Axa Partners ubezpieczenia

Ubezpieczenia AXA Partners

  • Poznaj ofertę i kup ubezpieczenie w mniej niż 2 minuty
  • Koszty leczenia do 40 milionów złotych
  • Kup w każdej chwili online, nawet na ostatnią chwilę – ochrona obowiązuje 4h od zakupu
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń AXA Partners

AXA Partners to marka należąca do Grupy AXA. Jej działalność skupia się na świadczeniu usług assistance na całym świecie, w tym także na rynku polskim, gdzie ubezpieczyciel zapewnia klientom ochronę i pomoc w nagłych wypadkach od 1994 r.
Oferta AXA Partners jest doskonale znana m.in. w branży turystycznej. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Grupy AXA Partners jest w stanie zaoferować jedne z najlepszych ubezpieczeń na rynku, co potwierdzają pozytywne opinie klientów na całym świecie. Ubezpieczenia AXA Partners można nabyć jako indywidualne polisy, ale także jako uzupełnienie posiadanej ochrony, z czego wielu klientów regularnie korzystna i docenia korzyści z tym związane. Z ubezpieczeń AXA Partners mogą korzystać zarówno osoby fizyczne jak i osoby prywatne, które podróżują i potrzebują kompleksowej ochrony na czas ich wyjazdów.

Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners

Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners skierowane jest do osób o różnych turystycznych preferencjach. Możesz wybrać polisę oferującą podstawową ochronę, a także warianty chroniące w szerszym zakresie. AXA Partners oferuje ubezpieczenia krótkoterminowe oraz roczne, które można rozszerzyć o dodatkowe opcje.

Dzięki mnogości wariantów ochrony podróżujący mogą z łatwością znaleźć produkt odpowiadający ich konkretnym potrzebom, a także dopasować rozwiązanie korzystne pod względem ceny. Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners dopasowane jest do potrzeb osób wyjeżdżających zarówno na zimowy lub letni urlop za granicę, a także dla osób podróżujących po Polsce.
W porównywarce KioskPolis.pl, można porównać ochronę od kilku ubezpieczycieli i wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do indywidualnych potrzeb związanych z podróżowaniem.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne AXA Partners w KioskPolis.pl?

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę ubezpieczenia AXA Partners

Podróż

Kup ubezpieczenie turystyczne

Zakres ubezpieczeń turystycznych w AXA Partners

Pakiet
Urlopowicz
Podróżnik
Zdobywca
Koszty leczenia i transportu
200 000 zł
600 000 zł
40 000 000 zł
Hospitalizacja
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Leczenie ambulatoryjne
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Leczenie ambulatoryjne (USA, Kanada, Japonia, Australia, Karaiby)
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Ratownictwo
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Transport medyczny do Polski
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Transport zwłok
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
Stomatolog
900 zł
1 600 zł
2 000 zł
Przedwczesny poród
200 000 zł
600 000 zł
Bez limitu
OC
NIE
TAK
TAK
Szkody w mieniu
-
75 000 zł
750 000 zł
Szkody na osobie
-
150 000 zł
1 500 000 zł
OC sportowe (Tylko w wariancie SPORT)
-
150 000 zł
1 500 000 zł
NNW
TAK
TAK
TAK
Uszczerbek na zdrowiu
20 000 zł
50 000 zł
150 000 zł
Śmierć ubezpieczonego
10 000 zł
25 000 zł
75 000 zł
Bagaż
NIE
TAK
TAK
Bagaż
-
3 000 zł
6 000 zł
Opóźnienie
-
-
750 zł
Sprzęt elektroniczny
-
1 500 zł
3 000 zł
Sprzęt sportowy (Tylko w wariancie SPORT)
-
1 500 zł
3 000 zł
Assistance
TAK
TAK
TAK
Całodobowy dyżur Centrum Pomocy
TAK
TAK
TAK
Pomoc tłumacza
TAK
TAK
TAK
Przedłużenie ochrony w sytuacjach nagłych
TAK
TAK
TAK

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia i transportu

Każda polisa turystyczna AXA Partners pokrywa koszty konsultacji lekarskich, zabiegów, leków czy hospitalizacji. Mając takie ubezpieczenie nie musisz się więc obawiać kosztów opieki medycznej za granicą jeśli przydarzy Ci się wypadek lub zachorujesz.

Ubezpieczenie OC

Niektóre warianty ubezpieczenia turystycznego AXA Partners obejmują Twoją odpowiedzialność cywilną. Oznacza to, że nie będziesz musiał ponosić konsekwencji szkód wyrządzonych podczas wyjazdu osobom trzecim – ani tych na osobie, ani w mieniu.

Ubezpieczenie NNW

Wypadek może przydarzyć się wszędzie, także podczas podróży zagranicznej. Ubezpieczenie AXA Partners obejmuje takie ryzyko i gwarantuje wypłatę świadczenia gdy na skutek nieszczęśliwego wypadku doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu lub poniesiesz śmierć.

Ubezpieczenie bagażu

Jeśli obawiasz się, że podczas podróży Twoje rzeczy osobiste zostaną skradzione lub zniszczone ubezpieczenie bagażu w AXA Partners zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Polisa chroni nie tylko przewożone przedmioty, ale także dokumenty.

Pomoc Assistance

Z Assistance możesz skorzystać w każdej nagłej sytuacji objętej ochroną ubezpieczeniową. Jeśli np. źle się poczujesz i będziesz potrzebował lekarza, wystarczy skontaktować się z Centrum Pomocy Assistance, które szybko poinstruuje Cię jak postępować i zorganizuje pomoc.

Akty terrorystyczne

W AXA Partners możesz wybrać ubezpieczenie, które zapewni Ci ochronę w podróży na wypadek aktów terrorystycznych. Jeśli znajdziesz się w centrum niebezpiecznych wydarzeń będąc za granicą i ucierpisz w ich wyniku ubezpieczyciel zapewni Ci odpowiednią pomoc.

Ubezpieczenie OC sportowe

Jeśli jesteś amatorem sportu w AXA Partners możesz wykupić polisę obejmującą OC podczas uprawiania Twojej ulubionej dyscypliny. Dzięki takiej ochronie szkody wyrządzone osobom trzecim zostaną im zrekompensowane przez ubezpieczyciela.

Dodatkowe opcje ubezpieczenia

Każde ubezpieczenie AXA Partners można rozszerzyć o dodatkowe opcje. Możesz zdecydować się m.in. na ochronę podczas wykonywania pracy fizycznej, uprawiania sportów wysokiego ryzyka, na wypadek zaostrzenia choroby przewlekłej, a nawet od rezygnacji z podróży.

Czy warto wybrać ubezpieczenie turystyczne w AXA Partners?

Jeśli zależy Ci na tym, by móc dopasować zakres ochrony do swoich wymagań, AXA Partners daje Ci taką możliwość. Sam decydujesz, jakiego rodzaju polisę kupujesz i jakie ryzyka są w niej uwzględnione. Jeśli natomiast podczas podróży będziesz potrzebował pomocy to uzyskasz ją w Centrum Pomocy Assistance, które przyjmuje zgłoszenia i zapewnia wsparcie 24 godziny na dobę.

AXA Partners ubezpieczenie turystyczne – czy to się opłaca?

Ceny polis turystycznych są zależne od zakresu ochrony. Średnia cena ubezpieczenia za jeden dzień ochrony jest znikomym ułamkiem tego co trzeba będzie zapłacić na przykład wtedy, gdy dojdzie do jakiegoś wypadku w innym kraju. Nierzadko ceny za granicą są wielokrotnie wyższe niż w Polsce, co dotyczy także pomocy medycznej, pomocy drogowej lub cen hoteli. Dzięki dobremu ubezpieczeniu o to wszystko nie trzeba się martwić.

Jak zgłosić szkodę w AXA Partners?

Zdarzenia objęte ochroną możesz zgłosić w każdej chwili do Centrum Pomocy Assistance, które natychmiast podejmie działania by udzielić Ci pomocy – w tym celu wystarczy zadzwonić pod wskazany przez ubezpieczyciela numer telefonu. Uzyskasz w czasie rozmowy także wskazówki w jaki sposób postępować w danej sytuacji.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Jak kupić ubezpieczenie turystyczne AXA Partners w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

W kalkulatorze ubezpieczeń możesz szybko sprawdzić aktualną ofertę ubezpieczeniową AXA Partners. Kalkulator przygotowuje ją na podstawie danych wprowadzonych przez Ciebie do formularza oraz taryfy obowiązującej w danym towarzystwie ubezpieczeniowym. Porównywarka prezentuje konkretne produkty wraz z ostatecznymi cenami – możesz szybko je porównać i od razu zakupić polisę spełniającą Twoje wymagania.

AXA Partners ubezpieczenie krótkoterminowe

Ubezpieczenie AXA Partners można też wykupić w wersji krótkoterminowej. Dzięki temu nie ma problemu z tym, by dopasować polisę w sposób optymalny do swoich potrzeb i nie ponosić zbędnych kosztów. Między innymi dlatego ubezpieczenia AXA Partners należą do najlepiej ocenianych i choć trudno zrobić ranking ubezpieczycieli to właśnie ta marka bardzo często jest w czołówce jeśli chodzi o polisy z tej grupy produktów. Na KioskPolis.pl można też znaleźć inne polisy krótkoterminowe od różnych towarzystw ubezpieczeniowych, a następnie porównać je ze sobą pod względem szczegółowych warunków ubezpieczenia i cen.

Ogólne warunki ubezpieczenia turystycznego w AXA Partners

Jeśli chcesz mieć pewność, w jakich sytuacjach i jaki zakres ochrony zapewnia polisa zapoznaj się z warunkami ubezpieczenia przedstawionymi w OWU ubezpieczenie Daleko od Domu AXA Partners. W OWU znajdziesz także zasady postępowania w razie wystąpienia szkody, informacje o sposobie naliczania świadczeń oraz niezbędne załączniki.

Dodatkowe informacje

Kontakt AXA Partners

AXA

AXA Partners
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa