Ubezpieczenie od koronawirusa – gdzie kupić?

Ubezpieczenie od koronawirusa – gdzie kupić?

5/5 - (Ocen: 1)

Kup ubezpieczenie turystyczne

Pandemia SARS-CoV-2 trwa ponad rok. Chociaż powszechne są już programy szczepień i w wielu krajach na świecie sytuacja jest dość dobrze opanowana, nadal nie można bagatelizować sytuacji. Zachorowanie na COVID-19 może narazić na poważne konsekwencje finansowe i nie tylko – w szczególności, gdy przebywa się poza granicami kraju. Z tego względu warto przygotować się na taką ewentualność. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić ubezpieczenia od koronawirusa! Brak ubezpieczenia a koronawirus – sprawdź co Ci grozi, gdy będziesz musiał skorzystać z opieki medycznej za granicą.

W obecnej sytuacji mimo wszystko lepiej jest zrezygnować z wyjazdów. Nie każdy może jednak sobie na to pozwolić. Z jakichś względów musisz przekroczyć polską granicę? Koniecznie zadbaj o odpowiednią polisę turystyczną, obejmującą też sytuacje związane z pandemią. Dowiedz się, które towarzystwa oferują ubezpieczenia od koronawirusa i sprawdź, jak wybrać najlepszy wariant! Pamiętaj, że ubezpieczenie na wyjazd za granicę w dobie koronawirusa można kupić online bez wychodzenia z domu, nawet na ostatnią chwilę przed wyjazdem. Ponadto ceny często są tak atrakcyjne, że ryzykowanie wyjazdu bez polisy ubezpieczeniowej kompletnie się nie opłaca!

Ubezpieczenia od koronawirusa a wyjazd za granicę – jak to wygląda?

Ubezpieczenie od koronawirusa

Chociaż w wielu miejscach na świecie sytuacja się poprawia, nadal rozsądniej jest przełożyć plany wakacyjne na kolejny rok. Niektórzy muszą jednak wyjechać, np. w związku z pracą czy sytuacją prywatną. Pewne osoby z kolei po prostu nie chcą rezygnować z urlopu, ponieważ planują odwiedzić kraj, w którym zagrożenie epidemiologiczne zostało już znacznie ograniczone. Niezależnie od pobudek, w takich okolicznościach wskazany jest zakup polisy turystycznej. Co więcej, w wielu państwach jest ona wymagana podczas wjazdu. Brak ubezpieczenia i koronawirus to nie tylko kłopoty zdrowotne, ale też prawne. W niektórych krajach Europy i świata restrykcje pandemiczne są bardzo ściśle przestrzegane, a brak dostosowania się do wymogów wiąże się z ogromnymi problemami. Zawsze przed wyjazdem za granicę warto sprawdzić, jakie aktualnie obostrzenia panują na miejscu, by nie dowiadywać się o tym już na lotnisku. Niezależnie od tego, gdzie się wyjeżdża, warto wiedzieć, jakie ubezpieczenie turystyczne na COVID będzie najlepsze.

Nawet jeśli posiada się EKUZ (i jedzie się do kraju UE) lub bierze się udział w wycieczce organizowanej przez biuro podróży, nie jest się w pełni objętym ochroną. Takie świadczenia nie uwzględniają ubezpieczenia od koronawirusa. Przez to w razie zachorowania uzyska się tylko bardzo podstawową pomoc. Wtedy można narazić się na duże problemy i ogromne wydatki, rzędu nawet kilkuset tysięcy złotych. Ubezpieczenie podróżne na COVID pozwoli skorzystać ze wszystkich placówek medycznych w danym regionie. Mając jedynie EKUZ trzeba ograniczyć się do placówek mających podpisaną stosowną umowę, jednak jest to sytuacja analogiczna do polskiego ubezpieczenia zdrowotnego. W nagłych sytuacjach lepiej nie musieć się ograniczać i iść do najbliższej, renomowanej placówki medycznej zarządzanej przez prywatną firmę. Ubezpieczenie wakacyjne COVID pokrywa rachunki z takich placówek w zakresie określonym umową. W Kioskpolis.pl można znaleźć szerokie spektrum polis ubezpieczeniowych na wakacje, które pozwalają na dowolne korzystanie z lokalnych placówek medycznych do określonej umową kwoty. Najtańsze polisy to jednak koszt zaczynający się od kilku złotych za jeden dzień ochrony, więc w stosunku do ewentualnych kosztów prywatnych wizyt u lekarza za granicą, jest to bardzo opłacalna inwestycja.

Dzięki wygodnej porównywarce można błyskawicznie znaleźć ubezpieczenie turystyczne od COVID w najlepszej cenie na rynku dla danego klienta. Takie polisy obowiązują nie tylko wyjazdy wakacyjne, ale też wyjazdy służbowe. Dokładny zakres ochrony znajduje się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, które można sprawdzić przed zakupem polisy.

Rozszerzona polisa turystyczna jest niezwykle przydatna z wielu względów, ponieważ chroni nie tylko w razie problemów ze zdrowiem. Dodatkowo świadczenia często zawierają też m.in. OC w życiu prywatnym, Assistance czy ubezpieczenie bagażu/sprzętu sportowego/kosztów odwołania wyjazdu. Jeśli więc w tym roku mimo wszystko planuje się jakiekolwiek zagraniczne podróże, bez polisy nie ma nawet sensu się pakować.

Które towarzystwa oferują ubezpieczenie od koronawirusa?

ubezpieczenie od koronawirusa

Szczegółowy zakres oraz warunki polisy są zawsze opisane w dokumencie OWU. Można w nim m.in. znaleźć fragment opisujący tzw. wyłączenia, czyli sytuacje oraz okoliczności, w których osoba ubezpieczona nie zostanie objęta ochroną. W większości przypadków są to dość skrajne przykłady, związane z celowymi lub niebezpiecznymi, nielegalnymi czy skrajnie nieodpowiedzialnymi działaniami. Wiele towarzystw dodaje do nich też mniej oczywiste wyjątki, np. uprawianie sportu czy spożywanie alkoholu. Dotychczas większość firm nie brała odpowiedzialności także za zdarzenia, do których doszło na terenach uznawanych za niebezpieczne. Zalicza się do nich m.in. państwa nękane przez epidemię lub pandemię.

W obecnej sytuacji towarzystwa ubezpieczeniowe musiały jakoś dostosować się do nowych realiów. Mimo to, jedynie kilka towarzystw zmieniło warunki swoich usług. Ubezpieczenie od koronawirusa zawierają polisy turystyczne oferowane m.in. przez AXA, Generali, Proama, czy Wartę. Nationale-Nederlanden uwzględnia natomiast zdarzenia powstałe w wyniku epidemii nie tylko w kontekście kosztów leczenia, ale też Assistance. W PZU zaś można uzyskać wsparcie, ale tylko wtedy, gdy epidemia jest oficjalnie ogłoszona, a pobyt za granicą trwa nie dłużej niż 30 dni.

Pozostałe towarzystwa mają różne podejście. Dla przykładu, TU Europa chroni swoich klientów, ale tylko wtedy, gdy do zarażenia doszło poza terenem Chin. Polisa turystyczna od Avivy z kolei w ogóle nie obejmuje ochrony w zakresie kosztów leczenia i Assistance w sytuacjach związanych z zachorowaniem na COVID-19. Nie pokrywa też kosztów rezygnacji z wyjazdu ani wydatków wynikających z konieczności odbycia kwarantanny.

Ubezpieczenie COVID za granicą jest więc zależne od tego, w której firmie zostanie kupione. W Kioskpolis.pl można szybko porównać oferty wszystkich najlepszych towarzystw ubezpieczeniowych i wybrać tę, która jest najbardziej odpowiednia dla charakterystyki wyjazdu. Nie warto patrzeć tylko na to, ile kosztuje ubezpieczenie turystyczne COVID, lecz także na to, jaki jest dokładnie zakres ochrony. Bardzo często za minimalnie wyższą cenę dostaje się o wiele szerszy zakres ochrony, więc warto z niego skorzystać.  Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto bardzo dokładnie przeanalizować szczegóły umowy, a w tym wyłączenia odpowiedzialności. Ciekawostką jest to, że kupując ubezpieczenie wakacyjne COVID, można też nabyć na przykład polisę posiadającą klauzulę alkoholową, która pozwala skorzystać z ubezpieczenia, nawet gdy do wypadku dojdzie po spożyciu alkoholu.

Ubezpieczenie COVID za granicą – jak wybrać odpowiednią polisę turystyczną z ubezpieczeniem od koronawirusa?

Polityka towarzystw ubezpieczeniowych względem pandemii bywa różna, dlatego podczas poszukiwania polisy turystycznej trzeba dokładnie zapoznać się z jej warunkami i zakresem. Na co jednak szczególnie powinno się zwrócić uwagę?

Bardzo ważna jest wysokość sumy gwarantowanej na leczenie. Im jest większa, tym lepiej. Najrozsądniej jest nie schodzić poniżej poziomu 30 tys. euro czy 100 tys. złotych. Przy tym trzeba oczywiście sprawdzić, co firma zalicza do kosztów leczenia – powinny znaleźć się w nich też wydatki związane z transportem medycznym, akcjami ratunkowymi i oczywiście pełną terapią przy zachorowaniu na COVID-19.

Jeśli ubezpieczenie podróżne COVID będzie obejmowało taką kwotę, wystarczy ona na pokrycie kosztów leczenia w większości sytuacji. Co prawda koszty leczenia za granicą są wysokie, jednak 30 tyś. Euro to kwota ubezpieczenia, która jest wystarczająca nawet w takich krajach, jak Szwajcaria czy Francja. Warto dopasować kwotę do kraju i regionu, do którego się wyjeżdża. Im droższy region, tym wyższe ceny usług medycznych można spotkać na miejscu. Cena ubezpieczeń turystycznych COVID na wyższe sumy będzie nieco wyższa, ale dzięki porównywarce Kioskpolis.pl można łatwo znaleźć najlepsze propozycje na rynku. Kupując ubezpieczenie w podróży w ten sposób, warto też przejrzeć oferty ubezpieczeń dodatkowych.

Polisa turystyczna powinna również obejmować NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków). Świadczenie to gwarantuje wypłatę odszkodowania w sytuacji, w której dojdzie do uszczerbku na zdrowiu lub śmierci ubezpieczonego. Jego wysokość oblicza się zgodnie z dołączoną do OWU tabelą procentową – trzeba sprawdzić, czy są w niej uwzględnione powikłania po COVID-19 itp.

W kontekście ubezpieczenia od koronawirusa niezwykle przydatne jest też Assistance. W ramach tej usługi można całodobowo uzyskać niezbędne informacje, np. na temat zmieniających się obostrzeń w danym kraju. W razie potrzeby otrzyma się także pomoc w przypadku nieprzewidzianego obowiązku odbycia kwarantanny, nagłej konieczności powrotu do kraju czy innych kłopotów.

Do tego elementem polisy turystycznej powinno być również OC w życiu prywatnym. Dzięki niemu nie trzeba się obawiać konsekwencji, gdy przypadkiem uszkodzi się czyjeś mienie lub niechcący doprowadzi się do uszczerbku na zdrowiu osoby trzeciej. Ubezpieczenie pokryje koszty odszkodowania.

Wiele towarzystw oferuje także niezwykle przydatne rozszerzenia. Ochroną warto objąć m.in. bagaże, dokumenty, sprzęt sportowy czy sprzęt elektroniczny (np. aparat, laptopa). Ze specjalnych dodatków powinny skorzystać również osoby przewlekle chore, wyjeżdżające w celach zawodowych czy planujące uprawiać sport.

Dobrze jest też dopłacić do tzw. klauzuli alkoholowej. Dzięki temu otrzyma się wsparcie także w sytuacjach, do których doszło po spożyciu napojów wyskokowych. Większość ubezpieczycieli nie wypłaca odszkodowania, np. wtedy, gdy wypije się dwa drinki, po czym przypadkiem poślizgnie się przy basenie i złamie rękę. Podczas urlopu większość osób lubi się odprężyć, dlatego warto mieć to na względzie.

Jak znaleźć idealną polisę z ubezpieczeniem od koronawirusa?

Jak znaleźć idealną polisę z ubezpieczeniem od koronawirusa?

Wyjeżdżasz za granicę i chcesz kupić odpowiednią polisę turystyczną z ubezpieczeniem od koronawirusa? Jak widać, wcale nie jest tak łatwo znaleźć idealne świadczenie. Najrozsądniej jest wybrać wariant, który gwarantuje kompleksową ochronę w różnych sytuacjach. Nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć, a wszelkie kłopoty w obcym kraju są podwójnie problematyczne.

Na rynku działa kilkadziesiąt firm i towarzystw ubezpieczeniowych, które proponują najróżniejsze polisy. Jeśli chcesz zainwestować w optymalną oraz opłacalną ochronę, konieczny jest dokładny research. Przeglądanie witryn wszystkich ubezpieczycieli nie ma jednak sensu – wczytywanie się w dokumenty OWU zajęłoby stanowczo zbyt dużo czasu. Kioskpolis.pl oferuje o wiele szybsze, wygodniejsze rozwiązanie.

Na naszej stronie znajdziesz prosty formularz. Wypełnij go, wpisując kilka podstawowych danych oraz zaznaczając odpowiednie kryteria. W mniej niż 3 minuty algorytm przeszuka dostępne oferty od znanych towarzystw, wybierze najlepsze opcje oraz obliczy ich ceny. Wyniki przedstawi w formie przejrzystej listy, która ułatwia porównanie poszczególnych propozycji. W ten sposób możesz szybko wstępnie wyselekcjonować najciekawsze warianty. Kiedy zaś podejmiesz już ostateczną decyzję, od razu możesz zrealizować zakup – wszystkie formalności dopełnisz online.

Zanim zaczniesz pakować walizkę, postaraj się znaleźć dobrą polisę turystyczną. Przekonaj się, które towarzystwa uwzględniają ubezpieczenia od koronawirusa, by uzyskać pełną ochronę. Upewnij się, że wybrane świadczenie zagwarantuje Ci niezbędne wsparcie w razie zachorowania na COVID-19 czy innych komplikacji związanych z pandemią!

Sprawdź również:

Iwona Sowuska

Iwona Sowuska

Iwona Sowuska – swoją karierę zaczęła już w trakcie stażu studenckiego u wiodącego ubezpieczyciela w Polsce. Po obronie pracy licencjackiej na kierunku bankowość, uznała że chce się skupić na tym rynku ubezpieczeń. Obecnie pracuje jako specjalista ds. ubezpieczeń w KioskPolis.pl – pisze artykuły o ubezpieczeniach i doradza Polakom, jaką wybrać polisę.

Dodaj komentarz

Komentarze (32)

  Pałka
  - -

  Jestem za granicą i potrzebuje kupić polisę od koronawirusa

   Iwona Sowuska
   - -

   W naszej ofercie posiadamy dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe, które w swoim zakresie posiadają ubezpieczenie od koronawirusa. Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku od 9 do 17 pod numer telefonu: +48 22 320 08 80, na adres mailowy: [email protected] lub bezpośrednio na naszą stronę Kioskpolis.pl, gdzie może Pan zakupić ubezpieczenie bezpośrednio bez wychodzenia z domu.

    Cezary
    - -

    Moja żona jest obywatelką Ukrainy, wyjeżdża na Ukrainę wraz z naszym 1,5 rocznym synem który ma obywatelstwo polskie, czy dziecko również potrzebuje mieć polisę przekraczając granicę?

     Iwona Sowuska
     - -

     Wszystkie osoby nie posiadające obywatelstwa Ukraińskiego muszą posiadać ubezpieczenie w przypadku zachorowań na COVID19

  Sergiusz
  - -

  Wyjeżdżam na Ukraine. Straż graniczna ukraińska wymaga – zaświadczenie -ubezpieczenie od covid19 że nie jestem chory. W jaki sposób i gdzie załatwić tę formalność ?

   Iwona Sowuska
   - -

   Aktualnie wyjeżdżając na Ukrainę nie trzeba przedstawiać negatywnego testu na koronawirusa (COVID-19). Natomiast podczas przekraczania granicy możemy zostać poproszeni o okazanie ubezpieczenia turystycznego zawierającego w zakresie pokrycie kosztów leczenia w przypadku zachorowania na koronawirusa (COVID-19). Takie ubezpieczenie można bez problemu zakupić w KioskPolis.pl wystarczy uzupełnić krótki formularz i poszukać oferty zawierającej w zakresie „Zachorowanie na COVID-19”.

   Ola
   - -

   Czy muszę mieć ubezpieczenia od Covid 19 kiedy już przechorowałam Covidem i miałam izolację?A teraz chce wyjechać na Ukrainie.

    Iwona Sowuska
    - -

    W przypadku wjazdu na teren Ukrainy ubezpieczenie jest obowiązkowe, w innym przypadku straż graniczna może Pani nie przepuścić.

    Anonimka9
    - -

    Ubezpieczyłem dziecko w Link4. Niestety mimo zachorowania na covid-19 nie wypłacono odszkodowania bo według ubezpieczyciela covid-19 nie jest choroba.

     Iwona Sowuska
     - -

     W takim przypadku należy sprawdzić wyłączenia w Ogólnych Warunkach Umowy, oraz skontaktować się z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

  Ewa
  - -

  Czy jakiekolwiek towarzystwo ubezpieczeniowe pokrywa koszty ewentualnej kwarantanny w hotelu? W tym wyżywienie, lot do Polski i przedłużone zakwaterowanie

   Iwona Sowuska
   - -

   Wymienione koszty byłyby pokryte w przypadku izolacji związanej z zachorowaniem. W momencie, gdy nie doszło do zachorowania Towarzystwo Ubezpieczeniowe nie ma podstaw do refundacji kosztów.

  Zabora
  - -

  Czy mając belgijskie obywatelstwo, mogę kupić u was ubiespieczenie od covid ważnena Ukrainie?

   Iwona Sowuska
   - -

   Oczywiście, że tak jedynym wymogiem jest posiadanie numeru PESEL.

  MARTA
  - -

  Witam.
  Interesuje mnie zakup ubezpieczenia turystycznego do Brazylii w grudniu tego roku. Mieszkam w Irlandii i żadna irlandzka ubezpieczalnia nie sprzeda mi takiej polisy. Czy mogę zakupić ja w Polsce?

   Iwona Sowuska
   - -

   Takie ubezpieczenie można zakupić za pośrednictwem naszej strony internetowej KioskPolis.pl, jedynym wymogiem jest posiadanie numeru PESEL. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected]

  nikita2
  - -

  Chcę kupić w biurze podróży pobyt w Grecji ,mam zagwarantowany lot w obie strony czarterem. Czy polisa obejmie koszt biletu lotniczego w innym terminie z powodu kwarantanny lub choroby?

   Iwona Sowuska
   - -

   Wszystko zależy od wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego, najlepiej w takiej sytuacji skontaktować się bezpośrednio z Ubezpieczycielem lub sprawdzić w Ogólnych Warunkach Umowy.

  Teo
  - -

  Teraz wyjeżdżam na Ukrainę. Czy wystarczy teraz ubezpieczenie zdrowotne. Wykupione w Warcie/również na covit 19/aby wjechać na ukrainę.

   Iwona Sowuska
   - -

   Obecnie, aby wjechać na Ukrainę należy mieć obowiązkowe Ubezpieczenie Turystyczne z ochroną w przypadku zachorowań na covid-19.
   Obecnie na naszej stronie KioskPolis.pl wszystkie ubezpieczenia w Naszej ofercie mają w swoim zakresie ochronę w przypadku zachorowania na Koronawirusa i są wystarczające, aby móc przekroczyć granicę Ukraińską.

  Emil sak
  - -

  Ile kosztuje ubezpieczenia na covid 19 na miesiąc czasu i gdzie mogę takie ubezpieczenie wykupić

   Iwona Sowuska
   - -

   Cena jest zależna od wielu czynników.
   W takiej sytuacji, aby poznać ofertę najlepiej wejść na Naszą stronę internetową KioskPolis.pl, następnie przejść do wyliczenia składki w kalkulatorze turystycznym.

  nowa solidarność
  - -

  konieczne jest wykupienie online ukrainskiego ubezpieczenia anty-covid , bez tego nie ma mozliwosci wyjazdu . polskie polisy nie maja znaczenia

   Iwona Sowuska
   - -

   Oczywiście, że polisy zakupione w Polsce mają znaczenie przy wjeździe na granicę. Obecnie w Naszej ofercie na KioskPolis.pl wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe posiadają w zakresie ochronę w przypadku zachorowań na COVID-19, które jest niezbędne, aby przekroczyć granicę Ukrainy.

  Roksana
  - -

  Czy istnieje możliwość wykupienia polisy w razie konieczności wykonania testu na covid w celu wyjazdu wakacyjnego. Czy istnieje mozliwość wykonania testu w ramach ubezpieczenia?

   Dominik Baczewski
   - -

   Aktualnie niestety na rynku nie ma ubezpieczenia, które pokrywałoby koszty profilaktycznego badania na koronawirusa w celu odbycia zagranicznego wyjazdu. Koszt takiego badania niestety trzeba pokryć z własnej kieszeni. Natomiast ubezpieczenia turystyczne często pokrywają koszt badania na koronawirusa, w momencie kiedy podczas wyjazdu dojdzie do zachorowania i wynik takiego badania będzie dodatni.

  Tomasz
  - -

  Dzień dobry. Wybieram się na Ukrainę pod koniec lipca na 10 dni, gdzie mogę wykupić polisę ubezpieczeniową . Tomasz

   Iwona Sowuska
   - -

   Zapraszamy na Naszą stronę KioskPolis.pl – ubezpieczenie turystyczne.
   Obecnie w Naszej ofercie wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeniowe posiadają ochronę w przypadku zachorowań na Covid-19

  Darek
  - -

  Potrzebuje ubezpieczenia na wyjazd na Ukrainę dla trzech osób, obejmujące koszty Ew. Leczenia COVID i Ew. Kwarantanny w terminie od 21 do 28 sierpnia 2021 ( zgodnie z wymaganiami władz ukraińskiej polisa, musi być wystawiona przez firmę ubezpieczeniową posiadająca partnera na Ukrainie lub swoje przedstawicielstwo w tym kraju) . Proszę o przesłanie oferty.

   Iwona Sowuska
   - -

   Obecnie w ofercie KioskPolis.pl- Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA ASSISTANCE spełnia wszystkie warunki strony Ukraińskiej.
   Zapraszamy do naszego kalkulatora w celu sprawdzenia oferty.

  zibi
  - -

  Czy wyjeżdżając w sierpniu 2021 na 5 dni do Lwowa powinienem mieć ubezpieczenie tylko na te 5 dni czy też dłuższe w związku z ryzykiem kwarantanny? mam certyfikat

   Iwona Sowuska
   - -

   Wystarczy zakupić ubezpieczenie na okres planowanego pobytu. W przypadku sytuacji nagłych większość Towarzystw Ubezpieczeniowych przedłuża ochronę.

Więcej artykułów i porad
Promocje na bilety lotnicze – 5 okazji na tanią podróż

Promocje na bilety lotnicze – 5 okazji na tanią podróż

Marzy Ci się podróż za granicę, ale bilety na samolot są bardzo drogie i w efekcie koszt wyprawy przekracza budżet, którym dysponujesz? Poznaj aż pięć sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na lotach samolotem. Zobacz też, jak wybrać tanie ubezpieczenie […]

więcej
Gdzie na majówkę w 2019?

Gdzie na majówkę w 2019?

Celebrowanie długiego, majowego weekendu to już niejako polska tradycja. Co roku zdecydowana większość z nas pakuje walizki i wyjeżdża na zasłużony wypoczynek przy pięknej pogodzie. Zobacz, gdzie pojechać na majówkę – oto nasze propozycje na ciekawe miejscówki urlopowe […]

więcej
Gdzie na wakacje w maju?

Gdzie na wakacje w maju?

Europa, reszta świata, a może Polska. Zastanawiasz się, gdzie na wakacje w maju warto byłoby wybrać się w tym roku? Sprawdź nasze propozycje. Porównaj temperatury, ceny i zdecyduj, który kierunek jest dla Ciebie najlepszy. Dowiedz się także, jakie […]

więcej
Assistance w podróży – 5 sytuacji, w których okaże się niezastąpiony!

Assistance w podróży – 5 sytuacji, w których okaże się niezastąpiony!

Wyjeżdżasz na wakacje lub w celach służbowych? Niezależnie od tego, jak długa czeka Cię trasa, mogą Ci się podczas niej przytrafić różne kłopoty lub utrudnienia. Najlepszym zabezpieczeniem będzie więc assistance w podróży! Przestawiamy 5 sytuacji, w których będzie […]

więcej