Ubezpieczenia na wakacje

Ubezpieczenie na wakacje
już od 2,59 zł za dzień

  • Porównaj 126 ubezpieczeń wakacyjnych
  • Kup polisę w 3 minuty
  • Ubezpieczenie bagażu do 10 tysięcy złotych
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia na wakacje z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Przygotuj się do wakacji i wykup ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd. Nasz kalkulator umożliwi Ci porównanie polis oferowanych przez różne towarzystwa ubezpieczeniowe. W jednym miejscu sprawdzisz ich zakres oraz wysokość składki.

Uzupełnij formularz online

Wypełnienie formularza w naszym serwisie trwa tylko chwilę. Wystarczy podać termin wyjazdu, datę urodzenia, kraj, który chcesz odwiedzić, oraz cel wyjazdu. Na podstawie tych danych zaprezentujemy Ci listę najlepszych ubezpieczeń na wakacje.

Porównaj ofertę polis

Z listy zaprezentowanych polis wybierz te najbardziej interesujące i porównaj ich szczegóły. Sprawdź dokładny zakres ochrony oraz ceny – w naszym serwisie porównanie ofert jest wyjątkowo łatwe dzięki przejrzystemu zestawieniu.

Kup ubezpieczenie wakacyjne

Teraz dodatkowe ubezpieczenie na wakacje możesz kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć „Kup teraz”, podać swoje dane, opłacić polisę, a następnie pobrać ją z naszego serwisu. Formalności zajmą Ci 3 minuty!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia na wakacje na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie na wakacje w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia na wyjazd za granicę

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Najniższa cena

Polisa ubezpieczeniowa na wakacje nie musi być droga. Z naszą porównywarką łatwo sprawdzisz ubezpieczenia dostępne na rynku i wybierzesz to w odpowiadającej Ci cenie oraz gwarantujące niezbędny zakres ochrony. Zyskujesz więc pewność, że nie przepłacasz, i ruszasz na wakacje z poczuciem bezpieczeństwa.

Oszczędność czasu

Kup ubezpieczenie nie tylko tanio, ale też szybko i wygodnie! U nas załatwisz ubezpieczenie na wakacje online – wszystkich formalności dopełnisz przez internet w dogodnym dla Ciebie miejscu oraz czasie. Nie trać ani chwili na stanie w korkach, czekanie w kolejce czy spotkania z agentami ubezpieczeniowymi. Wybierz komfort i oszczędność czasu, jaką daje nasz serwis.

Pełna ochrona

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę zapewni Ci oczekiwaną ochronę w razie nagłej choroby czy wypadku, a nasz serwis gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz poufność Twoich danych. Poznaj zaufane towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi pracujemy, i już teraz zapewnij sobie ochronę podczas wymarzonych wakacji.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Dopasowanie polisy

W naszym serwisie porównujemy polisy oferowane przez różne firmy ubezpieczeniowe oraz w wielu wariantach. Do wyboru masz ubezpieczenia standardowe, przystosowane dla osób uprawiających sport, a także udających się w różne rejony świata. Potrzebujesz ubezpieczenia bagażu, NNW lub OC? Poznaj szczegóły poszczególnych ofert i wybierz ofertę dla siebie!

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy karta EKUZ zapewni mi ochronę podczas wyjazdu do różnych państw Europy?

Obowiązująca na terenie UE karta EKUZ zapewnia dostęp do bezpłatnej opieki zdrowotnej jedynie w placówkach publicznych. Co więcej, umożliwia korzystanie z pomocy medycznej na zasadach obowiązujących obywateli danego kraju. W praktyce oznacza to, że ochrona oferowana przez EKUZ jest ograniczona, a NFZ zwraca jedynie koszty świadczeń, które w danym kraju są darmowe.

Jaka kwota ubezpieczenia na wyjazd za granicę będzie wystarczająca?

Bezpieczna suma ubezpieczenia zależy przede wszystkim od rejonu świata, do którego wyjeżdżasz. Dla osób podróżujących po Europie minimalną wystarczającą kwotą będzie 200 tys. zł – na podobną sumę powinna opiewać polisa na wyjazd do Afryki czy Ameryki Południowej. Jeśli jedziesz do Ameryki Północnej, Australii lub Japonii, ubezpiecz się na co najmniej 600 tys. zł.

Jaki zakres mają ubezpieczenia wakacyjne?

Polisy na wyjazd za granicę obejmują przede wszystkim koszty leczenia, hospitalizacji, transportu oraz następstwa nieszczęśliwych wypadków. W zależności od wariantu polisy i jej zakresu można liczyć także na ubezpieczenie bagażu, OC oraz pakiet usług Assistance. W niektórych przypadkach polisa rozbudowana jest także o klauzulę alkoholową.

Czy potrzebuję dodatkowe ubezpieczenie na wakacje, gdy jadę z biurem podróży?

Polisy ubezpieczeniowe zapewniane przez biura podróży zwykle opiewają na niskie kwoty i często przewidują udział własny. Dodatkowe ubezpieczenie jest więc zalecane, ponieważ umożliwia podwyższenie sumy gwarancyjnej do bezpiecznej kwoty oraz dopasowanie ochrony do indywidualnych wymagań i charakteru wyjazdu.

W jakich krajach działa prywatne ubezpieczenie zdrowotne?

W większości wypadków ubezpieczenia wakacyjne obowiązują na całym świecie – aby mieć pewność co do zakresu ochrony, podczas wypełniania formularza należy wskazać kierunek podróży, a także zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia. Ograniczenie ochrony ubezpieczeniowej może wystąpić w przypadku krajów, w których prowadzone są działanie wojenne.

Potrzebuję pomocy za granicą. Co zrobić?

Jeśli osoba ubezpieczona znajduje się w stanie zagrażającym jej życiu, w pierwszej kolejności trzeba wezwać pogotowie ratunkowe. W innych wypadkach należy skontaktować się z Centrum Pomocy towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym wykupiono polisę. Udzieli ono wskazówek, jak postąpić w danej sytuacji, a także wskaże najbliższą placówkę medyczną.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły