Ubezpieczenia na ferie zimowe

Ubezpieczenie na ferie zimowe

  • Porównaj 170 ubezpieczeń turystycznych
  • Sprawdź składkę w mniej niż 2 minuty
  • Ubezpieczenie na ferie już od 2,59 za dzień

Jak wybrać ubezpieczenie na ferie zimowe z KioskPolis.pl?

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Zapewnij sobie i swoim dzieciom bezpieczne ferie! Skorzystaj z naszego kalkulatora, by szybko oraz wygodnie znaleźć dobre ubezpieczenie na ferie. Porównanie składek w KioskPolis.pl zajmie Ci tylko chwilę!

Uzupełnij formularz online

Aby dowiedzieć się, jakie firmy oferują ubezpieczenie turystyczne dla dziecka, wypełnij formularz. Podaj datę wyjazdu i powrotu oraz wybierz kraj, który odwiedza Twoje dziecko – dzięki temu poznasz aktualne oferty.

Porównaj ofertę polis

Polisa dla dziecka musi oferować optymalny zakres ochrony. Zanim podejmiesz decyzję o jej zakupie, porównaj różne opcje. Zaznacz te najciekawsze, by dowiedzieć się więcej o każdej z nich i wybrać tę najlepszą.

Kup ubezpieczenie na ferie

Nie masz czasu na zakup ubezpieczenia na narty dla dziecka? U nas wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia. Kup polisę, opłać ją i pobierz z naszego serwisu – bezpieczeństwo podczas ferii zimowych to podstawa!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia na ferie zimowe na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie wyjazdu zimowego w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia turystycznego dla dziecka

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Dobra cena

Chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo w ferie zimowe? Z pewnością zależy Ci na dobrej polisie z szerokim zakresem ochrony. Pamiętaj jednak, że wcale nie musisz za nią przepłacać. W naszym serwisie masz możliwość porównania ofert różnych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu łatwo wybierzesz ubezpieczenie w atrakcyjnej cenie.

Oszczędność czasu

Przygotowania do wyjazdu na narty są tak czasochłonne, że brakuje Ci wolnej chwili na znalezienie ubezpieczenia? Bez obaw! W naszym serwisie zakup polisy dla dziecka zajmie Ci tylko 3 minuty. Co więcej, wszystkie formalności załatwisz w dowolnym momencie bez wychodzenia z domu – wystarczy dostęp do internetu.

Bezpieczeństwo pod każdym względem

Ubezpieczenie dzieci to podstawowy warunek bezpiecznych ferii, który zagwarantuje Ci spokój. Wykupując je za pośrednictwem naszego serwisu, masz pewność, że korzystasz z oferty sprawdzonego towarzystwa ubezpieczeniowego. Nie musisz również obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych osobowych, ponieważ dbamy o ich poufność.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Dopasowana oferta

Ubezpieczenie turystyczne musi być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Twoje dziecko jedzie na narty lub snowboard, a może będzie zwiedzać? Aby podczas ferii zimowych nie zaskoczyła Cię żadna sytuacja, zaznacz w formularzu odpowiednie opcje i rozszerz polisę o dodatkowe ryzyko. U nas bez trudu dopasujesz zakres ochrony do charakteru wyjazdu.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Bezpieczne ferie zimowe w Europie – czy karta EKUZ wystarczy?

Karta EKUZ wydawana przez NFZ gwarantuje możliwość korzystania z opieki zdrowotnej w danym kraju na takich samych zasadach, na jakich mogą to robić jego obywatele. Oznacza to, że nie zapewnia pełnej ochrony, a niektóre formy pomocy medycznej za granicą mogą okazać się odpłatne. Problem ten rozwiązuje dodatkowe ubezpieczenie dziecka za granicą, pokrywające wszelkie koszty opieki zdrowotnej do maksymalnej kwoty, na jaką opiewa polisa. Takie ubezpieczenie turystyczne to gwarancja bezpiecznych ferii.

Czy ubezpieczenie dziecka jest potrzebne na ferie z biurem podróży?

Wyjazdy organizowane przez biura podróży najczęściej są już ubezpieczone. Trzeba jednak pamiętać, że kwota ubezpieczenia może być niewystarczająca, by zapewnić bezpieczeństwo podczas ferii zimowych – podobna sytuacja dotyczy zakresu ochrony. Ponadto, w umowie takiego ubezpieczenia często uwzględniony jest udział własny. Dlatego przed zimowym wyjazdem na narty warto wykupić dodatkową polisę, którą dostosujesz do swoich potrzeb zarówno pod względem wysokości kwoty, jak i obejmowanych ryzyk.

Na jaką kwotę wykupić ubezpieczenie turystyczne?

Planując zakup polisy dla dziecka, należy uwzględnić dwa podstawowe kryteria. Pierwszym jest docelowe miejsce podróży, a drugim – charakter wyjazdu. Osoby odwiedzające kraje europejskie powinny wykupić ubezpieczenie na kwotę 200 tys. zł. Jeśli natomiast wycieczka obejmuje Amerykę Północną, Australię albo Japonię, bezpieczeństwo zapewni polisa na co najmniej 500 tys. zł. Pamiętaj, by w formularzu zaznaczyć także opcje dotyczące sposobu spędzania czasu podczas ferii – jeśli wyjazd ma być typowo sportowy, warto zdecydować się na większą kwotę ubezpieczenia.

Co obejmuje ubezpieczenie turystyczne dla dziecka?

Dobra polisa pokrywa wszystkie koszty leczenia oraz transportu za granicą. Ponadto może obejmować także następstwa nieszczęśliwych wypadków – tego typu opcję ubezpieczenie powinno uwzględniać szczególnie wtedy, gdy planujemy spędzać ferie zimowe aktywnie. W ramach niektórych polis ubezpieczyciel pokrywa również koszty ratownictwa, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych. Do dodatkowych opcji należy również OC, ubezpieczenie bagażu lub sprzętu sportowego.

Kto powinien wykupić ubezpieczenie na ferie zimowe?

Prywatną polisę ubezpieczeniową może wykupić każdy, kto podczas ferii planuje wyjazd za granicę. Oferty ubezpieczycieli chronią zarówno dorosłych, jak i dzieci, co pozwala spędzić bezpieczne ferie całej rodzinie. Dodatkowe ubezpieczenie polecane jest szczególnie osobom aktywnym, które uprawiają sporty, ponieważ to właśnie w ich wypadku ryzyko doznania urazów jest zdecydowanie wyższe. Z tego typu ochrony może jednak skorzystać każdy, komu zależy na maksymalnym komforcie podczas zimowego wyjazdu.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Letni wyjazd pod namioty do Chorwacji, a może camping nad Balatonem lub bliżej – w okolicach pięknej Soliny w Bieszczadach? Podpowiadamy, co zabrać pod namiot i co wziąć na biwak. Spakuj z nami rzeczy niezbędne, sprawdź listę tych […]

więcej
Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Wyjeżdżając na urlop, z pewnością masz w planach picie alkoholu – szczególnie, jeśli wybrałeś opcję all inclusive i jest on wliczony w cenę. Czy wiesz jednak, że bycie pod wpływem może pozbawić Cię odszkodowania z ubezpieczenia podróżnego, o […]

więcej
Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Choć standardowe ubezpieczenia komunikacyjne obowiązują przez 12 miesięcy, można też spotkać się z ich krótszą wersją. Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie auta na miesiąc i na co uważać w takiej sytuacji? Podpowiadamy!

więcej
Co można dodać do OC?

Co można dodać do OC?

Polisę OC, podobnie jak każdą inną, można dowolnie rozszerzać tak, aby zyskać jak najpełniejszą ochronę ubezpieczeniową. Jakie dodatki mogą Ci się przydać? Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie auta z uzupełniającymi rozszerzeniami i które z nich warto mieć!

więcej
AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

Gdy tradycyjne zabezpieczenia przeciwkradzieżowe zawiodą, warto mieć w zanadrzu AC od kradzieży, które zapewni Ci wypłatę stosownego odszkodowania. Czy można jednak wybrać ochronę tylko na wypadek kradzieży, bez pozostałych opcji dostępnych w pakiecie assistance? Oczywiście – podpowiadamy jak […]

więcej
Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Dane Eurostatu nie kłamią. Wyjazd za granicę nie musi być drogi, jeśli wcześniej sprawdzisz, gdzie są najlepsze ceny. Najtańsze wakacje w Europie czekają! Sprawdziliśmy, jak wygląda porównanie cen żywności czy usług hotelowych w UE. Zobacz, gdzie warto pojechać […]

więcej

Wszystkie artykuły