Nationale-Nederlanden

Ubezpieczenia Nationale-Nederlanden

  • Porównaj oferty w mniej niż 2 minuty.
  • Ubezpieczenie turystyczne już od 4 zł dziennie.
  • Kupuj szybciej i taniej!
AXA
AXA Assistance
Logo Benefia Vienna Insurance Group
TU Europa
Generali
Logo Proama
You Can Drive
Logo Signal Iduna
Wiener - logo

Towarzystwo ubezpieczeń Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden jest holenderskim towarzystwem ubezpieczeniowym, założonym w 1962 roku. Już od ponad pół wieku tworzy swoje oddziały w innych krajach europejskich i nie tylko. Obecnie z usług tej firmy korzysta ponad 17 milionów klientów na całym świecie. Szeroka oferta Nationale-Nederlanden obejmuje najróżniejsze polisy, m.in. na życie, turystyczne, samochodowe, emerytalne oraz szereg innych świadczeń.

Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden oferuje trzy warianty ubezpieczenia turystycznego, już od 4 zł za dzień. Pokrywają koszty leczenia i Assistance, OC, ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz zabezpieczenie bagażu. Gwarantują nawet do 1 000 000 zł na pokrycie kosztów leczenia za granicą, pomoc w razie kłopotów z walizkami, sprzętem, autem itp. Dla rodzin z dziećmi przewidziana jest również zniżka ok. 10%, czyli trzy dni wyjazdu bez opłaty.

Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Nationale-Nederlanden

Podróż

Kup ubezpieczenie turystyczne

Zakres ubezpieczeń turystycznych w Nationale-Nederlanden

PAKIET
MINIMUM
OPTIMUM
PREMIUM
Koszty leczenia i Assistance
150 000 zł
200 000 zł
300 000 zł
OC
-
100 000 zł
150 000 zł
NNW
-
10 000 zł
25 000 zł
Bagaż
NIE
NIE
TAK
Assistance
TAK
TAK
TAK
Pozostałe
Ubezpieczenie sprzętu sportowego, kosztów odwołania lub skrócenia uczestnictwa w imprezie turystycznej, Assistance samochodowy, Assistance domowy
Ubezpieczenie sprzętu sportowego, kosztów odwołania lub skrócenia uczestnictwa w imprezie turystycznej, Assistance samochodowy, Assistance domowy
Ubezpieczenie sprzętu sportowego, kosztów odwołania lub skrócenia uczestnictwa w imprezie turystycznej, Assistance samochodowy, Assistance domowy

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia i Assistance

Wakacje mogą czasami zostać przerwane przez wypadek lub nagłą chorobę. Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden zapewnia wsparcie w problemach ze zdrowiem oraz Assistance (organizację lekarza, praktyczną pomoc w podróży itp.). Dzięki temu nie musisz się martwić rachunkami za leczenie, w kraju i zagranicą.

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie Nationale-Nederlanden obejmuje również odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym. Polisa pokryje wszystkie zobowiązania, jeśli podczas wyjazdu wyrządzi się komuś szkodę.

Ubezpieczenie NNW

Niestety podczas wakacji w wyniku sytuacji losowych może dojść do wypadku, a nawet tragedii. Nationale-Nederlanden wypłaca pieniądze w przypadku trwałego inwalidztwa lub śmierci w następstwie nieszczęśliwego wypadku na wyjeździe.

Ubezpieczenie Assistance

Różne nieprzyjemne zdarzenia mogą popsuć nawet najbardziej udany wyjazd. Nationale-Nederlanden zapewnia jednak pomoc w kłopotliwych sytuacjach, takich jak np. kradzież portfela, zaginięcie bliskiej osoby, popadnięcie w konflikt prawny itp. Centrum Alarmowe Nationale Nederlanden zawsze czeka w gotowości, by udzielić pomocy.

Ubezpieczenie bagażu

Utrata walizek jest ogromnym problemem. Nationale-Nederlanden w ramach ubezpieczenia turystycznego wypłaca pieniądze, jeśli bagaż zostanie zagubiony, zniszczony lub skradziony – niezależnie od tego, czy miało to miejsce podczas podróży, czy pobytu na miejscu.

Ubezpieczenie sprzętu sportowego

Drogi sprzęt sportowy łatwo może ulec zniszczeniu lub zwabić złodziei. Nationale Nederlanden wypłaca odszkodowanie, jeżeli posiadane akcesoria zostały uszkodzone, zgubione lub skradzione – w transporcie lub podczas pobytu.

Ubezpieczenie kosztów odwołania lub skrócenia uczestnictwa w imprezie turystycznej

Czasem zdarza się, że na planowane wakacje w ogóle nie uda się pojechać, z przyczyn zdrowotnych lub osobistych. Ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nererlanden pokrywa także koszty związane z uiszczonymi wcześniej opłatami, takimi jak np. zaliczki na zakwaterowanie.

Dodatkowe opcje ubezpieczenia

Nationale-Nederlanden oprócz szeregu dodatkowych świadczeń oferuje korzystny rabat dla rodzin z dziećmi. Zniżka „3 dni za darmo” naliczana jest, jeśli umowa jest zawarta na więcej lub równe 14 dni. Składka za polisę wynosi ok. 10% mniej.

Czy warto wybrać ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden?

Szeroka oferta ubezpieczenia turystycznego w Nationale-Nederlanden pozwala zabezpieczyć się przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami losowymi, które mogą przydarzyć się podczas wyjazdu. Jeśli planujesz wakacje z dziećmi, zniżka „3 dni za darmo” umożliwi Ci zaoszczędzenie na składce. To naprawdę korzystna oferta dla rodzin!

Jak zgłosić szkodę w Nationale-Nederlanden?

Nationale-Nederlanden umożliwia kilka sposobów na zgłoszenie szkody: on-line (poprzez wypełnienie i złożenie e-wniosku na stronie), telefonicznie (Centrum Alarmowe pod numerem tel.: 22 483 39 77), pocztą tradycyjną (adres najbliższej placówki) lub elektroniczną (info.swiadczenia@nn.pl), bądź za pośrednictwem pracownika najbliższego oddziału.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Czy mogę kupić ubezpieczenie turystyczne Nationale-Nederlanden w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Nasz kalkulator ubezpieczeń już niedługo będzie umożliwiał szybkie zapoznanie się z różnymi wariantami spersonalizowanej oferty polis turystycznych Nationale-Nederlanden bez potrzeby wychodzenia z domu, długich rozmów na infoliniach itp. Już nad tym pracujemy!

Ogólne warunki ubezpieczenia turystycznego w Nationale-Nederlanden

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie ubezpieczenia turystycznego w Nationale-Nederlanden można znaleźć w dokumencie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). Zawiera on dokładne opisy sytuacji, które obejmuje polisa, sposób naliczania świadczeń, instrukcję postępowania w razie wystąpienia szkody itp. Warto zapoznać się z tym dokumentem przed zakupem ubezpieczenia.

Dodatkowe informacje

Kontakt Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Topiel 12
00-342 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach Nationale-Nederlanden

Elżbieta (Inowrocław)

Uwielbiam wyjeżdżać na wakacje z moimi szkrabami. Mam trójkę żywiołowych chłopców, dlatego stale się o nich martwię. Przed każdym dłuższym urlopem zawsze wykupuję ubezpieczenie. Nationale-Nederlanden daje bardzo korzystną zniżkę – nie płaci się za trzy dni pobytu! Póki co na szczęście jeszcze nie miałam okazji skorzystać ze świadczeń, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże! Zawsze wybieram tę ubezpieczalnię!

Mateusz (Jelenia Góra)

Podczas wycieczki w Tatrach nieszczęśliwie poślizgnąłem się na szlaku i skręciłem kostkę. Ubezpieczenie turystyczne w Nationale-Nederlanden uchroniło mnie przed wydatkami oraz innymi nieprzyjemnościami. Szybko otrzymałem fachową pomoc – polecam!

Alicja (Kraków)

Podczas wycieczki do Grecji skradziono mi bagaż. Natychmiast zadzwoniłam do Centrum Alarmowego Nationale-Nederlanden. Od razu dostałam instrukcję co powinnam zrobić. Szybko otrzymałam środki potrzebne na niezbędne rzeczy, kosmetyki itp. Całe szczęście, że przed wyjazdem pomyślałam o ubezpieczeniu!