Link4

Ubezpieczenia Link4

  • Poznaj ofertę i kup ubezpieczenie w mniej niż 2 minuty.
  • Szybka likwidacja szkód.
  • Kup w każdej chwili online.
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń Link4

Link4 jest pierwszą w Polsce firmą, która zaczęła oferować ubezpieczenia direct. Swoją działalność rozpoczęła w 2003, zaczynając od sprzedawania podstawowych polis OC i AC. Obecnie towarzystwo oferuje również ubezpieczenia: mieszkania, turystyczne i dla przedsiębiorstw, a także wprowadza nowe produkty do pakietu ubezpieczeń samochodowych. Działalność firmy została wielokrotnie nagrodzona prestiżowymi wyróżnieniami oraz przyznanymi certyfikatami.

Ubezpieczenie samochodu Link4

Link4 zaczynało od sprzedaży jedynie podstawowych ubezpieczeń samochodowych, ale na przestrzeni lat znacznie poszerzyło swoją ofertę. Jest pionierem pod względem innowacyjnych udogodnień i prawdziwym liderem polis dla kierowców na polskim rynku. Link4 jako pierwszy wprowadził np. usługę zapewnienia samochodu zastępczego nie tylko dla poszkodowanego, ale również dla sprawcy wypadku. Zróżnicowana oferta obejmuje najpotrzebniejsze usługi, a także szereg dodatkowych świadczeń.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC w Link4

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń Link4

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Link4

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

Zakres ubezpieczeń samochodu w Link4

PAKIET
OC
OC i AC
AC (podstawowe, PLUS lub KOMFORT)
OC
TAK
TAK
NIE
AC
NIE
TAK
TAK
Assistance
TAK (Assistance opony)
TAK (Assistance opony)
NIE
NNW
NIE
NIE
NIE
Dodatkowo
Auto Assistance, Smart Casco, Szyby 24, Podróże + Auto Assistance, Ubezpieczenie NNW, Wracaj do zdrowia, Kluczyki Plus, Zielona karta (gratis do OC); Ubezpieczenie motocykla, Samochód zabytkowy.
Auto Assistance, Smart Casco, Szyby 24, Podróże + Auto Assistance, Ubezpieczenie NNW, Wracaj do zdrowia, Kluczyki Plus, Zielona karta (gratis do OC); Ubezpieczenie motocykla, Samochód zabytkowy.
Auto Assistance, Smart Casco, Szyby 24, Podróże + Auto Assistance, Ubezpieczenie NNW, Wracaj do zdrowia, Kluczyki Plus, Zielona karta (gratis do OC); Ubezpieczenie motocykla, Samochód zabytkowy.

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Ubezpieczenie OC

W Polsce polisa OC jest obligatoryjna dla każdego pojazdu mechanicznego. Link4 oferuje wykupienie tej polisy w podstawowym pakiecie na dwa sposoby: osobno lub w połączeniu z AC. W ramach każdego pakietu OC oferuje unikalny Program Pomocy z Samochodem Zastępczym i Assistance Opony. Do ubezpieczenia gratis dodawana jest także Zielona Karta, gwarantująca OC w krajach poza Porozumieniem Wielostronnym, takich jak np. Ukraina, Turcja, Albania itp.

Ubezpieczenie AC

Link4 szybko likwiduje szkody, które powstały w związku z czynnikami zewnętrznymi. Do wyboru są dwa warianty tej polisy: 1) warsztat – naprawa auta w warsztatach ASO i 2) kosztorys – wypłata odszkodowania na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę. Link4 dba o potrzeby różnych kierowców, dlatego można objąć dodatkową ochroną np. fotelik dziecięcy lub instalację gazową.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków to forma finansowego wsparcia dla kierowcy i jego rodziny w przypadku poważnego wypadku komunikacyjnego, skutkującego trwałym uszczerbkiem na zdrowiu lub śmiercią. Link4 oferuje dostosowanie sumy odszkodowania zgodnie z własnymi preferencjami oraz bardzo szeroki zakres usług, m.in. ochronę nie tylko podczas jazdy samochodem, ale także w trakcie wysiadania i wsiadania do pojazdu.

Ubezpieczenie Assistance

Pomoc oferowana przez Link4 w ramach Assistance zawsze obejmuje zarówno kierowcę, jak i pasażerów samochodu. Co więcej, jest świadczona na terenie Polski i niemalże całej Europy. W zależności od potrzeb można wybrać jeden z trzech wariantów ubezpieczenia: podstawowy, PLUS lub KOMFORT. Obejmuje m.in.: pomoc techniczną w przypadku awarii, wypadku, uszkodzenia, kradzieży i wandalizmu, naprawę na miejscu zdarzenia, otwarcie w sytuacji utraty lub zniszczenia kluczyków itp.

Zgłoszenie i likwidacja szkody w Link4

W razie stłuczki lub wypadku szkodę należy zgłosić niezwłocznie, najlepiej już z miejsca zdarzenia lub w ciągu kolejnej doby. Centrum Alarmowe Link4 jest dostępne całodobowo pod prostym do zapamiętania numerem tel.:  22 444 44 44. Dokładny opis procesu zgłoszenia szkody można złożyć także za pośrednictwem formularza on-line na stronie ubezpieczalni.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Czy mogę kupić ubezpieczenie samochodu Link4 w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Szeroka oferta Link4 może przysporzyć kłopoty z podjęciem decyzji. Dlatego wkrótce najlepszą opcję z tych wielu wariantów znajdziesz w kilka minut korzystając z kalkulatora ubezpieczeń. Obecnie pracujemy nad tym rozwiązaniem. Wystarczy, że podasz podstawowe dane kierowcy oraz samochodu, a uzyskasz spersonalizowane propozycje składek w poszczególnych pakietach. Od razu będziesz mógł je także zakupić przez Internet, bez potrzeby udawania się do oddziału!

Ogólne warunki ubezpieczenia samochodu Link4

Przed zakupem jakiegokolwiek ubezpieczenia koniecznie należy skrupulatnie dowiedzieć się, jaką polisę ma się zamiar nabyć. W tym celu trzeba zapoznać się z dokumentem OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). W tekście zawarte są wszystkie zasady, doprecyzowania, instrukcje oraz inne niezwykle ważne informacje.

Dodatkowe informacje

Kontakt Link4

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
ul. Postępu 15
02-676 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach Link4

Monika (Sosnowiec)

Po 3 tygodniach od ubezpieczenia samochodu w LINK4 (OC+ Smart Casco) skradziono mój samochód. Ubezpieczyciel bez problemu wypłacił mi odszkodowanie na ustaloną w umowie kwotę. Nawet nie musiałam czekać na umorzenie sprawy przez policję, co po chwili już miałam pieniądze na koncie. Kontakt bardzo łatwy – przydzielono mi likwidatora szkody, z którym mogłam w każdej chwili porozmawiać i zapytać o instrukcję postępowania. Polecam!

Aleksandra (Oleśnica)

Miałam w Link4 ubezpieczenie samochodu AC/OC. Spowodowałam wypadek – niestety moja wina była ewidentna. Wszystko zostało jednak sprawnie przeprowadzone, w tym bezgotówkowa naprawa w ASO. Nie mam na co narzekać!

Andrzej (Bytom)

Przytrafiła mi się szkoda komunikacyjna, gdy miałem AC z Link4. Wysłałem zdjęcia – po dwóch dniach otrzymałem kosztorys. Po tygodniu od zdarzenia miałem już pieniądze na koncie. Po wypadku już po 30 minutach przyjechał samochód zastępczy z podwójną kabiną dla czterech osób. Brak jakichkolwiek zastrzeżeń!