Ubezpieczenie na podróż? Z Orange i Generali to tylko kilka kliknięć

Ubezpieczenie na podróż? Z Orange i Generali to tylko kilka kliknięć

4.7/5 - (Ocen: 4)

Szukasz szybkiego i prostego ubezpieczenia na podróż lub ubezpieczenia na wakacje? Rozwiązaniem jest nowa oferta polis od Orange i Generali, dostępnych dzięki partnerowi technologicznemu – kioskpolis.pl, przez aplikację na telefon lub stronę www. Teraz od bezpiecznej podróży dzieli Cię tylko kilka kliknięć na smartfonie. Jak wybrać takie ubezpieczenie turystyczne? Przeczytaj nasz artykuł.

Czym jest ubezpieczenie turystyczne dostępne przez smartfona?

W poszukiwaniu dodatkowego ubezpieczenia na wakacje najczęściej zaglądamy do sieci. Jeśli mamy jeszcze czas do podróży – polisę kupujemy w domu, przy komputerze. Jeśli jesteśmy tuż przed samą wyprawą (np. na lotnisku lub w poczekalni) – ubezpieczamy się przez tablet czy smartfona. To właśnie ze względu na mobilność swoich klientów Orange przygotowało ofertę polis dostępnych w internecie, które dzięki technologii kioskpolis.pl, wybrać i porównać można na każdym telefonie z dostępem do internetu. Dla kogo jest takie rozwiązanie?

Kto może kupić ubezpieczenie na wakacje przez telefon?

Dzięki nowemu projektowi Orange Polska i kioskpolis.pl ubezpieczenie uczestników wycieczki, niezależnie od tego, czy będziesz to tylko Ty, czy również osoby z którymi wyjeżdżasz, dostępne jest na naszym telefonie. Wybrać i zakupić mogą go zarówno klienci Orange, jak i wszyscy, którzy poszukują prostych i intuicyjnych rozwiązań. Co ciekawe, nie potrzebują ściągać do tego specjalnej aplikacji – cały proces można przeprowadzić w kilka chwil za pomocą swojego  telefonu z internetem.

Jakie są plusy ubezpieczenia wakacyjnego przez aplikację lub www?

Interesuje Cię zakup na wyjazd ubezpieczenia biura podróży, ale bez konieczności wizyty w oddziale ubezpieczyciela czy dzwonienia na infolinię? Skorzystaj z możliwości wyboru przez Twojego smartfona. Oto główne powody, dla których rozwiązanie to jest polecane wszystkim, którzy cenią czas i wygodę:

  • szybki dostęp do oferty – jesteś już w drodze, ale chciałbyś jeszcze wybrać ubezpieczenie? Dzięki nowej usłudze Orange zrobisz to w kilka minut,
  • możliwość porównania ofert – aby dobrze wybrać ubezpieczenie, warto porównać dostępne opcje. Teraz zrobisz to zarówno na komputerze, jak i na własnym smartfonie,
  • zakup przez smartfona – dostęp do ofert i możliwość ich porównania – to jedno. Dzięki Orange dokonasz także szybkiego zakupu polisy.

Ubezpieczenie na podróż wybierzesz w mniej niż kilka minut

Ubezpieczenie turystyczne – na co zwrócić uwagę?

Ilu podróżnych, tyle preferowanych rodzajów ubezpieczeń turystycznych. Jedni stawiają na wysokie pokrycie kosztów leczenia, drudzy na dobrze ubezpieczone ratownictwo, a jeszcze inni kierują się stawką NNW. Jeśli chcesz wybrać i porównać ubezpieczenia z Orange, wejdź na stronę i wybierz opcję „Oblicz składkę”. Uzupełnij kilka najważniejszych danych dotyczących Twojej podróży, m.in. wybrany kierunek, charakter wyjazdu, długość pobytu czy liczbę osób ubezpieczonych. Wybierz interesujący Cię wariant ubezpieczenia: ECO, PLUS lub VIP. Na ekranie Twojego smartfona pojawią się dostępne oferty. Jednym kliknięciem możesz wybrać interesujący Cię produkt.

UWAGA!

W wyżej wymienionych wariantach ubezpieczenia, dostępna jest klauzula alkoholowa, która jest rozszerzeniem ubezpieczenia turystycznego. Taka klauzula zwiększa zakres ochrony ubezpieczenia od kosztów leczenia i assistance oraz polisy następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Jeśli wykupisz ubezpieczenie z taką klauzulę alkoholową, ubezpieczyciel pokryje koszty leczenia np. po wypadku, nawet jeśli podczas zdarzenia byłeś pod wpływem alkoholu.

 

Przykład: ubezpieczenie turystyczne w Orange z Generali

Wśród ofert dostępnych w nowej usłudze Orange (m.in. Axa Assistance czy TU Europa), znalazła się także propozycja od Generali Polska. Sprawdziliśmy, jak wyglądałoby ubezpieczenie 3-dniowego wyjazdu do kraju w Europie, zakładając, że ubezpieczonym byłaby osoba poniżej 30 roku życia.

Pakiet Generali ECO PLUS VIP
Leczenie 200 tys. zł 500 tys. zł 800 tys. zł
Ratownictwo 6500 € (ok. 28 tys. zł) 6500 € (ok. 28 tys. zł) 6500 € (ok. 28 tys. zł)
NNW 20 tys. zł 40 tys. zł 60 tys. zł
OC 50 tys. zł 200 tys. zł 500 tys. zł
Cena 16 zł 27 zł 51 zł

 

Podsumowanie

Dzięki intuicyjnym, łatwym w porównaniu i przejrzystym ofertom wyboru polis, takim jak nowa usługa Orange na smartfony, pojawia się nowa opcja zakupu ubezpieczeń – bezpośrednio przez własny telefon. To znaczne udogodnienie dla wszystkich podróżujących.

Kup łatwo i szybko ubezpieczenie wakacyjne – niezależnie od tego, gdzie jesteś

Sprawdź również:

Mikołaj Dedrys

Mikołaj Dedrys

Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Pracę w jednym z towarzystw ubezpieczeniowych rozpoczął zaraz po odebraniu dyplomu. W wolnym czasie pasjonat gier RPG oraz książek o tematyce historycznej.

Dodaj komentarz

Więcej artykułów i porad
Jak kupić OC przez internet?

Jak kupić OC przez internet?

Kilka kliknięć, porównanie ofert i decyzja, która z nich jest dla Ciebie najlepsza. Tak w praktyce wygląda zakup OC online. Wybierając ubezpieczenie przez internet oszczędzasz czas i pieniądze. Dlaczego? Między innymi dlatego, że porównujesz wiele ofert w jednym […]

więcej
Jak kupić polisę turystyczną przez internet?

Jak kupić polisę turystyczną przez internet?

Zgubiony na lotnisku bagaż, ukradzione w metrze dokumenty czy skręcona podczas pieszej wędrówki kostka. Wykupienie polisy turystycznej przez internet pomoże Ci uporać się ze wszystkimi niespodziewanymi zdarzeniami wakacyjnymi. Przeczytaj, jak wybrać ubezpieczenie turystyczne online i spraw, by wypoczynek […]

więcej