Ubezpieczenia na wyjazd do pracy

Ubezpieczenie na wyjazd do pracy
już od 4,8 zł za dzień

  • Porównaj ceny w mniej niż 2 minuty
  • Kup w każdej chwili online
  • Poznaj 126 ofert w mniej niż minutę!
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia na wyjazd do pracy z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Planujesz wyjazd za granicę do pracy? Zapewnij sobie poczucie bezpieczeństwa, kupując dodatkowe ubezpieczenie. W naszym kalkulatorze szybko porównasz dostępne polisy i wybierzesz najkorzystniejszą z nich.

Uzupełnij formularz online

Aby znaleźć ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd, wypełnij krótki formularz. Określ termin wyjazdu, podaj swoją datę urodzenia i kraj, do którego jedziesz oraz charakter pracy. Uzupełnienie formularza zajmuje tylko chwilę!

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się zestawieniu wybranych dla Ciebie polis turystycznych. Zaznacz te najciekawsze, by wygodnie porównać ich zakres. To najlepszy sposób, by kupić dobre ubezpieczenie na podróż w atrakcyjnej cenie.

Kup ubezpieczenie

Przegotowując się do wyjazdu do pracy za granicę, nie trać czasu na stanie w korkach i kolejkach – kup wybraną polisę online. Podaj niezbędne dane, opłać składkę, a dokument pobierz z naszego serwisu.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia na wyjazd do pracy za granicę na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia do pracy

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Konkurencyjna cena

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne za granicą oferują różne towarzystwa ubezpieczeniowe. W naszym serwisie porównasz ich oferty i przekonasz się, które z nich są najkorzystniejsze finansowo, a jednocześnie zapewniają Ci oczekiwaną ochronę. Teraz polisę na wyjazdy do pracy za granicę kupisz bez ryzyka przepłacania.

Komfort zakupu

Zdecyduj się na ubezpieczenie online w naszym serwisie – dzięki temu wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu i tracenia czasu na dojazdy, korki czy spotkania. Ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd kupisz u nas nawet w 3 minuty. Przekonaj się, jakie to wygodne i oszczędzaj cenny czas!

Gwarancja bezpieczeństwa

Ubezpieczenie na wyjazd za granicę do pracy możesz kupić przez internet bez obawy o swoje bezpieczeństwo. Jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym, który współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Kupujesz więc polisę w zaufanej firmie, a ponadto nie musisz obawiać się o poufność swoich danych ani bezpieczeństwo transakcji.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Idealna oferta

Ubezpieczenie zdrowotne za granicą zapewni Ci ochronę na wypadek niespodziewanej choroby czy wypadku – żeby tak było, powinno zostać dopasowane odpowiednio do Twoich potrzeb. U nas znajdziesz polisy o różnym zakresie oraz sumie gwarancyjnej, abyś mógł z łatwością wybrać ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Co to jest karta EKUZ i czy zapewnia wystarczającą ochronę?

Kartę EKUZ wydaje Narodowy Fundusz Zdrowia. W krajach Unii Europejskiej umożliwia ona korzystanie ze świadczeń zdrowotnych w placówkach publicznych, jednak na takich samych zasadach, na jakich korzystają z nich obywatele danego kraju. Oznacza to, że posiadanie karty EKUZ nie zawsze zapewni możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy medycznej. Inaczej jest w przypadku prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za granicą, które pokrywa koszty leczenia czy hospitalizacji do określonej w umowie kwoty. Co więcej, dodatkowa polisa zapewni także wypłatę odszkodowania w wyniku następstw nieszczęśliwych wypadków, utraty bagażu lub pokryje koszty transportu. Ponadto specjalne ubezpieczenie na wyjazd do pracy za granicę uwzględnia także profesjonalną ochronę odpowiednio dopasowaną do charakteru wykonywanego zawodu.

Na jaką kwotę się ubezpieczyć i jak wybrać polisę?

Koszty leczenia za granicą mogą być różne i nierzadko zależą od tego, w jakim kraju przebywasz. W Europie bezpieczną minimalną kwotą ubezpieczenia jest 200 tys. zł. Jeśli jednak wyjeżdżasz do USA, Kanady, Japonii czy Australii, lepiej zdecydować się na sumę minimum 600 tys. zł. Wybór kwoty ubezpieczenia jest jednym z najważniejszych aspektów zakupu dobrej polisy. Wybierając ją, należy pamiętać, by określić cel wyjazdu – to od niego zależy wysokość składki, a także zakres ochrony gwarantowanej przez polisę. Np. ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd za granicę do pracy może uwzględniać wykonywanie pracy umysłowej, ale także pracy na wysokości bądź niebezpiecznej pracy fizycznej.

Jakie są zalety prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego za granicę?

Polisa wykupiona w towarzystwie ubezpieczeniowym opiewająca na odpowiednio wysoką kwotę zapewnia pokrycie kosztów leczenia w różnych ośrodkach medycznych za granicą, w tym także transportu medycznego czy świadczeń stomatologicznych – tym samym chroni przed dużymi wydatkami. Ponadto może obejmować także NNW, odpowiedzialność w życiu cywilnym czy też pakiet dodatkowych usług, zwanych Assistance. Osoby jadące do innego kraju w celach zarobkowych, mogą wybrać ubezpieczenie za granicę rozszerzone o ochronę w trakcie pracy. Niektóre firmy dają też możliwość przedłużenia ochrony w nagłych wypadkach i oferują tzw. klauzulę alkoholową. Mając dopasowaną do potrzeb polisę, można udać się do pracy za granicę z pełnym poczuciem bezpieczeństwa.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły