Ubezpieczenie turystyczne w Allianz

Ubezpieczenie turystyczne w Allianz

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Zielona karta w cenie!
  • Kup online i zapłać mniej!

Ubezpieczenie turystyczne w Allianz

Wakacje w nawet najpiękniejszym miejscu mogą w każdej chwili stracić cały swój czar w wyniku wypadku lub innych nieprzyjemnych zdarzeń losowych. By być przygotowanym na każdą okoliczność, najrozsądniej jest zabezpieczyć się przy pomocy odpowiedniej polisy. Sprawdź co zapewnia ubezpieczenie turystyczne w Allianz!

Ubezpieczenie turystyczne Allianz

Najbardziej udany urlop może niestety zostać przerwany przez nieprzyjemne doświadczenia. By nie narazić się na poważne kłopoty, ogromne straty finansowe i inne problemy, warto zawczasu pomyśleć o wykupieniu polisy. Ubezpieczenie turystyczne Allianz sprawi, że możesz całkowicie odprężyć się na wakacjach lub skupić się na celu wyjazdu.

Allianz oferuje szereg rozmaitych pakietów, a także podstawową ofertę Globtrotter. Gwarantuje ona pomoc Assistance w kraju i poza nim, pokrycie kosztów leczenia za granicą do 1 500 000 zł, konsultacje z lekarzami w języku polskim itp. Warto jednak dobrać opcję, która jest w pełni dostosowana do indywidualnych potrzeb i zawiera dodatkowe usługi, podzielone w wariantach: Basic, Medium, Extreme.

Ubezpieczenie turystyczne Pakiet Na Podróż

Opcja ta gwarantuje pokrycie kosztów leczenia i pomocy Assistance w wysokości od 80 tys. do nawet 500 tys. zł. Jest doskonałym wyborem, jeśli wyjeżdża się na krótki czas do wybranego europejskiego kraju.

Ten wariant ubezpieczenia turystycznego obejmuje także amatorskie uprawianie sportów, m.in.: nurkowanie z aparatem tlenowym do 30m, windsurfing, kajakarstwo, żeglowanie śródlądowe i morskie.

Ubezpieczenie turystyczne Rodzina W Podróży

Ubezpieczenie turystyczne idealne dla rodzin podróżujących z dziećmi. Zapewnia kompleksową ochronę wszystkim bliskim. By kwalifikować się do tej polisy, należy ubezpieczyć minimum jedną osobę dorosłą i jedno dziecko.

Do wyboru są także pakiety rozszerzone: Medium lub Premium, w których zakres ubezpieczenia obejmie także uprawianie sportów wysokiego ryzyka, m.in.: maratony biegowe i biegi długodystansowe, football amerykański, narty wodne, żeglarstwo morskie czy jazdę quadem.

Ubezpieczenie turystyczne Sportowy Wyjazd

Miłośnicy adrenaliny i aktywnego wypoczynku również znajdą w ofercie Allianz ubezpieczenie turystyczne dla siebie. Wybierać można spośród trzech pakietów polis, dostosowanych do osób uprawiających amatorsko sporty podwyższonego ryzyka, a także sporty ekstremalne. W zależności od wybranej opcji (Basic, Medium/Standard, Extreme/Optimum), klient otrzymuje odpowiednio większy zakres ochrony, obejmującej pokrycie kosztów leczenia, organizację akcji ratunkowej, ubezpieczenie sprzętu i wiele innych usług.

Ubezpieczenie turystyczne Roczny wyjazd

Allianz przewidział także ubezpieczenie turystyczne dla osób, które planują dłuższy wyjazd. Polisa ta pokrywa koszty leczenia i Assistance od 160 tys. do nawet 600 tys. złotych. Wszystkie warianty pakietu obejmują ubezpieczenie NNW oraz sportowe. W opcjach Medium i Extreme otrzymuje się również m.in. OC w życiu prywatnym czy ubezpieczenie bagażu.

Ubezpieczenie turystyczne Praca Za Granicą

Niektórzy wyjeżdżają za granicę nie na wakacje, ale w celach zarobkowych. Allianz oferuje także ubezpieczenie turystyczne dla pracowników fizycznych. Polisa pomaga w razie jakichkolwiek problemów związanych z wykonywanymi obowiązkami. Obejmuje podstawowy zakres, ale jest też rozszerzony o wydarzenia związane z działaniami wojennymi lub atakami terrorystycznymi.

Ubezpieczenie turystyczne Podróż Biznesowa

Wielu przedsiębiorców wyjeżdża za granicę także w celach służbowych. Allianz również dla nich przygotował odpowiednie ubezpieczenie turystyczne. Każdy wariant zawiera m.in. pomoc tłumacza. Cena składki podstawowego pakietu wynosi jedynie kilka złotych dziennie!

Kontakt Allianz

TUiR Allianz Polska S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach Allianz

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

OC projektanta

OC projektanta

W niektórych zawodach konieczne jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Przykładem może być OC architekta, lekarza, fizjoterapeuty, czy księgowego. Możliwości, jeśli chodzi o to zabezpieczenie jest naprawdę wiele. Również projektant, który zostanie członkiem Polskiej Izby Architektów lub […]

więcej
OC kampera

OC kampera

Zgodnie z polskim prawem, każdy pojazd mechaniczny musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki takiej polisie, w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku lub stłuczki z winy kierowcy pojazdu, finansową odpowiedzialność za wyrządzone szkody ponosi firma ubezpieczeniowa. Obowiązkowe ubezpieczenie […]

więcej
Co ile płaci się OC?

Co ile płaci się OC?

Obowiązkowość posiadania ubezpieczenia OC dla pojazdu mechanicznego jest w Polsce regulowana ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Co do zasady, dla praktycznie każdego klienta ubezpieczyciel oferuje podstawowe 12-miesięczne ubezpieczenie OC, które dodatkowo ulega automatycznemu przedłużeniu po upływie 365 dniowego okresu […]

więcej

Wszystkie artykuły