Ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC AC
w TUZ Ubezpieczenia

  • Oblicz składkę w mniej niż 2 minuty!
  • Dołącz do programu pomocy S.O.S Kierowcy za darmo!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) jest obowiązkowe i chroni kierowców przed konsekwencjami różnych zdarzeń losowych. Towarzystwo Ubezpieczeniowe TUZ Ubezpieczenia oferuje korzystną ofertę kompletu polis, który można swobodnie rozszerzać o nowe usługi.

Ubezpieczenie OC

Jednym z podstawowych produktów TUZ Ubezpieczenia są obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne OC. W Polsce zakres ich ochrony jest warunkowany właściwymi przepisami prawa, a OC TUZ się do nich dostosowuje, więc jest to standardowa polisa. Dla wielu grup klientów będzie jednak charakteryzować się atrakcyjną ceną i atrakcyjną możliwością rozszerzania swojego pakietu polisy komunikacyjnej.

Ubezpieczenie AC

 Najczęściej wybieraną dodatkową polisą w TUZ Ubezpieczenia jest AC. Jest to rozwiązanie atrakcyjne dla wielu grup klientów, które zapewnia benefity, takie jak:

  • Wsparcie finansowe w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub kradzieży pojazdu,
  • Możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia AC do własnych potrzeb,
  • Indywidualne podejście do wyliczenia składki,
  • Rozbudowana sieć warsztatów samochodowych do wyboru, w tym ASO

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w ubezpieczeniu OC AC w TUZ Ubezpieczenia

Bardzo korzystnym elementem ubezpieczenia OC AC TUZ Ubezpieczenia jest BLS – bezpośrednia likwidacja szkód. To świadczenie umożliwia zgłoszenie szkody w TUZ, niezależnie od tego, gdzie ubezpieczony jest sprawca zdarzenia. Wtedy Towarzystwo przejmuje wszystkie formalności i wypłaca odszkodowania, a po wszystkim rozlicza się z firmą ubezpieczeniową sprawcy. Z BLS skorzystać mogą klienci, którzy mają ważne ubezpieczenie OC AC w TUZ Ubezpieczenia lub innym polskim towarzystwie, należącym do tego systemu (PZU, CONCORDIA, ERGO HESTIA [MTU], AVIVA, Link4, You Can Drive, HDI, WIENER [Gothaer], UNIQA i WARTA). Jest to możliwe wyłącznie w sytuacji, gdy kolizja wydarzyła się na terenie Polski, brały w niej udział tylko dwa samochody i żaden z uczestników zdarzenia nie doznał uszczerbku na zdrowiu, a także wartość szkód nie przekracza 30 tys. zł.

Ubezpieczenie OC AC – dlaczego warto wykupić pakiet z Autocasco w TUZ Ubezpieczenia?

Ubezpieczenie OC jest zgodnie z polskim prawem jedyną obowiązkową polisą. Wiele osób ogranicza się do niezbędnego minimum, w obawie przed wysokimi składkami.
W TUZ Ubezpieczenia ubezpieczenie OC AC jest jednak tak korzystne cenowo, że przekona nawet tych najbardziej oszczędnych kierowców!

Kontakt TUZ

TUZ Ubezpieczenia
Domaniewska 41
02-672 Warszawa

Infolinia czynna od
poniedziałku do piątku (8:00-18:00)

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jednymi z najważniejszych rozszerzeń polisy jest OC w życiu prywatnym i OC sportowe. Zapewniają one ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Dlaczego każdy narciarz i snowboardzista powinien się tym zainteresować. Regulacje dotyczące odpowiedzialności za spowodowanie szkody, obowiązują również za […]

więcej
Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Już pod koniec ubiegłego roku ceny polis komunikacyjnych zaczęły rosnąć. Ostateczna wysokość składki jest jednak zależna od wielu czynników, w tym również od miejsca zamieszkania. Sprawdziliśmy ile obecnie wynosi średnie ubezpieczenie OC/AC w Krakowie! Ubezpieczenie samochodowe w Krakowie nie […]

więcej
Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Zakup mieszkania dla wielu konsumentów jest inwestycją planowaną na całe życie. Po wybraniu wymarzonego mieszkania warto jeszcze dodatkowo zadbać o to, by było ono bezpieczne, a gdy już dojdzie do jakiegoś nieszczęścia, było ono zabezpieczone finansowo. Ranking ubezpieczeń […]

więcej

Wszystkie artykuły