Ubezpieczenie OC AC w Beesafe

Ubezpieczenie OC AC w Beesafe

  • Oblicz składkę w mniej niż 2 minuty!
  • Dołącz do programu pomocy S.O.S Kierowcy za darmo!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie OC AC w Beesafe

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej (OC) jest obowiązkowe i chroni kierowców przed konsekwencjami różnych zdarzeń losowych. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Beesafe oferuje korzystną ofertą kompletu polis, który można swobodnie rozszerzać o nowe usługi. Sprawdź, dlaczego warto zostać klientem Beesafe i dołącz do grona zadowolonych klientów.

Ubezpieczenie OC

Jednym z podstawowych produktów Beesafe są obowiązkowe ubezpieczenia komunikacyjne OC. W Polsce zakres ich ochrony jest warunkowany właściwymi przepisami prawa, a OC Beesafe się do nich dostosowuje, więc jest to standardowa polisa. Dla wielu grup klientów będzie jednak charakteryzować się atrakcyjną ceną, a jeśli dokupi się dodatkowe polisy ubezpieczeniowe, cena jednostkowej polisy może jeszcze spaść.

Ubezpieczenie AC

Najczęściej wybieraną dodatkową polisą w Beesafe jest AC. Jest to rozwiązanie atrakcyjne dla wielu grup klientów, które zapewnia benefity, takie jak:

  • ochrona samochodu w przypadku kolizji ze swojej winy,
  • gwarancja naprawy auta na oryginalnych częściach lub najwyższej klasy zamiennikach z gwarancją,
  • możliwość odstawienia auta pod dom,
  • pełna ochrona nawet za granicą,
  • możliwość dostani pojazdu zastępczego na czas naprawy (adekwatnej klasy),
  • i wiele innych.

Standardowe AC Beesafe jest ważne zawsze, niezależnie od tego kto jest sprawcą wypadku. Ponadto pozwala na uzyskanie odszkodowania w przypadku kradzieży, a także podczas uszkodzenia przez osoby trzecie w aktach wandalizmu lub przez siły przyrody (na przykład powódź, wiatr, czy spadające gałęzie). Chcąc zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat zakresu ochrony AC, należy przejrzeć Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Przed zakupem polisy przy pomocy Kioskpolis.pl są one dostępne dla każdego klienta.
Ubezpieczenie AC w Beesafe jest dostępne w różnych wariantach. Dzięki temu każdy z klientów może dopasować polisę do swoich potrzeb oraz preferencji cenowych. Wszystkie z pakietów obejmują jednak kradzież samochodu i zniszczenie przez siły przyrody. Wariant mini nie obejmuje zaś wypadków – to jest w zakresie bardziej rozbudowanych pakietów, które można u nas porównać ze sobą. W zależności od wariantu inaczej liczy się także kwotę ubezpieczenia. Nasza porównywarka pozwoli na łatwe porównanie ze sobą wszystkich ofert, w razie potrzeby indywidualny opiekun zadba o pomoc.

Bezpośrednia Likwidacja Szkód w ubezpieczeniu OC AC w Beesafe

Bardzo korzystnym elementem ubezpieczenia OC AC Beesafe jest BLS – bezpośrednia likwidacja szkód. To świadczenie umożliwia zgłoszenie szkody w Beesafe, niezależnie od tego, gdzie ubezpieczony jest sprawca zdarzenia. Wtedy Towarzystwo przejmuje wszystkie formalności i wypłaca odszkodowania, a po wszystkim rozlicza się z firmą ubezpieczeniową sprawcy. Z BLS skorzystać mogą klienci, którzy mają ważne ubezpieczenie OC AC w Beesafe lub innym polskim towarzystwie, należącym do tego systemu (PZU, CONCORDIA, ERGO HESTIA [MTU], AVIVA, Link4, You Can Drive, HDI, WIENER [Gothaer], UNIQA i WARTA). Jest to możliwe wyłącznie w sytuacji, gdy kolizja wydarzyła się na terenie Polski, brały w niej udział tylko dwa samochody i żaden z uczestników zdarzenia nie doznał uszczerbku na zdrowiu, a także wartość szkód nie przekracza 30 tys. zł.

Ubezpieczenie OC AC – dlaczego warto wykupić pakiet z Autocasco w Beesafe?

Ubezpieczenie OC jest zgodnie z polskim prawem jedyną obowiązkową polisą. Decydowanie się tylko na tę ochronę jest jednak mało rozsądne. Wiele osób ogranicza się do niezbędnego minimum, w obawie przed wysokimi składkami. W Beesafe ubezpieczenie OC AC jest jednak tak korzystne cenowo, że przekona nawet tych najbardziej oszczędnych kierowców!

Ubezpieczenie OC AC w Beesafe zapewnia szereg dodatkowych opcji, które pozwolą Ci w spokoju ducha korzystać z auta. Wykupując tę opcję zyskasz Assistance MIDI (całodobową podstawową pomoc na drodze), odszkodowania w przypadku uszkodzeń pojazdu, jego zniszczenia lub kradzieży, wybór sposobu likwidacji szkody, możliwość wkładu własnego itp. AXA pozwala także ubezpieczyć dodatkowe wyposażenie pojazdu (np. foteliki dziecięce).

Beesafe Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Jakie są zalety zakupu używanego samochodu?

Jakie są zalety zakupu używanego samochodu?

Kupno samochodu to poważna decyzja, która będzie miała znaczenie dla Twojego codziennego komfortu i bezpieczeństwa, dlatego warto ją przemyśleć w najdrobniejszych szczegółach. Do wyboru masz dwa rozwiązania: auto nowe lub używane. W dzisiejszym artykule skupimy się na pojazdach […]

więcej
Jakie auto jest najlepsze dla rodziny?

Jakie auto jest najlepsze dla rodziny?

Większość z nas absolutnie nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez dostępu do auta. Dotyczy to zwłaszcza rodzin z małymi dziećmi, w przypadku których podróżowanie komunikacją miejską byłoby szczególnie utrudnione. Jak wybrać pojazd, który zagwarantuje Ci i Twoim najbliższym […]

więcej
Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne i na co zwrócić uwagę?

Jak wybrać ubezpieczenie zdrowotne i na co zwrócić uwagę?

Na co dzień zazwyczaj nie zastanawiamy się, co zrobimy, jeżeli organizm odmówi posłuszeństwa. Tymczasem o bezproblemowy dostęp do badań i lekarzy-specjalistów lepiej zadbać jeszcze zanim Twoje ciało powie STOP, zwłaszcza mając świadomość istnienia często wielomiesięcznych kolejek w placówkach […]

więcej

Wszystkie artykuły