Ubezpieczenia OC AC

Ubezpieczenie OC+AC pojazdu
już od 619 zł

  • Sprawdź składkę w mniej niż 2 minuty
  • Zielona Karta w zakresie
  • Bezpośrednia likwidacja szkód
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Ubezpieczenie OC/AC z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Koszt ubezpieczenia OC AC zależy od różnych czynników – aby poznać dokładną wysokość składki, skorzystaj z naszego kalkulatora. Przekonaj się, jakie to proste – u nas porównasz ceny w mniej niż 2 minuty!

Uzupełnij formularz online

W naszym serwisie przedstawiamy zestawienie aktualnych polis OC i AC – wystarczy, że wypełnisz formularz. Wpisz dane pojazdu oraz jego właściciela i przejdź dalej, by wyświetlić listę ofert.

Porównaj ofertę polis

Przyjrzyj się ofercie różnych towarzystw ubezpieczeniowych, porównaj zakres ochrony oraz wysokość składki. W ten sposób wybierzesz najkorzystniejsze finansowo ubezpieczenie OC AC.

Kup ubezpieczenie AC OC

W naszym serwisie możesz kupić wybraną polisę ubezpieczeniową bez wychodzenia z domu. Wybierz ofertę, dopełnij formalności, a następnie pobierz polisę i wydrukuj ją. Otrzymasz ją również na swój adres mailowy.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia OC/AC na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie samochodu OC AC w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze OC AC

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Korzystna cena

Nasz serwis zestawia oferty wielu różnych firm ubezpieczeniowych – możesz więc w jednym miejscu sprawdzić dostępne na rynku propozycje i wybrać tę, która jest najtańsza. Wypełnij formularz online, porównaj wyświetlone oferty, kup najlepsze OC/AC i bezpiecznie ruszaj w trasę!

Wygoda

Wykupienie obowiązkowego OC oraz ubezpieczenia Autocasco jest teraz możliwe w kilka minut. Nasz serwis umożliwia Ci załatwienie wszystkich formalności bez potrzeby odwiedzania stacjonarnych oddziałów firm ubezpieczeniowych. Czas to pieniądz, dlatego wybierz najlepsze ubezpieczenie OC AC i kup je online w KioskPolis.pl!

Poczucie bezpieczeństwa

Kupno polisy online w naszym serwisie jest w pełni bezpieczne. Nie musisz obawiać się o poufność swoich danych, ponieważ nie udostępniamy ich innym podmiotom. Jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym, który współpracuje tyko z zaufanymi firmami – Twoje poczucie bezpieczeństwa to dla nas podstawa.

Szeroki wybór

U nas znajdziesz ubezpieczenie AC oraz OC, które będzie dla Ciebie odpowiednie nie tylko pod względem finansowym, ale również z punktu widzenia ochrony, jaką zapewnia. Duży wybór ofert sprawia, że łatwo dopasujesz polisę do swoich wymagań, dzięki czemu podróżując samochodem, będziesz czuł się bezpiecznie.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Dlaczego w przypadku OC najważniejsza jest cena?

Zakres ubezpieczenia OC jest określony ustawą, co oznacza, że bez względu na to, w jakim towarzystwie ubezpieczeniowym wykupisz polisę, zapewnia ona zawsze taką samą ochronę. Firmy same ustalają jednak ceny za ubezpieczenie OC, dlatego mogą się one znacznie różnić. Dlatego warto korzystać z kalkulatora online, by znaleźć OC bądź OC/AC w najlepszej cenie.

Od czego zależy cena ubezpieczenia AC?

Ubezpieczenie Autocasco jest dodatkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym – jest dobrowolne, a jego zakres ustalany jest przez poszczególne firmy. To właśnie m.in. zakres ochrony AC decyduje o cenie polisy – im jest on szerszy, tym wyższa składka. Ostateczna cena zależy także od wartości oraz wieku pojazdu czy miejsca zamieszkania kierowcy.

BLS – co to takiego?

BLS jest skrótem od Bezpośredniej Likwidacji Szkód i często uwzględniane jest w ubezpieczeniu OC/AC. Rozwiązanie to ułatwia poszkodowanemu kierowcy uzyskać odszkodowanie – wystarczy, że zgłosi on szkodę u swojego ubezpieczyciela. Firma ubezpieczeniowa rozlicza się później z ubezpieczycielem, u którego polisę wykupił sprawca stłuczki.

Co to jest Zielona Karta?

Zielona Karta jest międzynarodowym certyfikatem ubezpieczeniowym – świadczy on o tym, że Twój pojazd jest objęty ubezpieczeniem OC w kraju, do którego wjeżdżasz. Gdy poruszasz się samochodem w Unii Europejskiej, standardowe OC jest wystarczające. Zielona Karta wymagana jest natomiast m.in. w Rosji, Maroko, Białorusi, Turcji czy na Ukrainie.

Czy każdy ubezpieczyciel nalicza zniżki i zwyżki w ten sam sposób?

Nie. Firmy ubezpieczeniowe obliczają składki za ubezpieczenie AC OC według własnych taryf – to samo dotyczy przyznawanych zniżek bądź zwyżek. Dlatego przed kupnem polisy warto porównać różne oferty. Najlepiej skorzystać z internetowej porównywarki, która zestawi dostępne na rynku produkty i ułatwi wybór atrakcyjnego cenowo ubezpieczenia.

Sprawca wypadku nie ma polisy OC – kto wypłaci odszkodowanie?

Jeśli sprawca wypadku w chwili zdarzenia nie miał wykupionej polisy OC, możesz zgłosić się do dowolnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Szkodę przyjmie każda firma, po czym zgłosi ją do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, skąd zostanie wypłacone odszkodowanie.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły