Ubezpieczenia assistance

Ubezpieczenie assistance

  • Pojazd zastępczy w zakresie ubezpieczenia
  • Holowanie pojazdu do 500 km
  • Kupuj szybciej i taniej
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenia assistance z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Chcesz sprawdzić, ile kosztuje assistance samochodu? Dowiesz się tego najszybciej, gdy skorzystasz z naszego kalkulatora. Dzięki niemu poznasz obowiązujące ceny nawet w 2 minuty.

Uzupełnij formularz online

Wypełnienie formularza zacznij od zaznaczenia polisy assistance. W dalszej kolejności podaj informacje o pojeździe oraz dane jego właściciela – wyliczenie wysokości składki zajmuje u nas mniej niż 2 minuty.

Porównaj ofertę polis

Gdy otrzymasz listę ofert, możesz wygodnie porównać ubezpieczenia assistance online. Zaznacz wybrane z nich, by poznać szczegóły oraz sprawdzić ich zakres. W ten sposób wybierzesz najlepszą polisę dla siebie.

Kup auto assistance

W KioskPolis.pl oferujemy Ci nie tylko porównanie dostępnych na rynku ofert, ale także możliwość ich wygodnego zakupu. Wybierz najatrakcyjniejszą polisę, opłać ją online, a dokument pobierz z naszego serwisu.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia assistance na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na dodatkowe ubezpieczenie assistance w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia assistance samochodu

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Płać mniej

Żeby mieć pewność, że nie przepłacasz, porównaj różne oferty ubezpieczenia assistance. Dzięki naszemu zestawieniu poznasz ceny w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych, co pomoże Ci wybrać polisę o najkorzystniejszym stosunku ceny do zakresu ochrony. Wszystkie oferty znajdziesz w jednym miejscu w formie czytelnego zestawienia.

Kupuj szybciej

Teraz możesz kupić odpowiadające Ci assistance samochodowe w kilka chwil. Nie musisz umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, tracić czasu na dojazdy ani marnować go w kolejce. Nasz serwis działa kompleksowo – nie tylko porównasz tu różne oferty, ale także kupisz oraz opłacisz wybraną z nich. Polisę otrzymasz na adres mailowy lub pobierzesz samodzielnie z naszej strony.

Bądź bezpieczny

Ubezpieczenie assistance samochodu, które w KioksPolis.pl kupisz online, zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort w podróży. Jeśli zawierasz za naszym pośrednictwem transakcję, bezpieczne są również Twoje dane. Masz także pewność, że kupujesz w sprawdzonym oraz godnym zaufania towarzystwie ubezpieczeniowym.

Wybierz ofertę dla siebie

Poruszasz się samochodem tylko po Polsce? A może zależy Ci na pakiecie assistance za granicą? Wśród naszych ofert z łatwością znajdziesz tę, która w razie potrzeby zapewni Ci niezbędną pomoc, gdziekolwiek będziesz. Sprawdź różne warianty assistance komunikacyjnego, wybierz pakiet Standard, Plus lub Premium i podróżuj bezpiecznie.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Co to jest auto assistance?

To jedno z kilku dobrowolnych ubezpieczeń komunikacyjnych, które zapewniają kierowcy pomoc w razie nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Ubezpieczenie samochodu assistance obejmuje szereg usług, które świadczy ubezpieczyciel, gdy w czasie trasy pojawiają się kłopoty, np. zabraknie paliwa lub pojazd ulegnie awarii.

Czy ubezpieczenie assistance jest obowiązkowe?

Nie. Jedynym obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest OC. Polisę assistance wykupuje się natomiast dobrowolnie jako pakiet dodatkowych usług – czasem mogą być też one dołączone do OC. Dzięki takiej polisie w razie nieprzewidzianych sytuacji w podróży można liczyć na pomoc ubezpieczyciela. Jej zakres jest różny w zależności od tego, jakie usługi wliczone są w ubezpieczenie.

Czy każdy ubezpieczyciel oferuje ten sam zakres polisy assistance?

Nie. Zakres pomocy obejmowanej przez polisę może być różny w różnych firmach ubezpieczeniowych. Większość z nich oferuje kilka wariantów assistance, a poszczególne z nich mogą różnić się nie tylko rodzajem świadczonych usług, ale też szczegółowymi zasadami udzielania pomocy, np. holowanie pojazdu do 100 km, 200 km, bez ograniczeń lub do najbliższego warsztatu.

Od czego zależy cena assistance samochodu?

O tym, ile kosztuje pakiet assistance, decyduje przede wszystkim jego zakres. Im bardziej rozbudowana oferta, tym wyższa cena. Wysokość składki może się także różnić u poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych – dlatego przed zakupem polisy warto skorzystać z internetowej porównywarki, która zestawi oferty różnych firm.

Jakiego rodzaju pomoc zapewnia assistance komunikacyjne?

Wszystko zależy od zakresu polisy. Może ona obejmować holowanie pojazdu, zapewnienie samochodu zastępczego, dostarczenie paliwa, pomoc na wypadek utarty kluczy albo rozładowania akumulatora. Niektóre firmy oferują ponadto pomoc informacyjną oraz administracyjną, a także usługi tłumacza.

Jak skorzystać z pomocy assistance?

Aby uzyskać pomoc z tytułu polisy assistance, należy skontaktować się z ubezpieczycielem, u którego wykupiony został pakiet. Wystarczy zadzwonić na infolinię, która zwykle przyjmuje zgłoszenia przez całą dobę. Reszta, czyli zorganizowanie odpowiedniej pomocy, np. serwisowej, należy już do firmy.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły