Ubezpieczenie turystyczne w AXA (obecnie UNIQA)

Ubezpieczenie turystyczne w AXA (obecnie UNIQA)

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Zielona karta w cenie!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie turystyczne w AXA (obecnie UNIQA)

Nawet najpiękniejsze, najspokojniejsze wakacje mogą zostać przerwane przez nieprzewidziane trudności lub kłopoty. Wykupując ubezpieczenie turystyczne AXA (obecnie UNIQA) można być spokojnym zarówno podczas urlopu w kraju, jak i za granicą! Przekonaj się, co ma od zaoferowania ten ubezpieczyciel!

Ubezpieczenie turystyczne AXA (obecnie UNIQA)

Na każdym wyjeździe, urlopie czy wakacjach może nam się niestety przytrafić nieprzyjemna sytuacja czy nieszczęśliwy wypadek. By zabezpieczyć się przed takimi nieprzewidzianymi wydatkami i kłopotami, najrozsądniej jest wykupić ubezpieczenie turystyczne AXA (obecnie UNIQA). Firma posiada szeroką ofertę rozmaitych pakietów, dostosowanych do celu podróży, a także sposobu spędzania czasu na wyjeździe. Stosowną polisę znajdą więc dla siebie osoby, które po postu chcą trochę odpocząć i pozwiedzać (opcja TRAVEL) oraz miłośnicy aktywnego wypoczynku, a nawet sportów ekstremalnych (opcja TRAVEL SPORT).

Ubezpieczenie turystyczne AXA (obecnie UNIQA) zapewnia jednak znacznie więcej niż tylko odszkodowanie. Klient w potrzebie może liczyć na pomoc i wsparcie, np. w powrocie do domu, znalezieniu awaryjnego zakwaterowania, negocjacji prawnych itp. Dzięki temu ma się pewność, że niezależnie od tego, co mu się przytrafi, uzyska się odpowiednie wsparcie.

Ubezpieczenie turystyczne podróży zagranicznych

Ubezpieczenie turystyczne Indywidualne Podróże Kontynenty AXA (obecnie UNIQA) to idealna opcja dla osób, które chcą ze spokojem ducha zwiedzać różne zakątki świata. Do wyboru są aż cztery warianty, które pozwalają na znalezienie polisy idealnie dopasowanej do oczekiwań konkretnej osoby. Wykupując takie ubezpieczenie zapewnia się sobie i bliskim osobom pomoc oraz niezbędne wparcie w razie trudnych sytuacji. Całodobowe Centrum Alarmowe pomaga m.in. zorganizować wizytę u lekarza, awaryjny nocleg, transport do szpitala w danym kraju, pokrywając wszystkie koszty.

AXA (obecnie UNIQA) wyróżnia się od konkurencji tym, że oferuje niezwykle atrakcyjne cenowo pakiety rodzinne, które obejmują od 3 do 6 osób. Oferuje także szeroki wybór ubezpieczeń dodatkowych, np. na sprzęt sportowy, pracę fizyczną czy następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych.

Ubezpieczenie turystyczne Kontynenty Mulitravel

Ubezpieczenie turystyczne Multitravel AXA (obecnie UNIQA) zapewnia kompleksową ochronę podróżnika. Obejmuje m.in. skutki odwołania wyjazdu, uprawiania amatorskiego sportu czy innych zdarzeń. Polisa chroni także przed konsekwencjami oraz gwarantuje szybką pomoc w razie m.in. nieszczęśliwego wypadku, utraty walizek, opóźnienia lotu, pomocy prawnej, kradzieży portfela, rezygnacji z wyjazdu itp. Sumy ubezpieczenia kosztów leczenia w AXA (obecnie UNIQA) wynoszą nawet do 250 000 euro. Pomoc lekarska jest organizowana nie tylko w przypadku nagłego zachorowania, ale także zaostrzenia chorób przewlekłych.

Co więcej, w sytuacji, w której powrót do kraju może się opóźnić – z przyczyn niezależnych od klienta – AXA (obecnie UNIQA) wydłuża ubezpieczenie turystyczne bez pobierania dodatkowych opłat.

Ubezpieczenie turystyczne do wiz na Białoruś

AXA (obecnie UNIQA) oferuje także specjalne ubezpieczenie turystyczne dla osób podróżujących do Republiki Białorusi, w trzech korzystnych cenowo wariantach. To idealna opcja dla odwiedzających rodzinę, wyjeżdzających w celach służbowych/biznesowych lub spedycyjno-transportowych, na zawody sportowe itp. Polisa obejmuje następstwa nagłych zdarzeń losowych, czyli pokrywa m.in. koszty leczenia i assistance, NNW, odpowiedzialności cywilnej oraz rekompensuje utratę bagażu podróżnego.

Kontakt AXA (obecnie UNIQA) 

AXA

UNIQA TU S.A.
ul. Chłodna 51
00-867 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach AXA (obecnie Uniqa)

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jak sprawdzić do kiedy jest OC?

Jak sprawdzić do kiedy jest OC?

Obowiązek posiadania OC dotyczy każdego pojazdu z homologacją dopuszczającą do poruszania się po drogach publicznych. Za spełnienie tego obowiązku odpowiada właściciel pojazdu, a nie dostosowując się do niego, naraża się on na wysoką grzywnę w wysokości nawet kilku […]

więcej
Sposoby na tanie OC

Sposoby na tanie OC

Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC dla wielu kierowców jest dość przykrym przymusem. Wiąże się to między innymi z faktem, że polisy ubezpieczeniowe z zakresu komunikacyjnego nie należą do najtańszych. Dlatego też wielu kierowców interesuje, jakie są sposoby na tanie […]

więcej
Czy można ubezpieczyć samochód na pół roku?

Czy można ubezpieczyć samochód na pół roku?

Według Ustawy o ubezpieczeniach samochodowych wszystkie samochody i pojazdy poruszające się po polskich drogach publicznych muszą posiadać aktualną polisę OC. Domyślnie według prawodawstwa ubezpieczenia podpisuje się na okres roku, co jest najbardziej powszechnie spotykane wśród kierowców. Nie zawsze […]

więcej

Wszystkie artykuły