Ubezpieczenie na narty i snowboard w Warta

Ubezpieczenie na narty
i snowboard w Warta

Warta Travel to ubezpieczenie, które zawiera wszystko czego poszukuje w polisie wymagający klient, aby podróżować ze spokojną głową. Narty oraz snowboard to sport, który kocha wielu, ale niestety jest bardzo kontuzjogenny. Podczas pobytu na stoku możesz wyrządzić krzywdę nie tylko sobie, ale również innym osobom, które tak jak Ty kochają sporty zimowe. Jest to jeden z najważniejszych powodów, aby zdecydować się na ubezpieczenie zimowego wyjazdu, na którym zamierzasz spędzać czas aktywnie. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta do podstawowego zakresu ochrony, w którym pokrywa koszty leczenia dołącza również bezpłatnie pakiet usług assistance.

Poznaj przykładowe koszty leczenia w przypadku, gdy nie posiadasz ubezpieczenia narciarskiego i ulegniesz nieszczęśliwemu wypadku.

– Około 400 zł za udzielenie pierwszej pomocy,

– Około 12 000 zł za transport helikopterem do placówki medycznej,

– Około 20 000 zł za przewóz do Polski w pozycji leżącej.

Koszty mogą być znacznie wyższe i zdecydowanie przewyższają koszt ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta.

Planujesz swój urlop zimowy i nie wiesz na jakie ubezpieczenie się zdecydować? Dowiedz się co zyskujesz kupując ubezpieczenie narciarskie w Warta.

– Pełna ochrona na całym świecie:
Polisa jest ważna na całym świecie. Wystarczy podczas kalkulacji wybrać odpowiedni zakres terytorialny.

– Wysoka suma ubezpieczenia kosztów leczenia:
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta gwarantuje organizację i pokrycie kosztów leczenia w razie nagłej choroby, następstw chorób przewlekłych, czy skutków nieszczęśliwego wypadku, co jest tak ważne podczas pobytu na wyjeździe związanym z uprawianiem sportów zimowych: nawet do 2 000 000 zł!

Transport medyczny do Polski bez ograniczeń kwotowych:

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta swoim klientom oferuje bezpieczny transport medyczny do kraju po wypadku czy leczeniu za granicą- bez żadnych ograniczeń kwotowych!

Pokrycie kosztów kwarantanny lub izolatorium:
W przypadku, gdy podczas swojego urlopu zimowego zachorujesz na COVID-19 i w związku z tym będziesz zmuszony poddać się izolacji, a Twoi współtowarzysze podróży zostaną poddani kwarantannie- Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta pokryje koszty dodatkowych noclegów oraz wyżywienia do kwoty 5 000 zł na każdą osobę.

Wybierając się na stok narciarski zawsze pamiętaj o bezpieczeństwie swoim, swoich najbliższych oraz innych narciarzy i snowboardzistów.
Więcej szczegółów na temat ubezpieczenia turystycznego w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia lub na stronie ubezpieczyciela. Możesz również poznać oferty dostępne w KioskPolis.pl

Ubezpieczenie narciarskie Warta

Uprawianie sportów ekstremalnych staje się coraz bardziej popularne wśród turystów zainteresowanych aktywnym wypoczynkiem. Jednak należy brać pod uwagę, że przy wyjeździe powiązanym z taką aktywnością, warto zdecydować się na ubezpieczenie na narty w Warcie. Pozwala to ograniczyć ryzyko związane z koniecznością finansowania wydatków związanych z leczeniem urazów, które mogą wystąpić podczas jazdy na nartach.

Narciarstwo jest sportem kontuzjogennym. Równocześnie koszty leczenia specjalistycznego poza granicami kraju są wysokie. Z tego powodu ubezpieczenie narciarskie Warta to sposób, aby skutecznie zabezpieczyć się finansowo. Do częstych urazów na stokach zaliczają te związane z kolanami. Leczenie takich problemów zdrowotnych bywa trudne i kosztowne. Z tego powodu ochrona, którą zapewnia polisa, będzie bardzo przydatna. Podejmując decyzję o tym, jak skonstruowane ubezpieczenie turystyczne wybrać, warto brać pod uwagę między innymi aktywność sportową.

Co może zawierać ubezpieczenie na narty Warta?

Każda polisa może być nieco inaczej skonstruowana. Jednak istotne jest uzyskanie kompleksowej ochrony. Tylko taka będzie w stanie w pełni chronić przed różnymi zdarzeniami losowymi. Ubezpieczenie na wyjazd na narty w Warcie może być takim produktem. Przy wyborze takich produktów należy brać kilka podstawowych elementów.

Każda polisa narciarska powinna zawierać:

  • ubezpieczenie kosztów leczenia,
  • pokrycie kosztów ratownictwa,
  • OC.

Najważniejsze jest to jak w ubezpieczeniu narciarskim w Warcie skonstruowany, jest element odpowiadający za sfinansowanie kosztów leczenia. To element polisy, który decyduje o tym, jakie usługi medyczne będą mogły być sfinansowane z polisy. Istotne jest dokładne sprawdzenie nie tylko tego, co będzie w stanie opłacić polisa, ale również do jakiej kwoty. Z tego powodu należy brać pod uwagę, na jaką wartość ubezpieczyciel ustalił sumy gwarantowane.

Jakie koszty leczenia powinna pokryć polisa narciarska?

Jazda na nartach jest sportem, który może prowadzić do różnych urazów. Równocześnie często bywają one poważne. Przekłada się to na konieczność skorzystania ze specjalistycznego leczenia. To w wielu krajach spore wydatki. Z tego powodu ubezpieczenie na narty Warta powinno być w stanie pokryć jak największy zakres takich kosztów.

Polisa narciarska powinna zapewnić finansowanie:

  • transportu medycznego,
  • zabiegów i operacji,
  • pobytu w szpitalu,
  • leków.

Taki produkt będzie w stanie zapewnić turystom kompleksową ochronę podczas pobytu poza granicami kraju, gdy planuje się uprawiać narciarstwo. Oczywiście bardziej rozbudowane produkty mogą zapewnić dostęp do konkretnych badań czy lepszych usług medycznych. Wybór takich ubezpieczeń warto uzależnić od czasu pobytu czy rodzaju aktywności.

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie narciarskie?

Należy brać pod uwagę, że w wielu krajach koszty usług medycznych czy ratownictwa mogą być bardzo wysokie. Brak odpowiedniej polisy, która pokryje wydatki wynikłe z urazów czy wypadków podczas uprawiania sportu, może skutkować koniecznością zapłacenia sporych kwot z własnej kieszeni. Oczywiście warto takie ryzyko maksymalnie ograniczyć. Z tego powodu dobrze jest wybrać takie ubezpieczenienie na narty i snowboard, które będzie w stanie pokryć przynajmniej większość wydatków związanych ze zdarzeniami losowymi. Oczywiście w tym celu niezbędne jest dobre ustalenie potrzeb. Równocześnie konieczne jest zdecydowanie się na dopasowane ubezpieczenia narciarskie w Warcie. W tym celu warto przeprowadzić analizę rynku. To sposób, aby zorientować się, co mogą zapewnić poszczególne towarzystwa reasekuracji. Równocześnie porównać można różne warianty polis skierowanych do narciarzy. W celu porównania różnych ofert można wykorzystać takie serwisy jak porównywarka ubezpieczeń turystycznych. Pozwala to w krótkim czasie zapoznać się z ofertami dostępnymi w danym momencie na rynku ubezpieczeniowym.

Jak wygodnie kupić ubezpieczenie narciarskie w Warcie online?

Obecnie ubezpieczenie na wyjazd zagraniczny można wygodnie kupić online. W Internecie można sprawdzić różne produkty na stronie firmy ubezpieczeniowej. Wybrać można odpowiedni wariant polisy. Porównać można składki bez i z różnymi dodatkami. Następnie można kupić ubezpieczenie na narty Warta. Zdecydowanie się na zakup bezpośrednio za pośrednictwem strony internetowej towarzystwa reasekuracji to często sposób na uzyskanie dostępu do niższych cen. Równocześnie ubezpieczenie na ferie zimowe można kupić dużo szybciej. Bywa to szczególnie przydatne, gdy wyjazd zagraniczny planuje się w ostatniej chwili. Nie bez znaczenia jest również to, że ubezpieczenie narciarskie w Warcie online można samodzielnie porównać z innymi produktami. Taka analiza rynku ubezpieczeniowego pozwala podejmować znacznie lepsze decyzje w kontekście zdecydowania się na polisę, która spełni oczekiwania. Dotyczyć to może między innymi postawienia na takie produkty, które będą w stanie znacznie bardziej skutecznie chronić przed skutkami zdarzeń losowych.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Ubezpieczenie OC w szpitalu – przepisy, warunki, koszty i porady dla pacjentów

Ubezpieczenie OC w szpitalu – przepisy, warunki, koszty i porady dla pacjentów

Szpital jest podstawowym ogniwem procesu leczniczego. Placówka taka  zapewnia pacjentowi m.in. świadczenia zdrowotne, środki farmaceutyczne, materiały medyczne, pomieszczenia oraz wyżywienie odpowiednie do stanu zdrowia. Każdy podmiot wykonujący działalność leczniczą jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenia OC. Polisa taka pokrywa […]

więcej
OC krótkoterminowe: Opcje i korzyści ubezpieczenia na krótki okres

OC krótkoterminowe: Opcje i korzyści ubezpieczenia na krótki okres

Ubezpieczenie OC samochodu obowiązuje na ogół przez okres 12 miesięcy. Istnieją jednak wyjątki, umożliwiające wykupienie takiej polisy na krótszy okres, np. na 30 dni. Z takiej wersji OC mogą skorzystać właściciele samochodów historycznych lub pojazdów zarejestrowanych czasowo. Sprawdźmy, […]

więcej
Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla budynków i rolników – ochrona i porady dla ubezpieczenia budynków i rolników

Obowiązkowe ubezpieczenie OC dla budynków i rolników – ochrona i porady dla ubezpieczenia budynków i rolników

Obowiązkowe ubezpieczenie OC (Odpowiedzialności Cywilnej) muszą posiadać wszystkie osoby zajmujące się działalnością rolniczą, posiadające użytki rolne przekraczające 1 ha oraz opłacające podatek rolny. Sprawdźmy, co obejmuje taka polisa i ile kosztuje.  Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rolnika z tytułu […]

więcej

Wszystkie artykuły