Ubezpieczenie OC AC Toyota

Ubezpieczenie OC AC Toyota

Dodano: 23 grudnia 2022

Kup OC

Posiadając samochód, trzeba rozważyć, z jakich ubezpieczeń motoryzacyjnych zamierza się korzystać. Oczywiście produkty typu OC Toyoty Yaris są obowiązkowe. Bez tego ubezpieczenia nie będzie można poruszać się po drodze bez ryzykowania dostania mandatu. Natomiast inne elementy polisy motoryzacyjnej są nieobowiązkowe. Zatem to kierowca decyduje, czy będzie chciał z konkretnego ubezpieczenia korzystać. Do takich może być zaliczone ubezpieczenie ac.   

Jak wyszukać korzystne ubezpieczenie OC Toyoty?

Wyszukanie dostępnych na lepszych warunkach finansowych ubezpieczeń OC Toyoty Yaris, jest obecnie znacznie łatwiejsze. Wynika to z możliwości korzystania z przydatnych narzędzi dostępnych w Internecie. Po pierwsze to kalkulatory ubezpieczeniowe. Wykorzystując takie narzędzie, można sprawdzić koszty przy konkretnych parametrach. Obejmuje to między innymi cechy samochodu, które mają wpływ na wysokość opłat. Jednak, gdy szuka się ubezpieczenia OC Toyoty Corolla, można w kalkulatorze wpisać konkretne cechy pojazdu. Obejmować to może wiek, stan techniczny, czy historię szkód. W ten sposób można sprawdzić jakie ceny płaci się za ubezpieczenie w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych.

Jeśli chce się kupić ubezpieczenie oc, można zdecydować się na wykorzystanie informacji, które można znaleźć na stronach pozwalających na porównanie polis. To doskonały sposób, aby sprawdzić, jakie są przeciętne ceny za ubezpieczenie OC Toyoty Aygo. Wielu kierowców sprawdza takie informacje już na etapie wyboru konkretnych modeli aut. W ten sposób można unikać zakupu takich pojazdów, które wymagają zakupu znacznie droższych polis. Pozyskując tańsze ubezpieczenie, można zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na inne ubezpieczenia motoryzacyjne. Z drugiej można po prostu obniżyć koszty, które będzie się regularnie ponosić na użytkowanie samochodu.

Porównaj składki

 • Możliwość konfiguracji pakietu OC/AC z dedykowanym dla Ciebie opiekunem.
 • Jedyna porównywarka ubezpieczeń przedstawiająca finalną cenę za Twoją polisę.
 • Kupując polisę na KioskPolis otrzymujesz certyfikat przynależności do programu S.O.S. Kierowcy.
 • Ubezpieczenie OC auta już od 194 zł.

Czy warto kupić ubezpieczenie AC Toyota?

Polisa samochodu może składać się wyłącznie z ubezpieczenia OC Toyoty Corolla, ale może obejmować również dodatkowe ubezpieczenia. Do najczęściej wybieranych produktów zalicza się niewątpliwe AC. Bardzo często jest to ubezpieczenie sprzedawane w pakietach razem z OC. W ten sposób można często kupić OC AC Toyoty znacznie taniej. Wynika to między innymi z możliwości skorzystania ze zniżek, rabatów, które dotyczą produktów ubezpieczeniowych, które pozyska się w pakiecie. Dla firm ubezpieczeniowych jest to znacznie korzystniejsze rozwiązanie, gdyż klient pozyskuje więcej produktów. Z tego powodu są gotowe zapewnić obniżki cenowe.

Najlepszym sposobem na wyszukanie lepszego ubezpieczenia AC Toyota Yaris jest wykorzystanie wyszukiwarek i porównywarek. To narzędzia, które są ogólnodostępne w Internecie. Wykorzystując takie serwisy internetowe, można szybko sprawdzić przeciętne warunki cenowe na rynku ubezpieczeń motoryzacyjnych. Dodatkowo porównywarka oc ac wskaże koszty polisy przy różnych warunkach. Za ich pośrednictwem sprawdzić można również nieobowiązkowe ubezpieczenie Assistance dla Toyoty. Podobnie jest w przypadku decydowania się na uproszczoną wersję ubezpieczenia AC w postaci Mini Casco Toyota. Jeszcze innym rozwiązaniem jest decydowanie się na pakiety produktów ubezpieczeniowych, które składają się z różnych typów ubezpieczeń dostępnych w ramach jednej polisy.

I Kwartał 2021
II Kwartał 2021
III Kwartał 2021
IV Kwartał 2021
I Kwartał 2022
II Kwartał 2022
825, 52 zł
932, 87 zł
944, 09 zł
889, 12 zł
900, 01 zł
881 zł

Gdzie płaciliśmy najwięcej w 2022 roku ?

Wiek kierowcy a składka OC na 2021 r.

Ubezpieczenie OC to podstawowa forma ochrony. Dzięki polisie można naprawić uszkodzony pojazd, opłacić leczenie, ale również niezbędną lawetę czy samochód zastępczy dla poszkodowanego kierowcy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że są to koszty jak najbardziej uzasadnione, jeżeli samochód zostanie mocno uszkodzony i nie powinien poruszać się po drogach, zanim nie zostanie zdiagnozowany i naprawiony. Na składkę oprócz modelu pojazdu, pojemności silnika, czy miejsca zamieszkania posiadacza auta, ma wpływ również wiek właściciela pojazdu.

 

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

11 500 zł

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek
 • Holowanie po wypadku: 100 km

688,91 zł

rata od 380,96 zł

Kup online

OC ASSISTANCE

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

766,00 zł

rata od 234,00 zł

Kup online

OC NNW ASSISTANCE

 • Zielona karta: Tak
 • NNW: 10 000 zł
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

847,00 zł

rata od 258,75 zł

Kup online

Powiązane artykuły

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

Odpowiedzialny kierowca powinien jeździć bezpiecznie, ekologicznie i oszczędnie. Wprowadzenie kilku prostych nawyków może pomóc Ci zmniejszyć wydatki na auto. Jak wygląda rozsądna jazda samochodem? Przedstawiamy 7 złotych zasad ekonomicznego kierowcy! Utrzymanie pojazdu to sporo kosztów. Płacić trzeba nie […]

więcej
„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

Na ulicach polskich miast można spotkać samochody, które wyposażone są w zielone tablice rejestracyjne. To nowa wersja samochodowych tablic rejestracyjnych, które pojawiły się pierwszego stycznia 2020 roku. Przeznaczone są dla pojazdów z napędem elektrycznym oraz z napędem wodorowym, […]

więcej
„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

Kilka dni temu kupiłeś polisę ubezpieczeniową i zorientowałeś się, że mogłeś wybrać bardziej przystępną ofertę? A może okazało się, że jednak nie będzie Ci potrzebna? Wiele osób zastanawia się, czy w takiej sytuacji można w jakiś sposób odstąpić […]

więcej