tu generali

Ubezpieczenia Generali

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Pojazd zastępczy do 10 dni w Generali
  • Kup online i zapłać mniej!
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń Generali

W skład Grupy Generali Polska wchodzi kilka spółek, których działalność skupia się na przewidywaniu oraz zaspokajaniu zróżnicowanych potrzeb klientów. Generali Polska stanowi integralną część Grupy Generali, której początki sięgają XIX w. W Polsce ubezpieczenia Generali dostępne są od 1998 r. – firma dąży do tego, by jej produkty poprawiały jakość życia i zawsze stanowiły rozwiązania konkurencyjne pod względem jakości oraz ceny.

Dzięki temu ubezpieczenia Generali cieszą się popularnością wśród różnych grup klientów, niezależnie od tego, o jakie rodzaje polis ubezpieczeniowych chodzi. Dzięki stałemu podnoszeniu jakości obsługi klienta, zarówno kontakt, jak i zgłoszenie szkody w Generali jest bardzo proste, a późniejsza likwidacja szkody przebiega bezproblemowo. Zarówno w przypadku ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń OC, jak i innych rodzajów polis, produkty tej grupy są wymieniane w czołówce najlepszych ubezpieczeń na rynku. Trudno jednoznacznie określić ranking ubezpieczycieli, ale produkty tej grupy zawsze warto rozważyć i porównać do konkurencyjnych ofert. Można to zrobić przy pomocy porównywarki Kioskpolis.pl, gdzie da się sprawdzić i porównać produkty większości liczących się na rynku towarzystw ubezpieczeniowych.

Chcesz skontaktować się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym Generali?

 

Obsługa klienta:
nr kontaktowy: 913 913 913 (Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)
adres e-mail: [email protected]

Likwidacja szkód:
nr kontaktowy: 913 913 913 (Infolinia czynna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00)
adres e-mail: [email protected]

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Dodatkowe informacje

Ubezpieczenie samochodu Generali

Ubezpieczenia komunikacyjne to produkty, dzięki którym w każdą podróż wyruszysz z poczuciem bezpieczeństwa. W Generali ubezpieczenie samochodu może obejmować zarówno obowiązkowe OC, jak i dodatkowe polisy, które ochronią Cię przed finansowymi skutkami niezależnych od Ciebie zdarzeń losowych. TU Generali oferuje także ochronę życia i zdrowia kierowcy oraz pasażerów, a także atrakcyjne zniżki za bezszkodową jazdę oraz programy rabatowe. Po kilku latach można więc cieszyć się rabatami nawet na poziomie kilkudziesięciu procent. Warto wspomnieć, że pomimo bardzo wysokiego poziomu obsługi klienta, OC

Generali Assistance

Generali okazuje się bardzo konkurencyjne cenowo w stosunku do ofert innych towarzystw. Najbardziej opłacalne jest kupowanie ubezpieczenia samochodu w Generali wraz z dodatkowymi polisami, takimi jak AC, NWW i Assistance. Wtedy pod względem ceny okazuje się to niezwykle atrakcyjne, jeśli spojrzy się na jednostkową cenę poszczególnej usługi. Jednocześnie jest to pełna gwarancja bezpieczeństwa, a kierowca jest chroniony w pełnym zakresie, w każdej sytuacji.

Alternatywą dla ubezpieczeń samochodu Generali MTU24 i Wiener ubezpieczenia, których oferty można porównać na Kioskpolis.pl.

Ubezpieczenie komunikacje OC/AC w Generali

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Generali

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

Zakres ubezpieczenia komunikacyjnego

Pakiety
Standard
Plus
Premium
OC
TAK
TAK
TAK
Ubezpieczenie obowiązkowe
TAK
TAK
TAK
Zielona Karta
TAK
TAK
TAK
Bezpośrednia likwidacja szkód
-
-
-
AC
TAK
TAK
TAK
All risk
TAK
TAK
TAK
Zniesiona amortyzacja części
TAK
TAK
TAK
Redukcja sumy ubezpieczenia
TAK
-
-
Stała wartość pojazdu (stała suma ubezpieczenia)
-
-
-
Udział własny
Dla kierowców poniżej 25 r.ż. Udział własny 10%
Dla kierowców poniżej 25 r.ż. Udział własny 10%
Dla kierowców poniżej 25 r.ż. Udział własny 10%
Ryzyko kradzieży
TAK
TAK
TAK
Zakres terytorialny
Europa
Europa
Europa
Wyłączenia - kradzież
Rosja
wył.
wył.
wył.
Białoruś
wył.
wył.
wył.
Ukraina
wył.
wył.
wył.
Mołdawia
wł.
wł.
wł.
Albania
wł.
wł.
wł.
Ochrona zniżek
-
-
-
Bagaż podróżny
TAK
TAK
TAK
Assistance
TAK
TAK
TAK
Zakres terytorialny
Polska
Europa
Europa
Pojazd zastępczy
3 dni
5 dni
10 dni
Holowanie pojazdu
Najbliższy warsztat
100 km
1000 km
Utrata kluczy
-
TAK
TAK
Pomoc w razie uszkodzenia ogumienia lub rozładowania akumulatora
-
TAK
TAK
Dostarczenie paliwa
-
TAK
TAK
Informacje/usługi informacyjne
TAK
TAK
TAK
Tłumacz
-
j. angielski
j. angielski
Pomoc administracyjna
-
-
-
NNW
5 000 zł
10 000 zł
25 000 zł
Suma ubezpieczenia
5 000 zł
10 000 zł
25 000 zł
NNW Kierowcy
TAK
TAK
TAK
NNW Pasażerów
TAK
TAK
TAK
Inne
Ubezpieczenie szyb
-
3 000 zł
4 000 zł
Naprawa szyby
-
TAK
TAK
Wymiana szyby
-
TAK
TAK
Ubezpieczenie opon
-
-
-

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC

OC jest podstawową polisą, którą musi wykupić każdy właściciel samochodu. Dzięki niej nie trzeba obawiać się finansowych konsekwencji spowodowanej stłuczki – szkody, które wyrządzić osobom trzecim podczas jazdy, zostaną pokryte z ubezpieczenia Generali OC. W ramach OC w Generali otrzymasz także darmową Zieloną Kartę, która uprawia do podróżowania autem po krajach nienależących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Ubezpieczenie AC

Polisa komunikacyjna może chronić nie tylko osoby trzecie i ich mienie, ale również Twój pojazd. Jeśli obawiasz się uszkodzenia auta na skutek nieprzewidzianej pogody czy wandalizmu albo chcesz zabezpieczyć się na wypadek jego kradzieży, AC Generali to propozycja dla Ciebie. Mając Autocasco, możesz liczyć na odszkodowanie za zdarzenia, do których doszło nie tylko w Polsce, ale i w innych europejskich krajach.

Ubezpieczenie NNW

Zdrowie oraz życie kierowcy i pasażerów samochodu to najcenniejsze wartości, dlatego warto je ubezpieczyć. Służy temu ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków. Dzięki takiej polisie w razie doznania trwałego uszczerbku na zdrowiu, konieczności pobytu w szpitalu lub śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku związanego z ruchem pojazdu ubezpieczyciel wypłaci świadczenie finansowe Tobie lub uprawnionej przez Ciebie osobie.

Ubezpieczenie Assistance

Kradzież samochodu, awaria albo wypadek powodują, że musisz przerwać podróż i szukać pomocy – z polisą Generali Assistance uzyskasz ją szybko i o dowolnej porze. Ubezpieczenie tego typu zapewni Ci nie tylko fachową pomoc drogową w Polsce lub na terenie Europy, ale również możliwość korzystania z samochodu zastępczego oraz zakwaterowanie dla Ciebie i Twoich pasażerów. Aby skorzystać z Assistance, wystarczy zadzwonić do Centrum Pomocy Generali.

Wypowiedzenie OC w Generali

W Generali wypowiedzenie OC możliwe jest w trzech sytuacjach – gdy zbliża się koniec aktualnej polisy, gdy kupiłeś pojazd ubezpieczony w Generali lub gdy chcesz zrezygnować z automatycznie wznowionej polisy. W każdym wypadku konieczne jest wypełnienie odpowiedniego formularza dostępnego na stronie internetowej ubezpieczyciela. Pismo należy złożyć u agenta Generali, wysłać pocztą, przesłać w formie skanu lub zdjęcia e-mailem albo bezpośrednio przez stronę internetową.

Wypełnione wypowiedzenie OC wyślij na adres:

Generali T.U. S.A. 
ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa

lub na adres e-mail: [email protected]

Więcej informacji znajdziesz tutaj: wypowiedzenie umowy OC w Generali.

Zgłoszenie i likwidacja szkody w Generali

Jeśli posiadasz polisę komunikacyjną w Generali, zgłoszenie szkody jest bardzo proste – zadzwoń na infolinię lub wypełnij formularz online. Wprowadzenie danych zajmuje ok. 15 minut i wymaga przygotowania dowodu rejestracyjnego ubezpieczonego pojazdu, danych osobowych osób uczestniczących w zdarzeniu oraz numeru polisy. Dołącz także zdjęcia uszkodzonego pojazdu oraz oświadczenie sprawcy (jeśli zgłaszasz szkodę OC). Mając jakiekolwiek wątpliwości, można zadzwonić na infolinię Generali. Zgłoszenie szkody komunikacyjnej jest jednak bardzo proste i nikt nie będzie miał z tym problemu.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Jak kupić ubezpieczenie OC w Generali w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Aby poznać aktualną ofertę ubezpieczeń, wykorzystaj kalkulator Generali. Wybierz interesujący Cię pakiet ubezpieczenia, podaj w formularzu niezbędne dane, a następnie porównaj przygotowane dla Ciebie oferty. Wyświetloną w kalkulatorze OC AC Generali ofertę możesz od razu kupić – wszystkich formalności, łącznie z opłaceniem składki, dopełnisz przez internet, w dowolnym miejscu i czasie. Zakupiona polisa zostanie przesłana na Twój adres e-mail.

Ogólne warunki ubezpieczenia samochodu w Generali

Szczegółowe informacje o interesującym Cię ubezpieczeniu znajdziesz w dokumencie OWU Generali. Towarzystwo Ubezpieczeniowe udostępnia go swoim klientom jeszcze przed zakupem polisy, więc zanim podejmiesz ostateczną decyzję, możesz zapoznać się ze sposobem naliczania składki oraz wysokości odszkodowania, zakresem ochrony, ograniczeniami odpowiedzialności ubezpieczyciela bądź zasadami postępowania w razie wystąpienia szkody.

Dodatkowe informacje

Ubezpieczenia turystyczne Generali

Planujesz wyjazd na wakacje, na ferie albo do rodziny? Wykup w Generali ubezpieczenie turystyczne, które zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa w razie nagłej choroby, nieszczęśliwego wypadku albo konieczności hospitalizacji. Zakres ochrony możesz dopasować do swoich potrzeb i charakteru podróży, a także w zależności od miejsca pobytu – ubezpieczenie turystyczne Generali może chronić Cię w Polsce, Europie, a nawet na całym świecie.

Jak kupić ubezpieczenie podróżne Generali?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Generali

Podróż

Kup ubezpieczenie turystyczne

Zakres ubezpieczenia turystycznego

Pakiety
Wariant I
Wariant I
Wariant I
Koszty leczenia i transportu
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Hospitalizacja
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Leczenie ambulatoryjne
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Leczenie ambulatoryjne (USA, Kanada, Japonia, Australia, Karaiby)
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Ratownictwo
6 500 EUR
6 500 EUR
6 500 EUR
Transport medyczny do Polski
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Transport zwłok
200 000 zł
500 000 zł
800 000 zł
Stomatolog
200 EUR
200 EUR
200 EUR
Przedwczesny poród
2 000 EUR
2 000 EUR
2 000 EUR
OC
TAK
TAK
TAK
Szkody w mieniu
50 000 zł
200 000 zł
500 000 zł
Szkody na osobie
50 000 zł
200 000 zł
500 000 zł
OC sportowe (Tylko w wariancie SPORT)
50 000 zł
200 000 zł
500 000 zł
NNW
TAK
TAK
TAK
Uszczerbek na zdrowiu
20 000 zł
40 000 zł
60 000 zł
Śmierć ubezpieczonego
20 000 zł
40 000 zł
60 000 zł
Bagaż
-
1 000 zł
3 000 zł
Opóźnienie
-
120 EUR
120 EUR
Sprzęt elektroniczny
-
1 000 zł
3 000 zł
Sprzęt sportowy (Tylko w wariancie SPORT)
-
-
-
Assistance
TAK
TAK
TAK
Całodobowy dyżur Centrum Pomocy
TAK
TAK
TAK
Pomoc tłumacza
NIE
NIE
TAK
Przedłużenie ochrony w sytuacjach nagłych
TAK
TAK
TAK
Pozostałe
Zdarzenia po alkoholu
NIE
NIE
NIE
Akty terrorystyczne
TAK
TAK
TAK

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu

Jeśli podczas podróży nagle zachorujesz lub doznasz urazu, polisa Generali pokryje koszty konsultacji lekarskich, transportu do placówki medycznej, a także koszty związane z wykonaniem niezbędnych badań, hospitalizacją czy zakupem leków.

Ubezpieczenie OC

Może się zdarzyć, że podczas podróży osoby trzecie doznają szkody z Twojej winy – dzięki OC w życiu prywatnym nie będziesz musiał za nie płacić ze swojej kieszeni. Polisa pokryje zarówno szkody wyrządzone w mieniu, jak i na osobie.

Ubezpieczenie NNW

Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się również podczas wyjazdu turystycznego. Ubezpieczenie NNW zapewnia pomoc w takiej sytuacji – obejmuje ochroną nie tylko Twoje zdrowie, ale i życie, zapewniając wypłatę świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci.

Ubezpieczenie bagażu

Twoje walizki mogą się zgubić, zostać uszkodzone albo skradzione, nawet jeśli były odpowiednio zabezpieczone – w takiej sytuacji ochronę zapewni Ci ubezpieczenie bagażu Generali. Polisa pokryje Twoje szkody, a także koszty związane z opóźnieniem bagażu.

Ubezpieczenie Assistance

Polisa Assistance Generali będzie przydatna w niespodziewanych sytuacjach, np. gdy będziesz potrzebował informacji, gdy stracisz dokumenty albo Twój lot będzie opóźniony. Zaistniałą sytuację wystarczy zgłosić do Centrum Pomocy Generali.

Akty terrorystyczne

Podróże po Europie i całym świecie mogą wiązać się z ryzykiem ataków terrorystycznych. Jeśli jedziesz w miejsce szczególnie narażone na akty terrorystyczne, rozszerzenie polisy o takie ryzyko zapewni Ci większe poczucie bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie OC sportowe

OC sportowe zdejmuje z Ciebie odpowiedzialność za szkody wyrządzone innym osobom w wyniku uprawiania sportu, np. jazdy na nartach. Jeśli więc spowodujesz wypadek na stoku, polisa pokryje koszty związane ze zniszczeniem sprzętu lub leczeniem poszkodowanego.

Dodatkowe opcje ubezpieczenia

Ubezpieczenie turystyczne Generali możesz rozszerzyć o dodatkowe opcje oraz ryzyka. Do wyboru masz m.in. ubezpieczenie sprzętu sportowego, ubezpieczenie kosztów odwołania noclegów, a także poszerzenie ochrony o wykonywanie pracy fizycznej czy też zaostrzenie choroby przewlekłej.

Generali ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie Generali są dostępne w bardzo zróżnicowanych wariantach. Towarzystwo ubezpieczeniowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferuje dogodne warunki polis, które są dostosowane do różnych grup klientów. Dzięki temu można łatwo wybrać taką polisę, która będzie odpowiednia w danej sytuacji, a ponadto dostosować ją do swoich możliwości pod względem ceny.

Generali ubezpieczenia grupowe

Klienci firmowi mogą skorzystać z produktów Generali NWW i ubezpieczeń grupowych. W ten sposób można rozszerzyć świadczenia zapewniane swoim pracownikom lub zabezpieczyć swoją firmę przed potencjalnymi kłopotami związanymi z wypadkami przy pracy. Kupując ubezpieczenia grupowe, można też liczyć na atrakcyjne zniżki.

Jak zgłosić szkodę w Generali?

W razie wystąpienia zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową należy skontaktować się z Generali telefonicznie, dzwoniąc do całodobowego Centrum Pomocy. Tutaj przyjmowane są zgłoszenia związane z nagłym zachorowaniem, utratą bagażu, pomocą Assistance czy OC w życiu prywatnym. Zgłoszenie szkody z polisy turystycznej wymaga przede wszystkim m.in. podania dokładnych danych ubezpieczonego oraz opisania okoliczności, w jakich doszło do zdarzenia.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne Generali w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Aby znaleźć odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, warto skorzystać z kalkulatora KioskPolis.pl, który umożliwi szybkie wyszukanie aktualnych polis i ich porównanie. Na podstawie informacji, które podasz w formularzu online, oraz taryfy stosowanej w towarzystwie ubezpieczeniowym, kalkulator zaprezentuje Ci dopasowane do Twoich potrzeb warianty ubezpieczenia w Generali wraz z ostateczną wysokością składek. Możesz je wygodnie porównać, a następnie kupić online wybraną z nich.

Generali ubezpieczenie domu i mieszkania

Wiedząc, jakie możliwości dają ubezpieczenia Generali, warto też rozważyć ubezpieczenia mieszkania Generali. Są one dopasowane do potrzeb klientów, którzy chcą się zabezpieczyć od zróżnicowanych szkód, więc każdy z powodzeniem dostosuje polisę do swoich potrzeb. Wystarczy porównać jej zakres na Kioskpolis.pl, gdzie można od razu sprawdzić, czy konkurencyjne firmy nie oferują ciekawszych propozycji.

Ogólne warunki ubezpieczenia turystycznego w Generali

Zasady obliczania składki ubezpieczeniowej oraz wysokości odszkodowań zapisane są w OWU Generali. Z tego dokumentu dowiesz się również, jaką dokładnie ochronę zapewnia polisa turystyczna, jak postępować w razie wystąpienia szkody i kiedy ubezpieczyciel nie ponosi za nie odpowiedzialności. Znajdziesz tu także wykaz definicji stosowanych przez ubezpieczyciela, co pozwoli Ci dobrze zrozumieć każdy zapis umowy.

Dodatkowe informacje

Kontakt Generali

tu generali

GENERALI T.U. S.A.
ul. Senatorska 18
00-082 Warszawa