Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem Twojego samochodu. Poznaj ofertę nowego ubezpieczyciela na rynku – Trasti.

Autocasco od wszystkich zdarzeń (AC All Risk) w Trasti

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce nie orzeka „szkody całkowitej” na poziomie 70%, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti możesz naprawić swój pojazd w przypadku kolizji lub wypadku na 100% jego wartości.

Klient podczas zawierania umowy ma do wyboru jeden z trzech wariantów naprawy pojazdu: Kosztorys, sieć partnerska lub ASO.

Niezależnie na jaki wariant się zdecydujesz w przypadku kradzieży pojazdu możesz otrzymać auto zastępcze na okres do 30 dni!

Zielona karta w Trasti

Nie we wszystkich krajach wystarczy zwykła polisa ubezpieczenia OC. Są kraje, które wymagają Zielonej Karty. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti zieloną kartę otrzymujesz za darmo wraz z zakupionym ubezpieczeniem OC.

Zielona Karta wymagana jest obecnie przy wyjazdach pojazdem do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę.

Pomoc drogowa i Assistance w Trasti

Trasti zapewnia kompleksową pomoc w każdym wariancie ubezpieczenia Assistance w przypadku: awarii, wypadku, kradzieży oraz dodatkowo zdarzeń takich jak zatrzaśnięcie lub zagubienie kluczyków, brak paliwa, wlanie niewłaściwego paliwa czy rozładowany akumulator.

Kontakt Trasti

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jakie wybrać ubezpieczenie na narty?

Jednymi z najważniejszych rozszerzeń polisy jest OC w życiu prywatnym i OC sportowe. Zapewniają one ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej. Dlaczego każdy narciarz i snowboardzista powinien się tym zainteresować. Regulacje dotyczące odpowiedzialności za spowodowanie szkody, obowiązują również za […]

więcej
Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Kraków ubezpieczenie OC/AC – ile średnio zapłaci posiadacz samochodu w 2020?

Już pod koniec ubiegłego roku ceny polis komunikacyjnych zaczęły rosnąć. Ostateczna wysokość składki jest jednak zależna od wielu czynników, w tym również od miejsca zamieszkania. Sprawdziliśmy ile obecnie wynosi średnie ubezpieczenie OC/AC w Krakowie! Ubezpieczenie samochodowe w Krakowie nie […]

więcej
Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Ranking ubezpieczeń mieszkaniowych

Zakup mieszkania dla wielu konsumentów jest inwestycją planowaną na całe życie. Po wybraniu wymarzonego mieszkania warto jeszcze dodatkowo zadbać o to, by było ono bezpieczne, a gdy już dojdzie do jakiegoś nieszczęścia, było ono zabezpieczone finansowo. Ranking ubezpieczeń […]

więcej

Wszystkie artykuły