Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w AXA Partners.

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków
- NNW w AXA Partners

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 2 minuty
  • Uszczerbek na zdrowiu
  • Śmierć ubezpieczonego

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) w AXA Partners.

Niestety niektóre wypadki są w stanie popsuć nawet najwspanialszy wyjazd za graniczny, a dodatkowo mogą skończyć się tragicznie. Trwałe uszkodzenia ciała, niepełnosprawność, śmierć są okolicznościami, na które trzeba być przygotowanym. Sprawdź o czym warto pamiętać kupując ubezpieczenie zagraniczne w AXA Partners.

NNW – Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków w AXA Partners.

NNW (Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) to ochrona, która obejmuje skutki tragicznych zdarzeń, do których doszło po za granicami kraju. Zakres dotyczy urazów ciała (uszczerbek na zdrowiu ubezpieczonego) oraz śmierci osoby ubezpieczonej.

Wysokość świadczenia NNW jest zależne od wybranego pakietu w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AXA Partners oraz po jednoznacznym stwierdzeniu, że istnieje niepodważalny związek przyczynowo skutkowy między wypadkiem po za granicami kraju, a uszczerbkiem zdrowia, czy śmiercią osoby ubezpieczonej. W przypadku zgonu (lub urazu/choroby/zaburzenia określonego przepisowo według Tabeli Norm Oceny Procentowej Trwałego Uszczerbku Na Zdrowiu Wskutek Nieszczęśliwego Wypadku na kwalifikujący się na całkowitą wartość świadczenia, np. porażenie mózgowe, afazja, utrata wzroku) jest to 100% wartości odszkodowania. W razie mniej poważnych urazów przyznaje się od 1-90% kwoty. Jeśli po przyznaniu świadczenia za uszczerbek na zdrowiu ubezpieczony umrze, rodzinie przyznane zostaje świadczenie w wysokości 100%, ale tylko jeśli kwota ta nie przekracza już wypłaconej sumy.

Kiedy otrzyma się świadczenie z ubezpieczenia NNW w AXA Partners?

Odszkodowanie z NNW w AXA Partners otrzyma się w sytuacji śmierci lub odniesienia poważnego uszczerbku na zdrowiu. Oczywiście istnieją okoliczności, które mogą sprawić, że świadczenie nie zostanie wypłacone. Dzieje się w tak np. w sytuacji, gdy Ubezpieczony prowadzi pojazd lub inny środek transportu bez wymaganych uprawnień, poddanie się przez Ubezpieczonego zabiegom o charakterze medycznym, chyba, że przeprowadzenie ich było związane z leczeniem następstw nieszczęśliwego wypadku i zostało zlecone przez lekarza.

Jakie są warianty ubezpieczenia NNW w AXA Partners?

AXA Partners oferuje trzy różne pakiety ubezpieczenia Assistance: Urlopowicz, Podróżnik oraz Zdobywca. Zakresy różnią się od siebie ceną, ale przede wszystkim sumą ubezpieczenia.

W podstawowej opcji ubezpieczenia Urlopowicz w AXA Partners ubezpieczony w przypadku uszczerbku na zdrowiu może otrzymać maksymalnie do 20 000 zł. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej suma ubezpieczenia to 10 000 zł.

W opcji Podróżnik w AXA Partners ubezpieczony w przypadku uszczerbku na zdrowiu może otrzymać maksymalnie do 50 000 zł. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej suma ubezpieczenia to 25 000 zł.

W opcji Zdobywca w AXA Partners ubezpieczony w przypadku uszczerbku na zdrowiu może otrzymać maksymalnie do 150 000 zł. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej suma ubezpieczenia to 75 000 zł.

Kontakt AXA Partners

AXA

AXA Partners
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Pomoc Assistance:
+48 22 575 97 28

Obsługa klienta:
+48 22 529 84 44
(Pon-Pt: 8:00 – 17:00)

 

Opinie o ubezpieczeniach AXA Partners

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Polisy OC należą do najbardziej popularnych produktów ubezpieczeniowych. Nic dziwnego! Odpowiednio dobrana ochrona ubezpieczeniowa może zwiększyć Twoją pewność siebie w codziennych działaniach. W dzisiejszym tekście skupimy się na kwestii ubezpieczenia OC dla osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej. Podpowiemy […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Auta ciężarowe są powszechnie wykorzystywane przez firmy zajmujące się świadczeniem usług transportowych. Właściciele tego rodzaju pojazdów muszą je ubezpieczyć i często stają przed wieloma pytaniami. Ile kosztuje OC samochodu ciężarowego? Co wziąć pod uwagę w czasie wybierania odpowiedniej […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC auta na zagranicznych numerach wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC auta na zagranicznych numerach wybrać?

Zgodnie z polskim prawem, wszystkie pojazdy mechaniczne, które są zarejestrowane w naszym kraju muszą posiadać ubezpieczenie OC – to obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które chroni sprawcę przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim, np. w czasie wypadku lub kolizji […]

więcej

Wszystkie artykuły