Ubezpieczenie OC AC Volkswagen

Ubezpieczenie OC AC Volkswagen

Dodano: 23 grudnia 2022

Kup OC

Każdy kierowca jest zainteresowany mniejszymi opłatami za polisy motoryzacyjne. Wynika to z wpływu opłat za takie ubezpieczenia na łączne wydatki, które będzie się ponosić na samochód. Znalezienie korzystniejszych ofert przy zakupie ubezpieczenia OC Volkswagena Passata to sposób na oszczędności. Z tego powodu warto zapoznać się z różnymi ofertami dostępnymi na rynku ubezpieczeniowym, zanim dokona się zakupu.

Sprawdzenie cen ubezpieczeń motoryzacyjnych jest łatwiejsze, gdy wykorzysta się narzędzia takie jak porównywarka oc ac. To serwisy internetowe, które pozwalają w jednym miejscu zapoznać się z różnymi ofertami. Pozwala to znacznie lepiej ocenić, co zapewniają poszczególni ubezpieczyciele. Dodatkowo można w przypadku nie obowiązkowych polis sprawdzić warunki oferowane przez towarzystwa reasekuracji. W ten sposób można sprawdzić między innymi przeciętne ceny za ubezpieczenia OC Volkswagena, które w danym momencie można znaleźć na rynku. Przy różnych modelach samochodów oraz ich cechach, występować będą różne warunki cenowe. Z tego powodu warto dokładnie sprawdzać, czy istnieje możliwość skorzystania z lepszych cen. Często można znaleźć oferty na specjalnych warunkach, gdzie ubezpieczenie OC Volkswagena Transportera można kupić ze zniżkami.

Jak zmniejszyć koszty ubezpieczenia OC Volkswagena?

Duży wpływ na koszt polisy motoryzacyjnej będzie miał model samochodu. Warto jest to brać pod uwagę, gdy wybiera się konkretne auto. Z większymi cenami za OC Volkswagena trzeba się liczyć przy zakupie pojazdu używanego. Zatem wydatki na pozyskanie samochodu mogą być mniejsze, ale koszty użytkowania mogą być wyższe. Dodatkowo używane auta mogą mieć złą historię dotyczącą szkód, czy też nienajlepszy stan techniczny. Będzie to również negatywnie wpływać na koszty zakupu ubezpieczeń. Z tego powodu, gdy chce się ograniczyć koszty zakupu różnych ubezpieczeń, warto sprawdzić szacunkowe ceny już na etapie wybierania modelu samochodu. W ten sposób znacznie łatwiej znaleźć takie ubezpieczenie oc, które nie będzie nadmiernie kosztowne.

Porównaj składki

 • Możliwość konfiguracji pakietu OC/AC z dedykowanym dla Ciebie opiekunem.
 • Jedyna porównywarka ubezpieczeń przedstawiająca finalną cenę za Twoją polisę.
 • Kupując polisę na KioskPolis otrzymujesz certyfikat przynależności do programu S.O.S. Kierowcy.
 • Ubezpieczenie OC auta już od 194 zł.

Jak obniżyć cenę za ubezpieczenie AC Volkswagen?  

Ubezpieczenie AC może być kosztowne. Z tego powodu wielu kierowców rozważających jego zakup szuka sposobu na obniżenie wydatków. Jednym z rozwiązań może być zdecydowanie się na Mini Casco dla Volkswagena. W ten sposób można korzystać z mniej rozbudowanej polisy, ale oferującej podstawową ochronę. Innym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na ubezpieczenie ac, które dostępne jest na specjalnych warunkach. Wówczas można liczyć na skorzystanie z obniżek cenowych. Pozwala to ograniczyć koszty, które miałoby standardowe AC Volkswagena.

Gdy chce się znaleźć lepsze oferty na rynku ubezpieczeń, niezbędne jest zapoznanie się z produktami dostępnymi w różnych firmach ubezpieczeniowych. Pozwala to znaleźć również pakiety ubezpieczeń, w których dostępne są dodatkowe produkty jak Assistance Volkswagena. W takich polisach dostępne jest również AC Volkswagena. Gdy standardowe warunki dostępne w ubezpieczeniach motoryzacyjnych są wystarczające, wówczas postawienie na produkty w formie pakietów ubezpieczeń będzie znacznie korzystniejszym rozwiązaniem z punktu widzenia finansowego.

I Kwartał 2021
II Kwartał 2021
III Kwartał 2021
IV Kwartał 2021
I Kwartał 2022
II Kwartał 2022
921, 10 zł
878, 41 zł
913, 88 zł
911, 01 zł
917, 17 zł
902 zł

Gdzie płaciliśmy najwięcej w 2022 roku ?

Wiek kierowcy a składka OC na 2021 r.

Ubezpieczenie OC to podstawowa forma ochrony. Dzięki polisie można naprawić uszkodzony pojazd, opłacić leczenie, ale również niezbędną lawetę czy samochód zastępczy dla poszkodowanego kierowcy. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że są to koszty jak najbardziej uzasadnione, jeżeli samochód zostanie mocno uszkodzony i nie powinien poruszać się po drogach, zanim nie zostanie zdiagnozowany i naprawiony. Na składkę oprócz modelu pojazdu, pojemności silnika, czy miejsca zamieszkania posiadacza auta, ma wpływ również wiek właściciela pojazdu.

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

17 200 zł

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

915,00 zł

rata od 272,75 zł

Kup online

OC NNW ASSISTANCE

Wycena pojazdu

17 200 zł

 • Zielona karta: Tak
 • NNW: 10 000 zł
 • Assistance: Wypadek, Awaria, Kradzież
 • Holowanie po wypadku: 75 km
 • Ubezpieczenie szyb: Dodatkowa składka

991,00 zł

rata od 292,50 zł

Kup online

OC ASSISTANCE

Wycena pojazdu

14 699 zł

 • Zielona karta: Tak
 • Assistance: Wypadek
 • Holowanie po wypadku: 100 km

1024,24 zł

rata od 566,65 zł

Kup online