Ubezpieczenia Trasti

Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti to nowość i innowacja na polskim rynku ubezpieczeń. Ubezpieczyciel powstał dzięki pracy uznanych ekspertów branży finansowej z długoletnim doświadczeniem. Trasti cechuje nowoczesna technologia oraz optymalizacja procesów finansowo-biznesowych. Twórcy Towarzystwa Ubezpieczeniowego Trasti za cel postawili sobie stworzenie ubezpieczeń takich, które sami chcieliby zakupić. Ubezpieczyciela wyróżnia technologia, atrakcyjna cena i chęć działania na korzyść i potrzeby Klientów.

Trasti Towarzystwo Ubezpieczeń z nowoczesnym spojrzeniem na świat ubezpieczeń

Trasti może swoim klientom zapewnić bezpieczeństwo, wsparcie, czy przystępne cenowo składki za polisę. Twórcy Trasti to dynamiczny zespół z świeżym spojrzeniem na świat finansów. Nowoczesna technologia pozwala stworzyć idealne ubezpieczenia dla ogromnej ilości klientów. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti w swojej ofercie posiada ubezpieczenia: Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie AC, Assistance, NNW.

Opinie klientów o Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti

Wśród klientów Towarzystwa Ubezpieczeniowego Trasti panują bardzo dobre opinie o zakresie ubezpieczeń oraz o konkurencyjnych składkach. Klienci szczególnie chwalą sobie technologię, nowoczesność oraz obsługę klienta na wysokim poziomie. Mimo, że Towarzystwo Ubezpieczeniowe Trasti jest stosunkowo młodym ubezpieczycielem na polskim rynku już zyskało wielu zadowolonych klientów.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Trasti

Przed zakupem polisy warto zapoznać się z warunkami, na jakich będziesz objęty ochroną.
Są one zapisane w dokumencie Ogólne Warunki Umowy. Dokument udostępniony jest na stronie ubezpieczyciela. W Ogólnych Warunkach Umowy znajdziesz m.in. dokładny przedmiot swojego ubezpieczenia i zakres ochrony, a także spis sytuacji, w których ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody.

Dodatkowe informacje

Kontakt Trasti

Trasti
Skrytka Envelo 206
00-935 Warszawa