Ranking ubezpieczeń nnw

Ranking ubezpieczeń nnw

1/5 - (Ocen: 1)

Wypadki losowe to coś, przed czym trudno się zabezpieczyć, choć łatwo można zadbać o zapewnienie sobie pomocy, w kryzysowej sytuacji. Ranking ubezpieczeń NNW pozwala na znalezienie ciekawej oferty, która pozwoli na zrefundowanie ewentualnych kosztów leczenia, lub innych wydatków związanych z nastąpieniem wypadku. Takie polisy są dostępne w bardzo wielu wariantach, które są dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów. Towarzystwa ubezpieczeniowe starają się tworzyć produkty dokładnie dopasowane do potrzeb, przez co można nabyć tańsze polisy na mniejszą sumę ubezpieczenia, a także relatywnie drogie, na wyższe sumy.

Dla kogo jest ubezpieczenie NNW dziecka?

Zakres ochrony ubezpieczeń NNW dzieci jest taki, że jest to produkt skierowany właściwie dla każdego dziecka w wieku szkolnym. Wysoka wypadkowość w tym wieku sprawia, że bardzo często dochodzi do mniejszych, bądź większych urazów, z których wynikają problemy organizacyjne, za którymi z kolei idą koszty. Dzięki ubezpieczeniu NNW koszty te mogą być zdecydowanie zredukowane i zwrócić się nawet w stu procentach.

Dotyczy to również studentów, a polisy mogą być rozbudowywane o specyficzne dodatki wynikające na przykład z chęci ubezpieczenia się na wypadek kontuzji podczas uprawiania sportu. Ubezpieczyciele bardzo elastycznie podchodzą do tworzenia swoich ofert. Na Kioskpolis.pl można znaleźć ich bardzo wiele i porównać ze sobą już w kilka minut. Dzięki temu ma się dostęp do zebranych razem ofert dziesiątek towarzystw, które różnią się między sobą szczegółami. W zależności od tego, czego się potrzebuje, każdy z rodziców lub student znajdzie produkt, który będzie spełniał jego kryteria i wpasowywał się w jego profil ryzyka. Na Kioskpolis.pl można też znaleźć inne produkty ubezpieczeniowe, takie jak:

Eksperci z Kioskpolis.pl przykładają uwagę do tego, by precyzyjnie dopasować oferty do potrzeb klientów, a także selekcjonować oferty na podstawie najważniejszych parametrów, które są kluczowe dla poszczególnych grup konsumentów.

Ubezpieczenia nnw – ranking

Przeglądając ranking ubezpieczeń NNW warto sprawdzić, jaki zakres ochrony one dają. Szczegóły poszczególnych polis mogą się od siebie nieco różnić, jednak większość z nich ma do siebie zbliżoną konstrukcję. Tym, co je w głównej mierze różni jest zakres odpowiedzialności. Same ubezpieczenia NNW mogą dotyczyć też osób dorosłych, a nie tylko dzieci, a pokrywają one często podobny zakres ochrony.

Standardem jest to, że ubezpieczenia obejmuje odszkodowanie za pobyt w szpitalu. Średnio wynosi ono około kilkudziesięciu złotych za dzień pobytu, choć jest to mocno zależne od polisy. To samo dotyczy zwrotu kosztów leczenia. Najtańsze polisy zapewniają zwrot kosztów do kwoty kilku tysięcy, a droższe polisy mogą opiewać nawet na sumę kilkunastokrotnie większą. Koszty leczenia mogą wynikać z rehabilitacji, konieczności przyjmowania leków lub innych form pomocy medycznej. Szczegółowy zakres ochrony znajduje się w ogólnych warunkach ubezpieczenia, jednak w większości polis dotyczy to zarówno chorób, jak i nagłych wypadków.

Ubezpieczenie nnw dla dziecka – ranking

Ranking ubezpieczeń dla dzieci przedstawia polisy, w zakresie których jest też wypłata odszkodowania, gdy nastąpi uszczerbek na zdrowiu. Kwota 100% jest zazwyczaj naliczana w przypadku śmierci, podczas gdy uszczerbek w mniejszym stosunku zapewnia proporcjonalne odszkodowanie w stosunku do całkowitej sumy odszkodowania. To, jak nalicza się procent uszczerbku na zdrowiu, określają ogólne warunki ubezpieczenia, do których klient ma dostęp jeszcze przed podpisaniem umowy. To samo dotyczy kwoty odszkodowania, która przypada na jeden procent uszczerbku. Im wyższa składka ubezpieczenia, tym wyższa maksymalna suma odszkodowania. W przypadku polis, których składki wynoszą do kilkudziesięciu złotych rocznie, maksymalna kwota może oscylować nawet w okolicy 20-40 tysięcy złotych. Wyższe składki ubezpieczeniowe mogą mieć polisy, których sumy sięgają nawet dwukrotności powyższych widełek.

Ranking ubezpieczeń dzieci warto przeglądać nie tylko pod kątem ceny, ale także zakresu ochrony. Najważniejszym elementem umowy są okoliczności, w których ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie, oraz wyłączenia, kiedy nie będzie ponosił finansowej odpowiedzialności za szkody.

Ubezpieczenie nnw szkolne – ranking

Nabywając ubezpieczenie szkolne, warto zainteresować się ofertami grupowymi, które są stosunkowo tańsze od tych, kupowanych indywidualnie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zakupić takie ubezpieczenie na własną rękę, gdyż nie jest ono bezpośrednio powiązane ze szkołą lub placówką oświatową, do której uczęszcza dziecko.

Ubezpieczenie nnw dla studentów – ranking

Ranking ubezpieczycieli pozwala też znaleźć firmy, które ubezpieczą nie tylko dzieci w wieku szkolnym, ale również dorosłych oraz studentów. Wystarczy znaleźć odpowiednie oferty na Kioskpolis.pl. Specjaliście porównywarki są w stanie podpowiedzieć online, na jakie ubezpieczenie zdecydować się w danej sytuacji, a porównanie poszczególnych ofert różnych towarzystw jest tu na wyciągnięcie ręki.

Damian Grądzki

Damian Grądzki

Damian Grądzki – redaktor i copywriter z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat motoryzacji, aktywnie zainteresowany branżą ubezpieczeń. Publikuje na KioskPolis porady, rankingi i artykuły stricte związane z ubezpieczeniami i wszystkim, co ich dotyczy oraz co bezpośrednio kreuje „ubezpieczeniową i polisową rzeczywistość”.

Dodaj komentarz

Więcej artykułów i porad
Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Co obejmuje ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży?

Wybierasz się na zorganizowaną wycieczkę turystyczną? Przed wyjazdem koniecznie wykup ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z podróży, by w razie nieprzewidzianych problemów, ochronić środki finansowe przeznaczone na zaplanowanie wyjazdu. Zobacz, dlaczego jest to tak ważne i w jakich sytuacjach […]

więcej
Zakres ubezpieczenia zielona karta (ZK)

Zakres ubezpieczenia zielona karta (ZK)

Zielona Karta od wielu lat funkcjonuje w branży ubezpieczeń. Jest to certyfikat działający praktycznie na całym świecie, a w niektórych państwach stał się obowiązkowym dokumentem, gdy wkracza się na jego terytorium swoim samochodem. Zielona Karta potwierdza posiadanie obowiązkowego […]

więcej
Co to jest ubezpieczenie GAP?

Co to jest ubezpieczenie GAP?

Decydując się na zakup samochodu w leasingu lub na kredyt, nie sposób nie spotkać się z pojęciem „ubezpieczenia GAP.” Skierowane jest ono do wszystkich tych, którzy zdecydowali się na jedną z dwóch powyższych form zakupu pojazdu. Ubezpieczenie GAP […]

więcej
Jak przygotować się na narty w Austrii

Jak przygotować się na narty w Austrii

Wybierasz się na narty do Austrii? Alpy z pewnością przywitają Cię ośnieżonymi stokami i malowniczymi krajobrazami – nie będziesz zawiedziony! Przed wyjazdem zadbaj jednak o swoje bezpieczeństwo i wykup polisę narciarską. Zobacz, jaka będzie odpowiednia w przypadku zimowego […]

więcej