MTU24 – wypowiedzenie OC

MTU24.pl – wypowiedzenie OC

  • Rozwiązanie umowy nawet w kilkanaście minut
  • Formalności ograniczone do minimum
  • Pobierz gotowy wzór wypowiedzenia!

Wypowiedzenie OC MTU24.pl

Znalazłeś lepszą ofertę lub z innych względów nie chcesz dalej korzystać z posiadanej polisy? W każdej chwili możesz rozwiązać umowę z ubezpieczycielem, składając specjalny dokument. Dowiedz się, jak przygotować i złożyć wypowiedzenie OC w MTU24.pl!

Wypowiedzenie OC w MTU24.pl

Wypowiedzenie OC w MTU24.pl można złożyć wtedy, gdy po prostu nie chce się już automatycznie przedłużyć posiadanej polisy. Ma się na to czas do dnia poprzedzającego datę zakończenia umowy. Zazwyczaj wypowiedzenie OC składają kierowcy, którzy znaleźli lepszą ofertę od dotychczasowego ubezpieczenia lub świadczenia poprzedniego właściciela używanego auta. Dokument ten jest też przydatny w sytuacji, gdy przestało się być właścicielem samochodu, bo się go sprzedało albo został zniszczony bądź skradziony.

Jak złożyć wypowiedzenie OC w MTU24.pl?

Wypowiedzenie OC w MTU24.pl można złożyć na kilka sposobów. Należy wypełnić, wydrukować oraz podpisać formularz, a następie dostarczyć go do towarzystwa ubezpieczeniowego. Można to zrobić osobiście, na spotkaniu z agentem lub w najbliższym oddziale. Dostępna jest też opcja uzupełnienia formularza na stronie ubezpieczyciela. Zawsze można też nadać list polecony na adres:

STU ERGO Hestia SA
Hestii 1
81-731 Sopot

MTU24.pl wzór wypowiedzenia OC

MTU24.pl wzór wypowiedzenia OC jest odpowiednio przygotowanym dokumentem, który wystarczy tylko wypełnić i podpisać. Nie ma sensu samodzielnie przygotowywać tego pisma, ponieważ można o czymś zapomnieć lub popełnić jakiś błąd. Jeśli rezygnacja z OC w MTU24.pl ma zostać uwzględniona najszybciej, najwygodniej i najbezpieczniej, najlepiej jest skorzystać z gotowego rozwiązania.

 

Druk wypowiedzenia OC MTU24.pl można znaleźć tutaj.

Kontakt MTU24.pl

MTU - logo towarzystwa

STU ERGO Hestia SA
Hestii 1
81-731 Sopot

www.mtu24.pl

Opinie o ubezpieczeniach MTU24.pl

Damian (Zielona Góra)

W ciągu dnia, spędzam w pracy nawet 10 godzin. Mój wolny czas i to w jaki sposób go spędzam, jest dla mnie bardzo ważny. Kiedy wybierałem ubezpieczenie samochodu, chciałem to zrobić szybko, ale nie płacić za dużo. Kalkulator MTU pozwolił mi szybko i wygodne wyliczyć składkę za wybrany pakiety ubezpieczenia.

Kasia (Lublin)

Mam prawo jazdy od 4 lat i już pierwsza poważna stłuczka. No trudno, bywa. Na szczęście w MTU likwidacja szkody przebiega sprawnie. Szybki kontakt telefoniczny z doradcą i poprowadzenie przez formalności. Od razu mniejszy stres.

Marek (Bydgoszcz)

Moje auto nie jest nowe, ale dla mnie ma wartość sentymentalną. Na szczęście polisę Assistance w MTU możesz wykupić dla każdego samochodu, bez względu na jego wiek. W moim przypadku mogłem solidnie ubezpieczyć 10-latka, którego dostałem od ojca!

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Zauważyłeś odpryski na karoserii, ale nie masz pojęcia, jaki dokładnie odcień ma Twoje auto? A może chcesz kupić używany samochód i masz podejrzenia, że było malowane? Podczas przeglądu można uzyskać także informacje o fabrycznej, oryginalnej powłoce. Wyjaśniamy, jak […]

więcej
Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna jest jedną z najpopularniejszych form przeniesienia własności, praktykowaną zazwyczaj w rodzinie lub wśród bliskich znajomych. Chcesz przekazać komuś swój samochód lub wkrótce to Ty zostaniesz nim obdarowany? Dowiedz się, na czym polega darowizna samochodu i co musisz […]

więcej
10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na narty? Jednym z najpopularniejszych kierunków jest malownicza, klimatyczna Italia. Doskonale sprawdzi się w przypadku pasjonatów, ale też osób, które dopiero po raz pierwszy chcą stanąć na stoku. Przedstawiamy 10 najlepszych ośrodków narciarskich […]

więcej

Wszystkie artykuły