Kalkulator OC/AC

Kalkulator OC/AC

  • Kupuj szybciej i taniej
  • Ubezpieczenie OC + AC pojazdu już od 619 zł
  • Porównaj składki w mniej niż 2 minuty
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
logo you can drive
Signal Iduna

Jak działa kalkulator ubezpieczeń OC KioskPolis.pl?

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń OC

Kalkulator ubezpieczeń to proste narzędzie, dzięki któremu wyliczysz składkę na obowiązkowe ubezpieczenie OC oraz dodatkową polisę AC. Wypróbuj jego działanie już teraz i znajdź atrakcyjne ubezpieczenie.

Uzupełnij formularz online

Aby skorzystać z kalkulatora OC i AC, zaznacz pakiet ubezpieczenia, wpisz numer rejestracyjny, podaj markę oraz inne dane pojazdu, a następnie wypełnij pola dotyczące jego właściciela. Uzupełnienie formularza zajmuje tylko chwilę!

Porównaj ofertę polis

Gdy wypełnisz formularz, przejdź dalej – kalkulator ubezpieczenia OC wyświetli listę przygotowanych dla Ciebie ofert. Dzięki czytelnemu zestawieniu łatwo sprawdzisz, która firma oferuje polisę w atrakcyjnej cenie.

Kup ubezpieczenie

Kalkulator ubezpieczenia OC AC umożliwia nie tylko wyliczenie składki za obowiązkowe ubezpieczenie – wybraną polisę możesz również od razu kupić. U nas wszystkie formalności załatwisz online, czyli wygodnie i w dowolnej chwili.

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia OC/AC na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em

Dlaczego warto zdecydować się na kalkulator OC AC w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia samochodu

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Dobra cena

Ceny ubezpieczeń samochodowych różnią się m.in. od tego, w jakiej firmie je kupujesz. Dzięki możliwościom, jakie daje nasz kalkulator OC, z łatwością porównasz wiele ofert jednocześnie. Potem zostaje Ci już jedynie ich porównanie oraz wybór tej najbardziej opłacalnej finansowo.

Szybkość

Jeśli chcesz szybko znaleźć i kupić ubezpieczenie samochodu, kalkulator ułatwi Ci porównanie różnych ofert w jednym miejscu. Zaprezentuje dostępne propozycje w formie czytelnego zestawienia – nie musisz nigdzie jechać, stać w korkach ani kolejkach. Kupując polisę online, oszczędzasz czas i dbasz o swój komfort.

Bezpieczeństwo

Oferty, które zaprezentuje Ci nasz kalkulator OC, to ubezpieczenia proponowane przez wiodące na rynku towarzystwa ubezpieczeniowe. Każda z firm udzieliła nam pełnomocnictwa, na podstawie którego możemy pośredniczyć w nabywaniu polis online. Ponadto dbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych i nie udostępniamy ich innym firmom.

Oferty dostosowane do potrzeb

W naszym kalkulatorze ubezpieczeń OC oraz innych ubezpieczeń komunikacyjnych, sam wybierasz zakres ochrony, jaka Cię interesuje. Czujesz się bezpiecznie, mając Autocasco? A może chcesz ubezpieczyć także siebie i pasażerów? Wystarczy, że zaznaczysz wybrane opcje, a kalkulator ubezpieczeń samochodu wyświetli oferty uwzględniające Twoje wymagania.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Jak obliczana jest składka za ubezpieczenie samochodu w kalkulatorze OC/AC?

Towarzystwa ubezpieczeniowe ustalają wysokość składki za ubezpieczenie na podstawie różnych kryteriów. Korzystają w tym celu z własnych taryf, co powoduje, że ceny polis mogą być w poszczególnych firmach inne. Kalkulator OC AC wymaga podania szczegółowych danych, które są brane pod uwagę podczas wyliczania indywidualnej ceny polisy. W efekcie otrzymujesz zestawienie aktualnych ofert wraz z obowiązującymi cenami. Nie są to ani kwoty przybliżone, ani szacunkowe, lecz konkretne oferty, na których zakup możesz zdecydować się od razu.

Dlaczego w kalkulatorze OC online muszę podawać swoje dane?

Podanie dokładnych danych w kalkulatorze ubezpieczeń OC jest niezbędne, by zaprezentować Ci indywidualną ofertę. Pamiętaj, że ceny ubezpieczeń komunikacyjnych nie są ustalone odgórnie. Towarzystwa ubezpieczeniowe same określają wysokość składek i robią to nie tylko na podstawie informacji o ubezpieczanym pojeździe, ale również w oparciu o dane właściciela auta. Ważny jest jego wiek, miejsce zamieszkania, długość posiadania prawa jazdy, a także historia ubezpieczeniowa – decyduje ona o tym, czy zostaną Ci przyznane zniżki za bezszkodową jazdę bądź zwyżki wynikające ze spowodowania szkód. Nie musisz obawiać się podawania swoich danych, ponieważ wykorzystujemy je jedynie w celu świadczenia naszych usług.

Czy wypełnienie formularza jest zobowiązujące?

Nie. Aby móc skorzystać z kalkulatora OC AC, niezbędne jest podanie szeregu dokładnych danych – bez nich nie ma możliwości przygotowania dla Ciebie ofert. Dlatego wypełnienie formularza jest konieczne. Nie musisz się jednak obawiać, że podając swoje dane osobowe, deklarujesz zakup polisy. Wypełnienie formularza jest niezobowiązujące, a służy wyłącznie temu, by wyliczyć wysokość składek w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych i przedstawić Ci listę indywidualnych ofert. Dzięki temu możesz porównać wiele propozycji jednocześnie i wybrać tę, która odpowiada Ci pod względem ceny oraz zakresu ochrony.

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie samochodu?

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju ochrony potrzebujesz. Jeśli interesuje się wyłącznie OC, kieruj się ceną – zakres ochrony OC jest zawsze taki sam, ponieważ narzuca go ustawa. Koszt polisy jest więc w tym wypadku najważniejszy – dzięki kalkulatorowi OC łatwo porównasz dostępne na rynku i oferty i wybierzesz tę najkorzystniejszą finansowo. Aby zyskać szerszą ochronę, dobierz także dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne – AC, NNW czy Assistance. W tym wypadku liczy się nie tylko wysokość składki, ale też dokładny zakres polisy. Tu również z pomocą przychodzi kalkulator ubezpieczeń, który zestawi oferty i umożliwi Ci ich szybkie porównanie.

Czy muszę kupować ubezpieczenie komunikacyjne?

Każdy posiadacz pojazdu musi posiadać ważną polisę OC – w innym wypadku zostanie ukarany finansowo. Jest to jednak jedyne obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. Pozostałe polisy, takie jak Autocasco, Assistace oraz NNW nie są obligatoryjne – możesz dokupić je dodatkowo, by zapewnić sobie lepszą ochronę podczas jazdy samochodem. Najwygodniejszym i najszybszym sposobem na zakup ubezpieczeń komunikacyjnych – zarówno OC, jak i pozostałych – jest wykorzystanie kalkulatora ubezpieczeń samochodu dostępnego online w naszym serwisie. Dzięki niemu poznasz dostępne na rynku oferty, porównasz ich ceny oraz zakres, a także kupisz bez wychodzenia z domu.

Wybierz ofertę w doskonałej cenie porównaj oferty

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Wypadek na nartach – co robić?

Wypadek na nartach – co robić?

Nawet jeśli szusujesz na nartach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, możesz stać się uczestnikiem wypadku – w końcu nie możesz z góry założyć, że każdy narciarz czy snowboardzista przebywający razem z Tobą na stoku będzie zachowywał się wzorowo. […]

więcej
Zniesienie współwłasności – krok po kroku

Zniesienie współwłasności – krok po kroku

Często praktykowanym sposobem na obniżenie składki OC, zwłaszcza wśród młodych kierowców, jest dopisywanie do dowodu rejestracyjnego współwłaściciela samochodu, który ma pełne zniżki ubezpieczeniowe. Skorzystałeś z tego rozwiązania, lecz po uzbieraniu własnych zniżek chciałbyś znów stać się jedynym właścicielem […]

więcej
Sprowadzony samochód – jakie formalności Cię czekają?

Sprowadzony samochód – jakie formalności Cię czekają?

Kupiłeś samochód za granicą? Dowiedz się, jakich formalności musisz dopełnić, by móc zarejestrować taki pojazd i legalnie poruszać się nim po polskich drogach. Zobacz, jak to zrobić krok po kroku i jakie opłaty za sprowadzone auto będziesz musiał […]

więcej
Prawo jazdy – ile kosztuje i co się zmieniło?

Prawo jazdy – ile kosztuje i co się zmieniło?

Niedługo przystępujesz do egzaminu na prawo jazdy? A może dopiero zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu? Zobacz, ile kosztuje prawo jazdy kat. B i jakie zmiany zostaną w nim wprowadzone w 2019 roku!

więcej
Kiedy możesz liczyć na zwrot składki ubezpieczenia?

Kiedy możesz liczyć na zwrot składki ubezpieczenia?

Sprzedałeś lub wyrejestrowałeś swój samochód? Być może należy Ci się zwrot składki OC za niewykorzystane ubezpieczenie. Zobacz, w jakich sytuacjach możesz złożyć wniosek o zwrot składki!

więcej
Przegląd samochodu – sprawdź, co powinieneś wiedzieć

Przegląd samochodu – sprawdź, co powinieneś wiedzieć

Czeka Cię przegląd samochodu? Uważaj – w 2019 roku weszło w życie kilka zmian dotyczących tego procesu. Dowiedz się, ile kosztuje przegląd i co powinieneś wiedzieć, zanim wybierzesz się do stacji kontroli pojazdów.

więcej

Wszystkie artykuły