Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem Twojego samochodu. Poznaj ofertę nowego ubezpieczyciela na rynku – Trasti.

Autocasco od wszystkich zdarzeń (AC All Risk) w Trasti

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce nie orzeka „szkody całkowitej” na poziomie 70%, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti możesz naprawić swój pojazd w przypadku kolizji lub wypadku na 100% jego wartości.

Klient podczas zawierania umowy ma do wyboru jeden z trzech wariantów naprawy pojazdu: Kosztorys, sieć partnerska lub ASO.

Niezależnie na jaki wariant się zdecydujesz w przypadku kradzieży pojazdu możesz otrzymać auto zastępcze na okres do 30 dni!

Zielona karta w Trasti

Nie we wszystkich krajach wystarczy zwykła polisa ubezpieczenia OC. Są kraje, które wymagają Zielonej Karty. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti zieloną kartę otrzymujesz za darmo wraz z zakupionym ubezpieczeniem OC.

Zielona Karta wymagana jest obecnie przy wyjazdach pojazdem do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę.

Pomoc drogowa i Assistance w Trasti

Trasti zapewnia kompleksową pomoc w każdym wariancie ubezpieczenia Assistance w przypadku: awarii, wypadku, kradzieży oraz dodatkowo zdarzeń takich jak zatrzaśnięcie lub zagubienie kluczyków, brak paliwa, wlanie niewłaściwego paliwa czy rozładowany akumulator.

Kontakt Trasti

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

Poznaj swoje prawa pasażera i ubiegaj się o odszkodowanie za lot

Poznaj swoje prawa pasażera i ubiegaj się o odszkodowanie za lot

Podróże lotnicze z każdym rokiem stają się coraz bardziej popularne. Spora dostępność połączeń lotniczych i atrakcyjne ceny biletów zachęcają nas do zwiedzania świata i odwiedzania nowych miejsc. Wybierając się w podróż na pokładzie samolotu warto mieć jednak świadomość, […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC dla osób sprzedających świadectwa charakterystyki energetycznej wybrać?

Polisy OC należą do najbardziej popularnych produktów ubezpieczeniowych. Nic dziwnego! Odpowiednio dobrana ochrona ubezpieczeniowa może zwiększyć Twoją pewność siebie w codziennych działaniach. W dzisiejszym tekście skupimy się na kwestii ubezpieczenia OC dla osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej. Podpowiemy […]

więcej
Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Jakie ubezpieczenie OC samochodu ciężarowego wybrać?

Auta ciężarowe są powszechnie wykorzystywane przez firmy zajmujące się świadczeniem usług transportowych. Właściciele tego rodzaju pojazdów muszą je ubezpieczyć i często stają przed wieloma pytaniami. Ile kosztuje OC samochodu ciężarowego? Co wziąć pod uwagę w czasie wybierania odpowiedniej […]

więcej

Wszystkie artykuły