Ubezpieczenie OC AC Mitsubishi

Ubezpieczenie OC AC Mitsubishi

Dodano: 23 grudnia 2022

Kup OC

Szczególnie kierowcy, którzy nie mogą korzystać z większych zniżek, muszą liczyć się ze znacznie większymi wydatkami na ubezpieczenie OC. To obowiązkowa polisa, którą musi posiadać każdy samochód poruszający się po polskich drogach. Brak takiego produktu będzie skutkował wysokimi karami. Z tego powodu już na etapie zakupu auta, warto pomyśleć o zapoznaniu się z dostępnymi na rynku OC dla Mitsubishi. O ile zakup polisy jest konieczny, to wybór konkretnej firmy ubezpieczeniowej jest zależny od nabywcy. Właściciel samochodu może zdecydować się na ubezpieczenie oc w wielu towarzystwach reasekuracji, które działają na krajowym rynku. Dobrym rozwiązaniem jest zapoznanie się z poszczególnymi ofertami dostępnymi w danym momencie na rynku ubezpieczeniowym. Jeśli chce się szybko porównać różne polisy w jednym miejscu, można zdecydować się na wykorzystanie porównywarek ubezpieczeń. To serwisy stworzone specjalnie z myślą o kupujących ubezpieczenia motoryzacyjne. W ten sposób w krótkim czasie można sprawdzić przeciętne ceny za OC.

Co wpływa na koszt ubezpieczenia OC Mitsubishi?

Cena za ubezpieczenie OC Mitsubishi Galant może różnić się w poszczególnych towarzystwach reasekuracji. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że nie są to duże różnice. Warunki, na których dostępne jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej samochodu, ustalone są przez ustawodawcę. Towarzystwa reasekuracji nie mogą ich samodzielnie modyfikować. Z tego powodu oferty są dość podobne. Natomiast różnice pojawiają się w zniżkach, które mogą uzyskać konkretni kierowcy. Firmy ubezpieczeniowe mogą oferować konkretnym grupom docelowym takie produkty, które są dostępne na nieco lepszych warunkach. Obejmuje to między innymi polisy, które są dostępne w ramach promocji.

Jeśli planuje się zakup dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych, wówczas można pomyśleć o produktach w formie pakietów. Wówczas OC może być pozyskane wraz z innymi, popularnymi polisami, co obejmuje między innymi ubezpieczenie ac. Najczęściej można w ten sposób zyskać na niższych składkach, które trzeba będzie następnie płacić za poszczególne elementy polisy komunikacyjnej. Natomiast warunki ubezpieczeń przy pakietach są standardowe. Z tego powodu nie będą korzystne dla wszystkich właścicieli aut. Wielu kierowców potrzebuje polis komunikacyjnych, które są dostępne na indywidualnie dopasowanych warunkach. Wówczas można znacznie lepiej dopasować między innymi zakres ochrony. Wybrać można takie Assistance dla Mitsubishi, które zapewnią znacznie większy komfort podróżowania na dłuższych trasach.

Porównaj składki

 • Możliwość konfiguracji pakietu OC/AC z dedykowanym dla Ciebie opiekunem.
 • Jedyna porównywarka ubezpieczeń przedstawiająca finalną cenę za Twoją polisę.
 • Kupując polisę na KioskPolis otrzymujesz certyfikat przynależności do programu S.O.S. Kierowcy.
 • Ubezpieczenie OC auta już od 194 zł.

W jaki sposób pozyskać ubezpieczenie AC Mitsubishi?

Gdy nie można znaleźć korzystnych pakietów ubezpieczeń na rynku polis komunikacyjnych, trzeba znaleźć ofertę zakupu AC, która jest dostępna na warunkach spełniających oczekiwania. W celu zapoznania się z różnymi produktami można wykorzystać narzędzia internetowe. Do takich zalicza się porównywarka oc ac, która pozwala wygodnie sprawdzić różne oferty w jednym miejscu. Pozwala to porównać produkty, które są dostępne w poszczególnych towarzystwach reasekuracji. W ten sposób można znacznie szybciej wyszukać taką polisę, która spełni oczekiwania. Równocześnie, gdy ubezpieczenie AC dla Mitsubishi jest nadmiernie kosztowne, wówczas można zdecydować się na uproszczone wersje produktów. To rozwiązanie szczególnie korzystne dla młodych kierowców. Nie mogą oni korzystać ze zniżek, więc mogą spotkać się z bardzo wysokimi cenami przy zakupie podstawowego AC. Rozwiązaniem może być zdecydowanie się na Mini Casco dla Mitsubishi. To ubezpieczenie, które pozwala zapewnić podstawową ochronę, która dostępna jest w polisach AC. Dla wielu kierowców będzie to wystarczające. Generalną zasadą przy wyborze nie tylko ubezpieczeń komunikacyjnych jest zakup polis, które gwarantują ochronę przed tymi rodzajami ryzyka, które mają duże prawdopodobieństwo.

I Kwartał 2021
II Kwartał 2021
III Kwartał 2021
IV Kwartał 2021
I Kwartał 2022
II Kwartał 2022
1 222, 80 zł
916, 39 zł
937, 04 zł
971, 01 zł
913, 08 zł
966, 66 zł

Gdzie płaciliśmy najwięcej w 2022 roku ?

Wiek kierowcy a składka OC na 2021 r.

Ubezpieczenie OC to podstawowa forma ochrony. Dzięki polisie można naprawić uszkodzony pojazd, opłacić leczenie, ale również niezbędną lawetę czy samochód zastępczy dla poszkodowanego kierowcy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że są to koszty jak najbardziej uzasadnione, jeżeli samochód zostanie mocno uszkodzony i nie powinien poruszać się po drogach, zanim nie zostanie zdiagnozowany i naprawiony. Na składkę oprócz modelu pojazdu, pojemności silnika, czy miejsca zamieszkania posiadacza auta, ma wpływ również wiek właściciela pojazdu.

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

6300 zł

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek
 • Holowanie po wypadku: 100 km

838,21 zł

rata od 463,64 zł

Kup online

OC NNW ASSISTANCE

 • Zielona karta: Tak
 • NNW: 10 000 zł
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

843,00 zł

rata od 264,75 zł

Kup online

OC NNW ASSISTANCE

 • Zielona karta: Tak
 • NNW: 30 000 zł
 • Assistance: Wypadek, Awaria
 • Holowanie po wypadku: 150 km

1143,00 zł

rata od 428,00 zł

Kup online

Powiązane artykuły

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

Odpowiedzialny kierowca powinien jeździć bezpiecznie, ekologicznie i oszczędnie. Wprowadzenie kilku prostych nawyków może pomóc Ci zmniejszyć wydatki na auto. Jak wygląda rozsądna jazda samochodem? Przedstawiamy 7 złotych zasad ekonomicznego kierowcy! Utrzymanie pojazdu to sporo kosztów. Płacić trzeba nie […]

więcej
„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

Na ulicach polskich miast można spotkać samochody, które wyposażone są w zielone tablice rejestracyjne. To nowa wersja samochodowych tablic rejestracyjnych, które pojawiły się pierwszego stycznia 2020 roku. Przeznaczone są dla pojazdów z napędem elektrycznym oraz z napędem wodorowym, […]

więcej
„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

Kilka dni temu kupiłeś polisę ubezpieczeniową i zorientowałeś się, że mogłeś wybrać bardziej przystępną ofertę? A może okazało się, że jednak nie będzie Ci potrzebna? Wiele osób zastanawia się, czy w takiej sytuacji można w jakiś sposób odstąpić […]

więcej