzenie miało miejsce np. w trakcie wsiadania bądź wysiadania z auta, postoju czy naprawy pojazdu na trasie, a także jego załadunku i rozładunku.

Jak otrzymam polisę obejmującą ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów?

Za pośrednictwem Kioskpolis.pl wszystkie formalności związane zakupem ubezpieczenia OC i NNW samochodu załatwisz online w dogodnym miejscu i czasie. Nie musisz również długo czekać na otrzymanie dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy – gdy opłacisz polisę ubezpieczeniową, możesz pobrać ją w dowolnej chwili bezpośrednio z naszego serwisu. Dodatkowo wyślemy ją również na podany przez Ciebie adres mailowy.

Jak mogę wypowiedzieć ubezpieczenie OC i NNW?

Jedyną możliwością, by wypowiedzieć umowę ubezpieczenia komunikacyjnego, jest wysłanie listem poleconym na adres towarzystwa ubezpieczeniowego wypełnionego oraz podpisanego formularza wypowiedzenia – możesz pobrać go z naszego serwisu. Trzeba jednak pamiętać, że dokument ten musi zostać wysłany nie później, niż jeden dzień przed upływem ważności dotychczasowej polisy.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Letni wyjazd pod namioty do Chorwacji, a może camping nad Balatonem lub bliżej – w okolicach pięknej Soliny w Bieszczadach? Podpowiadamy, co zabrać pod namiot i co wziąć na biwak. Spakuj z nami rzeczy niezbędne, sprawdź listę tych […]

więcej
Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Wyjeżdżając na urlop, z pewnością masz w planach picie alkoholu – szczególnie, jeśli wybrałeś opcję all inclusive i jest on wliczony w cenę. Czy wiesz jednak, że bycie pod wpływem może pozbawić Cię odszkodowania z ubezpieczenia podróżnego, o […]

więcej
Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Choć standardowe ubezpieczenia komunikacyjne obowiązują przez 12 miesięcy, można też spotkać się z ich krótszą wersją. Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie auta na miesiąc i na co uważać w takiej sytuacji? Podpowiadamy!

więcej
Co można dodać do OC?

Co można dodać do OC?

Polisę OC, podobnie jak każdą inną, można dowolnie rozszerzać tak, aby zyskać jak najpełniejszą ochronę ubezpieczeniową. Jakie dodatki mogą Ci się przydać? Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie auta z uzupełniającymi rozszerzeniami i które z nich warto mieć!

więcej
AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

Gdy tradycyjne zabezpieczenia przeciwkradzieżowe zawiodą, warto mieć w zanadrzu AC od kradzieży, które zapewni Ci wypłatę stosownego odszkodowania. Czy można jednak wybrać ochronę tylko na wypadek kradzieży, bez pozostałych opcji dostępnych w pakiecie assistance? Oczywiście – podpowiadamy jak […]

więcej
Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Dane Eurostatu nie kłamią. Wyjazd za granicę nie musi być drogi, jeśli wcześniej sprawdzisz, gdzie są najlepsze ceny. Najtańsze wakacje w Europie czekają! Sprawdziliśmy, jak wygląda porównanie cen żywności czy usług hotelowych w UE. Zobacz, gdzie warto pojechać […]

więcej

Wszystkie artykuły