Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenie assistance

  • Pojazd zastępczy w zakresie ubezpieczenia
  • Holowanie pojazdu do 1000 km
  • Assistance Polska + Europa już od 97 zł na 9 dni
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Jak kupic ubezpieczenie assistance w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Chcesz sprawdzić, ile kosztuje assistance samochodu? Dowiesz się tego najszybciej, gdy skorzystasz z naszego kalkulatora. Dzięki niemu poznasz obowiązujące ceny nawet w 2 minuty.

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Wypełnienie formularza zacznij od zaznaczenia polisy assistance. W dalszej kolejności podaj informacje o pojeździe oraz dane jego właściciela – wyliczenie wysokości składki zajmuje u nas mniej niż 2 minuty.

Porównaj

Porównaj ofertę polis

Gdy otrzymasz listę ofert, możesz wygodnie porównać ubezpieczenia assistance online. Zaznacz wybrane z nich, by poznać szczegóły oraz sprawdzić ich zakres. W ten sposób wybierzesz najlepszą polisę dla siebie.

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie assistance

W KioskPolis.pl oferujemy Ci nie tylko porównanie dostępnych na rynku ofert, ale także możliwość ich wygodnego zakupu. Wybierz najatrakcyjniejszą polisę, opłać ją online, a dokument pobierz z naszego serwisu.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia assistance na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie assistance w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia assistance samochodu

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Płać mniej

Żeby mieć pewność, że nie przepłacasz, porównaj różne oferty ubezpieczenia assistance. Dzięki naszemu zestawieniu poznasz ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, co pomoże Ci wybrać polisę o najkorzystniejszym stosunku ceny do zakresu ochrony. Wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu w formie czytelnego zestawienia.

Wygoda

Kupuj szybciej

Teraz możesz kupić odpowiadające Ci ubezpieczenie assistance samochodowe w kilka chwil. Nie musisz umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, tracić czasu na dojazdy ani marnować go w kolejce. Nasz serwis działa kompleksowo – nie tylko porównasz tu różne oferty, ale także kupisz oraz opłacisz wybraną z nich. Polisę otrzymasz na adres mailowy lub pobierzesz samodzielnie z naszej strony.

Poczucie bezpieczeństwa

Bądź bezpieczny

Ubezpieczenie assistance samochodu, które w KioksPolis.pl kupisz online, zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort w podróży. Jeśli zawierasz za naszym pośrednictwem transakcję, bezpieczne są również Twoje dane. Masz także pewność, że kupujesz w sprawdzonym oraz godnym zaufania towarzystwie ubezpieczeniowym.

Szeroki wybór

Wybierz ofertę dla siebie

Poruszasz się samochodem tylko po Polsce? A może zależy Ci na pakiecie assistance za granicą? Wśród naszych ofert z łatwością znajdziesz tę, która w razie potrzeby zapewni Ci niezbędną pomoc, gdziekolwiek będziesz. Sprawdź różne warianty assistance komunikacyjnego, wybierz pakiet Standard, Plus lub Premium i podróżuj bezpiecznie.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Co to jest auto assistance?

To jedno z kilku dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, które zapewniają kierowcy pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Ubezpieczenie samochodu assistance obejmuje szereg usług, które świadczy ubezpieczyciel, gdy w czasie trasy pojawiają się kłopoty, np. zabraknie paliwa lub pojazd ulegnie awarii.

Czy ubezpieczenie assistance jest obowiązkowe?

Nie. Jedynym obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest OC. Polisę assistance wykupuje się natomiast dobrowolnie jako pakiet dodatkowych usług – czasem mogą być też one dołączone do OC. Dzięki takiej polisie w razie nieprzewidzianych sytuacji w podróży można liczyć na pomoc ubezpieczyciela. Jej zakres jest różny w zależności od tego, jakie usługi wliczone są w ubezpieczenie.

Czy każdy ubezpieczyciel oferuje ten sam zakres polisy assistance?

Nie. Zakres pomocy obejmowanej przez polisę może być różny w różnych firmach ubezpieczeniowych. Większość z nich oferuje kilka wariantów assistance, a poszczególne z nich mogą różnić się nie tylko rodzajem świadczonych usług, ale też szczegółowymi zasadami udzielania pomocy, np. holowanie pojazdu do 100 km, 200 km, bez ograniczeń lub do najbliższego warsztatu.

Od czego zależy cena assistance samochodu?

O tym, ile kosztuje pakiet assistance, decyduje przede wszystkim jego zakres. Im bardziej rozbudowana oferta, tym wyższa cena. Wysokość składki może się także różnić u poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych – dlatego przed zakupem polisy warto skorzystać z internetowej porównywarki, która zestawi oferty różnych firm.

Jakiego rodzaju pomoc zapewnia assistance komunikacyjne?

Wszystko zależy od zakresu polisy. Może ona obejmować holowanie pojazdu, zapewnienie samochodu zastępczego, dostarczenie paliwa, pomoc na wypadek utarty kluczy albo rozładowania akumulatora. Niektóre firmy oferują ponadto pomoc informacyjną oraz administracyjną, a także usługi tłumacza.

Jak skorzystać z pomocy assistance?

Aby uzyskać pomoc z tytułu polisy assistance, należy skontaktować się z ubezpieczycielem, u którego wykupiony został pakiet. Wystarczy zadzwonić na infolinię, która zwykle przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę. Reszta, czyli zorganizowanie odpowiedniej pomocy, np. serwisowej, należy już do firmy.

Czy polisa assistance obowiązuje wszędzie?

Zakres terytorialny ubezpieczenia assistance może się różnić w zależności od konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego oraz ofert. Większość firm oferuje polisy w wersji standardowej oraz rozszerzonej – w pierwszym przypadku assistance samochodu obowiązuje najczęściej jedynie w Polsce, natomiast pozostałe pakiety obejmują swoim zakresem także teren Europy.

Na co zwrócić uwagę, wybierając assistance online?

Przede wszystkim zapoznaj się z zakresem usług, z jakich będziesz mógł skorzystać w ramach ubezpieczenia – duży wybór ofert umożliwi Ci dopasowanie auto assistance do Twoich potrzeb. Ponadto przeczytaj OWU, gdzie zapisane są dokładne warunki, na jakich można korzystać z pomocy, oraz ograniczenia w świadczonych usługach (mogą one dotyczyć np. zakresu terytorialnego, odległości holowania itp.).

Potrzebujesz assistance pojazdu? Porównywarka OC AC Kioskpolis.pl pozwoli na błyskawiczne znalezienie najlepszych ofert na rynku, a także porównanie ich ze sobą. W bazie znajdują się oferty najbardziej renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku, którzy są w stanie spełnić zróżnicowane potrzeby klientów – nawet tych najbardziej wymagających. W porównywarce można znaleźć też dodatkowe ubezpieczenia assistance znacząco rozszerzające standardowych zakres ochrony.

Assistance krótkoterminowe i całoroczne

Polisa Assistance pozwala skorzystać z pomocy w szerokim spektrum zdarzeń losowych. Na Kioskpolis.pl można znaleźć porównania ofert najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych na rynku, które są w stanie zagwarantować szeroki zakres ochrony w dobrej cenie. Wśród wielu ofert można tu znaleźć Assistance krótkoterminowe dla osób wyjeżdżających na urlop lub podróżujących służbowo, a także polisy Assistance całoroczne dla kierowców chcących móc skorzystać z pomocy przez cały rok. Kupując polisę w pakiecie z innymi ubezpieczeniami, można sporo zaoszczędzić, więc warto sprawdzić, co daje pakiet z polisą Assistance.

Polisa Assistance – co obejmuje?

Ubezpieczenie samochodu assistance nie podlega pod Ustawę o Ubezpieczeniach Obowiązkowych tak jak ubezpieczenie OC. To warunkuje fakt, że towarzystwa ubezpieczeniowe mogą swobodnie kształtować umowy i zakres ochrony wynikający z assistance podobnie, jak w przypadku ubezpieczenia AC. Zawsze więc należy dokładnie przeanalizować Ogólne Warunki Ubezpieczenia i zapoznać się ze szczegółami ochrony i wyłączeniami odpowiedzialności. Na Kioskpolis.pl można jednak znaleźć tak szerokie spektrum ofert, że każdy znajdzie dodatkowe ubezpieczenie typu assistance, które spełnia jego wymagania.

Assistance krótkoterminowe – ubezpiecz się na 9, 16 lub 30 dni

Wyjeżdżasz na urlop lub w podróż służbową, a nie masz polisy? Nie musisz kupować relatywnie drogiego ubezpieczenia Assistance na cały rok, jeśli nie będziesz z niego korzystać. Na Kioskpolis.pl możesz kupić krótkoterminowe ubezpieczenie Assistance na czas podróży. Dostępne opcje to polisa na 9, 16 lub 30 dni. Tego typu polisa może obejmować jedynie Polskę lub całą Europę – wystarczy wybrać odpowiedni produkt. Polisy ubezpieczeniowe krótkoterminowe są dedykowane osobom, które na co dzień nie potrzebują ubezpieczenia Assistance, ale chcą się zabezpieczyć podczas dalszych wyjazdów.

Assistance krótkoterminowe zakresem ochrony oraz warunkami umowy nie różni się niczym od polisy całorocznej. Różnica tkwi jedynie w czasie trwania i cenie. Ta ostatnia jest bardzo atrakcyjna, gdyż w większości firm jest proporcjonalna do czasu trwania. Dzięki temu kierowca oszczędza kilkadziesiąt procent ceny całorocznej polisy, która by nie była mu potrzebna. Na Kioskpolis.pl można znaleźć porównania dziesiątek ofert Assistance krótkoterminowego w najlepszych cenach, a także o zróżnicowanych zakresach ochrony, by każdy klient mógł z łatwością dopasować produkt adekwatny do swoich potrzeb.

Ubezpieczenie Assistance samochodu – co daje?

Ubezpieczenie Assistance będzie pomocne w wielu sytuacjach, które mogą zaskoczyć kierowcę na drodze. Polisy mogą obejmować między innymi:

  • holowanie pojazdu,
  • pokrycie kosztów auta zastępczego,
  • dostawę części zamiennych,
  • wykonanie szybkich napraw (np. wymianę koła),
  • awaryjne otwarcie lub uruchomienie auta,
  • i wiele innych.

Spektrum zdarzeń, które może obejmować assistance może być bardzo szerokie i obejmować nawet pokrycie kosztów związanych z awarią auta daleko od miejsca zamieszkania – np. pokrycie kosztów zakwaterowania na czas naprawy auta. Zakres ochrony jest zależny od wybranej polisy i opcji dodatkowych, które się wykupiło. Zapraszamy do skorzystania z Kioskopolis.pl, która pozwoli z łatwością sprawdzić najlepsze oferty i porównać zakres ochrony oferowany przez towarzystwa ubezpieczeniowe w konkretnej cenie.

Assistance krótkoterminowe – zakres ochrony

Zakres ochrony krótkoterminowego Assistance jest dokładnie taki sam, jak polisy wykupionej na cały rok. To oznacza, że kierowca może skorzystać ze wszystkich form pomocy. W trasie znajdując się daleko od miejsca zamieszkania najbardziej korzystna jest możliwość skorzystania z holowania do warsztatu i usunięcia drobnych awarii, które mogą zdarzyć się zawsze. Będąc daleko od domu, jest to jednak zdecydowanie bardziej problematyczne. Z pakietem Assistance to jednak nie problem. Obejmuje on też awaryjną zmianę opony, czy wymianę szyby i inne podobne sytuacje. Jeśli zaś doprowadzenie auta do stanu używalności nie będzie możliwe, kierowcy przysługuje auto zastępcze na czas naprawy.

Szczegółowy zakres ochrony krótkoterminowego Assistance znajduje się w OWU, które zawsze warto dokładnie przestudiować przed zakupem, by wybrać odpowiedni produkt dla siebie. Porównywarka Kioskpolis.pl pozwala szybko zweryfikować, które oferty są najlepsze, a także sprawdzić, jaki jest zakres ochrony danej polisy. Cały proces zakupu trwa zaś chwilę, więc krótkoterminowe Assistance można kupić nawet w ostatnim momencie przed wyjazdem – wszystko załatwia się online, a polisa jest ważna od razu.

Ubezpieczenie auto assistance – ceny

Dodatkowe ubezpieczenie assistance może mieć bardzo zróżnicowaną cenę ze względu na różnice w zakresie ochrony. Większość towarzystw oferuje wiele rodzajów polis, a w tym możliwość dokupienia opcji dodatkowych, które znacznie rozszerzają podstawowy zakres ochrony. Często jest to bardzo opłacalne, gdyż za relatywnie niewielką dopłatą można zyskać o wiele większe benefity. Na Kioskpolis.pl można też znaleźć:

Porównywarka pozwoli porównać oferty najlepszych towarzystw na rynku i wybrać najbardziej atrakcyjną cenowo. Wszystkie propozycje ubezpieczenia auta assistance pochodzą od renomowanych towarzystw, które gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa i rzetelną obsługę klientów. Są to podmioty działające na podstawie stosownych pozwoleń, a usługi ubezpieczeniowe świadczą zgodnie z polskim prawem.  Wszyscy klienci mają więc pewność, że w razie sytuacji awaryjnej będą bezpieczni.

Ubezpieczenie auto assistance krótkoterminowe – ceny

Zastanawiasz się, ile kosztuje krótkoterminowe Assistance? Ceny są zdecydowanie niższe, niż w przypadku polis obejmujących rocznych zakres ochrony. Ostateczna cena jest zależna od firmy i wybranego zakresu ochrony, jednak na Kioskpolis.pl można znaleźć najtańsze oferty z zakresem odpowiadającym danemu kierowcy. Najtańsze ubezpieczenie Assistance krótkoterminowe na kilka dni może kosztować niewiele więcej niż 100 zł, więc cena jest bardzo korzystna jeśli uwzględni się benefity. Nawet miesięczne ubezpieczenie nie będzie kosztować dużo więcej, niż 200 zł. Jeśli chcesz poznać ceny konkretnych produktów ubezpieczeniowych z zakresu Assistance, skorzystać z porównywarki. Po kilku minutach znajdziesz i kupisz odpowiednią polisę!

Dodatkowe ubezpieczenie Assistance – na co zwrócić uwagę?

Kupując dodatkowe ubezpieczenie asssitance warto zwrócić uwagę także na to, czy polisa będzie ważna za granicą. Niektóre z firm mają to w swoich standardowych ofertach, a u innych pozostaje to opcją dodatkową. Na Kioskpolis.pl można jednak znaleźć wszystkie rodzaje polis assistance, a także takich, które umożliwiają skorzystanie z pomocy za granicą wraz z uzyskanie pomocy tłumacza lub pomocy prawnej. Szczegóły warunków polis ubezpieczeniowych kupowanych przez Kioskpolis.pl można znaleźć w OWU dostępnym przed zakupem produktu.

Poruszając się często samochodem możliwość korzystania z większej ochrony ubezpieczeniowej, daje spore korzyści. Jednym z polis, które można brać pod uwagę, jest Assistance. To produkt, który zapewnia dostęp do wielu praktycznych usług. Przydaje się to szczególnie podczas dłuższych podróży, gdzie ryzyko awarii pojazdu, czy wypadku jest znacznie większe. W takich sytuacjach ubezpieczenie jest w stanie zapewnić dostęp do holowania, usług naprawy pojazdu, czy samochodu zastępczego. W sytuacjach kryzysowych dostęp do takiego wsparcia może być bardzo przydatny. Zwiększa to komfort korzystania z samochodu.

Gdy rozważa się zakup Assistance dla auta, warto brać pod uwagę, że szczególnie w podstawowych wersjach nie jest to nadmiernie drogi produkt. Tym bardziej że bardzo często jest to polisa, którą można pozyskać w pakiecie z OC. To popularne rozwiązanie na rynku ubezpieczeniowym. Pozwala kupić dostęp do zestawu produktów, które dostępne są na standardowych warunkach. Obejmuje to również takie elementy polisy motoryzacyjnej jak ubezpieczenie nnw samochodu. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że każde ubezpieczenie przydaje się w sytuacji, gdy pozwala zapewnić ochronę przed wybranymi rodzajami ryzyka. Gdy pojazd nie jest nadmiernie często wykorzystywany, czy też jeździ się nim niemal wyłącznie po mieście, wówczas ubezpieczenie Assistance oferuje dużo mniej korzyści.

Co jest w stanie zapewnić podstawowe ubezpieczenie assistance?

Wybierając ubezpieczenia, trzeba brać pod uwagę, że można decydować się zarówno na podstawowe, a także rozszerzone wersje. Oczywiście bezpośrednio wpływa to na zakres ochrony, z której będzie można korzystać. Podobnie jest w przypadku Assistance pojazdu. W podstawowej wersji zakres pomocy ze strony towarzystwa reasekuracji jest ograniczony. Liczyć można na możliwość z dostępu do usług informacyjnych, które firma ubezpieczeniowa realizuje za pośrednictwem kontaktu telefonicznego. Takie informacje pozwalają dowiedzieć się, czy można i na jakich warunkach skorzystać z auta zastępczego. Klienci posiadający polisę, mogą liczyć również na skorzystanie z holowania. Ubezpieczyciel zorganizuje dostęp do takiej usługi oraz zapłaci za jej zrealizowanie. Natomiast w podstawowych wersjach ubezpieczenia Assistance samochodu najczęściej wskazana jest odległość, do której można skorzystać z holowania. Oczywiście, gdy kupuje się ubezpieczenie, trzeba to brać pod uwagę. Takie zapisy decydują, czy wybrane ubezpieczenie okaże się rzeczywiście korzystne z punktu widzenia konkretnego sposobu użytkowania samochodu. Im lepiej dopasowane jest ubezpieczenie Assistance auta, tym w znacznie większej liczbie przypadków będzie można skorzystać z odszkodowania. Natomiast niewłaściwie skonstruowana polisa może prowadzić do sytuacji, że przy wystąpieniu określonych zdarzeń nie będzie można liczyć na wypłatę pieniędzy przez towarzystwo reasekuracji. 

W jaki sposób wybrać pakiet Assistance?

Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia zawsze wymaga wstępnej oceny, czy w ogóle opłaca się je kupować. Niezbędne jest określenie, czy konkretne rodzaje ryzyka faktycznie mogą wystąpić. Przy zakupie polis komunikacyjnych, trzeba zdecydować się na określenie, w jaki sposób planuje się użytkować samochód. Gdy nie będzie się podróżowało pomiędzy miastami, czy też poza granice kraju, wówczas dodatkowe ubezpieczenie Assistance, może nie być opłacalne. Ryzyko związane z koniecznością skorzystania z pomocy na drodze w formie między innymi holowania jest znacznie mniejsze. Podobnie jest z możliwością uzyskania dostępu do samochodu zastępczego. Nieco inaczej jest, gdy podróżuje się na dłuższych trasach, czy regularnie jeździ się po miastach znajdujących się w dużej odległości od miejsca zamieszkania. Wówczas komunikacyjne Assistance może okazać się produktem, który znacznie zwiększy komfort psychiczny podczas podróży. W takim przypadku można poszukać takiej polisy, która spełni oczekiwania. Ułatwieniem przy takich poszukiwaniach może być ranking ubezpieczeń samochodowych, który klasyfikuje najlepsze produkty danego typu, które dostępne są w towarzystwach reasekuracji.

W jakiej cenie można znaleźć ubezpieczenie Assistance?

Z reguły komunikacyjne ubezpieczenie Assistance nie jest nadmiernie kosztowne w podstawowych wersjach. Nieco więcej będą musieli zapłacić ci kierowcy, którzy decydują się na bardziej rozszerzone warunki ubezpieczenia. Równocześnie zdecydować można się na produkty, które są dostępne w formie pakietów. W ten sposób w ramach jednej polisy można uzyskać ubezpieczenie ac, OC oraz dodatkową ochronę w formie Assistance samochodu. Wielu kierowców decyduje się na takie rozwiązanie, gdyż najczęściej pozwala ono uzyskać oszczędności. Równoczesny zakup różnych ubezpieczeń sprawia, że towarzystwa reasekuracji mogą zapewnić lepsze warunki cenowe. Gdy chce się pozyskać pakiet ubezpieczeń, wówczas warto wykorzystać informacje pozwalające na porównanie ofert dostępnych w różnych firmach. W tym celu może być wykorzystana porównywarka oc ac. To serwisy internetowe, które są stworzone specjalnie z myślą o kupujących polisy komunikacyjne. W takich miejscach można uzyskać dostęp do wielu przydatnych narzędzi. Do takich można zaliczyć kalkulator oc ac, który pozwala na szybkie wyliczenie szacunkowych składek. W ten sposób można znacznie lepiej ocenić, ile trzeba będzie zapłacić za ubezpieczenie na określonych warunkach. Ułatwia to również dopasowanie tego, jak powinna być skonstruowana umowa polisy, która ma zapewnić skuteczną ochronę ubezpieczeniową. 

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Jan (Oleśnica)

tutaj kupiłem najtańsze oc dla toyoty

Mariusz (Pasłęk)

Ja i moje BMW jesteśmy zadowoleni 😉

Jagoda (Białystok)

Kupiłam pierwszy raz ubezpieczenie auta przez Internet i powiem szczerze, że było to bardzo proste i szybkie. Dodatkowo jak miałam pytanie to mogłam napisać na czacie. Oferta była tańsza niż ostatnio u agenta więc myślę, że za rok wrócę. Mogę z czystym sumieniem polecić

Krzysztof (Łabiszyn)

Wszystko online i bez wychodzenia z domu, polecam

Agata (Gdynia)

Brak zastrzeżeń, wszystko bardzo szybko i prosto 🙂

Katarzyna (Piaseczno)

Bardzo miła i pomocna Pani pomogła mi kupić ubezpieczenie na samochód. Pozdrawiam Panią Martę 🙂

Zbigniew (Warszawa)

Tanio i szybko. Pewnie wrócę za rok

Andrzej (Mrągowo)

Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni. Lepsze oferty niż u naszego dotychczasowego agenta!!

Jolanta (Jantar)

Trochę spóźnioną opinia ale chciała bym bardzo podziękować Państwu za pomoc! Bardzo miła i pomocna obsługa, do tego wszystko szybko! Na pewno polecę koleżanką!

Justyna (Radomsko)

Będąc za granicą potrzebowałam wykupić ubezpieczenie podróżne. Szybko otrzymałam pomoc i wybrałam pakiet idealny dla mnie.

Piotr (Lubartów)

Bardzo duży wybór ofert ubezpieczeń samochodu! Każdy znajdzie coś dla siebie! 5 gwiazdek.

Seweryn (Wrocław)

Świetne podejście do klienta. Dziękuję za pomoc przy zakupie mojego oc

Lena (Kielce)

Nie byłam pewna jakie oc najlepiej wybrać dla mojego samochodu. Na kioskpolis wszystko jest czytelne. Pierwszy raz kupowałam i nie miałam wątpliwości i obaw. SUPER 🙂

Olga (Warszawa)

W związku z panującą sytuacją utknęłam w Paryżu. Nie było problemu z przedłużeniem mojej polisy i uzyskaniem pomocy. Super!

Sylwia (Mińsk Mazowiecki)

Ja i mój narzeczony nie lubimy przepłacać, a w kiosku polis udało się znaleźć najtańsze oc

Arkadiusz (Legnica)

Duży wybór ubezpieczeń! Jestem stałym klientem. Do tej pory korzystałem z ubezpieczeń na podróż, niedawno zdecydowałem się na oc. Kompleksowa pomoc! 🙂

Eugeniusz (Kraków)

W związku z obecną sytuacją na świecie i w kraju musiałem zakupić pierwszy raz oc przez internet, miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane. Szybko, tanio, profesjonalnie. Polecam!

Mariusz (Piastów)

Miałem kilka pytań przy zakupie pierwszej polisy na swój samochód. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedzi. SUPER!

Julia (Łowicz)

Wszystko przejrzyste i konkretne. Wybór i zakup zajął mi dosłownie kilka minut!

Hubert (Rzeszów)

Sprzedałem auto i nie wiedziałem co dalej z moim oc. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedz, takie podejście sie ceni!

Aldona (Lipsko)

Bałam się zakupić ubezpieczenie na auto przez internet, ale po rozmowie z konsultantem zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwosci. Serdecznie polecam

Dominik (Łeba)

10 na 10! Super!

Sławek (Zakopane)

O tej porównywarce powiedział mi kolega, który był zadowolony ze swojego ubezpieczenia. Teraz ja jestem kolejnym zadowolonym klientem :))

Weronika (Malbork)

Przy zakupie ubezpieczenia na auto popełniłam błąd przy modelu auta. Pomoc uzyskałam natychmiast…Oby więcej firm, które tak dbają o klientów.

Krzysztof (Częstochowa)

Nie ma co się zastanawiać gdzie kupić najtańsze OC bo ja znalazłem swoje właśnie tutaj! Gorąco polecam!!!

Grzegorz (Prudnik)

Jeszcze nigdy tak sprawnie nie załatwiłem oc i ac dla mojego samochodu. Wielkie dzięki!

Maria (Katowice)

Ja i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Dziękujemy!

Patrycja (Inowrocław)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakup ubezpieczenia autka za pomocą KioskPolis. Z pewnością wrócę ponownie

Przemysław (Ostrołęka)

Razem z moim tatą mamy auto na współwłasność. Zdecydowaliśmy się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem tej strony i z pewnością wrócimy za rok 🙂 szybko, prosto i tanio

Wojciech (Radzyń Podlaski)

  1. Szybko, sprawnie i przejrzyście, czyli tak jak lubię! Nigdy tak szybko nie udało mi się załatwić OC

Olga (Lublin)

Dużo wyjeżdżam autem za granicę. Zadzwoniłam po poradę co do wyboru ubezpieczenia i otrzymałam fachową pomoc.

Filip (Szczecin)

Najlepsze oferty dostępne na rynku! Kupiłem ubezpieczenie dla mojego auta i wszystkie dokumenty otrzymałem w przeciągu kilku minut na maila!

Sebastian (Opole)

Ja i moja narzeczona dużo podróżujemy. Zawsze kupujemy ubezpieczenia turystyczne w kioskpolis. Otrzymujemy też czasem maile z kodami rabatowymi, dzięki czemu udało Nam się wykupić świetne i tanie ubezpieczenie na wyjazd na narty. Polecam!

Zuzanna (Gdańsk)

Zakup ubezpieczenia samochodu to dla mnie czarna magia, ale dzięki tej porównywarce udało mi się załatwić bez problemowo wszystkie formalności. Dziękuję i polecam!

Jacek (Łódź)

Dobry sprzedawca polis sprawdza się w trudnych nietypowych sprawach. Polecam kiosk polis

Tomasz (Warszawa)

Wygodny i przejrzysty sposób zakupów ubezpieczenia. Dużo zróżnicowanych opcji. Bardzo szybka obsługa, wyczerpujące odpowiedzi i pomoc w wypadku problemów. Dziękuję i polecam!

Marta (Kraków)

Mają dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych, szybko odpisują na maile, OK

Łukasz (Sieradz)

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szybko i konkurencyjne ceny, polecam

Kasia (Gdańsk)

Wszystko super, znalazłam tutaj najtańsze oc, dodatkowo nw było w cenie

Krzysiek (Warszawa)

Kupiłem ubezpieczenie na wyjazd na święta. Wszystko super i taniej niż u inny. polecam!

Robert (Ełk)

Razem z Partnerką ubezpieczyliśmy nasze auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam.

 

Dorota (Katowice)

5 gwiazdek!! 🙂

Marta (Konstancin-Jeziorna)

Dużo podróżuje i zawsze kupuje ubezpieczenie na podróż u nich. Ostatnio zakupiłam również ubezpieczenie auta i śmiało mogę wszystkim polecić. Zero problemów, dobre ceny i zawsze można liczyć na pomoc 🙂

Ernest (Rawicz)

Bez wychodzenia z domu udało mi się wybrać najkorzystniejeszcze oc

Teresa (Gołdap)

Ubezpieczyłam się po raz kolejny i mogę śmiało polecić

Hubert (Warszawa)

Kupiliśmy z narzeczoną ubezpieczenie turystyczne do Japonii. Mieliśmy wiele wątpliwości ale otrzymaliśmy fachową pomoc i udało się  nam wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkowo dostaliśmy zniżkę i wyszło sporo taniej niż u innych agentów!

Igor (Hajnówka)

Długo szukałem najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia dla mojego nowego autka. Cieszę się, że trafiłem do kiosku polis bo tutaj mam dużo taniej

Stanisław (Iława)

Znalazłem tutaj najtańsze OC, wszystko pozytywnie, polecam

Dagmara (Kłodzko)

Przy zakupie polisy wprowadziłam przypadkowo błędną datę urodzenia syna. Bez problemu otrzymałam poprawioną polisę. Wszystko super i tanio!

Sebastian (Radom)

Jechałem na 4 miesiące do pracy za granicę i bez problemu kupiłem u nich polise

Malwina (Bydgoszcz)

Tanie ubezpieczenie na wyjazd bez zbędnych formalności 🙂

Dariusz (Gorzów Wielkopolski)

Bez problemu razem z żoną wybraliśmy najtańsze ubezpieczenie dla naszego auta. Gdzie indziej trzeba było podawać więcej informacji a ceny i tak były gorsze… Na pewno sprawdzę za rok!

Przemysław (Białystok)

Miałem kolizję – facet najechał mi na tył. Zderzak uszkodzony, ale dało się jeździć. Dojechałem do domu, wszedłem do Internetu i zrobiłem zgłoszenie. Za 30 minut zadzwoniła do mnie pani, która grzecznie mi wyjaśniła jak i co. Dostałem maila, sms z numerem szkody i danymi likwidatora, a w kolejnym dniu zadzwonił do mnie rzeczoznawca. Na oględzinach nie próbował niczego minimalizować i zaproponował rozsądną kwotę, którą otrzymałem w kilka dni po zdarzeniu. Polecam!

Marian (Rzeszów)

Ptak podczas jazdy uszkodził mi atrapę w Seacie Alhambra. Trzy dni po zgłoszeniu szkody pieniądze były już na koncie w zadowalającej kwocie. InterRisk moją sprawę załatwił szybko i pozytywnie. Jestem zadowolony.

Magdalena (Częstochowa)

Przewróciło mi się drzewo na drodze krajowej nr 7 przed samochód. Gdybym jechała odrobinę szybciej, to bym zginęła. Auto miało skasowany cały przód. Szybko uzyskałam pomoc, auto zastępcze, a także wysokie odszkodowanie. Polecam!

Krzysztof (Kielce)

Szybko i taniej niż u konkurencji, czyli tak jak lubię! I tak powinno być zawsze 😉

Jagoda (Kraków)

Dużo podróżuje z rodziną autem za granicę: wakacje, ferie i do rodziny. Tutaj dostałam najkorzystniejszy pakiet oc/ac i assistance na całą europe, dodatkowo wszystko sprawnie poszło. Mogę polecić bo jestem zadowolona! :))

Tomek (Tomaszów Mazowiecki)

Ubezpieczenie w kilka minut, korzystne ceny no i nie trzeba z nikim gadać . Pewnie wrócę

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

Jacob (Warszawa)

Często wyjeżdżam w delegacje i podróże służbowe. Nie mogę pozwolić sobie na żadne opóźnienia czy nieobecności. Pakiet Premium od Europe Assistance ocalił jedną z moich ważniejszych inwestycji – po awarii samochodu szybko uzyskałem wsparcie w zorganizowaniu kontynuacji podróży, więc nie ryzykowałem kompromitacji przed ważnymi partnerami biznesowymi! Polecam!

Magdalena (Koszalin)

Nie ma co ukrywać – niespecjalnie znam się na motoryzacji. Zawsze zapominam np. o zmianie opon! Mąż doradził mi, żebym wykupiła dodatkową polisę w Europ Assistance. Dzięki temu mam zapewnioną wymianę dwa razy w roku i nie muszę się tym zbytnio przejmować! To naprawdę wygodne!

Andrzej (Sieradz)

W związku z moją pracą często jeżdżę samochodem, dlatego wykupiłem dodatkowo pakiet premium w Europ Assistance. Nigdy nie wiadomo, co może stać się w trasie, a szeroki zakres usług zdecydowanie zachęcił mnie do kupna. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Sebastian (Katowice)

Uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Pakuję walizkę, kupuję bilet na promocji i lecę w świat! Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka chwil znalazłem najlepsza polisę ubezpieczeniową w ERGO Hestia, więc mogę ze spokojnym sumieniem ruszać na spotkanie przygody!

Natalia (Warszawa)

Wspinaczka to moja pasja. Szczególnie magicznym miejscem jest hiszpańskie El Chorro – zawsze marzyłam, żeby tam pojechać. Przed wyjazdem obowiązkowo wykupiłam ubezpieczenie. ERGO Hestia posiada dodatkową polisę dla osób uprawiających sporty ekstremalne, dlatego od razu wybrałam ich ofertę!

Maciej (Rzeszów)

Od kilku lat wyjeżdżam na sezonowe prace do Niemiec. W tym roku postanowiłem dodatkowo się ubezpieczyć w ERGO Hestia. Wyjeżdżam przecież żeby zarobić, a nie stracić. Miałem dobre przeczucie – niestety złamałem rękę. Otrzymałem jednak natychmiastową pomoc oraz pełny zwrot za leczenie i rehabilitację! Polecam!

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Patrycja (Poznań)

Podczas miesięcznego pobytu we Włoszech klimatyzacja, lody i inne atrakcje sprawiły, że niepozorna choroba gardła szybko przeistoczyła się w zapalenie oskrzeli. Na całe szczęście miałam wykupione ubezpieczenie Uniqa! Gdyby nie to, z pewnością zapłaciłabym fortunę za wizyty u lekarzy i badania!

Marta (Warszawa)

Kiedy na wycieczce we Francji skradziono mi portfel, ubezpieczenie „Radość Odkrywania” Uniqa ocaliło mój cały pobyt. Odzyskałam stracone pieniądze, a do tego nie musiałam martwić się kosztami wyrobienia nowych dokumentów. Uzyskałam także szybką pomoc finansową, która umożliwiła mi spokojny powrót do domu. Wolę nie myśleć jak potoczyłaby się cała ta sytuacja, gdybym nie była ubezpieczona!

Rafał (Łódź)

Uwielbiam jeździć na snowboardzie. Mam spore doświadczenie, więc doskonale wiem, jak niebezpieczny może być każdy wypadek. Z polisą „Radość Odkrywania” od Uniqa mogę być spokojny. Dodatkowo wykupuję ubezpieczenie sprzętu sportowego – jest dla mnie niezwykle cenny!

Paulina (Pułtusk)

Kupiłam pierwsze auto i nie do końca wiedziałam jaką wybrać polisę. Zadzwoniłam i otrzymałam konkretną i szybką odpowiedź a kupienie było mega proste, jak sprawdzałam u agenta to tam drożej, więc w 100% polecam

Wojciech (Zamość)

Duży wybór i dobre ceny, kupiłem polise na wyjazd z rodziną do Chorwacji

Jadwiga (Łódź)

Potrzebowałam pomocy przy wyborze najlepszej oferty na wyjazd do USA. Pani pomogła mi wybrać najlepsze ubezpieczenie. Szybko i taniej niż u agenta

Jerzy (Opole)

Stronę pokazał mi kolega. Najtańsze oc ac, z pewnością wrócę

Martyna (Starachowice)

Szybko i sprawnie kupiłam ubezpieczenie na spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Polecam!

Adam (Łomianki)

Najlepsza polisa na wakacje, zakupiona w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Oby tak dalej! 🙂

Anna (Warszawa)

Kupiłam polisę na wakacje. Fachowo i profesjonalne podejście. Polecam

Agnieszka (Poznań)

Dziękuję za profesjonalną obsługę i udzielenie szczegółowych informacji. Ocena na 6!!!

Jacek (Wrocław)

Bardzo prosto i szybko kupiłem ubezpieczenie do Egiptu.

Bożena (Radom)

Dostałam szczegółowe informacje. Profesjonalna obsługa. Dziękuję bardzo

Kacper (Ostróda)

3x TAK: szybko, tanio i z domu. Dodatkowo wysyłają co jakiś czas kody rabatowe na maila

Edyta (Łomża)

Zadzwoniłam i Pan pomógł mi kupić OC na samochód, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Zapłaciłam prawie 300 zł mniej niż rok temu u agenta. Wrócę za rok, no i bardzo miły Pan 😉

Jan (Grajewo)

Szybko i tanio. Czego można chcieć więcej? Polecam

Tomek (Gdańsk)

Indywidualne podejście – pomogli mi wybrać ubezpieczenie specjalnie pod mój wyjazd do USA. Dobre ceny

Katarzyna (Ustka)

Bez wychodzenia z domu, w kilku krokach kupiłam ubezpieczenie do Chorwacji. Rewelacja!

Jadwiga (Skierniewice)

Bardzo szybko i do tego kilka korzystnych opcji. Polecam

Krzysztof (Pelplin)

Świetna porównywarka, dzięki pomocy czata znalazłem najtańsze OC! Polisę dostałem natychmiast na maila. Zdecydowanie polecam!

Władek (Żary)

Znalazłem tutaj najlepszą propozycję ubezpieczenia samochodu i bardzo dobra cena. Tak Trzymać! Może jakiś rabat dla stałych klientów? 😉

Karina (Lubartów)

Dzięki! Zaoszczędziłam ponad stówkę na OC. Na pewno wrócę za rok

Jarosław (Sopot)

Najtańsza kalkulacja pakietu oc/ac, sprawny zakup. Minimum danych i formalności, miła obsługa. Dziękuje!

Sylwia (Warszawa)

W ostatniej chwili, już na lotnisku, wyklikałam ofertę i dostałam w kilka sekund na maila. Tak to rozumiem! Najlepsza porównywarka.

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Holowanie samochodu za granicą – sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!

Holowanie samochodu za granicą – sprawdź, co musisz o nim wiedzieć!

Wypadek czy awaria pojazdu w obcym kraju to ogromny stres i duże kłopoty. Jeśli nie posiada się odpowiedniej polisy, można narazić się na bardzo duże wydatki. Wyjaśniamy, jak wygląda holowanie samochodu za granicą oraz radzimy, jak najlepiej zabezpieczyć […]

więcej
Chcesz dodatkowo zabezpieczyć samochód? Oto 3 dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne, które warto mieć!

Chcesz dodatkowo zabezpieczyć samochód? Oto 3 dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne, które warto mieć!

Polscy kierowcy, zgodnie z przepisami, są zobligowani wyłącznie do posiadania  ubezpieczenia OC. Ponieważ polisy komunikacyjne są dość drogie, większość posiadaczy pojazdów ogranicza się jedynie do wykupienia obowiązkowego świadczenia. Nie jest to jednak dobre podejście. Przedstawiamy 3 dodatkowe ubezpieczenia […]

więcej
PZU Pomoc Assistance – 7 rzeczy, które warto o niej wiedzieć

PZU Pomoc Assistance – 7 rzeczy, które warto o niej wiedzieć

Polisa Assistance od PZU nosi nazwę „Pomoc w Drodze”. Jest to pakiet ochronny, gwarantujący wsparcie w wielu kłopotliwych sytuacjach związanych z autem. Przedstawiamy 7 rzeczy, które warto wiedzieć o tym ubezpieczeniu komunikacyjnym! Masz samochód ubezpieczony w PZU i właśnie […]

więcej
Rodzaje ubezpieczeń assistance

Rodzaje ubezpieczeń assistance

Kupując ubezpieczenie, z pewnością nie raz słyszałeś o czymś takim jak assistance. Czy wiesz jednak, co dokładnie kryje się pod tym pojęciem? Podpowiadamy, czym jest pakiet assistance i jakie rodzaje są do Twojej dyspozycji!

więcej
5 sytuacji, w których warto wykupić pakiet z Assistance

5 sytuacji, w których warto wykupić pakiet z Assistance

Kierowcę w trasie może spotkać wiele nieprzyjemnych przygód. Nie tylko wypadki są ryzykowne. Sam pojazd może nagle ulec awarii lub zostać uszkodzony przez jakieś czynniki zewnętrzne. Warto być przygotowanym na takie okoliczności. Przedstawiamy 5 sytuacji, w których warto […]

więcej
5 sytuacji, w których warto skorzystać z krótkoterminowego Assistance

5 sytuacji, w których warto skorzystać z krótkoterminowego Assistance

Ubezpieczenie samochodu chroni przed wydatkami związanymi z naprawami czy odszkodowaniami. Nie każdego stać jednak na opłacanie składki za dodatkową całoroczną ochronę. W razie potrzeby można wykupić Asisstance obowiązujący przez określony czas. Przedstawiamy 5 sytuacji, w których warto skorzystać […]

więcej

Wszystkie artykuły