logo you can drive

Ubezpieczenia You Can Drive

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 2 minuty
  • Bezpośrednia Likwidacja Szkód
  • Kup szybciej i taniej!
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń You Can Drive (Ergo Hestia)

You Can Drive to marka należąca do Grupy ERGO Hestia. Powstała po to, by dostarczać ubezpieczenia komunikacyjne kierowcom poniżej 30 roku życia. Dzięki temu You Can Drive ERGO Hestia wyróżnia się na rynku ubezpieczeniowym – produkty tej marki są optymalnie dostosowane do potrzeb osób młodych zarówno pod względem ochrony, jaką zapewniają, jak i ceny. Atutem You Can Drive jest również internetowy system sprzedaży.

Ubezpieczenie samochodu You Can Drive

Oferta You Can Drive obejmuje szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych, począwszy od obowiązkowej polisy OC aż po szereg ciekawych ubezpieczeń dodatkowych. Możesz więc zdecydować się na taki zakres ochrony, który zdejmie z Ciebie odpowiedzialność w razie wyrządzenia szkód osobom trzecim, zagwarantuje odszkodowanie, gdy Twój samochodów z różnych przyczyn ulegnie uszkodzeniu, lub zapewni pomoc podczas problemów w podróży.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC w You Can Drive

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis You Can Drive

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

Zakres ubezpieczeń samochodu w You Can Drive

Pakiet
Standard
Plus
Premium
OC
TAK
TAK
TAK
Ubezpieczenie obowiązkowe
TAK
TAK
TAK
Zielona Karta
-
-
-
Bezpośrednia likwidacja szkód
TAK
TAK
TAK
AC
TAK
TAK
TAK
All risk
-
-
-
Zniesiona amortyzacja części
-
-
-
Redukcja sumy ubezpieczenia
TAK
TAK
TAK
Stała wartość pojazdu (stała suma ubezpieczenia)
-
-
-
Udział własny
1000 zł na terytorium Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy
1000 zł na terytorium Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy
1000 zł na terytorium Białorusi, Mołdawii, Rosji i Ukrainy
Ryzyko kradzieży
TAK
TAK
TAK
Zakres terytorialny
Polska
Europa
Europa
Wyłączenia - kradzież
Rosja
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Białoruś
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Ukraina
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Mołdawia
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Udział własny 1000 zł
Albania
wł.
wł.
wł.
Ochrona zniżek
-
-
-
Bagaż podróżny
-
-
-
Assistance
TAK
TAK
TAK
Zakres terytorialny
Polska
Europa
Europa
Pojazd zastępczy
-
5 dni
5 dni
Holowanie pojazdu
150 km/ 2 razy w roku
500 km/2 razy w roku
500 km/2 razy w roku
Utrata kluczy
TAK
TAK
TAK
Pomoc w razie uszkodzenia ogumienia lub rozładowania akumulatora
TAK
TAK
TAK
Dostarczenie paliwa
TAK
TAK
TAK
Informacje/usługi informacyjne
TAK
TAK
TAK
Tłumacz
TAK
TAK
TAK
Pomoc administracyjna
-
-
-
NNW
-
15 000 zł
50 000 zł
Suma ubezpieczenia
-
15 000 zł
50 000 zł
NNW Kierowcy
-
TAK
TAK
NNW Pasażerów
-
TAK
TAK
Inne
Ubezpieczenie szyb
-
-
5 000 zł
Naprawa szyby
-
-
TAK
Wymiana szyby
-
-
TAK
Ubezpieczenie opon
-
1 000 zł
1 000 zł

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC

OC You Can Drive to podstawowa forma ochrony, jaką ustawodawca narzuca każdemu właścicielowi pojazdu. Jej zakres określa ustawa – OC chroni innych uczestników ruchu drogowego oraz ich majątek, a Ciebie zwalnia z konieczności rekompensowania szkód z własnej kieszeni. You Can Drive nie ma w ofercie Zielonej Karty, jednak wykupując w tej formie OC, możesz poruszać się samochodem zarówno po Polsce, jak i po krajach Unii Europejskiej.

Ubezpieczenie AC

Boisz się, że Twój samochód zostanie skradziony lub chcesz się zabezpieczyć na wypadek stłuczki? You Can Drive AC to polisa, która zapewni Ci poczucie bezpieczeństwa. Autocasco może chronić Twój pojazd od szkód całkowitych i częściowych – jeśli zdarzy się sytuacja objęta polisą, ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie. W zależności od wybranego pakietu AC obowiązuje w Polsce lub na terenie Europy.

Ubezpieczenie NNW

Jazda samochodem, tankowanie, a nawet wsiadanie czy wysiadanie z auta mogą sprzyjać wypadkom – warto zabezpieczyć przed ich konsekwencjami siebie oraz pasażerów. Służy temu ubezpieczenie NNW, które chroni życie oraz zdrowie kierowcy i jadących z nim osób. Taka polisa zapewni Ci wypłatę świadczenia m.in. w sytuacji, gdy w wyniku wypadku doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu albo będziesz czasowo niezdolny do pracy lub nauki.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance You Can Drive to propozycja dla osób, które chcą podróżować w pełni komfortowo – taka polisa pokrywa koszty całodobowej pomocy drogowej w razie nieprzewidzianych problemów w trasie. Możesz z niej skorzystać np. gdy będziesz miał stłuczkę, gdy Twoje auto się zepsuje lub ktoś celowo je uszkodzi – wystarczy, że zgłosisz zaistniałą sytuację do Centrum Alarmowego, które szybko zorganizuje dla Ciebie wsparcie.

Wypowiedzenie OC w You Can Drive

Z OC w You Can Drive możesz zrezygnować najpóźniej na 1 dzień przed upływem terminu ważności dotychczasowej polisy, a także gdy stałeś się właścicielem auta lub wykupiłeś polisę w innej firmie. Wypowiedzenie umowy OC You Can Drive należy złożyć na piśmie, wypełniając odpowiedni formularz. Możesz go dostarczyć do firmy listem poleconym, pocztą elektroniczną albo poprzez swoje e- konto założone w serwisie ubezpieczyciela (ihestia.ergohestia.pl).

Kontakt z You Can Drive jest bardzo łatwy, a na specjaliści z infolinii You Can Drive odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wątpliwości. Dużo informacji na temat poszczególnych produktów tego towarzystwa można też znaleźć porównując ofertę na Kioskpolis.pl.

Wypełnione wypowiedzenie OC wyślij na adres:

You Can Drive STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Więcej informacji znajdziesz tutaj: wypowiedzenie umowy OC w You Can Drive.

You Can Drive OC i AC

W porównywarce Kioskpolis.pl można porównać ofertę ubezpieczeń You Can Drive oraz innych towarzystw, takich jak MTU24 i Proama ubezpieczenia. Kupując polisę AC, dostaje się bardzo szeroki zakres ochrony, a warunki, które zapewnia You Can Drive są w tym zakresie bardzo dogodne, pomimo przystępnej ceny. Chcąc zapoznać się ze szczegółami, jaki zakres ochrony zapewnia ubezpieczenie AC, wystarczy zajrzeć do ogólnych warunków ubezpieczenia. W porównaniu do innych towarzystw i uwzględniając ceny You Can Drive jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

You can Drive Assistance

Jeśli dużo jeździ się po kraju i Europie, samo OC i AC to za mało. Ubezpieczenie You Can Drive oferuje także pakiet Assistance. Kupując go razem z obowiązkowym OC i dobrowolnym AC można sporo zaoszczędzić w stosunku do kupowania go oddzielnie. Assistance przyda się wtedy, gdy auto ulegnie awarii, lub gdy dojdzie do wypadku z dala od domu. Wtedy kierowca nie musi się martwić o wysokie ceny holowania lub kłopoty organizacyjne, które wyniknęły ze zdarzenia. Alternatywą są Uniqa ubezpieczenia, które można porównać do propozycji You Can Drive na Kioskpolis.pl.

Dla każdego kierowcy towarzystwa ubezpieczeniowe inaczej kalkulują składkę, biorąc pod uwagę wiele czynników. Dlatego też, nie zawsze oferta, która dla jednego kierowcy będzie atrakcyjna, będzie też taka dla drugiego – zawsze warto porównać wiele ofert i dopiero podjąć decyzję zakupową. Na Kioskpolis.pl potrwa to jedynie kilka chwil, a kierowca od razu będzie widział, kto może mu zaoferować najciekawszą pod względem ceny propozycję.

Zgłoszenie i likwidacja szkody w You Can Drive

Zdarzenie objęte ochroną ubezpieczeniową należy jak najszybciej zgłosić firmie You Can Drive. Ubezpieczyciel daje możliwość zrobienia tego na kilka sposobów – poprzez kontakt telefoniczny, poprzez formularz zgłoszenia szkody dostępny w serwisie internetowym, a także przez indywidualne e-konto. To najszybsze i najwygodniejsze metody zgłaszania i likwidacji szkód w You Can Drive. Do wyboru masz także zgłoszenie listowne bądź osobiste przedstawiciela ERGO Hestii.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Jak kupić ubezpieczenie samochodu You Can Drive w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Jeśli chcesz sprawdzić ceny ubezpieczeń w You Can Drive, kalkulator pozwoli Ci zrobić to szybko i w dowolnej chwili. Wystarczy, że wprowadzisz do internetowego formularza niezbędne dane – wraz z taryfą stosowaną przez towarzystwo ubezpieczeniowe stanowią one podstawę do przygotowania dla Ciebie aktualnej oferty ubezpieczeń. W kalkulatorze wygodnie porównasz ich zakres oraz ceny, a gdy zdecydujesz się na zakup, będziesz mógł od razu dokończyć transakcję.

Ogólne warunki ubezpieczenia samochodu You Can Drive

Dokładne warunki ubezpieczeń dostępnych w Ergo Hestia You Can Drive zapisane są w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dokument ten wyjaśnia definicje stosowane w dokumentach ubezpieczeniowych, określa dokładny zakres ochrony i wykluczenia odpowiedzialności ubezpieczyciela, zawiera zasady ustalania wysokości składek oraz należnego odszkodowania, a także informacje, jak postępować w razie wystąpienia szkody. OWU znajdziesz na stronie internetowej You Can Drive.

Dodatkowe informacje

Kontakt You Can Drive

logo you can drive

You Can Drive STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot