Assistance w ERGO Hestia

Assistance w ERGO Hestia

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Zielona karta w cenie!
  • Kup online i zapłać mniej!

Assistance w ERGO Hestia

W trasie kierowcy mogą przytrafić się najróżniejsze nieprzewidziane sytuacje. W momencie, gdy pojazd odmówi posłuszeństwa lub zostanie uszkodzony (w wyniku stłuczki czy z innego powodu), warto zapewnić sobie profesjonalną pomoc. Sprawdź co wchodzi w zakres polisy Assistance ERGO Hestia!

Assistance ERGO Hestia – kiedy uzyska się pomoc?

Podczas jazdy samochodem na kierowcę i jego auto czyha wiele niebezpieczeństw. W każdej chwili podróż może zostać gwałtownie przerwana przez rozmaite okoliczności. Nie tylko wypadek czy kolizja mogą uniemożliwić kontynuowanie jazdy. Często dzieje się tak w przypadku awarii samochodu, jego uszkodzenia w związku ze zjawiskami atmosferycznymi itp. Assistance ERGO Hestia oferuje szeroki zakres usług, które zapewniają niezbędne wsparcie kierowcy w potrzebie. Pomoc można uzyskać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w Polsce i poza jej granicami. Wystarczy jeden telefon na całodobową infolinię! 

Warianty Assistance ERGO Hestia

Ubezpieczenie Assistance w Ergo Hestia jest dostępne w ramach pakietu „You Can Drive”, „ERGO 7” lub „Moja Firma”. W zależności od wykupionej polisy ma także dwa lub trzy dostępne warianty.

Assistance będące częścią „You Can Drive” jest dostępne w wersji podstawowej i rozszerzonej. W obu obejmuje sytuacje związane z: zderzeniem się pojazdów, nagłym zetknięciem się pojazdu z osobami, zwierzętami lub przedmiotami z zewnątrz pojazdu, wandalizmem, zderzeniem się sprzętu sportowego przewożonego na bagażniku z przedmiotami z zewnątrz pojazdu, pożarem, wybuchem, zatopieniem, nagłym działaniem sił przyrody lub czynnika termicznego/chemicznego, awarią pojazdu lub jego unieruchomieniem. Podstawowa opcja zapewnia na terenie kraju takie usługi jak m.in. holowanie pojazdu, usprawnienie auta na miejscu, organizację kontynuacji podróży, dowóz paliwa i całodobową pomoc na infolinii.

Rozszerzenie natomiast gwarantuje pomoc również w razie kradzieży. Oprócz podstawowych usług zapewnia także m.in.: pojazd zastępczy, transport przyczepy, parking strzeżony, zakwaterowanie, złomowanie, odbiór i dostarczenie auta czy zmiennika kierowcy.

Assistance dostępne w ramach pakietów „ERGO 7” i „Moja firma” ma natomiast aż trzy warianty: Wypadek, Awaria i Turbo:

  • Pierwszy z nich zapewnia: holowanie pojazdu, pojazd zastępczy, kontynuację podróży (do 100 km), transport przyczepy i bagażu (do 500 km w Polsce oraz 250 km za granicą), odbiór uszkodzonego i dostarczenie naprawionego pojazdu, zakwaterowanie w hotelu, usprawnienie na miejscu, a także zmiennika kierowcy. Suma ubezpieczenia wynosi 5000 zł
  • Druga opcja obejmuje wszystkie usługi z wariantu Wypadek, ale zapewnia dodatkowo dowóz paliwa i pomoc w razie awarii lub unieruchomienia pojazdu. Gwarantuje wsparcie m.in. w przypadku rozładowanego akumulatora, utknięciu na poboczu, zatartego silnika czy braku powietrza w oponie.
  • Najszerszy wariant Assistance od ERGO Hestia gwarantuje najlepszą ochronę. Umożliwia wypożyczenie pojazdu zastępczego aż na 10 dni. Nie przewiduje także limitów na kontynuację podróży w Polsce ani na transport przyczepy i bagażu (po 1500 km za granicą). Suma tego ubezpieczenia wynosi 20 tys. zł.

Kontakt ERGO Hestia

ergo hestia

ERGO Hestia S.A.
ul. Hestii 1
81–731 Sopot

Opinie o ubezpieczeniach ERGO Hestia

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

OC projektanta

OC projektanta

W niektórych zawodach konieczne jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Przykładem może być OC architekta, lekarza, fizjoterapeuty, czy księgowego. Możliwości, jeśli chodzi o to zabezpieczenie jest naprawdę wiele. Również projektant, który zostanie członkiem Polskiej Izby Architektów lub […]

więcej
OC kampera

OC kampera

Zgodnie z polskim prawem, każdy pojazd mechaniczny musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki takiej polisie, w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku lub stłuczki z winy kierowcy pojazdu, finansową odpowiedzialność za wyrządzone szkody ponosi firma ubezpieczeniowa. Obowiązkowe ubezpieczenie […]

więcej
Co ile płaci się OC?

Co ile płaci się OC?

Obowiązkowość posiadania ubezpieczenia OC dla pojazdu mechanicznego jest w Polsce regulowana ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Co do zasady, dla praktycznie każdego klienta ubezpieczyciel oferuje podstawowe 12-miesięczne ubezpieczenie OC, które dodatkowo ulega automatycznemu przedłużeniu po upływie 365 dniowego okresu […]

więcej

Wszystkie artykuły