Ubezpieczenie OC AC BMW

Ubezpieczenie OC AC BMW

Dodano: 23 grudnia 2022

Kup OC

Jeśli planuje się korzystać z bardziej rozbudowanych polis motoryzacyjnych, które składają się z różnych typów ubezpieczeń, można rozważyć między innymi rozwiązanie w formie pakietów. Takie produkty pozwalają korzystać ze standardowych warunków ochrony. Natomiast najczęściej poszczególne elementy, jak AC BMW e34 Schnitzer są tańsze. Jednak przy zakupie ubezpieczeń zawsze trzeba odpowiednio dopasować zakres ochrony do indywidualnych potrzeb. Tylko w ten sposób można skutecznie zabezpieczyć się przed wybranymi rodzajami ryzyka.

Dokonanie oceny rodzajów ryzyka, które mogą dotyczyć kierowcy, pasażerów, samochodu, wymaga zapoznania się z poszczególnymi polisami. Kierowcy, którzy dużo podróżują po całym kraju, powinni rozważyć zakup, choćby Assistance BMW. Natomiast chcąc się zabezpieczyć przed skutkami nieszczęśliwych wypadków, można postawić na ubezpieczenie nnw samochodu. Natomiast im mniej korzysta się z samochodu, tym występuje znacznie mniejsza potrzeba korzystania z rozbudowanych polis motoryzacyjnych. W wielu przypadkach pakiet składający się z OC i AC dla BMW Schnitzer może być wystarczający. 

Czy można znaleźć korzystniejsze ubezpieczenie OC dla BMW?

Zakupu OC przy posiadaniu samochodu nie sposób uniknąć. O ile AC BMW e38 Schnitzer jest nieobowiązkowym produktem, o tyle ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest wymagane. Z tego powodu każdy kierowca, który chce się poruszać samochodem po drodze, musi zdecydować się na jego zakup. Równocześnie niemal każdy właściciel auta chce maksymalnie ograniczyć koszty jego użytkowania. Do takich zaliczają się niewątpliwie polisy motoryzacyjne. Trzeba je regularnie opłacać. Z tego powodu warto wyszukać takie produkty, które nie wymagają wydawania nadmiernie dużych pieniędzy. Bywa to ważne szczególnie dla tych posiadaczy pojazdów, którzy nie mogą korzystać z większych zniżek podczas zakupów ubezpieczeń. Wówczas składki za polisy motoryzacyjne będą wysokie. W związku z tym warto porównać różne oferty dostępne w poszczególnych firmach, co pozwala wyszukać również tańsze ubezpieczenie oc

Na lepsze warunki cenowe przy zakupach podstawowych ubezpieczeń, mogą również liczyć ci kierowcy, którzy zdecydują się na pozyskanie pakietów ubezpieczeń. Do najczęściej spotykanych można zaliczyć te, w których dostępne jest OC oraz AC m5 BMW. Do często spotykanych w takich ofertach produktów można również zaliczyć Assistance do BMW. W ten sposób w ramach jednej polisy można uzyskać dostęp do większej ochrony ubezpieczeniowej. Natomiast trzeba brać pod uwagę, że nie jest  ona tylko standardowa – dostępne są również bardziej rozbudowane pakiety. Odnajdą się tutaj zatem również kierowcy, którzy potrzebują korzystać z konkretnych produktów na indywidualnie dopasowanych warunkach. Po kontakcie z konsultantem, możliwa jest modyfikacja pakietów w niektórych Towarzystwach Ubezpieczeniowych.

Porównaj składki

 • Możliwość konfiguracji pakietu OC/AC z dedykowanym dla Ciebie opiekunem.
 • Jedyna porównywarka ubezpieczeń przedstawiająca finalną cenę za Twoją polisę.
 • Kupując polisę na KioskPolis otrzymujesz certyfikat przynależności do programu S.O.S. Kierowcy.
 • Ubezpieczenie OC auta już od 194 zł.

Jak wyszukać spełniające oczekiwania ubezpieczenie AC BMW?

Dla wielu kierowców AC BMW e32 Schnitzer będzie kosztownym produktem. Dotyczy to szczególnie tych właścicieli aut, którzy posiadają modele oceniane mniej korzystnie  przez towarzystwa reasekuracji. Podobnie młodzi kierowcy muszą liczyć się z dużymi wydatkami. Wynika to z braku możliwości skorzystania ze zniżek. Z tego powodu przy wyborze takiego ubezpieczenia zawsze warto dobrze ocenić opłacalność jego zakupu. Niewątpliwie warto brać pod uwagę wysokość szkód, które będą musiały być ewentualnie zlikwidowane w posiadanym samochodzie. Gdy posiada się auto premium, które jest używane i nie ma już dużej wartości, wówczas koszt usunięcia szkód może być wysoki. W takiej sytuacji  ubezpieczenie ac może być dobrym rozwiązaniem, które zapewni odpowiednią ochronę.

Gdy szuka się tańszej polisy, można wykorzystać informacje, które jest w stanie zapewnić porównywarka oc ac. Daje ona możliwość wygodnego porównania różnych ofert. W ten sposób można zdecydować się na Mini Casco dla BMW, gdy taki typ ubezpieczenia zapewni wystarczający zakres ochrony. Z drugiej strony można wyszukać tańsze oferty na standardowe AC BMW e39 Schnitzer. Obejmować to może promocję, czy też produkty dostępne w formie pakietów ubezpieczeń. 

I Kwartał 2021
II Kwartał 2021
III Kwartał 2021
IV Kwartał 2021
I Kwartał 2022
II Kwartał 2022
927 zł
1060, 50 zł
1036 zł
944 zł
1002,33 zł
1024,33 zł

Gdzie płaciliśmy najwięcej w 2022 roku ?

Wiek kierowcy a składka OC na 2021 r.

Ubezpieczenie OC to podstawowa forma ochrony. Dzięki polisie można naprawić uszkodzony pojazd, opłacić leczenie, ale również niezbędną lawetę czy samochód zastępczy dla poszkodowanego kierowcy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że są to koszty jak najbardziej uzasadnione, jeżeli samochód zostanie mocno uszkodzony i nie powinien poruszać się po drogach, zanim nie zostanie zdiagnozowany i naprawiony. Na składkę oprócz modelu pojazdu, pojemności silnika, czy miejsca zamieszkania posiadacza auta, ma wpływ również wiek właściciela pojazdu.

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

51 600 zł

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek
 • Holowanie po wypadku: 100 km

893,49 zł

rata od 494,25 zł

Kup online

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

44 000 zł

 • Assistance: Wypadek, Awaria
 • Holowanie po wypadku: 150 km

1217,00 zł

rata od 651,00 zł

Kup online

OC NNW ASSISTANCE

 • Zielona karta: Tak
 • NNW: 10 000 zł
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

1370,00 zł

rata od 434,25 zł

Kup online

Powiązane artykuły

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

„Oszczędna” jazda samochodem – 7 złotych zasad

Odpowiedzialny kierowca powinien jeździć bezpiecznie, ekologicznie i oszczędnie. Wprowadzenie kilku prostych nawyków może pomóc Ci zmniejszyć wydatki na auto. Jak wygląda rozsądna jazda samochodem? Przedstawiamy 7 złotych zasad ekonomicznego kierowcy! Utrzymanie pojazdu to sporo kosztów. Płacić trzeba nie […]

więcej
„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

„Zielone tablice” – co musisz o nich wiedzieć?

Na ulicach polskich miast można spotkać samochody, które wyposażone są w zielone tablice rejestracyjne. To nowa wersja samochodowych tablic rejestracyjnych, które pojawiły się pierwszego stycznia 2020 roku. Przeznaczone są dla pojazdów z napędem elektrycznym oraz z napędem wodorowym, […]

więcej
„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

„Zwrot” ubezpieczenia kupionego online – czy to w ogóle możliwe?

Kilka dni temu kupiłeś polisę ubezpieczeniową i zorientowałeś się, że mogłeś wybrać bardziej przystępną ofertę? A może okazało się, że jednak nie będzie Ci potrzebna? Wiele osób zastanawia się, czy w takiej sytuacji można w jakiś sposób odstąpić […]

więcej