Ubezpieczenie Assistance w AXA

Ubezpieczenie Assistance w AXA Partners

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 2 minuty
  • Opóźnienie lotu
  • Przedłużenie ochrony w sytuacjach nagłych

Ubezpieczenie Assistance Medyczne w AXA Partners

W podróży mogą spotkać Cię rozmaite, nieprzewidziane sytuacje. Ubezpieczenie Assistance Medyczne w AXA Partners zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo. To ochrona, która zapewnia pokrycie lub zwrot kosztów leczenia w przypadku nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Nie pozwól, aby Twój wymarzony wyjazd za granicę stał się koszmarem dla Twojego budżetu. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo kupując ubezpieczenie za granicę w Towarzystwie Ubezpieczeniowym AXA Partners.

Ubezpieczenie Assistance Medyczne w AXA Partners – kiedy możesz uzyskać pomoc?

Przedmiotem ubezpieczenia w Axa Partners są koszty poniesione w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń, nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku osoby Ubezpieczonej, które miały miejsce w trakcie podróży zagranicznej. Assistance Medyczne w AXA Partners obejmuje następujące zdarzenia:
– Koszty leczenia,
– Koszty transportu do Rzeczypospolitej Polskiej lub kraju rezydencji,
– Koszty pochówku za granicą lub transportu zwłok do miejsca pochówku na terenie Rzeczypospolitej Polskiej lub kraju rezydencji,
– Koszty związane z organizowaniem i świadczeniem natychmiastowej pomocy assistance,
– Koszty ratownictwa.

Jakie są warianty ubezpieczenia Assistance w AXA Partners?

AXA Partners oferuje trzy różne pakiety ubezpieczenia Assistance: Urlopowicz, Podróżnik oraz Zdobywca. Warianty różnią się od siebie nie tylko ceną, ale przede wszystkim zakresem oferowanych świadczeń. Każdy kolejny pakiet zawiera usługi poprzedniego uzupełnionego o kolejne rozszerzenia.

Podstawowa opcja Urlopowicz w AXA Partners zapewnia koszty podróży osoby towarzyszącej do maksymalnie 200 000 zł. Koszty zakwaterowania i wyżywienia osoby towarzyszącej do sumy 200 zł dziennie. Świadczenie za opóźnienie lotu do sumy 200 zł.

Opcja Podróżnik zapewnia koszty podróży osoby towarzyszącej do maksymalnie 600 000 zł. Koszt zakwaterowania i wyżywienia osoby towarzyszącej do sumy 450 zł dziennie. Świadczenie za opóźnienie lotu do sumy 350 zł.

Opcja Zdobywca zapewnia koszty podróży osoby towarzyszącej do maksymalnie 40 000 000 zł. Koszt zakwaterowania i wyżywienia osoby towarzyszącej do sumy 600 zł dziennie. Świadczenie za opóźnienie lotu do sumy 500 zł.

Kontakt AXA Partners

AXA

AXA Partners
ul. Giełdowa 1
01-211 Warszawa

Pomoc Assistance:
+48 22 575 97 28

Obsługa klienta:
+48 22 529 84 44
(Pon-Pt: 8:00 – 17:00)

 

Opinie o ubezpieczeniach AXA Partners

Marta (Kołobrzeg)

Nie wiem czy tylko ja, ale mam nadzieję, że nie – budzę się zawsze z wykupieniem ubezpieczenia na ostatnią chwilę. W tym roku przed wakacjami udało mi się z polecenia koleżanki wejść do kalkulatora AXA. Dosłownie w 15 minut miałam gotowy pakiet i to jak się potem okazało na bardzo dobrych warunkach. Polecam takie rozwiązanie, bo nie trzeba nawet wychodzić z domu.

Robert (Bolesławiec)

W tym roku zdecydowaliśmy się na ubezpieczenie AXA Travel Sport. Co prawda już po wyjeździe i na szczęście bez wypadku, ale z tego co się orientowałem to mają jedną z lepszych cen, a w razie zgłoszenia szkody i formalności i wypłata świadczeń nie są specjalnie skomplikowane.

Kamil (Wrocław)

Uwielbiam nurkowanie, jazdę na nartach i wszystko co związane ze sportami ekstremalnymi. Każdy mój wyjazd wiąże się zatem z jakimś niebezpieczeństwem. Zagubienie sprzętu, kradzież, wypadki, nie mogę sobie pozwolić na wyjazd w ciemno, bez ubezpieczenia. W AXA mają naprawdę korzystne cenowo pakiety ubezpieczeń turystycznych. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jednymi z najważniejszych rozszerzeń polisy jest OC w życiu prywatnym i OC sportowe. Zapewniają one ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Dlaczego każdy narciarz i snowboardzista powinien się tym zainteresować. Regulacje dotyczące odpowiedzialności za spowodowanie szkody, obowiązują również za […]

więcej
Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Już pod koniec ubiegłego roku ceny polis komunikacyjnych zaczęły rosnąć. Ostateczna wysokość składki jest jednak zależna od wielu czynników, w tym również od miejsca zamieszkania. Sprawdziliśmy ile obecnie wynosi średnie ubezpieczenie OC/AC w Krakowie! Ubezpieczenie samochodowe w Krakowie nie […]

więcej
Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Zakup mieszkania dla wielu konsumentów jest inwestycją planowaną na całe życie. Po wybraniu wymarzonego mieszkania warto jeszcze dodatkowo zadbać o to, by było ono bezpieczne, a gdy już dojdzie do jakiegoś nieszczęścia, było ono zabezpieczone finansowo. Ranking ubezpieczeń […]

więcej

Wszystkie artykuły