Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

  • Porównaj 126 ubezpieczeń podróżnych
  • Kup polisę w 3 minuty
  • Składka już od 2,59 zł za dzień
AXA
AXA Assistance
Benefia Vienna Insurance Group
Europa Ubezpieczenia
Gothaer
MTU 24
Generali
Proama
Signal Iduna

Kalkulator ubezpieczenia podróżnego z KioskPolis.pl

Przejdź do kalkulatora

Porównywarka ubezpieczeń turystycznych umożliwia znalezienie polisy podróżnej o wymaganym zakresie oraz w dobrej cenie. Dzięki niej szybko sprawdzisz najlepsze oferty ubezpieczeń na rynku.

Uzupełnij formularz online

Wyszukiwanie ofert jest w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych wyjątkowo proste – wystarczy wypełnić formularz online. W mniej niż minutę poznasz oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

Porównaj ofertę polis

Sprawdź szczegóły wybranych polis – zaznacz te najciekawsze i porównaj ich zakres oraz wysokość składki. W ten sposób przekonasz się, która oferta jest najatrakcyjniejsza finansowo i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.

Kup ubezpieczenie

Kalkulator ubezpieczeń podróżnych umożliwia wyliczenie składki za polisę turystyczną, a także daje możliwość jej natychmiastowego kupienia. Wybierz ofertę, podaj swoje dane, opłać składkę i pobierz dokument online!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia turystyczne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na kalkulator ubezpieczeń turystycznych w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia podróżnego

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Niska cena

Korzystając z porównywarki ubezpieczeń podróżnych, masz możliwość sprawdzenia cen w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Zestawienie ofert otrzymasz w formie przejrzystej listy uwzględniającej podstawowe informacje o polisie. Porównaj ich szczegóły i wybierz korzystne finansowo ubezpieczenie zapewniające Ci oczekiwaną ochronę.

Wygoda

Jeśli chcesz znaleźć i kupić ubezpieczenie turystyczne, porównywarka ułatwi Ci sprawdzenie dostępnych ofert w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Zestawienie polis otrzymasz po wypełnieniu formularza online, co zajmie Ci niecałą minutę. Na dopełnienie formalności potrzebujesz natomiast 3 minut – ubezpieczenie kupisz w dowolnej chwili, siedząc w fotelu, w biurze lub jadąc autobusem.

Bezpieczeństwo danych

Korzystając z usług naszego serwisu, możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Po pierwsze, Twoje dane pozostają poufne. Po drugie, jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym. Po trzecie, współpracujemy jedynie z godnymi zaufania towarzystwami ubezpieczeniowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Duży wybór ofert

Szukając polisy przy użyciu kalkulatora ubezpieczeń turystycznych, masz do wyboru oferty o różnym zakresie ochrony. Pakiet standard sprawdzi się podczas krótkiego wyjazdu i pobytu w strefie przygranicznej, natomiast pakiet premium zapewni Ci ochronę na wyjeździe do Azji czy Afryki. Porównaj oferty i wybierz tę, która zapewni Ci bezpieczeństwo podczas zwiedzania lub aktywnego wypoczynku.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Jak obliczana jest wysokość składki w kalkulatorze ubezpieczenia turystycznego?

Aby wyliczyć składkę za ubezpieczenie podróżne, w kalkulatorze należy podać szereg danych. W formularzu wymagane jest określenie daty wyjazdu i powrotu, daty urodzenia, a także docelowego kraju podróży. Dla ustalenia wysokości opłaty niezbędne jest również określenie charakteru wyjazdu – w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych należy w tym celu wybrać jego cel (np. wypoczynek lub uprawianie sportu). Wpływ na cenę polisy może mieć również stan zdrowia ubezpieczającej się osoby, a w końcu również zakres wybranej ochrony – dostępne na rynku polisy mogą uwzględniać nie tylko koszty hospitalizacji, leczenia czy transportu, ale także ratownictwa, następstw nieszczęśliwych wypadków, kradzieży bagażu, a nawet OC w życiu prywatnym. Wysokość składki zależy także od sumy ubezpieczenia.

Czy w kalkulatorze ubezpieczeń podróżnych muszę podawać swoje dane?

Na etapie wyszukiwania ofert dostępnych na rynku podanie dokładnych danych osobowych nie jest wymagane. W formularzu wystarczy określić swoją datę urodzenia, a także zaznaczyć, czy cierpi się na choroby przewlekłe. Pozostałe informacje dotyczą miejsca wyjazdu i jego charakteru. Szczegółowe informacje o osobie ubezpieczającej się są natomiast potrzebne na etapie zakupu polisy turystycznej online. W tym wypadku niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numer PESEL, danych kontaktowych oraz adresu – dopiero na ich podstawie możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczenia oraz jej realizacja.

Czy wypełnienie formularza zobowiązuje do zakupu polisy?

Nie. Porównywarka ubezpieczeń turystycznych jest narzędziem służącym do szybkiego odnajdywania oraz porównywania polis podróżnych dostępnych na rynku. Ma ułatwić wybór produktu dopasowanego do indywidualnych wymagań. Aby poznać oferty towarzystw ubezpieczeniowych, nie trzeba podawać danych osobowych, a jedynie swoją datę urodzenia oraz informacje dotyczące celu i miejsca wyjazdu. Dane zapisane w formularzu online nie są wystarczające do zawarcia umowy ubezpieczenia i w żaden sposób nie zobowiązują do zakupu jednej z polis. Na ich podstawie wyliczana jest jedynie wysokość składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jakie ubezpieczenie na wyjazd za granicę kupić?

Jak wskazują badania prowadzone wśród osób wyjeżdżających za granicę, aż 70 % osób korzysta z dodatkowego ubezpieczenia turystycznego. To znacznie więcej niż jeszcze kilka lat temu. Wniosek? Jesteśmy świadomi konieczności posiadania ubezpieczenia na wakacje za granicą, a co […]

więcej
Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Czy minicasco się opłaca? – ranking ubezpieczeń komunikacyjnych

Ubezpieczenia komunikacyjne są coraz droższe. Z tego względu nie każdy decyduje się na zakup całego pakietu uwzględniającego obowiązkowe OC, dodatkowe Autocasco oraz NNW. Jest jednak rozwiązanie, które może być idealne dla użytkowników, którzy chcieliby być nieco lepiej zabezpieczeni.

więcej
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Z czego wynikają różnice w cenie OC, co wpływa na wysokość składki? Ile zapłacisz w zależności od zakresu ubezpieczenia i czy warto decydować się na opcje dodatkowe? Rynek jest pełen propozycji – sprawdź na co zwrócić szczególną uwagę […]

więcej
Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Na wyjazd po Europie nie tylko EKUZ. Jak zadbać o ubezpieczenie zdrowotne w Europie?

Wybierasz się na wakacje w jednym z krajów Europy? Nie zapomnij się ubezpieczyć – abyś mógł liczyć na pomoc i odszkodowanie w razie nieprzewidzianego wypadku poza granicami kraju. Masz do wyboru dwie opcje – kartę EKUZ oraz standardową […]

więcej
Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW i co obejmuje ubezpieczenie NNW?

Co znaczy NNW? Co obejmuje to ubezpieczenie? Czy wykupienie go to obowiązek? I właściwie w jakiej sytuacji się przyda? Przeczytaj przygotowany przez nas kompleksowy poradnik, by szczegółowo poznać ubezpieczenie NNW. Sprawdź, kiedy pieniądze zostaną wypłacone, a kiedy towarzystwo […]

więcej
Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

Czym jest OC, AC, NNW, assistance?

OC, AC, NNW, assistance – czy na pewno wiesz, co kryje się pod nazwami, które przedstawiają towarzystwa ubezpieczeniowe, sprzedając Ci ubezpieczenie samochodu? Zobacz, co warto o nich wiedzieć i jak wybrać ich zakres, by jak najbardziej skorzystać w […]

więcej

Wszystkie artykuły