Ubezpieczenie turystyczne Filipiny

Ubezpieczenie turystyczne Filipiny

Dodano: 29 marca 2022

Wyjazd do egzotycznych krajów może wiązać się z większym ryzykiem, więc wykupienie takiego produktu jak ubezpieczenie turystyczne na Filipiny jest niezbędne. Natomiast istotne jest zdecydowanie się na takie polisy turystyczne, które są odpowiednio dopasowane do sposobu spędzania wolnego czasu. W ten sposób warunki ochrony będą odpowiednio dopasowane, choćby pod kątem zakresu odpowiedzialności towarzystwa reasekuracji. Zanim podejmie się decyzję o wyborze konkretnego produktu, warto zapoznać się z tym, co jest dostępne na rynku ubezpieczeniowym. Pozwala to sprawdzić, czy powszechnie dostępne polisy turystyczne spełniają oczekiwania. Często niezbędne jest zdecydowanie się na rozszerzenie zakresu ochrony. Z jednej strony można wykupić bardziej rozbudowane ubezpieczenie podróżne do Filipin, a z drugiej strony niezbędne może być zdecydowanie się na samodzielne wynegocjowanie spełniających oczekiwania warunków. Gdy kupuje się polisę do Filipin, czy ubezpieczenie turystyczne Dominikana często można spotkać się z tym że dostępne polisy nie będą do końca dopasowane do potrzeb.

Czym kierować się przy wyborze ubezpieczenia podróżnego do Filipin?

Najważniejsze przy wyborze polisy turystycznej jest określenie, w jaki sposób spędza się wolny czas podczas wakacji. Jeśli wyjazd nie jest związany z ryzykownymi rodzajami aktywności, wówczas można wybrać ubezpieczenie podróży do Filipin, które jest mniej rozbudowane. Natomiast, gdy wyjazd wakacyjny będzie dłuższy, a także będzie się uprawiać różne dyscypliny sportu, wówczas wybrany produkt musi zapewnić bardziej rozbudowaną ochronę. Z reguły polisy do Filipin, czy ubezpieczenie turystyczne Indonezja powinny być w stanie zapewnić szerszy zakres zabezpieczenia. Wynika to z faktu, że w krajach egzotycznych między innymi koszty leczenia będą dużo wyższe. Zatem wydatki na leczenie, gdy dojdzie do wypadków podczas uprawiania sportu, mogą być bardzo wysokie. Z tego powodu ubezpieczenie turystyczne do Filipin powinno mieć wyższe sumy gwarantowane. Dodatkowo zakres ochrony powinien być większy. Wybranie odpowiedniego produktu wymaga z tego powodu zapoznania się z produktami, które są dostępne na standardowych warunkach. Gdy takie polisy nie spełnią oczekiwań, trzeba zdecydować się na ubezpieczenie na Filipinach, które pozwala rozszerzyć zakres ochrony. Dodatkowe elementy, które obejmie polisa turystyczna będą w stanie zapewnić, że przy większej liczbie zdarzeń, będzie można uzyskać odszkodowanie. Z tego powodu ustalenie odpowiedniego zakresu ochrony ubezpieczeniowej ma bardzo duże znaczenie. Warto korzystać z porad specjalistów, którzy są w stanie wskazać, które elementy polisy turystycznej są kluczowe przy wyjeździe do wybranego kraju, czy regionu świata. Przydatne może być sprawdzenie opinii turystów, którzy wyjeżdżali już w konkretne miejsce. 

REKOMENDACJA NAJLEPSZYCH UBEZPIECZEŃ NA FILIPINY

Poniżej przedstawiamy rekomendowane ubezpieczenia na Filipiny. Kierujemy się wyborem najlepszej relacji zakresu i ceny ubezpieczenia oraz na doświadczeniach naszych klientów.

Podstawowy

77,57 zł

KUP ONLINE
 • OC - Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

  138 819 zł

 • NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

  30 000 zł

 • Koszty leczenia COVID-19 za granicą
 • Zdarzenia po alkoholu w zakresie kosztów leczenia
Optymalny wybór

55,10 zł

KUP ONLINE
 • OC - Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

  200 000 zł

 • NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

  40 000 zł

 • Koszty leczenia COVID-19 za granicą
 • Zdarzenia po alkoholu w zakresie kosztów leczenia
Wariant premium

125,47 zł

KUP ONLINE
 • OC - Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

  462 730 zł

 • NNW - Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków

  60 000 zł

 • Koszty leczenia COVID-19 za granicą
 • Zdarzenia po alkoholu w zakresie kosztów leczenia

Jaki zakres leczenia powinno obejmować ubezpieczenie turystyczne do Filipin?

Najważniejszym elementem każdej polisy turystycznej jest możliwość pokrycia kosztów leczenia. Zatem ubezpieczenie zdrowotne do Filipin powinno być odpowiednio skonstruowane. Im wyższa jest składka, tym można uzyskać dostęp do znacznie szerszego zakresu zabiegów, za które zapłaci towarzystwo reasekuracji. Przy wybieraniu polis turystycznych, trzeba sprowadzić, co znajduje się na liście usług medycznych, za które nie trzeba będzie płacić z własnej kieszeni.

Odpowiednie ubezpieczenie podróżne na Filipinach może obejmować:

 • pokrycie kosztów hospitalizacji,
 • sfinansowanie wykonania zabiegów specjalistycznych,
 • opłacenie wydatków na leki,
 • pokrycie kosztów transportu medycznego do kraju.   

Odpowiednio skonstruowane ubezpieczenie na wakacje będzie w stanie zapewnić sfinansowanie wszystkich kosztów leczenia. Polisa turystyczna, która zapewni taką ochronę, powinna być mieć odpowiednią sumę gwarantowaną. Taka kwota przy wyjeździe do egzotycznych krajów powinna być wyższa. Koszty leczenia, które trzeba pokryć z ubezpieczenia do Filipin, będą wyższe. Zatem minimalna, zalecana suma gwarantowana może nie być wystarczająca, gdy planuje się dłuższy pobyt. Natomiast zawsze można zdecydować się na podwyższenie takiej kwoty.

Najtańsze oferty ubezpieczeń na Filipiny

5,21 zł
Koszty leczenia 200 000 zł
Ratownictwo
Bagaż
4,15 zł
Koszty leczenia 90 000 zł
Ratownictwo
Bagaż
4,88 zł
Koszty leczenia 200 000 zł
Ratownictwo
Bagaż

Jak wybrać odpowiednią polisę turystyczną?

Znalezienie takiego ubezpieczenia podróżnego do Filipin jest znacznie łatwiejsze, gdy wykorzysta się między innymi narzędzia dostępne w Internecie, które pozwalają dokonać analizy rynku. Pozwala to sprawdzić, jakie są warunki, na których dostępna jest  polisa turystyczna sprzedawana przez poszczególne towarzystwa reasekuracji. Wykorzystując takie narzędzia jak porównywarka ubezpieczeń turystycznych, można wygodnie sprawdzić i porównać warunki, na których oferowane są różne produkty. W ten sposób można wybrać takie produkty, które pozwalają zapewnić odpowiednią ochronę, a także dostępne są na lepszych warunkach finansowych. Ma to znaczenie, gdy chce się wykupić ubezpieczenie turystyczne Brazylia, czy polisę turystyczną do Filipin, które jest bardziej kompleksowe. Takie produkty wymagają opłacenia wyższych składek. Zatem znalezienie produktów dostępnych na lepszych warunkach cenowych będzie opłacalne. W tym celu niezbędne jest zdecydowanie się na ubezpieczenie do Filipin, które jest dopasowane do potrzeb. Równocześnie można wybrać takie produkty, które mogą być kupione bez konieczności wydawania nadmiernie dużych pieniędzy.

Powiązane artykuły

Ubezpieczenie od koronawirusa – gdzie kupić?

Ubezpieczenie od koronawirusa – gdzie kupić?

Pandemia SARS-CoV-2 trwa ponad rok. Chociaż powszechne są już programy szczepień i w wielu krajach na świecie sytuacja jest dość dobrze opanowana, nadal nie można bagatelizować sytuacji. Zachorowanie na COVID-19 może narazić na poważne konsekwencje finansowe i nie […]

więcej
Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Wybierasz się na zorganizowaną wycieczkę turystyczną? Przed wyjazdem koniecznie wykup ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży, by w razie nieprzewidzianych problemów, ochronić środki finansowe przeznaczone na zaplanowanie wyjazdu. Zobacz, dlaczego jest to tak ważne i w jakich sytuacjach […]

więcej
EKUZ – najważniejsze informacje na temat karty EKUZ

EKUZ – najważniejsze informacje na temat karty EKUZ

Na podróże po Europie każdy czas jest dobry, bez względu na porę roku! Jednak to latem i w okresie wakacji najczęściej wybieramy się za granicę – by zwiedzać, odpoczywać, pracować albo odwiedzić bliskich. Bez względu na charakter wyjazdu, […]

więcej