Ubezpieczenia sportowe

Ubezpieczenie NNW dla sportowców

już od 3,7 zł za dzień

  • Poznaj 170 ofert ubezpieczeń online
  • Kup ubezpieczenie NNW sport w 3 minuty
  • Koszty leczenia bez limitu
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Jak wybrać ubezpieczenie NNW dla sportowca z KioskPolis.pl?

Uprawianie każdego sportu na poziomie rekreacyjnym lub wyczynowym wiąże się z pewnym ryzykiem. Kupując ubezpieczenie NNW Sport online można jednak w łatwy sposób zminimalizować ryzyko sporych strat finansowych, które z tego wynikają. Ubezpieczenie dla osób uprawiających sport może mieć szerokie spektrum zastosowań i pokrywać bezpośrednie koszty leczenia, rehabilitacji, opieki medycznej po kontuzji, transportu medycznego, a nawet innych kosztów wynikających z odpowiedzialności cywilnej. Na rynku istnieje wiele towarzystw ubezpieczeniowych, które oferują ciekawe ubezpieczenia sportowe online, więc warto się nimi zainteresować. Dzięki porównywarce Kioskpolis.pl można je znaleźć i kupić w kilka chwil.

Ubezpieczenie sportowe na jeden dzień

Mając zawody sportowe, warto kupić ubezpieczenie sportowe na jeden dzień. Niezależnie od tego, jaki sport się uprawia wyczynowo, ryzyko kontuzji zawsze jest spore. Warto więc się zabezpieczyć i zapewnić możliwość pokrycia kosztów leczenia. Jest to szczególnie polecane, gdy zawody odbywają się daleko od miejsca zamieszkania. W porównywarce Kioskpolis.pl można znaleźć ubezpieczenia obejmujące różne rodzaje sportów, a w tym sporty ekstremalne.

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Zanim wyjedziesz w góry lub nad morze, zapewnij sobie ochronę w razie nieszczęśliwego wypadku. W naszym kalkulatorze szybko obliczysz składkę za polisę NNW dla sportowców w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Aby poznać najlepsze oferty ubezpieczeń dla sportowców, wypełnij krótki formularz. Wybierz datę wyjazdu i powrotu, kraj, do którego jedziesz, oraz podaj uprawiane dyscypliny sportu. Możesz też zawęzić wyszukiwanie do polis o określonym zakresie ochrony.

Porównaj

Porównaj ofertę polis

Nie kupuj ubezpieczenia dla sportowca pochopnie. Sprawdź oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych, zaznacz te najbardziej interesujące i poznaj ich szczegóły – porównasz je szybko i wygodnie dzięki czytelnemu zestawieniu.

Podróż

Kup ubezpieczenie NNW dla sportowców

Bez względu na to, czy uprawiasz sporty wyczynowe, czy ćwiczysz amatorsko, przed wyjazdem za granicę wykup ubezpieczenie dla sportowców. U nas kupisz je bez wychodzenia z domu, a wszelkich formalności dopełnisz online!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia sportowe na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW sport KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia dla sportowców

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Niska składka

W naszym kalkulatorze ubezpieczeń dla sportowców możesz porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Wypełnij formularz, a już po chwili poznasz oferty wielu firm wraz z wysokością składek. Dzięki temu z łatwością wybierzesz ochronę o najkorzystniejszym stosunku ceny do zakresu gwarantowanej ochrony.

Wygoda

Czas

Przygotowujesz się do wyjazdu i nie masz wiele czasu na szukanie najlepszej polisy? W naszym serwisie oferujemy ubezpieczenia NNW online. Nie tylko znajdziesz tu atrakcyjną ofertę, ale również od razu ją kupisz. Wystarczy parę minut, a polisa będzie Twoja. Podaj swoje dane, opłać składkę i wydrukuj dokument!

Jak wybrać polisę ubezpieczeniową na wakacje

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Serwis KioskPolis.pl jest licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym – znajdziesz u nas oferty pochodzące tylko od cenionych i godnych zaufania ubezpieczycieli. Kupując u nas, masz też pewność poufności swoich danych oraz bezpieczeństwa transakcji. Z nami możesz w pełni komfortowo udać się w każdą podróż.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Polisa skrojona na miarę

Wyczynowe uprawianie sportu wymaga innego zakresu ochrony niż rekreacyjne pływanie czy hobbystyczny nordic walking. Dlatego skorzystaj z naszej porównywarki, która przedstawi Ci oferty idealnie dostosowane do charakteru Twojej aktywności. Właściwe ubezpieczenie sportowca zapewni Ci ochronę w razie wypadku, a także utracenia lub zniszczenia sprzętu sportowego.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Dlaczego karta EKUZ nie zapewnia wystarczającej ochrony podczas uprawiania sportów?

Wydawana przez NFZ karta EKUZ umożliwia korzystanie z publicznej opieki zdrowotnej w krajach UE. Świadczenia udzielane są jednak na takich samych zasadach jak obywatelom danego kraju – oznacza to, że część z nich może być płatna. W takiej sytuacji ubezpieczony będzie musiał pokryć z własnych środków koszty przeprowadzonych badań czy zabiegów, nawet jeśli w Polsce są one darmowe. Brak dodatkowej polisy dla sportowców o odpowiednim zakresie ochrony będzie w tym wypadku skutkować koniecznością uregulowania wysokich rachunków. Z tego powodu karta EKUZ nie stanowi wystarczającej ochrony, szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, które w większym stopniu narażone są na wypadki i doznanie urazów. Warto też pamiętać, że ubezpieczenie sportowe pokryje ponadto koszty ratownictwa i może obejmować OC uprawiania sportów, czyli odpowiedzialność za szkody wyrządzone osobom trzecim – EKUZ tego nie gwarantuje.

Co obejmuje polisa NNW dla sportowców?

W przypadku ubezpieczeń dla sportowców przedmiotem ochrony są następstwa nieszczęśliwych wypadków, do których doszło podczas wyjazdu. Tego typu polisy chronią więc zdrowie oraz życie osoby ubezpieczonej. Świadczenia wypłacane są w dwóch sytuacjach: gdy w wyniku wypadku ubezpieczony poniesie śmierć lub gdy dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu. Zwykle ochrona taka nie obejmuje nieszczęśliwych wypadków, do których doszło np. podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz wysokiego ryzyka. Można jednak to zmienić, rozszerzając ubezpieczenia sportowców o poszczególne ryzyka, a tym samym zapewniając sobie większe bezpieczeństwo. Polisy na wyjazdy sportowe najczęściej obejmują ponadto koszty ratownictwa oraz ubezpieczenie sprzętu na wypadek jego kradzieży bądź zniszczenia.

Kto powinien wykupić ubezpieczenie NNW sport?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków najczęściej stanowi jeden z elementów ubezpieczenia sportowego pokrywającego m.in. koszty leczenia, transportu i ratownictwa. Zapewnia więc ochronę każdemu, kto zdecyduje się na dodatkowe ubezpieczenie na wyjazd – gwarantuje wypłatę pieniędzy w razie uszkodzenia ciała. Ten rodzaj polisy polecany jest szczególnie osobom preferującym aktywny wypoczynek – zarówno amatorom sportu, jak i osobom ćwiczącym zawodowo oraz wyczynowo. Ubezpieczenie NNW dla sportowców powinno mieć jednak w tym przypadku odpowiednio szeroki zakres ochrony. Warto także zadbać, by jego suma była jak najwyższa, ponieważ to m.in. od niej będzie zależała wysokość ewentualnego odszkodowania.

Jak wybrać ubezpieczenie dla sportowców?

Zanim wybierzesz konkretną polisę, przemyśl jakiej ochrony potrzebujesz. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z wybraną dyscypliną, jesteś w większym stopniu narażony na wypadki – w takiej sytuacji ubezpiecz się na wyższą kwotę. Pamiętaj, że gdy interesujesz się sportami wyczynowymi, ekstremalnymi albo wysokiego ryzyka (np. spadochroniarstwo, alpinizm, kolarstwo górskie, nurkowanie), Twoja polisa powinna zostać rozszerzona o dodatkową klauzulę. Zwróć także uwagę na to, jakie ubezpieczenie NNW sport obejmuje wybrana przez Ciebie oferta – im wyższa kwota ubezpieczenia, tym większe odszkodowanie będzie Ci przysługiwać w razie doznania uszczerbku na zdrowiu. Dobra polisa dla sportowca powinna także uwzględniać ochronę na wypadek utraty bądź zniszczenia sprzętu sportowego, akcji ratowniczej oraz wyrządzenia szkód w mieniu lub na osobie.

Czy towarzystwo ubezpieczeniowe zapewnia ochronę w każdej sytuacji?

Nie. Każda firma ubezpieczeniowa udostępnia Ci dokument OWU, w którym zawarte są dokładne warunki, na jakich udzielana jest pomoc – znajdziesz w nim nie tylko zakres przysługującej Ci ochrony, ale również ograniczenia odpowiedzialności. Jeśli posiadasz ubezpieczenie NNW dla sportowców, zyskujesz ochronę na wypadek śmierci bądź doznania uszczerbku na zdrowiu. Trzeba jednak pamiętać, że za nieszczęśliwy wypadek nie uważa się np. udaru, wylewu krwi do mózgu czy zawału – w ochronę nie są wliczane także wypadki związane z atakami padaczkowymi. Polisa nie obejmuje ponadto zdarzeń, do których doszło m.in. pod wpływem środków odurzających, podczas prowadzenia pojazdu bez odpowiednich uprawnień oraz w efekcie rażącego niedbalstwa – te oraz inne wyłączenia są wspólne na większości ubezpieczeń bez względu na ich zakres.

Profesjonalny sportowcy, wykonujący zawodowo jakąś określoną dyscyplinę sportową, czerpiący swoje główne źródło dochodu z aktywności fizycznej – ubezpieczają się o wiele częściej i na wyższe kwoty, aniżeli amatorzy sportu uprawiający go wyłącznie rekreacyjnie. Ubezpieczenie sportowe jest szczególnie popularne wśród miłośników sportów ekstremalnych i offroadowych, gdzie z samej natury konkretnej dyscypliny – ryzyka są o wiele wyższe zarówno dla amatora jak i profesjonalisty. Ubezpieczenie na wyjazd za granicę oraz ubezpieczenie dla narciarzy, amatorów jak i profesjonalistów, są dzisiaj dostępne na wyciągnięcie ręki online. 

Ponieważ jednak umownie zdrowie i kondycja zawodowego sportowca jest warta więcej, aniżeli kondycja zwykłego amatora, ubezpieczenia dla sportowców-amatorów są całkowicie dobrowolne i nie reguluje tego rynku nic poza komercyjnymi, handlowo-biznesowymi uwarunkowaniami. Wciąż jednak, można poszukiwać okazji i konkurencyjnych ofert na poszczególne pakiety ubezpieczeniowej i polisy. Przykładem takich ubezpieczeń, które są szczególnie popularne wśród amatorów jest ubezpieczenie na zawody sportowe – takie jak maratony czy biegi przełajowe amatorów, obowiązujące tylko i wyłącznie na czas organizacji imprezy masowej. 

Ubezpieczenie sportowe – dla zawodowców 

Ubezpieczenie dla sportowców może być częścią kontraktu lub umowy pomiędzy zawodnikiem a klubem czy reprezentacją i w przypadku profesjonalistów jest przeważnie regulowana w ramach innych polis i zabezpieczeń majątkowych zawodowców. Dbają o tym agenci samych sportowców albo prawnicy klubów – odpowiadający na co dzień za to, aby konkretni zawodnicy mieli zawsze aktywne i obowiązujące ubezpieczenie dla sportowców zawodowych. W takim przypadku sam sportowiec w zasadzie nie musi martwić się ani o zakres ochrony ubezpieczeniowej, ani o automatyczne przedłużenie polisy ubezpieczeniowej czy też o jej płatność – zawsze pozostaje to w gestii menadżera lub pracodawcy. 

Ubezpieczenie NNW sport – cena

Jest jednak spora rzesza sportowców, którzy uprawiają konkretną dyscyplinę regularnie i zawodowo, ale statut ich związku sportowego czy status zatrudnienia przez klub nie oznacza automatycznego ubezpieczenia od różnych wypadków i nieprzewidzianych sytuacji na arenie sportowej. Warto pamiętać przede wszystkim o tym, że dobre ubezpieczenia sportowców będą obowiązywały nie tylko w momencie rywalizacji na zawodach, ale także w drodze na zawody i z nich oraz podczas treningów, sparingów i innych obozów przygotowawczych. To bardzo ważne, ponieważ do ogromnej liczby kontuzji i wypadków w życiu sportowca dochodzi nie w trakcie imprezy docelowej, a na sali treningowej podczas ćwiczeń lub zwykłej jednostki przygotowania fizycznego. 

Tylko i wyłącznie dobre ubezpieczenie sport jest w stanie zagwarantować poszkodowanemu pełną opiekę i ochronę również jeśli do wypadku dojdzie poza imprezami organizowanymi przez federacje i związki. Ubezpieczenie narciarskie może być tutaj klasycznym przykładem ubezpieczenia, które posiada wiele wyłączeń, na jakie warto zwrócić uwagę. Niektóre polisy zagwarantują ochronę narciarza tylko i wyłącznie wtedy, gdy do wypadku dojdzie na dopuszczonym do użytkowaniu szlaku odpowiedniej kategorii – poza nimi ubezpieczenie NNW sportowe narciarza już nie obowiązuje. To takie detale decydują o finalnej opłacalności danego rozwiązania. 

Ubezpieczenie NNW zawody sportowe

W ofercie wielu ubezpieczycieli na rynku znaleźć można ofertę typu NNW sport. To propozycja przede wszystkim dla tych miłośników sportu, którzy obawiają się, że w wyniku uprawianego przez nich sportu dojść może do trwałego uszczerbku na zdrowiu. Podczas gdy standardowe ubezpieczenie dla sportowców amatorów obejmuje przede wszystkim pokrycie kosztów leczenia czy ratownictwa medycznego, to już ubezpieczenie sportowe NNW pomaga nie tylko w usuwaniu bezpośrednich skutków wydarzenia, ale także pokrywa późniejsze długotrwałe koszty związane z tym wypadkiem. 

Jest to więc idealne rozwiązanie de facto nie tylko dla tych, którzy uprawiają sport wyczynowo, ale także dla amatorów – np. biegaczy, którzy okazjonalnie biorą udział w organizowanych masowo biegach, półmaratonach czy wyścigach przełajowych. Uszczerbek na ich zdrowiu podczas takiego wydarzenia sportowego może być finansowo rekompensowany na krótko bądź na wiele lat – właśnie za to odpowiada ubezpieczenie NNW dla sportowców. Przed podpisaniem konkretnej polisy ubezpieczeniowej warto także sprawdzić, czy w danej firmie istnieje preferencyjne ubezpieczenie studenta na korzystniejszych warunkach cenowych. 

Ubezpieczenia dla osób uprawiających sport

Kupując ubezpieczenia dla osób uprawiających sport, zawsze trzeba zwrócić uwagę, czy dana polisa jest dedykowana dla amatorów, czy wyczynowców. Większość towarzystw ma w swojej ofercie produkty ubezpieczeniowe dla obydwu grup klientów, a na Kioskpolis.pl można łatwo wybrać to, czego się szuka. Nabywając NNW dla sportowców trzeba też uwzględnić to, jaki sport się uprawia, gdyż dyscypliny obarczone większym ryzkiem wymagają uwzględniania tego przy kupowaniu polisy.

Ubezpieczenie NNW sport online

Coraz popularniejsze w miastach i nie tylko są takie pakiety ochronne, które wykupuje się tylko i wyłącznie na czas trwania jakiejś imprezy sportowej czy happeningu. Innym wariantem takich ubezpieczeń krótkoterminowych, wykupywanych na krótki okres, jest bardzo popularne wśród rodziców dzieci i młodzieży szkolnej ubezpieczenie dla dziecka, które może być nabyte np. na okres ferii lub szkolnej wycieczki. Decydując się na taki zakup, warto jednak dokładnie sprawdzić – zarówno warunki ogólne umowy jak i szczegółowe zapisy w zakresie wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela, ponieważ nnw dla sportowców może zawierać wiele klauzul i sytuacji odstępstwa od warunków umowy.

Zarówno takie specjalistyczne ubezpieczenie dla dziecka w podróży jak i krótkie, ubezpieczenie sportowe jednodniowe – może być bardzo wygodnie nabyte i opłacone chociażby z pozycji bankowości elektronicznej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji handlowej warto jednak skorzystać z licznych porównywarek i rankingów ofert ubezpieczeniowych, ponieważ każda dostępna online za darmo porównywarka ubezpieczeń turystycznych będzie dzisiaj w stanie szybko i skutecznie pokazać wszystkie dostępne na dzisiaj opcje ubezpieczenia krótkoterminowego na rynku. 

Ubezpieczenie NNW sporty ekstremalne

W Internecie można także odnaleźć opinie innych klientów oraz rekomendacje poszkodowanych czy ubezpieczonych, którzy mieli okazję w przeszłości likwidować szkodę z ubezpieczenia danej firmy i mogą bardzo szczegółowo opisać proces kontaktu z ubezpieczycielem czy jego podejście do tematu wypłaty odszkodowania. Nieważne czy chodzi o ubezpieczenie sportów ekstremalnych czy też o ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny z licznymi atrakcjami wodnymi i rekreacją nadmorską – Internet może udzielić wielu przydatnych wskazówek i ochronić przed ulokowaniem środków u nierzetelnego sprzedawcy lub usługodawcy. Także ubezpieczenie na ferie łatwiej znaleźć po wcześniejszej selekcji ofert online.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Jan (Oleśnica)

tutaj kupiłem najtańsze oc dla toyoty

Mariusz (Pasłęk)

Ja i moje BMW jesteśmy zadowoleni 😉

Jagoda (Białystok)

Kupiłam pierwszy raz ubezpieczenie auta przez Internet i powiem szczerze, że było to bardzo proste i szybkie. Dodatkowo jak miałam pytanie to mogłam napisać na czacie. Oferta była tańsza niż ostatnio u agenta więc myślę, że za rok wrócę. Mogę z czystym sumieniem polecić

Krzysztof (Łabiszyn)

Wszystko online i bez wychodzenia z domu, polecam

Agata (Gdynia)

Brak zastrzeżeń, wszystko bardzo szybko i prosto 🙂

Katarzyna (Piaseczno)

Bardzo miła i pomocna Pani pomogła mi kupić ubezpieczenie na samochód. Pozdrawiam Panią Martę 🙂

Zbigniew (Warszawa)

Tanio i szybko. Pewnie wrócę za rok

Andrzej (Mrągowo)

Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni. Lepsze oferty niż u naszego dotychczasowego agenta!!

Jolanta (Jantar)

Trochę spóźnioną opinia ale chciała bym bardzo podziękować Państwu za pomoc! Bardzo miła i pomocna obsługa, do tego wszystko szybko! Na pewno polecę koleżanką!

Justyna (Radomsko)

Będąc za granicą potrzebowałam wykupić ubezpieczenie podróżne. Szybko otrzymałam pomoc i wybrałam pakiet idealny dla mnie.

Piotr (Lubartów)

Bardzo duży wybór ofert ubezpieczeń samochodu! Każdy znajdzie coś dla siebie! 5 gwiazdek.

Seweryn (Wrocław)

Świetne podejście do klienta. Dziękuję za pomoc przy zakupie mojego oc

Lena (Kielce)

Nie byłam pewna jakie oc najlepiej wybrać dla mojego samochodu. Na kioskpolis wszystko jest czytelne. Pierwszy raz kupowałam i nie miałam wątpliwości i obaw. SUPER 🙂

Olga (Warszawa)

W związku z panującą sytuacją utknęłam w Paryżu. Nie było problemu z przedłużeniem mojej polisy i uzyskaniem pomocy. Super!

Sylwia (Mińsk Mazowiecki)

Ja i mój narzeczony nie lubimy przepłacać, a w kiosku polis udało się znaleźć najtańsze oc

Arkadiusz (Legnica)

Duży wybór ubezpieczeń! Jestem stałym klientem. Do tej pory korzystałem z ubezpieczeń na podróż, niedawno zdecydowałem się na oc. Kompleksowa pomoc! 🙂

Eugeniusz (Kraków)

W związku z obecną sytuacją na świecie i w kraju musiałem zakupić pierwszy raz oc przez internet, miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane. Szybko, tanio, profesjonalnie. Polecam!

Mariusz (Piastów)

Miałem kilka pytań przy zakupie pierwszej polisy na swój samochód. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedzi. SUPER!

Julia (Łowicz)

Wszystko przejrzyste i konkretne. Wybór i zakup zajął mi dosłownie kilka minut!

Hubert (Rzeszów)

Sprzedałem auto i nie wiedziałem co dalej z moim oc. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedz, takie podejście sie ceni!

Aldona (Lipsko)

Bałam się zakupić ubezpieczenie na auto przez internet, ale po rozmowie z konsultantem zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwosci. Serdecznie polecam

Dominik (Łeba)

10 na 10! Super!

Sławek (Zakopane)

O tej porównywarce powiedział mi kolega, który był zadowolony ze swojego ubezpieczenia. Teraz ja jestem kolejnym zadowolonym klientem :))

Weronika (Malbork)

Przy zakupie ubezpieczenia na auto popełniłam błąd przy modelu auta. Pomoc uzyskałam natychmiast…Oby więcej firm, które tak dbają o klientów.

Krzysztof (Częstochowa)

Nie ma co się zastanawiać gdzie kupić najtańsze OC bo ja znalazłem swoje właśnie tutaj! Gorąco polecam!!!

Grzegorz (Prudnik)

Jeszcze nigdy tak sprawnie nie załatwiłem oc i ac dla mojego samochodu. Wielkie dzięki!

Maria (Katowice)

Ja i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Dziękujemy!

Patrycja (Inowrocław)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakup ubezpieczenia autka za pomocą KioskPolis. Z pewnością wrócę ponownie

Przemysław (Ostrołęka)

Razem z moim tatą mamy auto na współwłasność. Zdecydowaliśmy się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem tej strony i z pewnością wrócimy za rok 🙂 szybko, prosto i tanio

Wojciech (Radzyń Podlaski)

  1. Szybko, sprawnie i przejrzyście, czyli tak jak lubię! Nigdy tak szybko nie udało mi się załatwić OC

Olga (Lublin)

Dużo wyjeżdżam autem za granicę. Zadzwoniłam po poradę co do wyboru ubezpieczenia i otrzymałam fachową pomoc.

Filip (Szczecin)

Najlepsze oferty dostępne na rynku! Kupiłem ubezpieczenie dla mojego auta i wszystkie dokumenty otrzymałem w przeciągu kilku minut na maila!

Sebastian (Opole)

Ja i moja narzeczona dużo podróżujemy. Zawsze kupujemy ubezpieczenia turystyczne w kioskpolis. Otrzymujemy też czasem maile z kodami rabatowymi, dzięki czemu udało Nam się wykupić świetne i tanie ubezpieczenie na wyjazd na narty. Polecam!

Zuzanna (Gdańsk)

Zakup ubezpieczenia samochodu to dla mnie czarna magia, ale dzięki tej porównywarce udało mi się załatwić bez problemowo wszystkie formalności. Dziękuję i polecam!

Jacek (Łódź)

Dobry sprzedawca polis sprawdza się w trudnych nietypowych sprawach. Polecam kiosk polis

Tomasz (Warszawa)

Wygodny i przejrzysty sposób zakupów ubezpieczenia. Dużo zróżnicowanych opcji. Bardzo szybka obsługa, wyczerpujące odpowiedzi i pomoc w wypadku problemów. Dziękuję i polecam!

Marta (Kraków)

Mają dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych, szybko odpisują na maile, OK

Łukasz (Sieradz)

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szybko i konkurencyjne ceny, polecam

Kasia (Gdańsk)

Wszystko super, znalazłam tutaj najtańsze oc, dodatkowo nw było w cenie

Krzysiek (Warszawa)

Kupiłem ubezpieczenie na wyjazd na święta. Wszystko super i taniej niż u inny. polecam!

Robert (Ełk)

Razem z Partnerką ubezpieczyliśmy nasze auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam.

 

Dorota (Katowice)

5 gwiazdek!! 🙂

Marta (Konstancin-Jeziorna)

Dużo podróżuje i zawsze kupuje ubezpieczenie na podróż u nich. Ostatnio zakupiłam również ubezpieczenie auta i śmiało mogę wszystkim polecić. Zero problemów, dobre ceny i zawsze można liczyć na pomoc 🙂

Ernest (Rawicz)

Bez wychodzenia z domu udało mi się wybrać najkorzystniejeszcze oc

Teresa (Gołdap)

Ubezpieczyłam się po raz kolejny i mogę śmiało polecić

Hubert (Warszawa)

Kupiliśmy z narzeczoną ubezpieczenie turystyczne do Japonii. Mieliśmy wiele wątpliwości ale otrzymaliśmy fachową pomoc i udało się  nam wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkowo dostaliśmy zniżkę i wyszło sporo taniej niż u innych agentów!

Igor (Hajnówka)

Długo szukałem najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia dla mojego nowego autka. Cieszę się, że trafiłem do kiosku polis bo tutaj mam dużo taniej

Stanisław (Iława)

Znalazłem tutaj najtańsze OC, wszystko pozytywnie, polecam

Dagmara (Kłodzko)

Przy zakupie polisy wprowadziłam przypadkowo błędną datę urodzenia syna. Bez problemu otrzymałam poprawioną polisę. Wszystko super i tanio!

Sebastian (Radom)

Jechałem na 4 miesiące do pracy za granicę i bez problemu kupiłem u nich polise

Malwina (Bydgoszcz)

Tanie ubezpieczenie na wyjazd bez zbędnych formalności 🙂

Dariusz (Gorzów Wielkopolski)

Bez problemu razem z żoną wybraliśmy najtańsze ubezpieczenie dla naszego auta. Gdzie indziej trzeba było podawać więcej informacji a ceny i tak były gorsze… Na pewno sprawdzę za rok!

Przemysław (Białystok)

Miałem kolizję – facet najechał mi na tył. Zderzak uszkodzony, ale dało się jeździć. Dojechałem do domu, wszedłem do Internetu i zrobiłem zgłoszenie. Za 30 minut zadzwoniła do mnie pani, która grzecznie mi wyjaśniła jak i co. Dostałem maila, sms z numerem szkody i danymi likwidatora, a w kolejnym dniu zadzwonił do mnie rzeczoznawca. Na oględzinach nie próbował niczego minimalizować i zaproponował rozsądną kwotę, którą otrzymałem w kilka dni po zdarzeniu. Polecam!

Marian (Rzeszów)

Ptak podczas jazdy uszkodził mi atrapę w Seacie Alhambra. Trzy dni po zgłoszeniu szkody pieniądze były już na koncie w zadowalającej kwocie. InterRisk moją sprawę załatwił szybko i pozytywnie. Jestem zadowolony.

Magdalena (Częstochowa)

Przewróciło mi się drzewo na drodze krajowej nr 7 przed samochód. Gdybym jechała odrobinę szybciej, to bym zginęła. Auto miało skasowany cały przód. Szybko uzyskałam pomoc, auto zastępcze, a także wysokie odszkodowanie. Polecam!

Krzysztof (Kielce)

Szybko i taniej niż u konkurencji, czyli tak jak lubię! I tak powinno być zawsze 😉

Jagoda (Kraków)

Dużo podróżuje z rodziną autem za granicę: wakacje, ferie i do rodziny. Tutaj dostałam najkorzystniejszy pakiet oc/ac i assistance na całą europe, dodatkowo wszystko sprawnie poszło. Mogę polecić bo jestem zadowolona! :))

Tomek (Tomaszów Mazowiecki)

Ubezpieczenie w kilka minut, korzystne ceny no i nie trzeba z nikim gadać . Pewnie wrócę

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

Jacob (Warszawa)

Często wyjeżdżam w delegacje i podróże służbowe. Nie mogę pozwolić sobie na żadne opóźnienia czy nieobecności. Pakiet Premium od Europe Assistance ocalił jedną z moich ważniejszych inwestycji – po awarii samochodu szybko uzyskałem wsparcie w zorganizowaniu kontynuacji podróży, więc nie ryzykowałem kompromitacji przed ważnymi partnerami biznesowymi! Polecam!

Magdalena (Koszalin)

Nie ma co ukrywać – niespecjalnie znam się na motoryzacji. Zawsze zapominam np. o zmianie opon! Mąż doradził mi, żebym wykupiła dodatkową polisę w Europ Assistance. Dzięki temu mam zapewnioną wymianę dwa razy w roku i nie muszę się tym zbytnio przejmować! To naprawdę wygodne!

Andrzej (Sieradz)

W związku z moją pracą często jeżdżę samochodem, dlatego wykupiłem dodatkowo pakiet premium w Europ Assistance. Nigdy nie wiadomo, co może stać się w trasie, a szeroki zakres usług zdecydowanie zachęcił mnie do kupna. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Sebastian (Katowice)

Uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Pakuję walizkę, kupuję bilet na promocji i lecę w świat! Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka chwil znalazłem najlepsza polisę ubezpieczeniową w ERGO Hestia, więc mogę ze spokojnym sumieniem ruszać na spotkanie przygody!

Natalia (Warszawa)

Wspinaczka to moja pasja. Szczególnie magicznym miejscem jest hiszpańskie El Chorro – zawsze marzyłam, żeby tam pojechać. Przed wyjazdem obowiązkowo wykupiłam ubezpieczenie. ERGO Hestia posiada dodatkową polisę dla osób uprawiających sporty ekstremalne, dlatego od razu wybrałam ich ofertę!

Maciej (Rzeszów)

Od kilku lat wyjeżdżam na sezonowe prace do Niemiec. W tym roku postanowiłem dodatkowo się ubezpieczyć w ERGO Hestia. Wyjeżdżam przecież żeby zarobić, a nie stracić. Miałem dobre przeczucie – niestety złamałem rękę. Otrzymałem jednak natychmiastową pomoc oraz pełny zwrot za leczenie i rehabilitację! Polecam!

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Patrycja (Poznań)

Podczas miesięcznego pobytu we Włoszech klimatyzacja, lody i inne atrakcje sprawiły, że niepozorna choroba gardła szybko przeistoczyła się w zapalenie oskrzeli. Na całe szczęście miałam wykupione ubezpieczenie Uniqa! Gdyby nie to, z pewnością zapłaciłabym fortunę za wizyty u lekarzy i badania!

Marta (Warszawa)

Kiedy na wycieczce we Francji skradziono mi portfel, ubezpieczenie „Radość Odkrywania” Uniqa ocaliło mój cały pobyt. Odzyskałam stracone pieniądze, a do tego nie musiałam martwić się kosztami wyrobienia nowych dokumentów. Uzyskałam także szybką pomoc finansową, która umożliwiła mi spokojny powrót do domu. Wolę nie myśleć jak potoczyłaby się cała ta sytuacja, gdybym nie była ubezpieczona!

Rafał (Łódź)

Uwielbiam jeździć na snowboardzie. Mam spore doświadczenie, więc doskonale wiem, jak niebezpieczny może być każdy wypadek. Z polisą „Radość Odkrywania” od Uniqa mogę być spokojny. Dodatkowo wykupuję ubezpieczenie sprzętu sportowego – jest dla mnie niezwykle cenny!

Paulina (Pułtusk)

Kupiłam pierwsze auto i nie do końca wiedziałam jaką wybrać polisę. Zadzwoniłam i otrzymałam konkretną i szybką odpowiedź a kupienie było mega proste, jak sprawdzałam u agenta to tam drożej, więc w 100% polecam

Wojciech (Zamość)

Duży wybór i dobre ceny, kupiłem polise na wyjazd z rodziną do Chorwacji

Jadwiga (Łódź)

Potrzebowałam pomocy przy wyborze najlepszej oferty na wyjazd do USA. Pani pomogła mi wybrać najlepsze ubezpieczenie. Szybko i taniej niż u agenta

Jerzy (Opole)

Stronę pokazał mi kolega. Najtańsze oc ac, z pewnością wrócę

Martyna (Starachowice)

Szybko i sprawnie kupiłam ubezpieczenie na spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Polecam!

Adam (Łomianki)

Najlepsza polisa na wakacje, zakupiona w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Oby tak dalej! 🙂

Anna (Warszawa)

Kupiłam polisę na wakacje. Fachowo i profesjonalne podejście. Polecam

Agnieszka (Poznań)

Dziękuję za profesjonalną obsługę i udzielenie szczegółowych informacji. Ocena na 6!!!

Jacek (Wrocław)

Bardzo prosto i szybko kupiłem ubezpieczenie do Egiptu.

Bożena (Radom)

Dostałam szczegółowe informacje. Profesjonalna obsługa. Dziękuję bardzo

Kacper (Ostróda)

3x TAK: szybko, tanio i z domu. Dodatkowo wysyłają co jakiś czas kody rabatowe na maila

Edyta (Łomża)

Zadzwoniłam i Pan pomógł mi kupić OC na samochód, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Zapłaciłam prawie 300 zł mniej niż rok temu u agenta. Wrócę za rok, no i bardzo miły Pan 😉

Jan (Grajewo)

Szybko i tanio. Czego można chcieć więcej? Polecam

Tomek (Gdańsk)

Indywidualne podejście – pomogli mi wybrać ubezpieczenie specjalnie pod mój wyjazd do USA. Dobre ceny

Katarzyna (Ustka)

Bez wychodzenia z domu, w kilku krokach kupiłam ubezpieczenie do Chorwacji. Rewelacja!

Jadwiga (Skierniewice)

Bardzo szybko i do tego kilka korzystnych opcji. Polecam

Krzysztof (Pelplin)

Świetna porównywarka, dzięki pomocy czata znalazłem najtańsze OC! Polisę dostałem natychmiast na maila. Zdecydowanie polecam!

Władek (Żary)

Znalazłem tutaj najlepszą propozycję ubezpieczenia samochodu i bardzo dobra cena. Tak Trzymać! Może jakiś rabat dla stałych klientów? 😉

Karina (Lubartów)

Dzięki! Zaoszczędziłam ponad stówkę na OC. Na pewno wrócę za rok

Jarosław (Sopot)

Najtańsza kalkulacja pakietu oc/ac, sprawny zakup. Minimum danych i formalności, miła obsługa. Dziękuje!

Sylwia (Warszawa)

W ostatniej chwili, już na lotnisku, wyklikałam ofertę i dostałam w kilka sekund na maila. Tak to rozumiem! Najlepsza porównywarka.

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie są najczęściej spotykane wypadki na wyjeździe?

Jakie są najczęściej spotykane wypadki na wyjeździe?

Ubezpieczenie na wyjazd pozwala odprężyć się podczas zwiedzania nowych miejsc. Nawet jeśli rozchorujesz się lub złamiesz nogę, ochrona zapewniona przez ubezpieczyciela umożliwi Ci szybkie rozwiązanie problemu. Inną, jedną z głównych obaw rodziców wysyłających dzieci na wycieczkę zorganizowaną jest […]

więcej
Ranking stoków narciarskich we Francji – TOP 5 [SEZON 2022/2023]

Ranking stoków narciarskich we Francji – TOP 5 [SEZON 2022/2023]

Góry we Francji przyciągają rokrocznie tysiące narciarzy. Nic dziwnego – tamtejsze kurorty narciarskie należą do jednych z najlepszych w Europie. Stoki narciarskie we Francji to gwarancja świetnych warunków pogodowych i dobrej infrastruktury dla miłośników sportów zimowych. Nie wiesz, […]

więcej
Czy na zimowy wypad wystarczy karta Euro26?

Czy na zimowy wypad wystarczy karta Euro26?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Sporty zimowe, czyli aktywny sposób na spędzenie czasu zimą

Sporty zimowe, czyli aktywny sposób na spędzenie czasu zimą

Choć niskie temperatury i zdecydowanie mniej słońca w ciągu dnia nie zachęcają do wychodzenia z domu to i zimą warto zadbać o swoją kondycję fizyczną. Możliwości dla uprawiania sportów zimowych jest sporo, a zatem szkoda byłoby rezygnować z […]

więcej
Ranking najlepszych ubezpieczeń turystycznych dla aktywnych

Ranking najlepszych ubezpieczeń turystycznych dla aktywnych

Jesteś zwolennikiem aktywnego spędzania wolnego czasu? Uwielbiasz ten gwałtowny zastrzyk adrenaliny, który można poczuć tylko podczas uprawiania sportów ekstremalnych? Jeśli chcesz spróbować tego w czasie wakacji za granicą, zadbaj o odpowiednią polisę. Poniżej prezentujemy Ci ranking ubezpieczeń turystycznych […]

więcej
Aktywność zimą? Zacznij przygodę ze sportem już teraz!

Aktywność zimą? Zacznij przygodę ze sportem już teraz!

Wielu osobom, które uwielbiają aktywność fizyczną, zima może wydawać się niesprzyjającym czasem na ruch. A jednak mnóstwo sportów zimowych pozwoli Ci podtrzymać formę, a także cieszyć się przygodą nie tylko latem. Jakie są sporty zimowe, które możesz uprawiać […]

więcej

Wszystkie artykuły