Ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC AC
w TUZ Ubezpieczenia

  • Oblicz składkę w mniej niż 2 minuty!
  • Dołącz do programu pomocy S.O.S Kierowcy za darmo!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) jest obowiązkowe i chroni kierowców przed konsekwencjami różnych zdarzeń losowych. Towarzystwo Ubezpieczeniowe TUZ Ubezpieczenia oferuje korzystną ofertę kompletu polis, który można swobodnie rozszerzać o nowe usługi.

Ubezpieczenie OC

Jednym z podstawowych produktów TUZ Ubezpieczenia są obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne OC. W Polsce zakres ich ochrony jest warunkowany właściwymi przepisami prawa, a OC TUZ się do nich dostosowuje, więc jest to standardowa polisa. Dla wielu grup klientów będzie jednak charakteryzować się atrakcyjną ceną i atrakcyjną możliwością rozszerzania swojego pakietu polisy komunikacyjnej.

Ubezpieczenie AC

 Najczęściej wybieraną dodatkową polisą w TUZ Ubezpieczenia jest AC. Jest to rozwiązanie atrakcyjne dla wielu grup klientów, które zapewnia benefity, takie jak:

  • Wsparcie finansowe w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży pojazdu,
  • Możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia AC do własnych potrzeb,
  • Indywidualne podejście do wyliczenia składki,
  • Rozbudowana sieć warsztatów samochodowych do wyboru, w tym ASO

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w ubezpieczeniu OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Bardzo korzystnym elementem ubezpieczenia OC AC TUZ Ubezpieczenia jest BLS – bezpośrednia likwidacja szkód. To świadczenie umożliwia zgłoszenie szkody w TUZ, niezależnie od tego, gdzie ubezpieczony jest sprawca zdarzenia. Wtedy Towarzystwo przejmuje wszystkie formalności i wypłaca odszkodowania, a po wszystkim rozlicza się z firmą ubezpieczeniową sprawcy. Z BLS skorzystać mogą klienci, którzy mają ważne ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia lub innym polskim towarzystwie, należącym do tego systemu (PZU, CONCORDIA, ERGO HESTIA [MTU], AVIVA, Link4, You Can Drive, HDI, WIENER [Gothaer], UNIQA i WARTA). Jest to możliwe wyłącznie w sytuacji, gdy kolizja wydarzyła się na terenie Polski, brały w niej udział tylko dwa samochody i żaden z uczestników zdarzenia nie doznał uszczerbku na zdrowiu, a także wartość szkód nie przekracza 30 tys. zł.

Ubezpieczenie OC AC – dlaczego warto wykupić pakiet z Autocasco w TUZ Ubezpieczenia?

Ubezpieczenie OC jest zgodnie z polskim prawem jedyną obowiązkową polisą. Wiele osób ogranicza się do niezbędnego minimum, w obawie przed wysokimi składkami.
W TUZ Ubezpieczenia ubezpieczenie OC AC jest jednak tak korzystne cenowo, że przekona nawet tych najbardziej oszczędnych kierowców!

Kontakt TUZ

TUZ Ubezpieczenia
Domaniewska 41
02-672 Warszawa

Infolinia czynna od
poniedziałku do piątku (8:00-18:00)

Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Polisy OC należą do najbardziej popularnych produktów ubezpieczeniowych. Nic dziwnego! Odpowiednio dobrana ochrona ubezpieczeniowa może zwiększyć Twoją pewność siebie w codziennych działaniach. W dzisiejszym tekście skupimy się na kwestii ubezpieczenia OC dla osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej. Podpowiemy […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Auta ciężarowe są powszechnie wykorzystywane przez firmy zajmujące się świadczeniem usług transportowych. Właściciele tego rodzaju pojazdów muszą je ubezpieczyć i często stają przed wieloma pytaniami. Ile kosztuje OC samochodu ciężarowego? Co wziąć pod uwagę w czasie wybierania odpowiedniej […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC auta na zagranicznych numerach wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC auta na zagranicznych numerach wybrać?

Zgodnie z polskim prawem, wszystkie pojazdy mechaniczne, które są zarejestrowane w naszym kraju muszą posiadać ubezpieczenie OC – to obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne, które chroni sprawcę przed finansowymi skutkami szkód wyrządzonych osobom trzecim, np. w czasie wypadku lub kolizji […]

więcej

Wszystkie artykuły