Logo Signal Iduna

Ubezpieczenia SIGNAL IDUNA

  • Poznaj ofertę i kup ubezpieczenie w mniej niż 2 minuty
  • Zdarzenia po alkoholu i akty terrorystyczne w pakiecie!
  • Kup w każdej chwili online
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń SIGNAL IDUNA

SIGNAL IDUNA to koncern z ponad 125-letnią tradycją w świadczeniu usług finansowo-ubezpieczeniowych, który na rynku niemieckim jest jedną z największych firm tego typu. Od 20 lat marki SIGNAL IDUNA obecne są także w Polsce, oferując ochronę ubezpieczeniową klientom indywidualnym oraz grupowym. Szczególnym uznaniem cieszy się działalność firmy na rynku ubezpieczeń turystycznych, w których SIGNAL IDUNA jest prawdziwym specjalistą.

Signal Iduna gwarantuje swoim klientom bardzo szerokie spektrum produktów ubezpieczeniowych, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta na rynku. Ponadto za firmą stoi ogromny kapitał, więc polisy ubezpieczeniowe tej marki są poparte płynnością finansową zapewniającą bezpieczeństwo. Ubezpieczenia Signal Iduna są wybierane przez najbardziej wymagających klientów nie tylko w Polsce, ale też na innych rynkach. Pomimo że ranking ubezpieczycieli jest trudny do stworzenia ze względu na specyfikę rynku, niezależnie od przyjętych kryteriów to właśnie pakiety Signal Iduna zawsze są w czołówce. Szukając ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, zdrowotnych lub polis na życie, warto skorzystać z porównywarki Kioskpolis.pl, na której można błyskawicznie sprawdzić, czy produkty tej marki spełniają odpowiednie kryteria na tle konkurencji.

Ubezpieczenie turystyczne SIGNAL IDUNA

Oferowane przez SIGNAL IDUNA ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę wszystkim turystom oraz osobom wyjeżdżającym za granicę w celach edukacyjnych bądź biznesowych. Podstawowy zakres ochrony, jaki gwarantuje polisa, możesz rozszerzyć odpowiednio do własnych potrzeb oraz charakteru wyjazdu, tak by podczas pobytu poza krajem mieć poczucie bezpieczeństwa w każdych okolicznościach. Do wyboru masz polisę obowiązującą w określonym terminie oraz długoterminową.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne SIGNAL IDUNA w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis SIGNAL IDUNA

Podróż

Kup ubezpieczenie turystyczne

Zakres ubezpieczeń turystycznych w SIGNAL IDUNA

Pakiet
Bezpieczne Podróże; Europa; Standard
Bezpieczne Podróże; Świat; Standard
Bezpieczne Podróże; Świat; Standard
Bezpieczne Podróże; Świat; Standard
Bezpieczne Podróże; Świat; Super
Koszty leczenia i transportu
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
Hospitalizacja
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
Leczenie ambulatoryjne
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
Leczenie ambulatoryjne (USA, Kanada, Australia, Karaiby)
3 000 EUR
3 000 EUR
7 000 EUR
7 000 EUR
7 000 EUR
Ratownictwo
7 000 EUR
7 000 EUR
10 000 EUR
10 000 EUR
10 000 EUR
10 000 EUR
Transport medyczny do Polski
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
Transport zwłok
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
Stomatolog
250 EUR
250 EUR
250 EUR
250 EUR
250 EUR
Przedwczesny poród
20 000 EUR
30 000 EUR
60 000 EUR
100 000 EUR
300 000 EUR
OC
NIE
NIE
TAK
TAK
TAK
Szkody w mieniu
-
-
30 000 EUR
100 000 EUR
150 000 EUR
Szkody na osobie
-
-
30 000 EUR
100 000 EUR
150 000 EUR
OC sportowe (Tylko w wariancie SPORT)
-
-
15 000 EUR
50 000 EUR
75 000 EUR
NNW
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Uszczerbek na zdrowiu
15 000 zł
15 000 zł
30 000 zł
100 000 zł
100 000 zł
Śmierć ubezpieczonego
15 000 zł
15 000 zł
30 000 zł
100 000 zł
100 000 zł
Bagaż
NIE
NIE
TAK
TAK
TAK
Bagaż
-
-
2 000 zł
5 000 zł
10 000 zł
Opóźnienie
250 EUR
250 EUR
250 EUR
250 EUR
250 EUR
Sprzęt elektroniczny
-
-
2 000 zł
5 000 zł
10 000 zł
Sprzęt sportowy (Tylko w wariancie SPORT)
-
-
2 000 zł
5 000 zł
10 000 zł
Assistance
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Całodobowy dyżur Centrum Pomocy
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Pomoc tłumacza
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Przedłużenie ochrony w sytuacjach nagłych
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Pozostałe
Zdarzenia po alkoholu
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK
Akty terrorystyczne
TAK
TAK
TAK
TAK
TAK

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu

Każda polisa ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA pokrywa koszty związanie z leczeniem i transportem za granicą. Jeśli więc przydarzy Ci się wypadek lub zachorujesz i będziesz potrzebował konsultacji lekarskiej, hospitalizacji czy wykonania badań, dzięki ubezpieczeniu unikniesz konieczności płacenia za nie.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC SIGNAL IDUNA chroni Cię w sytuacji, gdy podczas amatorskiego uprawiania sportu wyrządzisz szkodę osobie trzeciej. Polisa zwalnia Cię z odpowiedzialności za nią i rekompensuje straty poszkodowanemu bez względu na to, czy dotyczą jego samego, czy też jego majątku.

Ubezpieczenie NNW

W SIGNAL IDUNA ubezpieczenia turystyczne zawsze obejmują następstwa nieszczęśliwych wypadków, do których doszło za granicą. Jeśli więc w wyniku wypadku doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu lub poniesiesz śmierć, polisa zapewni wypłatę świadczenia Tobie lub upoważnionej osobie.

Ubezpieczenie bagażu

W ramach ubezpieczenia turystycznego SIGNAL IDUNA możesz objąć ochroną także swój bagaż, a nawet sprzęt sportowy. Gdy podczas podróży zostanie on uszkodzony albo skradziony, polisa zapewni Ci wypłatę odszkodowania, rekompensując poniesione straty.

Ubezpieczenie Assistance

Usługa Assistance zapewni Ci możliwość uzyskania szybkiej pomocy, gdy podczas pobytu za granicą przytrafi Ci się wypadek, zachorujesz lub dojdzie do innej sytuacji objętej ochroną. Aby skorzystać z Assistance, wystarczy skontaktować się z Centralą Alarmową SIGNAL IDUNA.

Zdarzenia po alkoholu

Polisy w SIGNAL IDUNA zapewniają ochronę także w sytuacjach, gdy ubezpieczony podczas wystąpienia zdarzania znajdował się pod wpływem alkoholu. Dzięki temu, nawet jeśli skręcisz kostkę będąc po piwie czy lampce wina, ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia.

Akty terrorystyczne

Wybierając ubezpieczenie turystyczne SIGNAL IDUNA możesz czuć się bezpiecznie nawet wtedy, gdy obawiasz się ataków terrorystycznych. Jeśli podczas podróży spotka Cię takie wydarzenie, polisa zapewni Ci pomoc, np. w postaci zrefundowanej wizyty u psychologa.

Ubezpieczenie OC sportowe

Jeśli wjeżdżasz za granicę, by uprawiać sport, zdecyduj się na OC sportowe. Dzięki takiej polisie nie będziesz musiał obawiać się kosztów związanych np. z przypadkowym uszkodzeniem sprzętu innych osób – szkody wyrządzone poszkodowanemu zrekompensuje ubezpieczyciel.

Signal Iduna ubezpieczenie zdrowotne

Jednym z najpopularniejszych produktów tej marki są ubezpieczenia zdrowotne Signal Iduna. Ich zakres jest bardzo szeroki, a warunki umowy klarowne i przejrzyste. Klienci chwalą sobie, że wypłata odszkodowania w Signal Iduna w razie wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego przebiega bardzo sprawnie, a proces weryfikacji nie przeciąga się zbyt długo. Jest to najważniejszy parametr każdej polisy, przez który klienci chwalą sobie akurat tę markę.

Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna

Wybierając się w podróż, niezależnie od tego, czy jest to wyjazd krajowy, czy zagraniczny, warto kupić ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna. Polisy z tego zakresu są bardzo rozbudowane i obejmują szerokie spektrum zdarzeń, które w podróży mogą okazać się bardzo kosztowne, zwłaszcza za granicą. Mogą to być na przykład koszty leczenia, lub koszty niezwiązane z leczeniem, ale powiązane bezpośrednio ze zdarzeniem się wypadku.

Dlaczego wybrać ubezpieczenie turystyczne w SIGNAL IDUNA?

Ubezpieczenia turystyczne SIGNAL IDUNA można łatwo dopasować do swoich potrzeb zarówno pod względem zakresu ochrony, sumy ubezpieczenia, jak i wysokości składki. Polisa zapewnia bezpieczeństwo w różnych nieoczekiwanych sytuacjach, które mogą wydarzyć się na wyjeździe, a dzięki całodobowemu dyżurowi Centrali Alarmowej, pomoc ubezpieczyciela można uzyskać w każdej chwili.

Jak zgłosić szkodę w SIGNAL IDUNA?

Jeśli posiadasz ubezpieczenie w SIGNAL IDUNA, zajście zdarzenia objętego ochroną powinieneś zgłosić telefonicznie do Centrali Alarmowej. Tutaj uzyskasz informacje dotyczące najbliższej placówki medycznej oraz sposobie dalszego postępowania. Do Centrali Alarmowej możesz zadzwonić w dowolnym momencie, ponieważ jej pracownicy dyżurują przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne SIGNAL IDUNA w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Kalkulator ubezpieczeń jest narzędziem, dzięki któremu poznasz ofertę ubezpieczeń SIGNAL IDUNA w odpowiadającym Ci miejscu i czasie. Wystarczy jedynie wypełnić formularz i zaznaczyć wybrane opcje dotyczące wyjazdu – podane przez Ciebie informacje oraz aktualna taryfa towarzystwa ubezpieczeniowego będą stanowić podstawę do wyliczenia ceny ubezpieczenia. Wybraną polisę możesz także od razu zakupić online.

Signal Iduna ubezpieczenie szkolne

Wypadki w szkole oraz na zajęciach pozalekcyjnych są bardzo częste. Warto więc zabezpieczyć się od ich finansowych konsekwencji poprzez ubezpieczenie szkolne. Takie polisy obejmują między innymi wypadki w szkole i poza nią na określonych w OWU warunkach. Mogą one pokryć na przykład koszty leczenia, rehabilitacji, a nawet ewentualnych korepetycji, które trzeba wykupić jeśli dziecko będzie musiało opuścić dużo zajęć w wyniku choroby lub wypadku.

Signal Iduna ubezpieczenie na życie

Chcąc zapewnić bezpieczeństwo najbliższym, warto poza ubezpieczeniem zdrowotnym wykupić ubezpieczenie na życie w Signal Iduna. Tego typu polisy mogą być skonstruowane na różne sposoby, a ewentualna wysokość ubezpieczenia i wysokość składek może łatwo zostać dopasowana do potrzeb i możliwości osoby ubezpieczonej. Chcąc porównać takie polisy, można to zrobić w kilka chwil na Kioskpolis.pl.

Ogólne warunki ubezpieczenia turystycznego w SIGNAL IDUNA

Dokładny zakres ubezpieczenia, wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa ubezpieczeniowego czy zasady obliczania wysokości odszkodowania to tylko część ważnych informacji, z którymi warto zapoznać się przed zakupem polisy. Te i pozostałe szczegółowe warunki ubezpieczeń turystycznych zawiera dokument OWU SIGNAL IDUNA – jest on dostępny na stronie internetowej firmy i możesz się z nim zapoznać, zanim zdecydujesz się na dokończenie transakcji.

Dodatkowe informacje

Kontakt SIGNAL IDUNA

Logo Signal Iduna

SIGNAL IDUNA
Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Siedmiogrodzka 9
01-204 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach SIGNAL IDUNA

Monika (Zielona Góra)

Kamil (Rybnik)

Marek (Warszawa)