Ubezpieczenia na ferie zimowe

Ubezpieczenie na ferie zimowe

  • Porównaj 126 ubezpieczeń turystycznych
  • Sprawdź składkę w mniej niż 2 minuty
  • Ubezpieczenie podróży już od 2,59 za dzień
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Bezpieczne ferie zimowe z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Zapewnij sobie i swoim dzieciom bezpieczne ferie! Skorzystaj z naszego kalkulatora, by szybko oraz wygodnie znaleźć dobre ubezpieczenie turystyczne. Porównanie składek w KioskPolis.pl zajmie Ci tylko chwilę!

Uzupełnij formularz online

Aby dowiedzieć się, jakie firmy oferują ubezpieczenie turystyczne dla dziecka, wypełnij formularz. Podaj datę wyjazdu i powrotu oraz wybierz kraj, który odwiedza Twoje dziecko – dzięki temu poznasz aktualne oferty.

Porównaj ofertę polis

Polisa dla dziecka musi oferować optymalny zakres ochrony. Zanim podejmiesz decyzję o jej zakupie, porównaj różne opcje. Zaznacz te najciekawsze, by dowiedzieć się więcej o każdej z nich i wybrać tę najlepszą.

Kup ubezpieczenie turystyczne dla dziecka

Nie masz czasu na zakup ubezpieczenia na narty dla dziecka? U nas wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia. Kup polisę, opłać ją i pobierz z naszego serwisu – bezpieczeństwo podczas ferii zimowych to podstawa!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia na ferie zimowe na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie na ferie w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia turystycznego dla dziecka

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Dobra cena

Chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo w ferie zimowe? Z pewnością zależy Ci na dobrej polisie z szerokim zakresem ochrony. Pamiętaj jednak, że wcale nie musisz za nią przepłacać. W naszym serwisie masz możliwość porównania ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu łatwo wybierzesz ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie.

Oszczędność czasu

Przygotowania do wyjazdu na narty są tak czasochłonne, że brakuje Ci wolnej chwili na znalezienie ubezpieczenia? Bez obaw! W naszym serwisie zakup polisy dla dziecka zajmie Ci tylko 3 minuty. Co więcej, wszystkie formalności załatwisz w dowolnym momencie bez wychodzenia z domu – wystarczy dostęp do internetu.

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Ubezpieczenie dzieci to podstawowy warunek bezpiecznych ferii, który zagwarantuje Ci spokój. Wykupując je za pośrednictwem naszego serwisu, masz pewność, że korzystasz z oferty sprawdzonego towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie musisz również obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, ponieważ dbamy o ich poufność.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Dopasowana oferta

Ubezpieczenie turystyczne musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Twoje dziecko jedzie na narty lub snowboard, a może będzie zwiedzać? Aby podczas ferii zimowych nie zaskoczyła Cię żadna sytuacja, zaznacz w formularzu odpowiednie opcje i rozszerz polisę o dodatkowe ryzyko. U nas bez trudu dopasujesz zakres ochrony do charakteru wyjazdu.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Bezpieczne ferie zimowe w Europie – czy karta EKUZ wystarczy?

Karta EKUZ wydawana przez NFZ gwarantuje możliwość korzystania z opieki zdrowotnej w danym kraju na takich samych zasadach, na jakich mogą to robić jego obywatele. Oznacza to, że nie zapewnia pełnej ochrony, a niektóre formy pomocy medycznej za granicą mogą okazać się odpłatne. Problem ten rozwiązuje dodatkowe ubezpieczenie dziecka za granicą, pokrywające wszelkie koszty opieki zdrowotnej do maksymalnej kwoty, na jaką opiewa polisa. Takie ubezpieczenie turystyczne to gwarancja bezpiecznych ferii.

Czy ubezpieczenie dziecka jest potrzebne na ferie z biurem podróży?

Wyjazdy organizowane przez biura podróży najczęściej są już ubezpieczone. Trzeba jednak pamiętać, że kwota ubezpieczenia może być niewystarczająca, by zapewnić bezpieczeństwo podczas ferii zimowych – podobna sytuacja dotyczy zakresu ochrony. Ponadto, w umowie takiego ubezpieczenia często uwzględniony jest udział własny. Dlatego przed zimowym wyjazdem na narty warto wykupić dodatkową polisę, którą dostosujesz do swoich potrzeb zarówno pod względem wysokości kwoty, jak i obejmowanych ryzyk.

Na jaką kwotę wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Planując zakup polisy dla dziecka, należy uwzględnić dwa podstawowe kryteria. Pierwszym jest docelowe miejsce podróży, a drugim – charakter wyjazdu. Osoby odwiedzające kraje europejskie powinny wykupić ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Jeśli natomiast wycieczka obejmuje Amerykę Północną, Australię albo Japonię, bezpieczeństwo zapewni polisa na co najmniej 500 tys. zł. Pamiętaj, by w formularzu zaznaczyć także opcje dotyczące sposobu spędzania czasu podczas ferii – jeśli wyjazd ma być typowo sportowy, warto zdecydować się na większą kwotę ubezpieczenia.

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne dla dziecka?

Dobra polisa pokrywa wszystkie koszty leczenia oraz transportu za granicą. Ponadto może obejmować także następstwa nieszczęśliwych wypadków – tego typu opcję ubezpieczenie powinno uwzględniać szczególnie wtedy, gdy planujemy spędzać ferie zimowe aktywnie. W ramach niektórych polis ubezpieczyciel pokrywa również koszty ratownictwa, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Do dodatkowych opcji należy również OC, ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego.

Kto powinien wykupić ubezpieczenie na ferie zimowe?

Prywatną polisę ubezpieczeniową może wykupić każdy, kto podczas ferii planuje wyjazd za granicę. Oferty ubezpieczycieli chronią zarówno dorosłych, jak i dzieci, co pozwala spędzić bezpieczne ferie całej rodzinie. Dodatkowe ubezpieczenie polecane jest szczególnie osobom aktywnym, które uprawiają sporty, ponieważ to właśnie w ich wypadku ryzyko doznania urazów jest zdecydowanie wyższe. Z tego typu ochrony może jednak skorzystać każdy, komu zależy na maksymalnym komforcie podczas zimowego wyjazdu.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Ranking ubezpieczeń turystycznych w liniach lotniczych LOT, Ryanair, WizzAir, Lufthansa, British Airways

Ranking ubezpieczeń turystycznych w liniach lotniczych LOT, Ryanair, WizzAir, Lufthansa, British Airways

Narty gotowe i już nie możesz się doczekać na początek sezonu zimowego? Czy wybrałeś już miejsce, w które udasz się w tym roku? Jeśli nie, być może zainspirujesz się przygotowanym przez nas rankingiem, w którym uwzględniliśmy 5 destynacji […]

więcej
Ubezpieczenie na narty Austria

Ubezpieczenie na narty Austria

Każdy, kto planuje narty w Austrii, powinien zatroszczyć się o odpowiednie ubezpieczenie turystyczne o szerokim zakresie. Takie, które zapewnia ochronę zarówno na stoku, jak i poza nim. Przeczytaj artykuł i przekonaj się, co obejmuje kompleksowe ubezpieczenie na narty […]

więcej
Ubezpieczenie szyb – dlaczego jest ważne?

Ubezpieczenie szyb – dlaczego jest ważne?

Czy wiesz, że jedną z częstszych szkód występujących w samochodach jest zbita szyba? Jej ponowne wstawienie może słono kosztować, a niewiele osób zdaje sobie sprawę, że można wykupić ubezpieczenie do szyb jako dodatek do OC. Co zyskasz z […]

więcej
Co grozi za brak przeglądu auta?

Co grozi za brak przeglądu auta?

Jeśli posiadasz nowe auto, wykonanie przeglądu będzie konieczne po 3 latach jego użytkowania, a kolejne należy wykonywać co drugi rok. Starsze auta oraz te z instalacjami gazowymi trzeba poddawać badaniom diagnostycznym każdego roku. Niestety łatwo można zapomnieć o […]

więcej
Ubezpieczenie na narty Słowacja

Ubezpieczenie na narty Słowacja

Narty na Słowacji to doskonały pomysł na spędzenie ferii, urlopu czy nawet weekendu. Abyś jednak mógł w pełni cieszyć się wolnym czasem, zrelaksować i odprężyć, potrzebne Ci będzie odpowiednie ubezpieczenie narciarskie. Chroniąc swoje zdrowie i finanse, skupisz się […]

więcej
Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – krok po kroku

Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – krok po kroku

Niezależnie od tego, czy jedziesz na wakacje do któregoś z krajów Unii Europejskiej, czy też czeka Cię wyjazd za granicę do pracy, np. na delegację, koniecznie powinieneś zadbać o to, aby wziąć ze sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia zdrowotnego. […]

więcej

Wszystkie artykuły