Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne OC + AC
już od 619 zł

  • Porównaj ceny w mniej niż 2 minuty
  • Kup szybciej i taniej
  • Ubezpieczenie OC pojazdu już od 324 zł
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia komunikacyjne z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Wysokość składki za ubezpieczenie samochodu zależy od różnych czynników. Skorzystaj z naszego kalkulatora, by dowiedzieć się, ile zapłacisz za OC oraz inne ubezpieczenia komunikacyjne.

Uzupełnij formularz online

Zaznacz rodzaj ubezpieczenia auta, podaj informacje dotyczące pojazdu oraz dane właściciela. Dzięki temu będziemy mogli wyświetlić Ci najatrakcyjniejsze, aktualne oferty towarzystw ubezpieczeniowych.

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się wybranym dla Ciebie ofertom i sprawdź, która z nich jest najkorzystniejsza finansowo. Czytelnie zaprezentowane zestawienie pomoże Ci szybko porównać wysokość składek za ubezpieczenie pojazdu.

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

W naszym serwisie nie tylko znajdziesz atrakcyjną i dopasowaną do potrzeb polisę ubezpieczeniową, ale również ją kupisz. Wszystkie formalności załatwisz online, po czym będziesz mógł pobrać dokument z naszej strony.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia komunikacyjne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie samochodu w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia pojazdu

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Atrakcyjne ceny

Nasz serwis umożliwia porównanie oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz więc wygodnie sprawdzić różne ubezpieczenia samochodowe, zestawiając ich zakres oraz ceny. W ten sposób zyskujesz pewność, że wybierając obowiązkowe OC lub dodatkowe AC czy NNW, nie przepłacasz, a zaoszczędzone pieniądze zostają na Twoim koncie.

Oszczędność czasu

Aby znaleźć korzystne cenowo ubezpieczenia samochodu, nie musisz odwiedzać stacjonarnych oddziałów agencji ubezpieczeniowych. Korzystając z naszego serwisu, wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Sprawdzisz oferty, porównasz ich szczegóły, kupisz polisę, opłacisz ją, a potem wydrukujesz – wszystko w zaciszu własnego mieszkania.

Spokój i bezpieczeństwo

Ubezpieczenia komunikacyjne online, które kupisz w KioskPolis.pl, to oferty zaufanych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki otrzymanym od nich pełnomocnictwom pośredniczymy w zawieraniu umów, dbając przy tym o poufność powierzanych nam danych. Korzystając z naszego serwisu, masz gwarancję bezpieczeństwa zawieranych transakcji.

Oferty skrojone na miarę

Potrzebujesz lepszej ochrony niż gwarantuje obowiązkowe OC? U nas z łatwością znajdziesz dodatkowe ubezpieczenie komunikacyjne, takie jak AC, NNW czy też Assistance, obejmujące świadczenia o różnym zakresie. Wypełnij formularz i poznaj szczegóły poszczególnych ofert, by wybrać tę idealną dla siebie!

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Czy muszę wykupić ubezpieczenie auta?

Można wyróżnić różne rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych – należą do nich m.in. OC, AC, NNW oraz Assistance. Obowiązkowe jest jedynie OC, czyli ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej, które należy wykupić najpóźniej w dniu rejestracji samochodu. Jego brak wiąże się z nałożeniem na posiadacza auta kary finansowej przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny. Pozostałe ubezpieczenia samochodowe stanowią dodatkowe opcje, a ich wykupienie jest dobrowolne. Podczas gdy OC chroni osoby trzecie oraz ich majątek, AC oraz NNW zapewniają bezpieczeństwo samemu ubezpieczonemu, oferując wypłatę odszkodowania np. w wypadku kradzieży pojazdu lub doznania uszczerbku na zdrowiu jako następstwa nieszczęśliwych wypadków.

W jaki sposób obliczana jest składka za ubezpieczenie samochodu?

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe posiada własne taryfy – to na ich podstawie obliczana jest ostateczna składka za ubezpieczanie komunikacyjne. Ubezpieczyciele biorą pod uwagę różne czynniki – w przypadku ustalania wysokości OC uwzględniają m.in. markę, model oraz rok produkcji samochodu, pojemność silnika czy jego przebieg. Nie bez znaczenia jest także wiek właściciela, jego miejsce zamieszkania, a także historia szkodowa, od której zależą przyznane zniżki bądź zwyżki. Jeśli chodzi natomiast o dodatkowe polisy, ich cena najczęściej zależy od tego, jak szeroki zakres ochrony bądź usług zapewniają.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Ubezpieczenie szyb – dlaczego jest ważne?

Ubezpieczenie szyb – dlaczego jest ważne?

Czy wiesz, że jedną z częstszych szkód występujących w samochodach jest zbita szyba? Jej ponowne wstawienie może słono kosztować, a niewiele osób zdaje sobie sprawę, że można wykupić ubezpieczenie do szyb jako dodatek do OC. Co zyskasz z […]

więcej
Co grozi za brak przeglądu auta?

Co grozi za brak przeglądu auta?

Jeśli posiadasz nowe auto, wykonanie przeglądu będzie konieczne po 3 latach jego użytkowania, a kolejne należy wykonywać co drugi rok. Starsze auta oraz te z instalacjami gazowymi trzeba poddawać badaniom diagnostycznym każdego roku. Niestety łatwo można zapomnieć o […]

więcej
Jak bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie – sprawdź przepisy!

Jak bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie – sprawdź przepisy!

Z przodu czy z tyłu? W foteliku samochodowym czy na podstawce? A może fotelik samochodowy wcale już nie jest potrzebny? Przewożenie dzieci w samochodzie obostrzone jest wieloma przepisami, które mają uchronić najmłodszych przed urazami w razie wypadków. Jednak […]

więcej
Leasing na samochód – co powinieneś wiedzieć?

Leasing na samochód – co powinieneś wiedzieć?

Samochód często jest niezbędny do prowadzenia działalności gospodarczej – niezależnie od tego, czy w pracy często podróżujesz, przewozisz towary czy też potrzebujesz auta do dojazdów do biura, okazuje się, że auto firmowe jest niezastąpione. Jeśli jednak nie masz […]

więcej
Autem do Czech, Niemiec lub Hiszpanii – o czym powinieneś wiedzieć?

Autem do Czech, Niemiec lub Hiszpanii – o czym powinieneś wiedzieć?

Wybierasz się na samochodową podróż po Europie? Uważaj – w niektórych krajach obowiązują nieco inne przepisy niż w Polsce – stąd też nietrudno o mandat. Możesz tego jednak uniknąć, przygotowując się odpowiednio do podróży. Zobacz, co powinieneś sprawdzić […]

więcej
Numer VIN – dlaczego jest tak ważny?

Numer VIN – dlaczego jest tak ważny?

Numer VIN auta często porównywany jest z numerem PESEL, który posiada każdy z nas. Czy wiesz dlaczego? Sprawdź, czym jest ten ciąg znaków, do czego służy oraz kiedy opłaca się go dokładnie sprawdzić!

więcej

Wszystkie artykuły