Ubezpieczenie turystyczne w AXA

Ubezpieczenie turystyczne w AXA Partners

  • Poznaj i kup polisę w mniej niż 2 minuty
  • Kup online i zapłać mniej
  • System rekomendacji, który pomaga wybrać najlepsze ubezpieczenie

Ubezpieczenie turystyczne w AXA Partners

Nawet najpiękniejsze, najspokojniejsze wakacje mogą zostać przerwane przez nieprzewidziane trudności lub kłopoty. Wykupując ubezpieczenie turystyczne AXA Partners można być spokojnym podczas urlopu za granicą! Przekonaj się, co ma od zaoferowania ten ubezpieczyciel!

Ubezpieczenie turystyczne w AXA Partners

Na każdym wyjeździe, urlopie czy wakacjach może nam się niestety przytrafić nieprzyjemna sytuacja czy nieszczęśliwy wypadek. By zabezpieczyć się przed takimi nieprzewidzianymi wydatkami i kłopotami, najrozsądniej jest wykupić ubezpieczenie turystyczne AXA Partners. Firma posiada szeroką ofertę rozmaitych pakietów, dostosowanych do celu podróży, a także sposobu spędzania czasu na wyjeździe. Stosowną polisę znajdą więc dla siebie osoby, które po postu chcą trochę odpocząć i pozwiedzać oraz miłośnicy aktywnego wypoczynku, a nawet sportów ekstremalnych.

Ubezpieczenie turystyczne AXA Partners zapewnia jednak znacznie więcej niż tylko odszkodowanie. Klient w potrzebie może liczyć na pomoc i wsparcie, np. w powrocie do domu, znalezieniu awaryjnego zakwaterowania, negocjacji prawnych itp. Dzięki temu ma się pewność, że niezależnie od tego, co mu się przytrafi, uzyska się odpowiednie wsparcie.

Ubezpieczenie turystyczne podróży zagranicznych

Ubezpieczenie turystyczne to idealna opcja dla osób, które chcą ze spokojem ducha zwiedzać różne zakątki świata. Do wyboru są aż trzy warianty, które pozwalają na znalezienie polisy idealnie dopasowanej do oczekiwań konkretnej osoby. Wykupując takie ubezpieczenie zapewnia się sobie i bliskim osobom pomoc oraz niezbędne wparcie w razie trudnych sytuacji. Całodobowe Centrum Alarmowe pomaga m.in. zorganizować wizytę u lekarza, awaryjny nocleg, transport do szpitala w danym kraju, pokrywając wszystkie koszty.

AXA Partners wyróżnia się od konkurencji tym, że oferuje niezwykle atrakcyjne cenowo pakiety. Oferuje także szeroki wybór ubezpieczeń dodatkowych, np. na sprzęt sportowy, pracę fizyczną czy następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych.

Kontakt AXA Partners

AXA

AXA Partners
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Pomoc Assistance:
+48 22 575 97 28

Obsługa klienta:
+48 22 529 84 44
(Pon-Pt: 8:00 – 17:00)

 

Opinie o ubezpieczeniach AXA Partners

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Kiedy warto zdecydować się na ubezpieczenie od rezygnacji z podróży?

Kiedy warto zdecydować się na ubezpieczenie od rezygnacji z podróży?

Działające w Polsce towarzystwa ubezpieczeniowe oferują różne rodzaje polis. Do tych, które cieszą się z roku na rok rosnącą popularnością zalicza się ubezpieczenia turystyczne. Wyjeżdżając na urlop, możesz dzisiaj kupić nie tylko ubezpieczenie medyczne, które gwarantuje zwrot kosztów […]

więcej
Zalety z posiadania ubezpieczenia medycznego podczas podróży

Zalety z posiadania ubezpieczenia medycznego podczas podróży

Podróżujemy coraz dalej i coraz częściej, w czasie przygotowań do wyjazdów niewiele jest jednak osób, które decydują się na wykupienie prywatnego ubezpieczenia medycznego. Kiedy w trakcie pobytu za granicą zachorujesz lub dotkną Cię inne nieszczęśliwe zdarzenia, bez ubezpieczenia […]

więcej
Jakie ubezpieczenie na sporty ekstremalne podczas podróży wybrać?

Jakie ubezpieczenie na sporty ekstremalne podczas podróży wybrać?

Sporty ekstremalne stają się coraz bardziej popularne – z roku na rok zwiększa się liczba osób, które nie boją się wyzwań i chcą spróbować czegoś nowego. Wiążą się one jednak z dużym ryzykiem -przy ich uprawianiu łatwo jest […]

więcej

Wszystkie artykuły