Kontakt z Allianz

Kontakt z Allianz

  • Poznaj ofertę i kup polisę w mniej niż 90 sek.
  • Zielona karta w cenie!
  • Kup online i zapłać mniej!

Kontakt z Allianz

By uzyskać dodatkowe informacje, poradzić się konsultanta czy zgłosić szkodę, można skorzystać z kilku kanałów komunikacyjnych. Sprawdź w jaki sposób najszybciej uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania i jak można nawiązać kontakt z Allianz!

Jak najszybciej uzyskać kontakt z Allianz?

Kontakt z Allianz najszybciej można uzyskać wypełniając formularz kontaktowy online na stronie ubezpieczyciela. Wystarczy podać swoje dane osobowe, adres mailowy, zaznaczyć obszar tematyczny, z jakiego chcemy uzyskać informacje oraz wpisać treść wiadomości. Wygodnym sposobem jest też rozmowa telefoniczna z konsultantem, którą można odbyć dzwoniąc na infolinię pod numerem: 224 224 224. Drogą elektroniczną można także umówić się na spotkanie z agentem, który z pewnością wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania.

Inne sposoby na kontakt z Allianz

Osoby preferujące tradycyjne metody komunikacji mogą skontaktować się z Allianz wysyłając tradycyjną wiadomość listową na adres:

TUiR Allianz Polska S.A.
Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Kontakt Allianz

TUiR Allianz Polska S.A.
ul. Rodziny Hiszpańskich 1
02-685 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach Allianz

Bartek (Białystok)

Zimą borykałem się z dość specyficznym kłopotem. W nocy kuny poprzegryzały mi kable zapłonowe i hamulcowe, ponieważ zwabił je nagrzany silnik samochodu. Byłem pozytywnie zaskoczony, że ubezpieczenie Mój Samochód z Allianz obejmuje w AC również takie przypadki! Szybko uporałem się z problemem, a ubezpieczalnia pokryła koszty naprawy!

Grażyna (Lublin)

Już kolejny raz korzystam z usług Allianz i bardzo jestem zadowolona, że mój samochód jest w ich rękach! Ceny są dla mnie bardzo atrakcyjne, a przedstawiciele bardzo mili – potrafią szybko pomóc! Z pewnością nadal będę klientką Allianz!

Paweł (Gdynia)

Niedawno miałem poważną stłuczkę. Na szczęście jestem ubezpieczony w Allianz – polisa pokryła wszystkie wydatki związane z naprawą i likwidacją szkód, a ja szybko dostałem samochód zastępczy. Jak najbardziej polecam!

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

OC projektanta

OC projektanta

W niektórych zawodach konieczne jest wykupienie obowiązkowego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Przykładem może być OC architekta, lekarza, fizjoterapeuty, czy księgowego. Możliwości, jeśli chodzi o to zabezpieczenie jest naprawdę wiele. Również projektant, który zostanie członkiem Polskiej Izby Architektów lub […]

więcej
OC kampera

OC kampera

Zgodnie z polskim prawem, każdy pojazd mechaniczny musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Dzięki takiej polisie, w sytuacji, gdy dojdzie do wypadku lub stłuczki z winy kierowcy pojazdu, finansową odpowiedzialność za wyrządzone szkody ponosi firma ubezpieczeniowa. Obowiązkowe ubezpieczenie […]

więcej
Co ile płaci się OC?

Co ile płaci się OC?

Obowiązkowość posiadania ubezpieczenia OC dla pojazdu mechanicznego jest w Polsce regulowana ustawą o ubezpieczeniach obowiązkowych. Co do zasady, dla praktycznie każdego klienta ubezpieczyciel oferuje podstawowe 12-miesięczne ubezpieczenie OC, które dodatkowo ulega automatycznemu przedłużeniu po upływie 365 dniowego okresu […]

więcej

Wszystkie artykuły