Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

Ubezpieczenie Assistance w Trasti

OC to obowiązkowe ubezpieczenie samochodu dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem Twojego samochodu. Poznaj ofertę nowego ubezpieczyciela na rynku – Trasti.

Autocasco od wszystkich zdarzeń (AC All Risk) w Trasti

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti jako jedyny ubezpieczyciel w Polsce nie orzeka „szkody całkowitej” na poziomie 70%, w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti możesz naprawić swój pojazd w przypadku kolizji lub wypadku na 100% jego wartości.

Klient podczas zawierania umowy ma do wyboru jeden z trzech wariantów naprawy pojazdu: Kosztorys, sieć partnerska lub ASO.

Niezależnie na jaki wariant się zdecydujesz w przypadku kradzieży pojazdu możesz otrzymać auto zastępcze na okres do 30 dni!

Zielona karta w Trasti

Nie we wszystkich krajach wystarczy zwykła polisa ubezpieczenia OC. Są kraje, które wymagają Zielonej Karty. W Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti zieloną kartę otrzymujesz za darmo wraz z zakupionym ubezpieczeniem OC.

Zielona Karta wymagana jest obecnie przy wyjazdach pojazdem do: Albanii, Azerbejdżanu, Białorusi, Izraela, Macedonii, Maroko, Mołdawii, Rosji, Czarnogóry, Tunezji, Turcji i na Ukrainę.

Pomoc drogowa i Assistance w Trasti

Trasti zapewnia kompleksową pomoc w każdym wariancie ubezpieczenia Assistance w przypadku: awarii, wypadku, kradzieży oraz dodatkowo zdarzeń takich jak zatrzaśnięcie lub zagubienie kluczyków, brak paliwa, wlanie niewłaściwego paliwa czy rozładowany akumulator.

Kontakt Trasti

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Chociaż OC jest silnie osadzone w kontekście ubezpieczeń komunikacyjnych, jego specyficzny rodzaj sprawdza się również w innych dziedzinach życia. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym przydaje się przede wszystkim właścicielom nieruchomości i osobom wypoczywającym na wakacjach, ale w […]

więcej
Ubezpieczenie OC dla działalności gospodarczej

Ubezpieczenie OC dla działalności gospodarczej

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z ryzykiem biznesowym na wielu polach, w tym również takich, na które przedsiębiorca nie ma wpływu. Posiadanie ubezpieczenia firmy pozwoli je ograniczyć przynajmniej w jednym zakresie, zapewniając spokój ducha i możliwość skupienia […]

więcej
Ubezpieczenie szyb w OC

Ubezpieczenie szyb w OC

Chociaż właściciel samochodu ma obowiązek zakupu tylko OC, do jego dyspozycji pozostają również dodatkowe ubezpieczenia, takie jak np. ubezpieczenie szyb. Produkt ten pozwala oszczędzić sobie kosztów związanych z naprawą szkód szybowych na własną rękę, jak również konsekwencji karnych […]

więcej

Wszystkie artykuły