Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne OC + AC
już od 619 zł

  • Porównaj ceny w mniej niż 2 minuty
  • Kup szybciej i taniej
  • Ubezpieczenie OC pojazdu już od 324 zł
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia komunikacyjne z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Wysokość składki za ubezpieczenie samochodu zależy od różnych czynników. Skorzystaj z naszego kalkulatora, by dowiedzieć się, ile zapłacisz za OC oraz inne ubezpieczenia komunikacyjne.

Uzupełnij formularz online

Zaznacz rodzaj ubezpieczenia auta, podaj informacje dotyczące pojazdu oraz dane właściciela. Dzięki temu będziemy mogli wyświetlić Ci najatrakcyjniejsze, aktualne oferty towarzystw ubezpieczeniowych.

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się wybranym dla Ciebie ofertom i sprawdź, która z nich jest najkorzystniejsza finansowo. Czytelnie zaprezentowane zestawienie pomoże Ci szybko porównać wysokość składek za ubezpieczenie pojazdu.

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

W naszym serwisie nie tylko znajdziesz atrakcyjną i dopasowaną do potrzeb polisę ubezpieczeniową, ale również ją kupisz. Wszystkie formalności załatwisz online, po czym będziesz mógł pobrać dokument z naszej strony.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia komunikacyjne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie samochodu w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia pojazdu

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Atrakcyjne ceny

Nasz serwis umożliwia porównanie oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz więc wygodnie sprawdzić różne ubezpieczenia samochodowe, zestawiając ich zakres oraz ceny. W ten sposób zyskujesz pewność, że wybierając obowiązkowe OC lub dodatkowe AC czy NNW, nie przepłacasz, a zaoszczędzone pieniądze zostają na Twoim koncie.

Oszczędność czasu

Aby znaleźć korzystne cenowo ubezpieczenia samochodu, nie musisz odwiedzać stacjonarnych oddziałów agencji ubezpieczeniowych. Korzystając z naszego serwisu, wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Sprawdzisz oferty, porównasz ich szczegóły, kupisz polisę, opłacisz ją, a potem wydrukujesz – wszystko w zaciszu własnego mieszkania.

Spokój i bezpieczeństwo

Ubezpieczenia komunikacyjne online, które kupisz w KioskPolis.pl, to oferty zaufanych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki otrzymanym od nich pełnomocnictwom pośredniczymy w zawieraniu umów, dbając przy tym o poufność powierzanych nam danych. Korzystając z naszego serwisu, masz gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Oferty skrojone na miarę

Potrzebujesz lepszej ochrony niż gwarantuje obowiązkowe OC? U nas z łatwością znajdziesz dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne, takie jak AC, NNW czy też Assistance, obejmujące świadczenia o różnym zakresie. Wypełnij formularz i poznaj szczegóły poszczególnych ofert, by wybrać tę idealną dla siebie!

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy muszę wykupić ubezpieczenie auta?

Można wyróżnić różne rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych – należą do nich m.in. OC, AC, NNW oraz Assistance. Obowiązkowe jest jedynie OC, czyli ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, które należy wykupić najpóźniej w dniu rejestracji samochodu. Jego brak wiąże się z nałożeniem na posiadacza auta kary finansowej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pozostałe ubezpieczenia samochodowe stanowią dodatkowe opcje, a ich wykupienie jest dobrowolne. Podczas gdy OC chroni osoby trzecie oraz ich majątek, AC oraz NNW zapewniają bezpieczeństwo samemu ubezpieczonemu, oferując wypłatę odszkodowania np. w wypadku kradzieży pojazdu lub doznania uszczerbku na zdrowiu jako następstwa nieszczęśliwych wypadków.

W jaki sposób obliczana jest składka za ubezpieczenie samochodu?

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada własne taryfy – to na ich podstawie obliczana jest ostateczna składka za ubezpieczanie komunikacyjne. Ubezpieczyciele biorą pod uwagę różne czynniki – w przypadku ustalania wysokości OC uwzględniają m.in. markę, model oraz rok produkcji samochodu, pojemność silnika czy jego przebieg. Nie bez znaczenia jest także wiek właściciela, jego miejsce zamieszkania, a także historia szkodowa, od której zależą przyznane zniżki bądź zwyżki. Jeśli chodzi natomiast o dodatkowe polisy, ich cena najczęściej zależy od tego, jak szeroki zakres ochrony bądź usług zapewniają.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Zapraszamy do naszej czytelni!

Kradzież samochodu – zobacz, jak się chronić

Kradzież samochodu – zobacz, jak się chronić

Kradzież samochodu może zdarzyć się wszędzie – nie zawsze jesteś w stanie to przewidzieć, a złodzieje czają się nawet na osiedlach strzeżonych czy w zatłoczonych miejscach publicznych. Czy jest jednak coś, co możesz zrobić, aby nie stracić i […]

więcej
Ceny OC a pojemność silnika – zobacz, jak zaoszczędzić

Ceny OC a pojemność silnika – zobacz, jak zaoszczędzić

Zależność opłat OC od pojemności silnika jest dość spora, dlatego w pewnych stopniu możesz regulować cenę swojego ubezpieczenia samym wyborem samochodu, którym się poruszasz. Zobacz, jakie mogą być ceny OC w przypadku różnych aut i zaoszczędź na opłatach.

więcej
Kiedy i w jaki sposób wypowiedzieć umowę OC auta?

Kiedy i w jaki sposób wypowiedzieć umowę OC auta?

Kupujesz nowe auto i zastanawiasz się, czy możliwe jest wypowiedzenie OC samochodu, które zostało wybrane i opłacone przez poprzedniego właściciela? A może po prostu chcesz zmienić towarzystwo, bo znalazłeś lepszą ofertę? Przekonaj się, kiedy wypowiedzieć umowę OC, by […]

więcej
Pojemność silnika a stawka OC – ile zapłacimy? (tabela)

Pojemność silnika a stawka OC – ile zapłacimy? (tabela)

Na cenę OC wpływ mają różne czynniki: od wieku kierowcy, miejsca zamieszkania, historii ubezpieczeniowej, przez dane samego samochodu: m.in. roczny przebieg, przeznaczenie pojazdu czy pojemność silnika. W tym artykule sprawdzamy na konkretnych przykładach, jak zmieniają się stawki OC […]

więcej
Dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe stosują karencję

Dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe stosują karencję

Karencja to czas, bezpośrednio po zawarciu umowy, w którym ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody określone w umowie. Dlaczego towarzystwa ubezpieczeniowe stosują karencję w umowach i dlaczego warto o niej pamiętać? Przeczytaj w artykule.

więcej
Sprzedaż auta a ubezpieczenie OC – o czym warto wiedzieć?

Sprzedaż auta a ubezpieczenie OC – o czym warto wiedzieć?

Sprzedajesz samochód? Koniecznie sprawdź, co musisz zrobić, by nie płacić kolejnej składki OC, a także jakie dokumenty jesteś zobowiązany przekazać nabywcy. A może wprost przeciwnie – kupujesz bądź kupiłeś auto i zastanawiasz się, czy możesz jeździć na OC […]

więcej

Wszystkie artykuły