Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem Twojego samochodu. Poznaj ofertę nowego ubezpieczyciela na rynku – Trasti.

Autocasco od wszystkich zdarzeń (AC All Risk) w Trasti

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce nie orzeka „szkody całkowitej” na poziomie 70%, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti możesz naprawić swój pojazd w przypadku kolizji lub wypadku na 100% jego wartości.

Klient podczas zawierania umowy ma do wyboru jeden z trzech wariantów naprawy pojazdu: Kosztorys, sieć partnerska lub ASO.

Niezależnie na jaki wariant się zdecydujesz w przypadku kradzieży pojazdu możesz otrzymać auto zastępcze na okres do 30 dni!

Zielona karta w Trasti

Nie we wszystkich krajach wystarczy zwykła polisa ubezpieczenia OC. Są kraje, które wymagają Zielonej Karty. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti zieloną kartę otrzymujesz za darmo wraz z zakupionym ubezpieczeniem OC.

Zielona Karta wymagana jest obecnie przy wyjazdach pojazdem do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę.

Pomoc drogowa i Assistance w Trasti

Trasti zapewnia kompleksową pomoc w każdym wariancie ubezpieczenia Assistance w przypadku: awarii, wypadku, kradzieży oraz dodatkowo zdarzeń takich jak zatrzaśnięcie lub zagubienie kluczyków, brak paliwa, wlanie niewłaściwego paliwa czy rozładowany akumulator.

Kontakt Trasti

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie są zalety zakupu używanego samochodu?

Jakie są zalety zakupu używanego samochodu?

Kupno samochodu to poważna decyzja, która będzie miała znaczenie dla Twojego codziennego komfortu i bezpieczeństwa, dlatego warto ją przemyśleć w najdrobniejszych szczegółach. Do wyboru masz dwa rozwiązania: auto nowe lub używane. W dzisiejszym artykule skupimy się na pojazdach […]

więcej
Jakie auto jest najlepsze dla rodziny?

Jakie auto jest najlepsze dla rodziny?

Większość z nas absolutnie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez dostępu do auta. Dotyczy to zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi, w przypadku których podróżowanie komunikacją miejską byłoby szczególnie utrudnione. Jak wybrać pojazd, który zagwarantuje Ci i Twoim najbliższym […]

więcej
Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne i na co zwrócić uwagę?

Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne i na co zwrócić uwagę?

Na co dzień zazwyczaj nie zastanawiamy się, co zrobimy, jeżeli organizm odmówi posłuszeństwa. Tymczasem o bezproblemowy dostęp do badań i lekarzy-specjalistów lepiej zadbać jeszcze zanim Twoje ciało powie STOP, zwłaszcza mając świadomość istnienia często wielomiesięcznych kolejek w placówkach […]

więcej

Wszystkie artykuły