Ubezpieczenia TUZ

  • Oblicz składkę w mniej niż 2 minuty!
  • Dołącz do programu pomocy S.O.S Kierowcy za darmo!
  • Kup online i zapłać mniej!
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo Ubezpieczeniowe TUZ

TUZ Ubezpieczenia to marka należąca do polskiego TUZ Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych, które powstało w 2003 roku.
TUZ Ubezpieczenia to Ubezpieczycicel, który w ciągu ostatnich lat przeszedł ogromną przemianę, jaka nie zdarzała się w żadnym innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym. TUZ zmienił strategię, stając się firmą, która niezwykle szybko reaguje na potrzeby swoich klientów, a także agentów ubezpieczeniowych.

Opinie klientów o TUZ Ubezpieczenia

 TUZ Ubezpieczenia wśród klientów cieszy się ogromnym zaufaniem, co jest spowodowane wieloletnim doświadczeniem Ubezpieczyciela. Klienci są zadowoleni z obsługi klienta oraz przystępnych cenowo ofert. TUZ to firma, która otrzymała wyróżnienie od Komisji Nadzoru Finansowego w zakresie otwartości na potrzeby klientów. KNF przyznało Ubezpieczycielowi tytuł „Instytucja finansowa przyjazna mediacji”.

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne TUZ Ubezpieczenia

Towarzystwo Ubezpieczeniowe wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Obecnie w Towarzystwie Ubezpieczeniowym oprócz standardowej polisy OC można pozyskać ubezpieczenie: AC Mini, Ubezpieczenie szyb samochodowych, czy Ubezpieczenie graniczne.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia w TUZ Ubezpieczenia

Przed zakupem polisy warto zapoznać się z warunkami, na jakich będziesz objęty ochroną.
Są one zapisane w dokumencie Ogólne Warunki Umowy. Dokument udostępniony jest na stronie ubezpieczyciela. W Ogólnych Warunkach Umowy znajdziesz m.in. dokładny przedmiot swojego ubezpieczenia i zakres ochrony, a także spis sytuacji, w których ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody.

Kontakt TUZ

TUZ Ubezpieczenia
Domaniewska 41
02-672 Warszawa

Infolinia czynna od
poniedziałku do piątku (8:00-18:00)