Ubezpieczenia sportowe

Ubezpieczenie sportowe
już od 3,7 zł za dzień

  • Poznaj 126 ofert w mniej niż minutę
  • Kup ubezpieczenie NNW sport w 3 minuty
  • Koszty leczenia bez limitu
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia NNW sport z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Zanim wyjedziesz w góry lub nad morze, zapewnij sobie ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku. W naszym kalkulatorze szybko obliczysz składkę za polisę NNW dla sportowców w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Uzupełnij formularz online

Aby poznać najlepsze oferty ubezpieczeń dla sportowców, wypełnij krótki formularz. Wybierz datę wyjazdu i powrotu, kraj, do którego jedziesz, oraz podaj uprawiane dyscypliny sportu. Możesz też zawęzić wyszukiwanie do polis o określonym zakresie ochrony.

Porównaj ofertę polis

Nie kupuj ubezpieczenia dla sportowca pochopnie. Sprawdź oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych, zaznacz te najbardziej interesujące i poznaj ich szczegóły – porównasz je szybko i wygodnie dzięki czytelnemu zestawieniu.

Kup ubezpieczenie NNW dla sportowców

Bez względu na to, czy uprawiasz sporty wyczynowe, czy ćwiczysz amatorsko, przed wyjazdem za granicę wykup ubezpieczenie dla sportowców. U nas kupisz je bez wychodzenia z domu, a wszelkich formalności dopełnisz online!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia sportowe na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW sport KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia dla sportowców

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Niska składka

W naszym kalkulatorze ubezpieczeń dla sportowców możesz porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Wypełnij formularz, a już po chwili poznasz oferty wielu firm wraz z wysokością składek. Dzięki temu z łatwością wybierzesz ochronę o najkorzystniejszym stosunku ceny do zakresu gwarantowanej ochrony.

Czas

Przygotowujesz się do wyjazdu i nie masz wiele czasu na szukanie najlepszej polisy? W naszym serwisie oferujemy ubezpieczenia NNW online. Nie tylko znajdziesz tu atrakcyjną ofertę, ale również od razu ją kupisz. Wystarczy parę minut, a polisa będzie Twoja. Podaj swoje dane, opłać składkę i wydrukuj dokument!

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Serwis KioskPolis.pl jest licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym – znajdziesz u nas oferty pochodzące tylko od cenionych i godnych zaufania ubezpieczycieli. Kupując u nas, masz też pewność poufności swoich danych oraz bezpieczeństwa transakcji. Z nami możesz w pełni komfortowo udać się w każdą podróż.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Polisa skrojona na miarę

Wyczynowe uprawianie sportu wymaga innego zakresu ochrony niż rekreacyjne pływanie czy hobbystyczny nordic walking. Dlatego skorzystaj z naszej porównywarki, która przedstawi Ci oferty idealnie dostosowane do charakteru Twojej aktywności. Właściwe ubezpieczenie sportowca zapewni Ci ochronę w razie wypadku, a także utracenia lub zniszczenia sprzętu sportowego.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Dlaczego karta EKUZ nie zapewnia wystarczającej ochrony podczas uprawiania sportów?

Wydawana przez NFZ karta EKUZ umożliwia korzystanie z publicznej opieki zdrowotnej w krajach UE. Świadczenia udzielane są jednak na takich samych zasadach jak obywatelom danego kraju – oznacza to, że część z nich może być płatna. W takiej sytuacji ubezpieczony będzie musiał pokryć z własnych środków koszty przeprowadzonych badań czy zabiegów, nawet jeśli w Polsce są one darmowe. Brak dodatkowej polisy dla sportowców o odpowiednim zakresie ochrony będzie w tym wypadku skutkować koniecznością uregulowania wysokich rachunków. Z tego powodu karta EKUZ nie stanowi wystarczającej ochrony, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, które w większym stopniu narażone są na wypadki i doznanie urazów. Warto też pamiętać, że ubezpieczenie sportowe pokryje ponadto koszty ratownictwa i może obejmować OC uprawiania sportów, czyli odpowiedzialność za szkody wyrządzone osobom trzecim – EKUZ tego nie gwarantuje.

Co obejmuje polisa NNW dla sportowców?

W przypadku ubezpieczeń dla sportowców przedmiotem ochrony są następstwa nieszczęśliwych wypadków, do których doszło podczas wyjazdu. Tego typu polisy chronią więc zdrowie oraz życie osoby ubezpieczonej. Świadczenia wypłacane są w dwóch sytuacjach: gdy w wyniku wypadku ubezpieczony poniesie śmierć lub gdy dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zwykle ochrona taka nie obejmuje nieszczęśliwych wypadków, do których doszło np. podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz wysokiego ryzyka. Można jednak to zmienić, rozszerzając ubezpieczenia sportowców o poszczególne ryzyka, a tym samym zapewniając sobie większe bezpieczeństwo. Polisy na wyjazdy sportowe najczęściej obejmują ponadto koszty ratownictwa oraz ubezpieczenie sprzętu na wypadek jego kradzieży bądź zniszczenia.

Kto powinien wykupić ubezpieczenie NNW sport?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków najczęściej stanowi jeden z elementów ubezpieczenia sportowego pokrywającego m.in. koszty leczenia, transportu i ratownictwa. Zapewnia więc ochronę każdemu, kto zdecyduje się na dodatkowe ubezpieczenie na wyjazd – gwarantuje wypłatę pieniędzy w razie uszkodzenia ciała. Ten rodzaj polisy polecany jest szczególnie osobom preferującym aktywny wypoczynek – zarówno amatorom sportu, jak i osobom ćwiczącym zawodowo oraz wyczynowo. Ubezpieczenie NNW dla sportowców powinno mieć jednak w tym przypadku odpowiednio szeroki zakres ochrony. Warto także zadbać, by jego suma była jak najwyższa, ponieważ to m.in. od niej będzie zależała wysokość ewentualnego odszkodowania.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły