Ubezpieczenia NNW komunikacyjne

Ubezpieczenie NWW komunikacyjne

  • Ubezpieczenie kierowcy i pasażerów
  • Suma ubezpieczenia do 50 000 złotych
  • Porównaj ceny w mniej niż 2 minuty
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenie NNW samochodu z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Aby sprawdzić ceny ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków, skorzystaj z kalkulatora online. Dzięki niemu poznasz najlepsze oferty na rynku i łatwo wybierzesz tę najkorzystniejszą.

Uzupełnij formularz online

Na wypełnienie formularza potrzebujesz zaledwie chwili. Zaznacz ubezpieczenie OC i NNW, a następnie podaj dane pojazdu oraz jego właściciela. Na ich podstawie przygotujemy listę spersonalizowanych ofert.

Porównaj ofertę polis

Szybko i wygodnie porównaj wybrane polisy NNW – zaznacz wybrane z nich i poznaj szczegóły, by przekonać się, które firmy oferują atrakcyjne warunki w dobrej cenie. Czytelna lista propozycji ułatwi Ci wybór.

Kup ubezpieczenie komunikacyjne NNW

Gdy w naszym serwisie znajdziesz korzystne ubezpieczenie, możesz od razu je kupić – dzięki temu wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. Oszczędzasz czas i pieniądze!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia NNW komunikacyjne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW samochodu w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia NNW kierowcy i pasażerów

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Korzystna cena

Dobre ubezpieczenie NNW zapewnia świadczenia na odpowiednim poziomie, a przy tym jest atrakcyjne cenowo. Aby mieć pewność, że nie przepłacasz za polisę, sprawdź u nas oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Duży wybór ofert to gwarancja, że wybierzesz odpowiednią ochronę dla siebie i pasażerów, a przy tym zakupisz ją w dobrej cenie.

Szybkość i wygoda

Ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków możesz kupić online wraz z polisą OC. Wystarczy, że porównasz oferty, wybierzesz tę, która Ci odpowiada, a następnie kupisz ją i dokonasz płatności. Dokument wyślemy na Twój adres mailowy, ale możesz go także pobrać z naszego serwisu. Cała procedura przebiega sprawnie i komfortowo.

Bezpieczeństwo transakcji

Chcesz kupić online ubezpieczenie NNW komunikacyjne? To znaczy, że cenisz sobie swoje bezpieczeństwo. My również o nie dbamy – dane osobowe, które nam przekazujesz, pozostają poufne i nie są wykorzystywane w celach innych niż świadczenie naszych usług. Polisy dostępne w naszym serwisie to z kolei oferty najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Różnorodne oferty

Ubezpieczenia komunikacyjne możesz kupić u nas w dopasowanych do swoich potrzeb pakietach. Wybierając polisę NNW, do wyboru masz ochronę w kilku różnych wersjach, tak byś mógł dostosować sumę ubezpieczenia do własnych preferencji. Wśród wielu propozycji łatwo wybierzesz ubezpieczenie dające Ci komfort podróżowania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy muszę wykupić NNW?

Nie. Właściciel pojazdu nie ma obowiązku posiadania ubezpieczenia NNW samochodu. Jest to polisa dodatkowa, a jej wykupienie jest dobrowolne – zwykle można dobrać ją w pakiecie z obowiązkowym ubezpieczeniem OC, a także łączyć z innymi nieobligatoryjnymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi.

Ubezpieczenie NNW – co obejmuje i kogo chroni?

NNW zapewnia ochronę zarówno kierowcy, jak i pasażerom pojazdu. Należy do grupy ubezpieczeń osobowych, co oznacza, że chroni zdrowie oraz życie osób podróżujących samochodem. Świadczenia wypłacane są w razie wystąpienia nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego kierowca bądź pasażer zmarł, doznał trwałego uszczerbku na zdrowiu lub rozstroju zdrowia.

Od czego zależy cena ubezpieczenia komunikacyjnego NNW?

Wysokość składki na ubezpieczenie NNW zależy od dwóch podstawowych kryteriów. Należą do nich suma ubezpieczenia oraz rodzaj pojazdu obejmowanego polisą. Trzeba także pamiętać, że koszty mogą różnić się w zależności od tego, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym kupujesz ubezpieczenie.

Jak obliczana jest wysokość świadczenia z ubezpieczenia NNW samochodu?

Wszystko zależy od tego, jak poważnego uszczerbku na zdrowiu doznały osoby, którym przysługuje świadczenie – określa się go procentowo na podstawie badań oraz dokumentacji lekarskiej. Najczęściej najwyższą kwotę, czyli 100% sumy ubezpieczenia, towarzystwo przyznaje w wyniku śmierci ubezpieczonego. W innych wypadkach zwykle na 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu przypada 1% maksymalnej sumy ubezpieczenia.

Kto nie otrzyma świadczenia z tytułu ubezpieczenia NNW?

Towarzystwa ubezpieczeniowe nie biorą odpowiedzialności za następstwa wypadków, do których doszło w związku z popełnianiem lub usiłowaniem popełnienie przestępstwa bądź prowadzeniem pojazdu bez posiadania uprawnień. Wykluczenia obejmują ponadto próby samobójcze, a także prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających, m.in., alkoholu czy narkotyków.

Czy NNW obowiązuje tylko w trakcie prowadzenia pojazdu?

Najczęściej ubezpieczenie tego typu obejmuje skutki wypadków, do których doszło podczas użytkowania samochodu – niekoniecznie w czasie prowadzenia go. Oznacza to, że świadczenie z NNW komunikacyjnego otrzymasz także wtedy, gdy zdarzenie miało miejsce np. w trakcie wsiadania bądź wysiadania z auta, postoju czy naprawy pojazdu na trasie, a także jego załadunku i rozładunku.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły