You Can Drive – wypowiedzenie OC

You Can Drive – wypowiedzenie OC

  • Szybkie zerwanie umowy polisy
  • Kilka metod złożenia dokumentów
  • Pobierz gotowy formularz do wypełnienia!

Wypowiedzenie OC w You Can Drive

Rezygnując z polisy zapobiega się jej przedłużeniu, czyli zrywa się umowę z ubezpieczycielem. Aby to zrobić, wystarczy przedstawić odpowiednie dokumenty. Sprawdź, jak przygotować oraz złożyć wypowiedzenie OC w You Can Drive!

Wypowiedzenie OC w You Can Drive

Wypowiedzenie OC w You Can Drive powoduje zerwanie umowy aktualnej polisy. Dzięki temu nie zostanie automatycznie przedłużona po jej zakończeniu. Warto zrobić to w momencie, gdy znajdzie się lepszą ofertę i nie chce się dłużej korzystać z usług towarzystwa. Często wypowiedzenie OC składają też kierowcy, którzy kupili używany samochód ubezpieczony w tej firmie, ale rekalkulacja stawki wypadła bardzo niekorzystnie.

Jak złożyć wypowiedzenie OC w You Can Drive?

Wypowiedzenie OC w You Can Drive, zgodnie z przepisami, musi mieć pisemną formę. Dokumenty należy dostarczyć do ubezpieczyciela za pomocą poczty, osobiście bądź e-mailem. Formularz można osobiście przynieść do oddziału, ale też wypełnić go poprzez e-konto w serwisie ubezpieczyciela (ihestia.ergohestia.pl), wysłać skan dokumentu na e-mail: ycd@youcandrive.pl lub nadać go listem poleconym na adres:

 

You Can Drive STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

You Can Drive wzór wypowiedzenia OC

You Can Drive wzór wypowiedzenia OC jest formatką przygotowaną zgodnie z przepisami, dlatego pozwala najszybciej, najwygodniej oraz najbezpieczniej dopełnić formalności. Korzystając z niej błyskawicznie załatwi się całą sprawę. Rezygnacja z OC w You Can Drive nie jest trudna, ale trzeba wykonać ją zgodnie z przepisami. W przeciwnym razie cały proces może się niepotrzebnie przeciągać. Nie ma sensu narażać się na komplikacje, skoro da się skorzystać z gotowego rozwiązania.

 

Druk wypowiedzenia OC You Can Drive można znaleźć tutaj.

Kontakt You Can Drive

logo you can drive

You Can Drive STU Ergo Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81-731 Sopot

Opinie o ubezpieczeniach You Can Drive

Michał (Prudnik)

OC i AC w You Can Drive oferuje naprawdę solidne pakiety, dość tanie i na pewno konkurencyjne. W mojej firmie, wszyscy kierowcy decydują się na tego ubezpieczyciela.

Iga (Nowa Sól)

Moje pierwsze nowe autko, więc musiałam wykupić dobry pakiet AC. Wydaje mi się, że oferta You Can Drive jest bardzo korzystna cenowo. Mam nadzieję, że nie będę musiała zgłaszać szkody, a w razie czego dobrze zadziałają.

Marzena (Łomża)

Nie jestem kierowcą z długoletnim stażem, a i tak bardzo pozytywnie zaskoczyłam się składką za OC You Can Drive. W porównaniu do tego, jakie dane uzyskałam w kalkulatorach innych towarzystw ubezpieczeniowych to ta oferta była wyjątkowo korzystna.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jak sprawdzić do kiedy jest OC?

Jak sprawdzić do kiedy jest OC?

Obowiązek posiadania OC dotyczy każdego pojazdu z homologacją dopuszczającą do poruszania się po drogach publicznych. Za spełnienie tego obowiązku odpowiada właściciel pojazdu, a nie dostosowując się do niego, naraża się on na wysoką grzywnę w wysokości nawet kilku […]

więcej
Sposoby na tanie OC

Sposoby na tanie OC

Obowiązek posiadania ubezpieczenia OC dla wielu kierowców jest dość przykrym przymusem. Wiąże się to między innymi z faktem, że polisy ubezpieczeniowe z zakresu komunikacyjnego nie należą do najtańszych. Dlatego też wielu kierowców interesuje, jakie są sposoby na tanie […]

więcej
Czy można ubezpieczyć samochód na pół roku?

Czy można ubezpieczyć samochód na pół roku?

Według Ustawy o ubezpieczeniach samochodowych wszystkie samochody i pojazdy poruszające się po polskich drogach publicznych muszą posiadać aktualną polisę OC. Domyślnie według prawodawstwa ubezpieczenia podpisuje się na okres roku, co jest najbardziej powszechnie spotykane wśród kierowców. Nie zawsze […]

więcej

Wszystkie artykuły