Ubezpieczenia PZU

Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU

PZU to Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem oraz zaufaniem na polskim rynku ubezpieczeń. Klienci uważają Towarzystwo za wiarygodne, które posiada konkurencyjne oferty. Spółka akcyjna PZU powstała 23 grudnia 1991 roku w wyniku przekształcenia z Państwowego Zakładu Ubezpieczeń. PZU SA prowadzi działalność na mocy Ustawy o działalności ubezpieczeniowej i reasekuracyjnej z dnia 11 września 2015 roku (Dz. U. z 2017 r. poz. 1170 z późn. zm.). Podstawowym przedmiotem działalności PZU według Polskiej Klasyfikacji Działalności są pozostałe ubezpieczenia osobowe oraz ubezpieczenia majątkowe, a według Europejskiej Klasyfikacji Działalności – ubezpieczenia rzeczowe.

PZU- Towarzystwo Ubezpieczeniowe z wieloletnim doświadczeniem

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU może pochwalić się tym, że odpowiada na potrzeby swoich klientów. Spółki Grupy PZU są aktywne nie tylko w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, ale także w obszarze produktów inwestycyjnych, emerytalnych, ochrony zdrowia i bankowości. Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU) jest największą instytucją finansową w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Na jej czele stoi PZU SA, którego tradycje sięgają 1803 roku, kiedy powstało pierwsze na ziemiach polskich towarzystwo ubezpieczeniowe.

Opinie klientów o PZU

Wśród klientów Towarzystwa Ubezpieczeniowego PZU panują bardzo dobre opinie o zakresie ubezpieczeń oraz o konkurencyjnych składkach. Klienci szczególnie chwalą sobie obsługę klienta, która jest na najwyższym poziomie, co zostało wypracowane przez wiele lat istnienia na rynku Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne PZU

Towarzystwo Ubezpieczeniowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obecnie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym oprócz standardowej polisy OC można pozyskać ubezpieczenie: Auto Non Stop, które zapewni samochód osobowy zastępczy przez cały czas naprawy Twojego pojazdu, Gwarancja wartości pojazdu, AC MINI, czy ubezpieczenie bagażu.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym PZU

Przed zakupem polisy warto zapoznać się z warunkami, na jakich będziesz objęty ochroną.
Są one zapisane w dokumencie Ogólne Warunki Umowy. Dokument udostępniony jest na stronie ubezpieczyciela. W Ogólnych Warunkach Umowy znajdziesz m.in. dokładny przedmiot swojego ubezpieczenia i zakres ochrony, a także spis sytuacji, w których ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody.

Kontakt z PZU

 Towarzystwo Ubezpieczeniowe PZU
ul. Postępu 18a
02-676 Warszawa

tel. 22 566 55 55 lub 801 102 102