Ubezpieczenia na wyjazd do pracy

Ubezpieczenie na wyjazd do pracy

już od 4,8 zł za dzień

  • Porównaj ceny polis w mniej niż 2 minuty
  • Kup online w każdej chwili
  • Poznaj 170 ofert w mniej niż minutę!

Jak kupić ubezpieczenie na wyjazd do pracy za granicę z KioskPolis.pl?

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Planujesz wyjazd do pracy? Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa, kupując dodatkowe ubezpieczenie. W naszym kalkulatorze szybko porównasz dostępne polisy i wybierzesz najkorzystniejszą z nich.

Uzupełnij formularz online

Aby znaleźć ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd, wypełnij krótki formularz. Określ termin wyjazdu, podaj swoją datę urodzenia i kraj, do którego jedziesz oraz charakter pracy. Uzupełnienie formularza zajmuje tylko chwilę!

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się zestawieniu wybranych dla Ciebie ubezpieczeń do pracy za granicą. Zaznacz te najciekawsze, by wygodnie porównać ich zakres. To najlepszy sposób, by kupić dobre ubezpieczenie na podróż w atrakcyjnej cenie.

Kup ubezpieczenie

Przegotowując się do wyjazdu do pracy za granicę, nie trać czasu na stanie w korkach i kolejkach – kup wybraną polisę online. Podaj niezbędne dane, opłać składkę, a dokument pobierz z naszego serwisu.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia na wyjazd do pracy na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd do pracy w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia:

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Konkurencyjna cena

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne za granicą oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe. W naszym serwisie porównasz ich oferty i przekonasz się, które z nich są najkorzystniejsze finansowo, a jednocześnie zapewniają Ci oczekiwaną ochronę. Teraz polisę na wyjazdy do pracy za granicę kupisz bez ryzyka przepłacania.

Komfort zakupu

Zdecyduj się na ubezpieczenie online w naszym serwisie – dzięki temu wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy, korki czy spotkania. Ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy kupisz u nas nawet w 3 minuty. Przekonaj się, jakie to wygodne i oszczędzaj cenny czas!

Gwarancja bezpieczeństwa

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy możesz kupić przez internet bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym, który współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kupujesz więc polisę w zaufanej firmie, a ponadto nie musisz obawiać się o poufność swoich danych ani bezpieczeństwo transakcji.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Idealna oferta

Ubezpieczenie zdrowotne za granicą zapewni Ci ochronę na wypadek niespodziewanej choroby czy wypadku – żeby tak było, powinno zostać dopasowane odpowiednio do Twoich potrzeb. U nas znajdziesz polisy o różnym zakresie oraz sumie gwarancyjnej, abyś mógł z łatwością wybrać ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Co to jest karta EKUZ i czy zapewnia wystarczającą ochronę w pracy za granicą?

Kartę EKUZ wydaje Narodowy Fundusz Zdrowia. W krajach Unii Europejskiej umożliwia ona korzystanie ze świadczeń zdrowotnych w placówkach publicznych, jednak na takich samych zasadach, na jakich korzystają z nich obywatele danego kraju. Oznacza to, że posiadanie karty EKUZ nie zawsze zapewni możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy medycznej. Inaczej jest w przypadku prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za granicą, które pokrywa koszty leczenia czy hospitalizacji do określonej w umowie kwoty. Co więcej, dodatkowa polisa zapewni także wypłatę odszkodowania w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty bagażu lub pokryje koszty transportu. Ponadto specjalne ubezpieczenie na wyjazd do pracy za granicę uwzględnia także profesjonalną ochronę odpowiednio dopasowaną do charakteru wykonywanego zawodu.

Na jaką kwotę się ubezpieczyć i jak wybrać polisę do pracy za granicą?

Koszty leczenia za granicą mogą być różne i nierzadko zależą od tego, w jakim kraju przebywasz. W Europie bezpieczną minimalną kwotą ubezpieczenia jest 200 tys. zł. Jeśli jednak wyjeżdżasz do USA, Kanady, Japonii czy Australii, lepiej zdecydować się na sumę minimum 600 tys. zł. Wybór kwoty ubezpieczenia jest jednym z najważniejszych aspektów zakupu dobrej polisy. Wybierając ją, należy pamiętać, by określić cel wyjazdu – to od niego zależy wysokość składki, a także zakres ochrony gwarantowanej przez polisę. Np. ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę do pracy może uwzględniać wykonywanie pracy umysłowej, ale także pracy na wysokości bądź niebezpiecznej pracy fizycznej.

Jakie są zalety prywatnego ubezpieczenia wyjazdu do pracy?

Polisa wykupiona w towarzystwie ubezpieczeniowym opiewająca na odpowiednio wysoką kwotę zapewnia pokrycie kosztów leczenia w różnych ośrodkach medycznych za granicą, w tym także transportu medycznego czy świadczeń stomatologicznych – tym samym chroni przed dużymi wydatkami. Ponadto może obejmować także NNW, odpowiedzialność w życiu cywilnym czy też pakiet dodatkowych usług, zwanych Assistance. Osoby jadące do innego kraju w celach zarobkowych, mogą wybrać ubezpieczenie za granicę rozszerzone o ochronę w trakcie pracy. Niektóre firmy dają też możliwość przedłużenia ochrony w nagłych wypadkach i oferują tzw. klauzulę alkoholową. Mając dopasowaną do potrzeb polisę, można udać się do pracy za granicę z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Jakich sytuacji nie obejmuje ubezpieczenie do pracy za granicą?

Zakres ubezpieczenia na wyjazd może być różny, co zależy od konkretnej oferty. Różne mogą być także ograniczenia odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego, z którymi należy się zapoznać przed wykupieniem polisy. Jeśli jedziesz za granicę w celach zarobkowych, ale nie rozszerzysz ochrony o stosowaną klauzulę, nie możesz liczyć na pomoc ubezpieczyciela w razie wypadku doznanego podczas pracy. Pamiętaj też, że ubezpieczenie za granicą nie będzie obowiązywać, jeśli istniały przeciwwskazania lekarskie co do odbycia podróży bądź gdy dojdzie do zaostrzenia choroby przewlekłej (a Ty nie jesteś chroniony od jej następstw). Polisa ubezpieczeniowa nie obejmuje także zdarzeń, do których doszło w związku z działaniem umyślnym, zażywaniem środków odurzających albo prowadzeniem pojazdów bez stosownych uprawnień.

Jak wybrać właściwe ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy?

Polisa tego typu musi przede wszystkim obejmować rozszerzenie o odpowiednie ryzyko – przed jej zakupem musisz więc wskazać właściwy cel wyjazdu. Pamiętaj, by przeczytać OWU – w ten sposób upewnisz się, że ubezpieczenie obejmuje Twoją profesję. Wybierz także odpowiednio wysoką sumę ubezpieczenia, która pokryje ewentualne koszty leczenia i hospitalizacji. Polisa za granicę powinna również obejmować NNW, dzięki czemu otrzymasz świadczenia w razie doznania uszczerbku na zdrowiu. Warto także pamiętać o ubezpieczeniu odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym, obejmującej szkody w mieniu oraz na osobie. Dodatkowym udogodnieniem jest usługa Assistance, z której będziesz mógł skorzystać w przypadku problemów w podróży – nie tylko nagłego zachorowania czy wypadku, ale również innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Co wziąć ze sobą pod namiot lub na biwak?

Letni wyjazd pod namioty do Chorwacji, a może camping nad Balatonem lub bliżej – w okolicach pięknej Soliny w Bieszczadach? Podpowiadamy, co zabrać pod namiot i co wziąć na biwak. Spakuj z nami rzeczy niezbędne, sprawdź listę tych […]

więcej
Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Klauzula alkoholowa w ubezpieczeniach turystycznych

Wyjeżdżając na urlop, z pewnością masz w planach picie alkoholu – szczególnie, jeśli wybrałeś opcję all inclusive i jest on wliczony w cenę. Czy wiesz jednak, że bycie pod wpływem może pozbawić Cię odszkodowania z ubezpieczenia podróżnego, o […]

więcej
Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Ubezpieczenie auta na miesiąc – kiedy się przyda?

Choć standardowe ubezpieczenia komunikacyjne obowiązują przez 12 miesięcy, można też spotkać się z ich krótszą wersją. Kiedy możesz wykupić ubezpieczenie auta na miesiąc i na co uważać w takiej sytuacji? Podpowiadamy!

więcej
Co można dodać do OC?

Co można dodać do OC?

Polisę OC, podobnie jak każdą inną, można dowolnie rozszerzać tak, aby zyskać jak najpełniejszą ochronę ubezpieczeniową. Jakie dodatki mogą Ci się przydać? Sprawdź, ile kosztuje ubezpieczenie auta z uzupełniającymi rozszerzeniami i które z nich warto mieć!

więcej
AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

AC tylko od kradzieży – czy to możliwe?

Gdy tradycyjne zabezpieczenia przeciwkradzieżowe zawiodą, warto mieć w zanadrzu AC od kradzieży, które zapewni Ci wypłatę stosownego odszkodowania. Czy można jednak wybrać ochronę tylko na wypadek kradzieży, bez pozostałych opcji dostępnych w pakiecie assistance? Oczywiście – podpowiadamy jak […]

więcej
Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Najtańsze propozycje wakacji w Europie – zobacz, jeśli chcesz zaoszczędzić

Dane Eurostatu nie kłamią. Wyjazd za granicę nie musi być drogi, jeśli wcześniej sprawdzisz, gdzie są najlepsze ceny. Najtańsze wakacje w Europie czekają! Sprawdziliśmy, jak wygląda porównanie cen żywności czy usług hotelowych w UE. Zobacz, gdzie warto pojechać […]

więcej

Wszystkie artykuły