Kalkulator OC/AC

Kalkulator OC/AC

  • Kupuj szybciej i taniej
  • Ubezpieczenie OC + AC pojazdu już od 619 zł
  • Porównaj składki w mniej niż 2 minuty
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Kalkulator ubezpieczeń OC/AC z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Aby sprawdzić ceny ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków, skorzystaj z kalkulatora online. Dzięki niemu poznasz najlepsze oferty na rynku i łatwo wybierzesz tę najkorzystniejszą.

Uzupełnij formularz online

Aby skorzystać z kalkulatora OC i AC, zaznacz pakiet ubezpieczenia, wpisz numer rejestracyjny, podaj markę oraz inne dane pojazdu, a następnie wypełnij pola dotyczące jego właściciela. Uzupełnienie formularza zajmuje tylko chwilę!

Porównaj ofertę polis

Gdy wypełnisz formularz, przejdź dalej – kalkulator ubezpieczenia OC wyświetli listę przygotowanych dla Ciebie ofert. Dzięki czytelnemu zestawieniu łatwo sprawdzisz, która firma oferuje polisę w atrakcyjnej cenie.

Kup ubezpieczenie

Kalkulator ubezpieczenia OC AC umożliwia nie tylko wyliczenie składki za obowiązkowe ubezpieczenie – wybraną polisę możesz również od razu kupić. U nas wszystkie formalności załatwisz online, czyli wygodnie i w dowolnej chwili.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia komunikacyjne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na kalkulator OC AC w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia komunikacyjnego

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Dobra cena

Ceny ubezpieczeń samochodowych różnią się m.in. od tego, w jakiej firmie je kupujesz. Dzięki możliwościom, jakie daje nasz kalkulator OC, z łatwością porównasz wiele ofert jednocześnie. Potem zostaje Ci już jedynie ich porównanie oraz wybór tej najbardziej opłacalnej finansowo.

Szybkość

Jeśli chcesz szybko znaleźć i kupić ubezpieczenie samochodu, kalkulator ułatwi Ci porównanie różnych ofert w jednym miejscu. Zaprezentuje dostępne propozycje w formie czytelnego zestawienia – nie musisz nigdzie jechać, stać w korkach ani kolejkach. Kupując polisę online, oszczędzasz czas i dbasz o swój komfort.

Bezpieczeństwo

Oferty, które zaprezentuje Ci nasz kalkulator AC i OC, to ubezpieczenia proponowane przez wiodące na rynku towarzystwa ubezpieczeniowe. Każda z firm udzieliła nam pełnomocnictwa, na podstawie którego możemy pośredniczyć w nabywaniu polis online. Ponadto dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych i nie udostępniamy ich innym firmom.

Oferty dostosowane do potrzeb

W naszym kalkulatorze ubezpieczeń OC oraz innych ubezpieczeń komunikacyjnych, sam wybierasz zakres ochrony, jaka Cię interesuje. Czujesz się bezpiecznie, mając Autocasco? A może chcesz ubezpieczyć także siebie i pasażerów? Wystarczy, że zaznaczysz wybrane opcje, a kalkulator ubezpieczeń samochodu wyświetli oferty uwzględniające Twoje wymagania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Jak obliczana jest składka za ubezpieczenie samochodu w kalkulatorze OC/AC?

Towarzystwa ubezpieczeniowe ustalają wysokość składki za ubezpieczenie na podstawie różnych kryteriów. Korzystają w tym celu z własnych taryf, co powoduje, że ceny polis mogą być w poszczególnych firmach inne. Kalkulator AC OC wymaga podania szczegółowych danych, które są brane pod uwagę podczas wyliczania indywidualnej ceny polisy. W efekcie otrzymujesz zestawienie aktualnych ofert wraz z obowiązującymi cenami. Nie są to ani kwoty przybliżone, ani szacunkowe, lecz konkretne oferty, na których zakup możesz zdecydować się od razu.

Dlaczego w kalkulatorze OC online muszę podawać swoje dane?

Podanie dokładnych danych w kalkulatorze ubezpieczeń OC jest niezbędne, by zaprezentować Ci indywidualną ofertę. Pamiętaj, że ceny ubezpieczeń komunikacyjnych nie są ustalone odgórnie. Towarzystwa ubezpieczeniowe same określają wysokość składek i robią to nie tylko na podstawie informacji o ubezpieczanym pojeździe, ale również w oparciu o dane właściciela auta. Ważny jest jego wiek, miejsce zamieszkania, długość posiadania prawa jazdy, a także historia ubezpieczeniowa – decyduje ona o tym, czy zostaną Ci przyznane zniżki za bezszkodową jazdę bądź zwyżki wynikające ze spowodowania szkód. Nie musisz obawiać się podawania swoich danych, ponieważ wykorzystujemy je jedynie w celu świadczenia naszych usług.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Aby móc skorzystać z kalkulatora OC AC, niezbędne jest podanie szeregu dokładnych danych – bez nich nie ma możliwości przygotowania dla Ciebie ofert. Dlatego wypełnienie formularza jest konieczne. Nie musisz się jednak obawiać, że podając swoje dane osobowe, deklarujesz zakup polisy. Wypełnienie formularza jest niezobowiązujące, a służy wyłącznie temu, by wyliczyć wysokość składek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i przedstawić Ci listę indywidualnych ofert. Dzięki temu możesz porównać wiele propozycji jednocześnie i wybrać tę, która odpowiada Ci pod względem ceny oraz zakresu ochrony.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły