Ubezpieczenia Compensa

Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group od wielu lat na polskim rynku nadal rozwijając swoją ofertę, aby trafiać do jak największego grona zadowolonych klientów. Compensa jest częścią koncernu Vienna Insurance Group, jest to jeden z liderów w świecie ubezpieczeń w Europie Środkowo-Wschodniej.

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group – Towarzystwo z wieloletnim doświadczeniem

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group pragnie zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo oraz wsparcie. Tworzą wiarygodną i dynamiczną organizację, co może potwierdzić grono zadowolonych klientów, którzy stale powracają do Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Compensa w swojej ofercie posiada ubezpieczenia: Komunikacyjne, Ubezpieczenie Życia i Zdrowia, Ubezpieczenie NNW Indywidualne oraz Szkolne, Ubezpieczenie Nieruchomości, Ubezpieczenia Rolne, Ubezpieczenie Motocykli, Hulajnóg oraz Ubezpieczenia turystyczne.

Opinie klientów o Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group

Wśród klientów Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa panują bardzo dobre opinie o zakresie ubezpieczeń oraz o konkurencyjnych składkach. Klienci szczególnie chwalą sobie obsługę klienta, która jest na najwyższym poziomie, a standardy w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Compensa wypracowywane są przez wiele lat istnienia na rynku w Polsce.

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group

Towarzystwo Ubezpieczeniowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obecnie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym oprócz standardowej polisy OC można pozyskać ubezpieczenie szyb, opon, bagażu czy sprzętu sportowego. Compensa to wybór dla najbardziej wymagających klientów.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia w Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group

Przed zakupem polisy warto zapoznać się z warunkami, na jakich będziesz objęty ochroną.
Są one zapisane w dokumencie Ogólne Warunki Umowy. Dokument udostępniony jest na stronie ubezpieczyciela. W Ogólnych Warunkach Umowy znajdziesz m.in. dokładny przedmiot swojego ubezpieczenia i zakres ochrony, a także spis sytuacji, w których ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody.

Kontakt Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A Vienna Insurance Group
Al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa