Ubezpieczenie turystyczne w AXA

Ubezpieczenie turystyczne w AXA

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Zielona karta w cenie!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie turystyczne w AXA

Nawet najpiękniejsze, najspokojniejsze wakacje mogą zostać przerwane przez nieprzewidziane trudności lub kłopoty. Wykupując ubezpieczenie turystyczne AXA można być spokojnym zarówno podczas urlopu w kraju, jak i za granicą! Przekonaj się, co ma od zaoferowania ten ubezpieczyciel!

Ubezpieczenie turystyczne AXA

Na każdym wyjeździe, urlopie czy wakacjach może nam się niestety przytrafić nieprzyjemna sytuacja czy nieszczęśliwy wypadek. By zabezpieczyć się przed takimi nieprzewidzianymi wydatkami i kłopotami, najrozsądniej jest wykupić ubezpieczenie turystyczne AXA. Firma posiada szeroką ofertę rozmaitych pakietów, dostosowanych do celu podróży, a także sposobu spędzania czasu na wyjeździe. Stosowną polisę znajdą więc dla siebie osoby, które po postu chcą trochę odpocząć i pozwiedzać (opcja TRAVEL) oraz miłośnicy aktywnego wypoczynku, a nawet sportów ekstremalnych (opcja TRAVEL SPORT).

Ubezpieczenie turystyczne AXA zapewnia jednak znacznie więcej niż tylko odszkodowanie. Klient w potrzebie może liczyć na pomoc i wsparcie, np. w powrocie do domu, znalezieniu awaryjnego zakwaterowania, negocjacji prawnych itp. Dzięki temu ma się pewność, że niezależnie od tego, co mu się przytrafi, uzyska się odpowiednie wsparcie.

Ubezpieczenie turystyczne podróży zagranicznych

Ubezpieczenie turystyczne Indywidualne Podróże Kontynenty AXA to idealna opcja dla osób, które chcą ze spokojem ducha zwiedzać różne zakątki świata. Do wyboru są aż cztery warianty, które pozwalają na znalezienie polisy idealnie dopasowanej do oczekiwań konkretnej osoby. Wykupując takie ubezpieczenie zapewnia się sobie i bliskim osobom pomoc oraz niezbędne wparcie w razie trudnych sytuacji. Całodobowe Centrum Alarmowe pomaga m.in. zorganizować wizytę u lekarza, awaryjny nocleg, transport do szpitala w danym kraju, pokrywając wszystkie koszty.

AXA wyróżnia się od konkurencji tym, że oferuje niezwykle atrakcyjne cenowo pakiety rodzinne, które obejmują od 3 do 6 osób. Oferuje także szeroki wybór ubezpieczeń dodatkowych, np. na sprzęt sportowy, pracę fizyczną czy następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych.

Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty Mulitravel

Ubezpieczenie turystyczne Multitravel AXA zapewnia kompleksową ochronę podróżnika. Obejmuje m.in. skutki odwołania wyjazdu, uprawiania amatorskiego sportu czy innych zdarzeń. Polisa chroni także przed konsekwencjami oraz gwarantuje szybką pomoc w razie m.in. nieszczęśliwego wypadku, utraty walizek, opóźnienia lotu, pomocy prawnej, kradzieży portfela, rezygnacji z wyjazdu itp. Sumy ubezpieczenia kosztów leczenia w AXA wynoszą nawet do 250 000 euro. Pomoc lekarska jest organizowana nie tylko w przypadku nagłego zachorowania, ale także zaostrzenia chorób przewlekłych.

Co więcej, w sytuacji, w której powrót do kraju może się opóźnić – z przyczyn niezależnych od klienta – AXA wydłuża ubezpieczenie turystyczne bez pobierania dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie turystyczne do wiz na Białoruś

AXA oferuje także specjalne ubezpieczenie turystyczne dla osób podróżujących do Republiki Białorusi, w trzech korzystnych cenowo wariantach. To idealna opcja dla odwiedzających rodzinę, wyjeżdzających w celach służbowych/biznesowych lub spedycyjno-transportowych, na zawody sportowe itp. Polisa obejmuje następstwa nagłych zdarzeń losowych, czyli pokrywa m.in. koszty leczenia i assistance, NNW, odpowiedzialności cywilnej oraz rekompensuje utratę bagażu podróżnego.

Kontakt AXA

AXA

AXA TUiR S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach AXA

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Zauważyłeś odpryski na karoserii, ale nie masz pojęcia, jaki dokładnie odcień ma Twoje auto? A może chcesz kupić używany samochód i masz podejrzenia, że było malowane? Podczas przeglądu można uzyskać także informacje o fabrycznej, oryginalnej powłoce. Wyjaśniamy, jak […]

więcej
Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna jest jedną z najpopularniejszych form przeniesienia własności, praktykowaną zazwyczaj w rodzinie lub wśród bliskich znajomych. Chcesz przekazać komuś swój samochód lub wkrótce to Ty zostaniesz nim obdarowany? Dowiedz się, na czym polega darowizna samochodu i co musisz […]

więcej
10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na narty? Jednym z najpopularniejszych kierunków jest malownicza, klimatyczna Italia. Doskonale sprawdzi się w przypadku pasjonatów, ale też osób, które dopiero po raz pierwszy chcą stanąć na stoku. Przedstawiamy 10 najlepszych ośrodków narciarskich […]

więcej

Wszystkie artykuły