Najszybciej rozwijającą się platforma ubezpieczeń online

KioskPolis.pl tworzy zespół profesjonalistów związanych z rynkiem ubezpieczeń od ponad 20 lat. W 2018 roku rozpoczynaliśmy jako porównywarka ubezpieczeń turystycznych. Obecnie jesteśmy najbardziej rozwiniętą technologicznie firmą, która dostarcza produkty ubezpieczeniowe dla klientów online, a także zapewnia zaawansowane narzędzia do sprzedaży ubezpieczeń dla Partnerów biznesowych.

KioskPolis.pl w liczbach

Ponad 3 000 000

zapytań o oferty dla naszych klientów wysyłamy miesięcznie do Zakładów Ubezpieczeń

Tylko 2 minuty

zajmuje porównanie kilkudziesięciu ofert ubezpieczeń

70% klientów

kupuje polisy na urządzeniach mobilnych i płaci mniej

Ponad 120 000

zadowolonych klientów KioskPolis.pl

Nasze główne obszary działania

Porównywarka ubezpieczeń

Zapewniamy narzędzie pozwalające na zakup ubezpieczenia w niecałe 3 minuty. Skaner kodów AZTEC znacznie skraca proces wyliczenia ofert, a zaawansowany system rekomendacji, dzięki wbudowanym algorytmom, dopasowuje oferty ubezpieczeń do indywidualnych potrzeb klienta.

Przejdź do kalkulatora

Współpraca afiliacyjna

Umożliwiamy współpracę w modelu afiliacyjnym, który pozwala na dotarcie do szerszej grupy klientów i generowanie pasywnego dochodu w obszarze ubezpieczeń, bez konieczności inwestowania własnych środków finansowych. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów zajmujących się zawodowo ubezpieczeniami, jak również dla podmiotów pracujących w obszarach, gdzie zachodzi potrzeba ubezpieczeniowa.

Przeczytaj o współpracy

Dostawca rozwiązań technologicznych

Specjalizujemy się w tworzeniu i dostarczaniu zaawansowanych narzędzi technologicznych dedykowanych branży ubezpieczeniowej. Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania, umożliwiające efektywne zarządzanie procesami ubezpieczeniowymi w obszarze sprzedaży, obsługi klienta czy też analizy danych.

Dołącz do nas

Zarząd KioskPolis.pl

Prezes Zarządu

Arkadiusz Świercz

Współwłaściciel KioskPolis.pl. Manager z 30-letnim doświadczeniem, od początku swojej kariery związany z branżą ubezpieczeniową. Licencjonowany broker, twórca i założyciel Consultia Sp. z o.o. – czołowej multiagencji o zasięgu ogólnokrajowym. Ulubiony cytat: „Innowacja rozróżnia lidera od naśladowcy.” (Steve Jobs).

Członek Zarządu

Wojciech Fronckiewicz

Pomysłodawca i założyciel KioskPolis.pl. Pasjonat nowych technologii. Przygodę zawodową zaczął w korporacjach pracując w branży farmaceutycznej, medycznej oraz ubezpieczeniowej. Od ponad 12 lat realizuje własne projekty kierując się dewizą, że „Sukces to nie przypadek, to ciężka praca i uczenie się na błędach.” (Colin Powell).