Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych

  • Porównaj 170 ubezpieczeń podróżnych w jednym miejscu
  • Kup polisę online w 2 minuty
  • Składka już od 3,23 zł za dzień
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Jak działa kalkulator ubezpieczeń podróżnych w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń turystycznych

Kalkulator ubezpieczeń podróżnych umożliwia znalezienie polisy podróżnej o wymaganym zakresie oraz w dobrej cenie. Dzięki niej szybko sprawdzisz najlepsze oferty ubezpieczeń na rynku.

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Wyszukiwanie ofert jest w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych wyjątkowo proste – wystarczy wypełnić formularz online. W mniej niż minutę poznasz oferty dostosowane do Twoich potrzeb.

Porównaj

Porównaj ofertę polis

Sprawdź szczegóły wybranych polis – zaznacz te najciekawsze i porównaj ich zakres oraz wysokość składki. W ten sposób przekonasz się, która oferta jest najatrakcyjniejsza finansowo i zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa.

Podróż

Kup ubezpieczenie

Kalkulator ubezpieczeń podróżnych umożliwia wyliczenie składki za polisę turystyczną, a także daje możliwość jej natychmiastowego kupienia. Wybierz ofertę, podaj swoje dane, opłać składkę i pobierz dokument online!

Z KioskPolis.pl ubezpieczenia turystyczne na najlepszych warunkach:

Oszczędzasz

Kupując w KioskPolis.pl zawsze oszczędzasz

Call center

Pełne wsparcie, zawsze możesz do nas zadzwonić!

SMS

Polisę otrzymasz mail'em i sms'em.

Dlaczego warto zdecydować się na kalkulator ubezpieczeń turystycznych w KioskPolis.pl?

Sprawdź, co jest najważniejsze przy wyborze ubezpieczenia podróżnego

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Niska cena

Korzystając z kalkulatora ubezpieczeń podróżnych, masz możliwość sprawdzenia cen w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych. Zestawienie ofert otrzymasz w formie przejrzystej listy uwzględniającej podstawowe informacje o polisie. Porównaj ich szczegóły i wybierz korzystne finansowo ubezpieczenie zapewniające Ci oczekiwaną ochronę.

Wygoda

Wygoda

Jeśli chcesz znaleźć i kupić ubezpieczenie turystyczne, kalkulator ułatwi Ci sprawdzenie dostępnych ofert w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Zestawienie polis otrzymasz po wypełnieniu formularza online, co zajmie Ci niecałą minutę. Na dopełnienie formalności potrzebujesz natomiast 3 minut – ubezpieczenie kupisz w dowolnej chwili, siedząc w fotelu, w biurze lub jadąc autobusem.

Jak wybrać polisę ubezpieczeniową na wakacje

Bezpieczeństwo danych

Korzystając z usług naszego serwisu, możesz czuć się w pełni bezpiecznie. Po pierwsze, Twoje dane pozostają poufne. Po drugie, jesteśmy licencjonowanym agentem ubezpieczeniowym. Po trzecie, współpracujemy jedynie z godnymi zaufania towarzystwami ubezpieczeniowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.

Stawki OC dla różnych typów silników porównasz na KioskPolis.pl

Duży wybór ofert

Szukając polisy przy użyciu kalkulatora ubezpieczeń turystycznych, masz do wyboru oferty o różnym zakresie ochrony. Pakiet standard sprawdzi się podczas krótkiego wyjazdu i pobytu w strefie przygranicznej, natomiast pakiet premium zapewni Ci ochronę na wyjeździe do Azji czy Afryki. Porównaj oferty i wybierz tę, która zapewni Ci bezpieczeństwo podczas zwiedzania lub aktywnego wypoczynku.

Przydatne Informacje

Przydatne Informacje

Jak obliczana jest wysokość składki w kalkulatorze ubezpieczenia turystycznego?

Aby wyliczyć składkę za ubezpieczenie podróżne, w kalkulatorze należy podać szereg danych. W formularzu wymagane jest określenie daty wyjazdu i powrotu, daty urodzenia, a także docelowego kraju podróży. Dla ustalenia wysokości opłaty niezbędne jest również określenie charakteru wyjazdu – w kalkulatorze ubezpieczeń turystycznych należy w tym celu wybrać jego cel (np. wypoczynek lub uprawianie sportu).

Czy stan zdrowia wpływa na cenę ubezpieczenia turystycznego?

Wpływ na cenę polisy może mieć również stan zdrowia ubezpieczającej się osoby, a w końcu również zakres wybranej ochrony – dostępne na rynku polisy mogą uwzględniać nie tylko koszty hospitalizacji, leczenia czy transportu, ale także ratownictwa, następstw nieszczęśliwych wypadków, kradzieży bagażu, a nawet OC w życiu prywatnym. Wysokość składki zależy także od sumy ubezpieczenia.

Czy w kalkulatorze ubezpieczeń podróżnych muszę podawać swoje dane?

Na etapie wyszukiwania ofert dostępnych na rynku podanie dokładnych danych osobowych nie jest wymagane. W formularzu wystarczy określić swoją datę urodzenia, a także zaznaczyć, czy cierpi się na choroby przewlekłe. Pozostałe informacje dotyczą miejsca wyjazdu i jego charakteru. Szczegółowe informacje o osobie ubezpieczającej się są natomiast potrzebne na etapie zakupu polisy turystycznej online. W tym wypadku niezbędne jest podanie imienia i nazwiska, numer PESEL, danych kontaktowych oraz adresu – dopiero na ich podstawie możliwe jest zawarcie umowy ubezpieczenia oraz jej realizacja.

Czy wypełnienie formularza zobowiązuje do zakupu polisy?

Nie. Kalkulator ubezpieczeń turystycznych jest narzędziem służącym do szybkiego odnajdywania oraz porównywania polis podróżnych dostępnych na rynku. Ma ułatwić wybór produktu dopasowanego do indywidualnych wymagań. Aby poznać oferty towarzystw ubezpieczeniowych, nie trzeba podawać danych osobowych, a jedynie swoją datę urodzenia oraz informacje dotyczące celu i miejsca wyjazdu.

Czy uzupełnienie danych w formularzu wystarczy do zawarcia umowy ubezpieczenia turystycznego?

Dane zapisane w formularzu online nie są wystarczające do zawarcia umowy ubezpieczenia i w żaden sposób nie zobowiązują do zakupu jednej z polis. Na ich podstawie wyliczana jest jedynie wysokość składki w różnych towarzystwach ubezpieczeniowych.

Szeroko pojęta turystyka może sprawiać wiele radości. Dla wielu osób wyjazdy to optymalny sposób na wypoczynek w rodzinnym gronie, ale też możliwość poznania nowych miejsc. Niezależnie od tego, czy podróżujemy za granicę, czy po kraju, korzystnym rozwiązaniem, o którym warto pamiętać jest ubezpieczenie turystyczne. Dzisiaj każdy ubezpieczający samodzielnie może wybrać zakres posiadanego ubezpieczenia i decydować o tym, od jakich ryzyk chroni go polisa. Praktyczny kalkulator ubezpieczeń turystycznych to natomiast niezwykle praktyczne narzędzie, przy pomocy którego można szybko i wygodnie poznać wysokość składki i wybrać najkorzystniejsze dla siebie ubezpieczenie. Gdzie można znaleźć taki kalkulator i na co zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie turystyczne? Dlaczego warto rozszerzać zakres ochrony i kto powinien wykupić ubezpieczenie sportowe? Podpowiadamy.

Czego dotyczy ubezpieczenie turystyczne i dla kogo jest przeznaczone?

Podczas podróży, niezależnie od tego, jaki dystans wybierzemy, może zdarzyć się wszystko. Złamana noga, ból zęba, kradzież bagażu, czy nawet opóźnienie lotu. W takiej sytuacji, ubezpieczenie turystyczne chroni osobę podróżującą, w zależności od tego, jaki stopień ochrony sama wybierze, przed zakupem polisy. Każde ubezpieczenie na wakacje, czy zimowe ferie powinno być dopasowane do potrzeb turystów. Wówczas spełnia ich wymagania i zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. W szczególności warto zadbać o odpowiednie ubezpieczenie, jeśli wybieramy się w dalszą podróż. Nie trzeba obawiać się ewentualnych wizyt u lekarzy, pobytów w szpitalu, czy innych przykrych okoliczności, wynikających z wypadku, albo zaniedbania biura podróży. Dobre ubezpieczenie turystyczne ochroni również w takiej sytuacji, kiedy cały wyjazd zostanie odwołany. Można spodziewać się zwrotu poniesionych kosztów.

Jeśli dobrze wybierzemy ubezpieczenie na wyjazd za granicą, wówczas ochrona obejmuje również wypłacaną z bankomatów gotówkę oraz mienie, które pozostało w tym czasie w domu. Dodatkowo, wybrane ubezpieczenie turystyczne powinno również chronić przed skutkami uprawiania amatorskich sportów. Większość osób korzysta z tego typu atrakcji podczas wyjazdów i trzeba koniecznie zwrócić uwagę na to, czy ochrona obowiązuje w odpowiednim zakresie. Niektóre firmy oferują specjalne ubezpieczenie w góry, które przeznaczone jest dla narciarzy amatorów. Dodatkowo, chroni ono też przed innymi ryzykami, jak nieszczęśliwy wypadek, czy nagłe zachorowanie, również na Covid-19. Z pewnością warto zainwestować w kompleksową ochronę.

Ubezpieczenie turystyczne kalkulator

Ciekawym narzędziem, które bardzo ułatwia wybór odpowiedniej polisy jest kalkulator ubezpieczeń turystycznych, który można bez trudu znaleźć na stronie firmy ubezpieczeniowej. Taki kalkulator pozwala sprawdzić, jaka będzie wysokość składki, przy wybranych przez siebie parametrach ubezpieczenia. Oznacza to, że osoba ubezpieczająca sama decyduje o tym, jaki zakres ochrony wybierze, na jaką sumę gwarantowaną się zdecyduje i ile zapłaci za polisę. Wybrany kalkulator ubezpieczenia turystycznego pozwala dostosować do własnych wymagań i potrzeb. Dzięki kalkulatorom można podejmować znacznie szybciej decyzje, a najwygodniej jest zamawiać polisy online. Dla wielu osób porównywarka ubezpieczeń turystycznych to kolejne funkcjonalne narzędzie, ponieważ sama dokonuje porównania różnych polis, a użytkownik decyduje o tym, które parametry są ze sobą zestawiane. Trzeba pamiętać o tym, że każdy ubezpieczyciel może zaproponować całkiem inne warunki swojej polisy. Dzięki porównaniu ofert, można sporo zaoszczędzić.

Kalkulator ubezpieczeń turystycznych pozwoli też znaleźć korzystne ubezpieczenie na wyjazd do pracy, które będzie stanowiło parasol bezpieczeństwa. Warto w takiej sytuacji zadbać także o swoje bagaże, które mogą ulec zniszczeniu lub zagubieniu na lotnisku.

Ubezpieczenia turystyczne online kalkulator

Dzisiaj większość osób polisy ubezpieczeniowe zamawia przez Internet, ponieważ tak jest najłatwiej i najszybciej. Nie ma konieczności spotykania się z agentem ubezpieczeniowym, a wszystkich formalności można dopełnić szybko, we własnym domu. Często ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się już po kilku godzinach. Online zamówimy dziś podstawowe OC, inne ubezpieczenia komunikacyjne, czy nawet ubezpieczenie na narty i snowboard. Wystarczy podać wymagane przez ubezpieczyciela dane, a kalkulator ubezpieczeń turystycznych wskaże, ile kosztuje taka polisa. 

Bardzo wygodne jest to, że ubezpieczający sam widzi, jak zmienia się stawka przy wyborze poszczególnych parametrów i dodatkowych ryzyk. Zdecydowanie warto zainwestować kilka złotych więcej dziennie, aby móc cieszyć się szerokim zakresem ochrony i nie musieć obawiać się niespodziewanych zdarzeń. Każdy ubezpieczyciel prezentuje dość szeroki zakres oferty, aby sprostać wymaganiom różnych klientów – podróżujących samodzielnie, z rodziną, służbowo, czy w innym celu. Nie zawsze oferta najtańsza jest tą najbardziej korzystną. Kompleksowa polisa to poczucie bezpieczeństwa, nawet jeśli jesteśmy bardzo daleko od domu i nie znamy języka.

Ubezpieczenie turystyczne – ranking produktów

Wyjazdy zagraniczne – zarówno te połączone z atrakcjami sportowymi i turystyką rekreacyjną, jak i te opierające się głównie na zwiedzaniu okolicznych atrakcji – mogą być bardzo kłopotliwe, jeśli nie zadba się o wszystkie formalności związane z naszym pobytem poza granicami kraju. Jednym z takich elementów, o których każdy podróżny powinien zawsze pamiętać, jest kwestia ubezpieczenia się na rozmaite wydarzenia losowe, które mogą mieć miejsce podczas krótkiego nawet wyjazdu. Chociaż oczywiście nikt nie zakłada nigdy, że na wyjeździe – zwłaszcza organizowanej przez biuro turystyczne wycieczce – może dojść do poważnych komplikacji zdrowotnych czy wypadków. Prawda jest jednak taka, że jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne kalkulator może uchronić przed wieloma nieprzyjemnymi konsekwencjami prawnymi i finansowymi – za stosunkowo niedużą cenę.

Koszty takiej polisy, w skład której wchodzi np. ubezpieczenie za granicą wcale nie są wygórowane, jeśli zestawi się je z kosztami zakupu samego biletu czy wykupienia udziału w turnusie. Bardzo często firmy ubezpieczeniowe oferujące takie usługi jak kalkulator ubezpieczeń turystycznych są skłonne sprzedać polisę na tydzień lub dwa tygodnie w cenie kilkudziesięciu złotych, co w przeliczeniu na jeden dzień ferii lub innego rodzinnego wyjazdu daje koszt rzędu kilku złotych dziennie. Na pewno jest to ciężar finansowy, który każdy turysta i podróżny powinien być skłonny na siebie wziąć, aby uniknąć późniejszych kłopotów, do których oczywiście najczęściej zalicza się pokrycie kosztów leczenia czy hospitalizacji poza granicami kraju. Równie ważny może okazać się koszt transportu medycznego czy akcji ratownictwa medycznego – jeśli do takiej dojdzie.

Gdzie szukać pomocy przy wyborze ubezpieczenia turystycznego? 

Niektóre kraje mogą mieć bardzo wysokie koszty pomocy medycznej i świadczeń lekarskich, a także utrudniony dostęp do leków nowej generacji – w tak odległych zakątkach świata tylko i wyłącznie najlepsze ubezpieczenie turystyczne z najszerszym pakietem ochrony ubezpieczeniowej mogą okazać się jeszcze pomocne. Warto więc zawsze dopasowywać zakres ochrony i warunki wyłączeń odpowiedzialności ubezpieczyciela do swoich planów turystycznych, sposobu spędzania czasu oraz dokładnego kierunku podróży. Agent ubezpieczeniowy może być w tym zadaniu bardzo pomocny, ale w dzisiejszych czasach aby nabyć dobrze skrojone i atrakcyjne cenowo ubezpieczenie wcale niekoniecznie trzeba udawać się do punktu obsługi klienta i przechodzić cały proces z pomocą żywego pośrednika, ponieważ coraz lepiej w tej materii radzą sobie różnego rodzaju algorytmy, aplikacje i platformy internetowe, które porównują rynek ofert ubezpieczeniowych i wyświetlają wszystkie najkorzystniejsze dla klienta wyniki – zgodnie z jego zapytaniem o kalkulator ubezpieczeń turystycznych.

Bardzo ważnym aspektem korzystania z tego typu porównywarek czy kalkulatorów oferty ubezpieczeniowej jest fakt, że są one na tyle dokładne, na ile precyzyjne są dane wprowadzane do arkusza zapytania czy konkretnego wniosku. Im więcej dokładnych informacji zgodnych z prawdą zostanie udzielonych takiemu silnikowi internetowemu – tym lepszy będzie zakres wyników i sugestii, jakie pokażą się na ekranie użytkownika. Decydując się na używanie takich stron www trzeba także pamiętać, że zaciągają one informacje na temat konkretnych pakietów ubezpieczeniowych bezpośrednio od oferentów rynkowych, ale nie mają wiedzy co do tego, kiedy dana oferta na ubezpieczenie na narty i snowboard w konkretnej firmie wygasa i może się okazać, że już po kilku dniach taka propozycja po prostu zostanie zastąpiona w katalogu ofertowym ubezpieczalni innym wariantem polisy. Dlatego po znalezieniu interesujących nas pozycji i porównaniu ze sobą rozmaitych rozwiązań, warto takie wybrane ubezpieczenie od razu zakupić – tym bardziej, że w przypadku takich ubezpieczeń możliwe jest wykupienie oferty jeszcze na długo przed okresem obowiązywania polisy.

Podróże zagraniczne – komfort tylko z ubezpieczeniem dla turystów 

Dla osób podróżujących regularnie oraz tych, którzy wybierają się sezonowo np. na turnusy narciarskie czy ferie letnie nad morzem – ubezpieczenie może być wykupione nawet na wiele tygodni przed konkretnymi feriami albo startem turnusu. Może zostać opłacone z góry lub czasami w płatnościach ratalnych – przy wyższej składce np. za ubezpieczenie rodziny podczas wyjazdu a ochrona będzie obowiązywała tylko i wyłącznie w okresie wyjazdu. Takie załatwienie z wyprzedzeniem istotnych i ważnych spraw związanych z wyjazdem sprawia, że już bezpośrednio przed samą podróżą, można skupić się na zupełnie innych kwestiach, takich jak pakowanie odpowiednich rzeczy czy domknięcie wszystkich zadań służbowych. Kalkulator OC AC online pozwala na bardzo szybkie odnalezienie w gąszczu rozmaitych ofert ubezpieczeniowych tych propozycji, które są dla danego klienta lub jego rodziny optymalne nie tylko pod względem cenowym, ale także jakościowym. Jeśli chodzi o Ubezpieczenie turystyczne – ranking czy każda porównywarka działają bowiem tak, aby dać użytkownikowi pełen wgląd w to, jak prezentuje się ze szczegółami konkretna polisa, a cena jest w niej oczywiście tylko jedną ze składowych. 

Najłatwiejszy sposób na znalezienie ubezpieczenia to skorzystanie z Porównywarki ofert turystycznych

Każda opinia pozwala nam się poprawić

Jan (Oleśnica)

tutaj kupiłem najtańsze oc dla toyoty

Mariusz (Pasłęk)

Ja i moje BMW jesteśmy zadowoleni 😉

Jagoda (Białystok)

Kupiłam pierwszy raz ubezpieczenie auta przez Internet i powiem szczerze, że było to bardzo proste i szybkie. Dodatkowo jak miałam pytanie to mogłam napisać na czacie. Oferta była tańsza niż ostatnio u agenta więc myślę, że za rok wrócę. Mogę z czystym sumieniem polecić

Krzysztof (Łabiszyn)

Wszystko online i bez wychodzenia z domu, polecam

Agata (Gdynia)

Brak zastrzeżeń, wszystko bardzo szybko i prosto 🙂

Katarzyna (Piaseczno)

Bardzo miła i pomocna Pani pomogła mi kupić ubezpieczenie na samochód. Pozdrawiam Panią Martę 🙂

Zbigniew (Warszawa)

Tanio i szybko. Pewnie wrócę za rok

Andrzej (Mrągowo)

Jesteśmy razem z żoną bardzo zadowoleni. Lepsze oferty niż u naszego dotychczasowego agenta!!

Jolanta (Jantar)

Trochę spóźnioną opinia ale chciała bym bardzo podziękować Państwu za pomoc! Bardzo miła i pomocna obsługa, do tego wszystko szybko! Na pewno polecę koleżanką!

Justyna (Radomsko)

Będąc za granicą potrzebowałam wykupić ubezpieczenie podróżne. Szybko otrzymałam pomoc i wybrałam pakiet idealny dla mnie.

Piotr (Lubartów)

Bardzo duży wybór ofert ubezpieczeń samochodu! Każdy znajdzie coś dla siebie! 5 gwiazdek.

Seweryn (Wrocław)

Świetne podejście do klienta. Dziękuję za pomoc przy zakupie mojego oc

Lena (Kielce)

Nie byłam pewna jakie oc najlepiej wybrać dla mojego samochodu. Na kioskpolis wszystko jest czytelne. Pierwszy raz kupowałam i nie miałam wątpliwości i obaw. SUPER 🙂

Olga (Warszawa)

W związku z panującą sytuacją utknęłam w Paryżu. Nie było problemu z przedłużeniem mojej polisy i uzyskaniem pomocy. Super!

Sylwia (Mińsk Mazowiecki)

Ja i mój narzeczony nie lubimy przepłacać, a w kiosku polis udało się znaleźć najtańsze oc

Arkadiusz (Legnica)

Duży wybór ubezpieczeń! Jestem stałym klientem. Do tej pory korzystałem z ubezpieczeń na podróż, niedawno zdecydowałem się na oc. Kompleksowa pomoc! 🙂

Eugeniusz (Kraków)

W związku z obecną sytuacją na świecie i w kraju musiałem zakupić pierwszy raz oc przez internet, miałem pewne obawy, ale szybko zostały rozwiane. Szybko, tanio, profesjonalnie. Polecam!

Mariusz (Piastów)

Miałem kilka pytań przy zakupie pierwszej polisy na swój samochód. Bardzo szybko otrzymałem odpowiedzi. SUPER!

Julia (Łowicz)

Wszystko przejrzyste i konkretne. Wybór i zakup zajął mi dosłownie kilka minut!

Hubert (Rzeszów)

Sprzedałem auto i nie wiedziałem co dalej z moim oc. Otrzymałem bardzo szybko odpowiedz, takie podejście sie ceni!

Aldona (Lipsko)

Bałam się zakupić ubezpieczenie na auto przez internet, ale po rozmowie z konsultantem zostały rozwiane wszystkie moje wątpliwosci. Serdecznie polecam

Dominik (Łeba)

10 na 10! Super!

Sławek (Zakopane)

O tej porównywarce powiedział mi kolega, który był zadowolony ze swojego ubezpieczenia. Teraz ja jestem kolejnym zadowolonym klientem :))

Weronika (Malbork)

Przy zakupie ubezpieczenia na auto popełniłam błąd przy modelu auta. Pomoc uzyskałam natychmiast…Oby więcej firm, które tak dbają o klientów.

Krzysztof (Częstochowa)

Nie ma co się zastanawiać gdzie kupić najtańsze OC bo ja znalazłem swoje właśnie tutaj! Gorąco polecam!!!

Grzegorz (Prudnik)

Jeszcze nigdy tak sprawnie nie załatwiłem oc i ac dla mojego samochodu. Wielkie dzięki!

Maria (Katowice)

Ja i mój mąż byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi i pomocy przy wyborze ubezpieczenia dla naszego nowego auta. Dziękujemy!

Patrycja (Inowrocław)

Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu zakup ubezpieczenia autka za pomocą KioskPolis. Z pewnością wrócę ponownie

Przemysław (Ostrołęka)

Razem z moim tatą mamy auto na współwłasność. Zdecydowaliśmy się na zakup ubezpieczenia za pośrednictwem tej strony i z pewnością wrócimy za rok 🙂 szybko, prosto i tanio

Wojciech (Radzyń Podlaski)

  1. Szybko, sprawnie i przejrzyście, czyli tak jak lubię! Nigdy tak szybko nie udało mi się załatwić OC

Olga (Lublin)

Dużo wyjeżdżam autem za granicę. Zadzwoniłam po poradę co do wyboru ubezpieczenia i otrzymałam fachową pomoc.

Filip (Szczecin)

Najlepsze oferty dostępne na rynku! Kupiłem ubezpieczenie dla mojego auta i wszystkie dokumenty otrzymałem w przeciągu kilku minut na maila!

Sebastian (Opole)

Ja i moja narzeczona dużo podróżujemy. Zawsze kupujemy ubezpieczenia turystyczne w kioskpolis. Otrzymujemy też czasem maile z kodami rabatowymi, dzięki czemu udało Nam się wykupić świetne i tanie ubezpieczenie na wyjazd na narty. Polecam!

Zuzanna (Gdańsk)

Zakup ubezpieczenia samochodu to dla mnie czarna magia, ale dzięki tej porównywarce udało mi się załatwić bez problemowo wszystkie formalności. Dziękuję i polecam!

Jacek (Łódź)

Dobry sprzedawca polis sprawdza się w trudnych nietypowych sprawach. Polecam kiosk polis

Tomasz (Warszawa)

Wygodny i przejrzysty sposób zakupów ubezpieczenia. Dużo zróżnicowanych opcji. Bardzo szybka obsługa, wyczerpujące odpowiedzi i pomoc w wypadku problemów. Dziękuję i polecam!

Marta (Kraków)

Mają dobre pakiety ubezpieczeń turystycznych, szybko odpisują na maile, OK

Łukasz (Sieradz)

Nie mam zastrzeżeń, wszystko ok, szybko i konkurencyjne ceny, polecam

Kasia (Gdańsk)

Wszystko super, znalazłam tutaj najtańsze oc, dodatkowo nw było w cenie

Krzysiek (Warszawa)

Kupiłem ubezpieczenie na wyjazd na święta. Wszystko super i taniej niż u inny. polecam!

Robert (Ełk)

Razem z Partnerką ubezpieczyliśmy nasze auta i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pozdrawiam.

 

Dorota (Katowice)

5 gwiazdek!! 🙂

Marta (Konstancin-Jeziorna)

Dużo podróżuje i zawsze kupuje ubezpieczenie na podróż u nich. Ostatnio zakupiłam również ubezpieczenie auta i śmiało mogę wszystkim polecić. Zero problemów, dobre ceny i zawsze można liczyć na pomoc 🙂

Ernest (Rawicz)

Bez wychodzenia z domu udało mi się wybrać najkorzystniejeszcze oc

Teresa (Gołdap)

Ubezpieczyłam się po raz kolejny i mogę śmiało polecić

Hubert (Warszawa)

Kupiliśmy z narzeczoną ubezpieczenie turystyczne do Japonii. Mieliśmy wiele wątpliwości ale otrzymaliśmy fachową pomoc i udało się  nam wybrać najlepszą ofertę.

Dodatkowo dostaliśmy zniżkę i wyszło sporo taniej niż u innych agentów!

Igor (Hajnówka)

Długo szukałem najtańszego i najkorzystniejszego ubezpieczenia dla mojego nowego autka. Cieszę się, że trafiłem do kiosku polis bo tutaj mam dużo taniej

Stanisław (Iława)

Znalazłem tutaj najtańsze OC, wszystko pozytywnie, polecam

Dagmara (Kłodzko)

Przy zakupie polisy wprowadziłam przypadkowo błędną datę urodzenia syna. Bez problemu otrzymałam poprawioną polisę. Wszystko super i tanio!

Sebastian (Radom)

Jechałem na 4 miesiące do pracy za granicę i bez problemu kupiłem u nich polise

Malwina (Bydgoszcz)

Tanie ubezpieczenie na wyjazd bez zbędnych formalności 🙂

Dariusz (Gorzów Wielkopolski)

Bez problemu razem z żoną wybraliśmy najtańsze ubezpieczenie dla naszego auta. Gdzie indziej trzeba było podawać więcej informacji a ceny i tak były gorsze… Na pewno sprawdzę za rok!

Przemysław (Białystok)

Miałem kolizję – facet najechał mi na tył. Zderzak uszkodzony, ale dało się jeździć. Dojechałem do domu, wszedłem do Internetu i zrobiłem zgłoszenie. Za 30 minut zadzwoniła do mnie pani, która grzecznie mi wyjaśniła jak i co. Dostałem maila, sms z numerem szkody i danymi likwidatora, a w kolejnym dniu zadzwonił do mnie rzeczoznawca. Na oględzinach nie próbował niczego minimalizować i zaproponował rozsądną kwotę, którą otrzymałem w kilka dni po zdarzeniu. Polecam!

Marian (Rzeszów)

Ptak podczas jazdy uszkodził mi atrapę w Seacie Alhambra. Trzy dni po zgłoszeniu szkody pieniądze były już na koncie w zadowalającej kwocie. InterRisk moją sprawę załatwił szybko i pozytywnie. Jestem zadowolony.

Magdalena (Częstochowa)

Przewróciło mi się drzewo na drodze krajowej nr 7 przed samochód. Gdybym jechała odrobinę szybciej, to bym zginęła. Auto miało skasowany cały przód. Szybko uzyskałam pomoc, auto zastępcze, a także wysokie odszkodowanie. Polecam!

Krzysztof (Kielce)

Szybko i taniej niż u konkurencji, czyli tak jak lubię! I tak powinno być zawsze 😉

Jagoda (Kraków)

Dużo podróżuje z rodziną autem za granicę: wakacje, ferie i do rodziny. Tutaj dostałam najkorzystniejszy pakiet oc/ac i assistance na całą europe, dodatkowo wszystko sprawnie poszło. Mogę polecić bo jestem zadowolona! :))

Tomek (Tomaszów Mazowiecki)

Ubezpieczenie w kilka minut, korzystne ceny no i nie trzeba z nikim gadać . Pewnie wrócę

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!

Jacob (Warszawa)

Często wyjeżdżam w delegacje i podróże służbowe. Nie mogę pozwolić sobie na żadne opóźnienia czy nieobecności. Pakiet Premium od Europe Assistance ocalił jedną z moich ważniejszych inwestycji – po awarii samochodu szybko uzyskałem wsparcie w zorganizowaniu kontynuacji podróży, więc nie ryzykowałem kompromitacji przed ważnymi partnerami biznesowymi! Polecam!

Magdalena (Koszalin)

Nie ma co ukrywać – niespecjalnie znam się na motoryzacji. Zawsze zapominam np. o zmianie opon! Mąż doradził mi, żebym wykupiła dodatkową polisę w Europ Assistance. Dzięki temu mam zapewnioną wymianę dwa razy w roku i nie muszę się tym zbytnio przejmować! To naprawdę wygodne!

Andrzej (Sieradz)

W związku z moją pracą często jeżdżę samochodem, dlatego wykupiłem dodatkowo pakiet premium w Europ Assistance. Nigdy nie wiadomo, co może stać się w trasie, a szeroki zakres usług zdecydowanie zachęcił mnie do kupna. Przezorny zawsze ubezpieczony!

Sebastian (Katowice)

Uwielbiam spontaniczne wyjazdy. Pakuję walizkę, kupuję bilet na promocji i lecę w świat! Dzięki kalkulatorowi ubezpieczeń w kilka chwil znalazłem najlepsza polisę ubezpieczeniową w ERGO Hestia, więc mogę ze spokojnym sumieniem ruszać na spotkanie przygody!

Natalia (Warszawa)

Wspinaczka to moja pasja. Szczególnie magicznym miejscem jest hiszpańskie El Chorro – zawsze marzyłam, żeby tam pojechać. Przed wyjazdem obowiązkowo wykupiłam ubezpieczenie. ERGO Hestia posiada dodatkową polisę dla osób uprawiających sporty ekstremalne, dlatego od razu wybrałam ich ofertę!

Maciej (Rzeszów)

Od kilku lat wyjeżdżam na sezonowe prace do Niemiec. W tym roku postanowiłem dodatkowo się ubezpieczyć w ERGO Hestia. Wyjeżdżam przecież żeby zarobić, a nie stracić. Miałem dobre przeczucie – niestety złamałem rękę. Otrzymałem jednak natychmiastową pomoc oraz pełny zwrot za leczenie i rehabilitację! Polecam!

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Patrycja (Poznań)

Podczas miesięcznego pobytu we Włoszech klimatyzacja, lody i inne atrakcje sprawiły, że niepozorna choroba gardła szybko przeistoczyła się w zapalenie oskrzeli. Na całe szczęście miałam wykupione ubezpieczenie Uniqa! Gdyby nie to, z pewnością zapłaciłabym fortunę za wizyty u lekarzy i badania!

Marta (Warszawa)

Kiedy na wycieczce we Francji skradziono mi portfel, ubezpieczenie „Radość Odkrywania” Uniqa ocaliło mój cały pobyt. Odzyskałam stracone pieniądze, a do tego nie musiałam martwić się kosztami wyrobienia nowych dokumentów. Uzyskałam także szybką pomoc finansową, która umożliwiła mi spokojny powrót do domu. Wolę nie myśleć jak potoczyłaby się cała ta sytuacja, gdybym nie była ubezpieczona!

Rafał (Łódź)

Uwielbiam jeździć na snowboardzie. Mam spore doświadczenie, więc doskonale wiem, jak niebezpieczny może być każdy wypadek. Z polisą „Radość Odkrywania” od Uniqa mogę być spokojny. Dodatkowo wykupuję ubezpieczenie sprzętu sportowego – jest dla mnie niezwykle cenny!

Paulina (Pułtusk)

Kupiłam pierwsze auto i nie do końca wiedziałam jaką wybrać polisę. Zadzwoniłam i otrzymałam konkretną i szybką odpowiedź a kupienie było mega proste, jak sprawdzałam u agenta to tam drożej, więc w 100% polecam

Wojciech (Zamość)

Duży wybór i dobre ceny, kupiłem polise na wyjazd z rodziną do Chorwacji

Jadwiga (Łódź)

Potrzebowałam pomocy przy wyborze najlepszej oferty na wyjazd do USA. Pani pomogła mi wybrać najlepsze ubezpieczenie. Szybko i taniej niż u agenta

Jerzy (Opole)

Stronę pokazał mi kolega. Najtańsze oc ac, z pewnością wrócę

Martyna (Starachowice)

Szybko i sprawnie kupiłam ubezpieczenie na spontaniczny wyjazd ze znajomymi. Polecam!

Adam (Łomianki)

Najlepsza polisa na wakacje, zakupiona w kilka minut i to bez wychodzenia z domu. Oby tak dalej! 🙂

Anna (Warszawa)

Kupiłam polisę na wakacje. Fachowo i profesjonalne podejście. Polecam

Agnieszka (Poznań)

Dziękuję za profesjonalną obsługę i udzielenie szczegółowych informacji. Ocena na 6!!!

Jacek (Wrocław)

Bardzo prosto i szybko kupiłem ubezpieczenie do Egiptu.

Bożena (Radom)

Dostałam szczegółowe informacje. Profesjonalna obsługa. Dziękuję bardzo

Kacper (Ostróda)

3x TAK: szybko, tanio i z domu. Dodatkowo wysyłają co jakiś czas kody rabatowe na maila

Edyta (Łomża)

Zadzwoniłam i Pan pomógł mi kupić OC na samochód, chociaż w ogóle się na tym nie znam. Zapłaciłam prawie 300 zł mniej niż rok temu u agenta. Wrócę za rok, no i bardzo miły Pan 😉

Jan (Grajewo)

Szybko i tanio. Czego można chcieć więcej? Polecam

Tomek (Gdańsk)

Indywidualne podejście – pomogli mi wybrać ubezpieczenie specjalnie pod mój wyjazd do USA. Dobre ceny

Katarzyna (Ustka)

Bez wychodzenia z domu, w kilku krokach kupiłam ubezpieczenie do Chorwacji. Rewelacja!

Jadwiga (Skierniewice)

Bardzo szybko i do tego kilka korzystnych opcji. Polecam

Krzysztof (Pelplin)

Świetna porównywarka, dzięki pomocy czata znalazłem najtańsze OC! Polisę dostałem natychmiast na maila. Zdecydowanie polecam!

Władek (Żary)

Znalazłem tutaj najlepszą propozycję ubezpieczenia samochodu i bardzo dobra cena. Tak Trzymać! Może jakiś rabat dla stałych klientów? 😉

Karina (Lubartów)

Dzięki! Zaoszczędziłam ponad stówkę na OC. Na pewno wrócę za rok

Jarosław (Sopot)

Najtańsza kalkulacja pakietu oc/ac, sprawny zakup. Minimum danych i formalności, miła obsługa. Dziękuje!

Sylwia (Warszawa)

W ostatniej chwili, już na lotnisku, wyklikałam ofertę i dostałam w kilka sekund na maila. Tak to rozumiem! Najlepsza porównywarka.

Marek (Wrocław)

Dzięki porównywarce ubezpieczeń OC KioskPolis.pl udało mi się znaleźć bardzo atrakcyjną cenę ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Polecam!

Monika (Zielona Góra)

Nie oszukujmy się, każdy z nas wykupuje ubezpieczenie turystyczne na ostatnią chwilę. Zamiast liczyć wysokość składki, lepiej pakować walizkę i myśleć o miejscach, które chce się zobaczyć. To dlatego my z mężem, zawsze korzystamy z kalkulatorów internetowych, w 15 minut mamy gotową polisę.

Kamil (Rybnik)

Podczas wyjazdy na narty do Austrii wpadłem na innego narciarza. Gdyby nie ubezpieczenie, to miałbym nie lada problem z płaceniem tak wysokiego odszkodowania. Tym razem, dzięki ubezpieczeniu Signal Iduna, w mojej głowie pozostały tylko nieprzyjemne wspomnienia upadku, a portfel został nienaruszony.

Marek (Warszawa)

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak sprawnie działającą Centralą Alarmową. Widać, że Signal Iduna dba o komfort swoich klientów. Niestety mi przydarzył się wypadek na wczasach, daleko poza granicami kraju. Bez fachowej pomocy mogłoby być naprawdę stresująco.

Karolina (Tychy)

Pracuję przy sprzedaży ofert turystycznych i muszę przyznać, że świadomość klientów o konieczności wykupienia ubezpieczenia turystycznego wreszcie rośnie. Coraz częściej nie muszę nawet wspominać o pakietach, bo sami już wcześniej dowiadują się ile i gdzie trzeba zapłacić. To dobra informacja, bo np. w AXA Assistance można wybrać taki pakiet, który obejmuje ogromny pakiet zdarzeń losowych na całym świecie.

Magda (Olsztyn)

Nasz tegoroczny wyjazd do Włoch na narty to było pasmo nieszczęść. Mąż się pochorował, syn zwichnął kostkę, tylko mi udało się wykorzystać tygodniowy karnet na narty. Gdyby nie wybrany pakiet turystyczny z AXA Assistance to mielibyśmy ogromny rachunek do opłacenia na leczenie, zamiast wspomnień.

Dawid (Gliwice)

Nie wyobrażam sobie zimy, bez wypadu na narty. Ale też nie pojechałbym na intensywne szusowanie bez ubezpieczenia. Przy niejednym zjeździe byłem świadkiem zderzenia się dwóch narciarzy lub nieprzewidzianych upadków. Jeśli ktoś szybko śmiga, to wie, jakie zawrotne prędkości można osiągać. Od lat ubezpieczam się w AXA Assistance, mają dobre ceny i niezłe pakiety.

Grażyna (Radom)

Nie jestem biegła w obsłudze komputera, a ubezpieczenie TU Europa, wraz z zakresem, który mnie interesował, kupiłam naprawdę szybko i w okazyjnej cenie. Dobrze, że trafiłam akurat na taki pakiet, bo koleżanki zapłaciły więcej.

Ania i Piotrek (Kraków)

Wyjeżdżamy średnio dwa razy do roku, zawsze wykupujemy ubezpieczenie turystyczne w TU Europa. Dziwimy się ludziom, którzy ryzykują. Podczas zwykłej wizyty u lekarza w krajach europejskich można zapłacić naprawdę dużo, a co dopiero w razie groźnego wypadku.

Marzena (Kutno)

Wczasy wykupione, pierwsze rzeczy w walizce, a ja złamałam rękę…Bardzo nietypowy wypadek, potknęłam się podczas wychodzenia spod prysznica. Na szczęście Towarzystwo Ubezpieczeń Europa daje Ci możliwość rozszerzenia zakresu ochrony o opcje takie jak Car assistance oraz Koszty rezygnacji z wyjazdu. Dzięki temu, udało mi się choć w części odzyskać pieniądze, które wydałam.

Monika (Płock)

Za tydzień wyjeżdżam na wakacje do Tajlandii, kupiłam ubezpieczenie turystyczne w Generali, znajomi też korzystali z ich oferty. Na szczęście im nic się nie przydarzyło, ale i ja wolę mieć pewność w razie konieczności otrzymam pomoc. To zbyt daleka podróż, by ryzykować.

Maciek (Dębica)

90% swoich zakupów finalizuję w internecie, dlatego i ubezpieczenie auta postanowiłem zrobić przez taki kalkulator. Wpisałem dane w kalkulator Generali i w sumie, otrzymanie gotowego pakietu zajęło mi może 20 minut? Lubię takie szybkie i sprawne zakupy.

Karolina (Rzeszów)

Mój pierwszy samochód i pierwsze ubezpieczenie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenia, ale z opinii moich rodziców i starszych znajomych wywnioskowałam, że Generali ma naprawdę dobre pakiety dla młodych kierowców. Dodatkowo jeśli nie spowoduję stłuczki to przy kolejnych pakietach dostanę zniżki.

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Ewa (Lubiń)

W marcu jadę na weekend do Włoch dlatego postanowiłam skorzystać z porównywarki ubezpieczeń turystycznych KioskPolis.pl. W przejrzysty sposób pokazany jest zakres ubezpieczeń i ceny, a do tego szybko i bez wychodzenia z domu.

Karol (Leszno)

Kupiłem ubezpieczenie OC/AC w Proama ponieważ zaproponowali mi najlepsze warunki cenowe. Warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń!

Natalia (Bydgoszcz)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Proama kilka miesięcy temu. Nie miałam żadnej stłuczki w tym czasie, dlatego nie wiem jak radzą sobie w tej sytuacji, ale cena ubezpieczenia i obsługa zdecydowanie na plus!

Robert (Poznań)

Korzystam z ubezpieczenia OC/AC w Proama od kilku lat. Kilka miesięcy temu miałem stłuczkę. Kwota, którą uzyskałem z odszkodowania była adekwatna do poniesionych strat. Wszystko w najlepszym porządku.

Dominika (Konin)

Kupiłam ubezpieczenie samochodu w Gothaer przez internet. Byłam zaskoczona niską ceną i zakresem ubezpieczenia. Polecam!

Wojtek (Gdynia)

Ceny OC i AC w Gothaer są bardzo konkurencyjne. Dla mnie jako młodego kierowcy z dwuletnim stażem i używanym samochodem to ważne.

Marcin (Świdnica)

Od lat już jeżdżę bezszkodowo i mam teraz fajną cenę. Spore zniżki w Gothaer zachęciły mnie do wykupienia dodatkowych opcji i teraz mam ubezpieczone też szyby w obu samochodach. Wciąż jestem na plusie.

Anna (Piaseczno)

Postanowiliśmy kupić dodatkowe ubezpieczenie na zorganizowaną wycieczkę do Izraela. Wybrałam ofertę z możliwością rozszerzenia o choroby przewlekłe z uwagi za mojego męża.

Kamil (Katowice)

Na wyjazd z kumplami ze studiów na majówkę do Chorwacji znalazłem dobre ubezpieczenie, nawet amatorskie uprawianie sportu było w pakiecie bez dodatkowych dopłat!

Olga (Wrocław)

Bardzo lubię przejrzyste oferty! Dzięki bardzo czytelnej prezentacji porównania ofert na kioskpolis.pl szybko znalazłam odpowiednie dla mnie ubezpieczenie na wyjazd do Tajlandii!

Tomek (Warszawa)

Szukałem kompleksowego ubezpieczenie na wyjazd sportowy. Na kioskpolis.pl znalazłem opcję, gdzie mogłem wybrać rodzaje sportów, które będziemy uprawiać podczas ekstremalnej wyprawy rowerowej na Bałkany. W pakiecie mam też ubezpieczony drogi sprzęt sportowy i odpowiedzialność cywilną!

Chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Utrata dokumentów za granicą – jakie kroki należy podjąć?

Utrata dokumentów za granicą – jakie kroki należy podjąć?

Ubezpieczenie podróżne pomoże chronić Twój paszport, dowód osobisty czy karty kredytowe. Kradzież dokumentów, a może ich zgubienie lub zaginięcie? Z dobrą polisą to nie problem. Sprawdź, jak przygotować się do takich ekstremalnych sytuacji w podróży i co w […]

więcej
Ranking firm ubezpieczeniowych w Polsce

Ranking firm ubezpieczeniowych w Polsce

 Rynek produktów ubezpieczeniowych w Polsce jest bardzo dobrze rozwinięty. Z perspektywy konsumentów jest on bardzo atrakcyjny, gdyż w dużej mierze jest regulowany przepisami prawa, których muszą przestrzegać towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące polisy i inne formy ubezpieczeń. Nie ma możliwości, […]

więcej
Najlepsze sposoby na zwiedzanie Europy samochodem

Najlepsze sposoby na zwiedzanie Europy samochodem

Coraz więcej osób rezygnuje z wakacji all inclusive samolotem. Rosnącą popularnością wśród Polaków cieszy się zwiedzanie Europy samochodem. To dobry wybór dla wszystkich ceniących niezależność, a jednocześnie chcących zobaczyć naprawdę dużo lokalnych atrakcji. Przy odrobinie wysiłku można autem […]

więcej
Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie OC dla Audi A4?

Ile kosztuje najtańsze ubezpieczenie OC dla Audi A4?

Samochody z czterema pierścieniami na masce są w Polsce cenione za solidność. Między innymi dlatego wiele osób nadal sprowadza nieco starsze egzemplarze Audi zza naszej zachodniej granicy. Bardziej majętni miłośnicy niemieckiej motoryzacji mogą kupić w salonie auta pochodzące […]

więcej
Ferie zimowe – jakie ubezpieczenie dla dziecka?

Ferie zimowe – jakie ubezpieczenie dla dziecka?

Zbliżają się ferie – cudowny czas, w którym dziecko może wypocząć od szkoły i naładować się energią na kolejny semestr. Jeśli wyjeżdża na narty do obcego kraju, warto, byś zadbał o odpowiednie ubezpieczenie za granicą. Co prawda organizator […]

więcej
Jak samodzielnie zaplanować wyjazd za granicę? 7 prostych wskazówek

Jak samodzielnie zaplanować wyjazd za granicę? 7 prostych wskazówek

W ofertach biur podróży nic nie przykuło Twojej uwagi, a może po prostu chcesz pierwszy raz na własną rękę zorganizować swój urlop? Brak doświadczenia nie musi przekreślać szans na udaną wycieczkę. Przedstawiamy 7 prostych wskazówek, które podpowiedzą Ci, […]

więcej

Wszystkie artykuły