Ubezpieczenia Europ Assistance

  • Poznaj ofertę i kup ubezpieczenie w mniej niż 2 minuty.
  • Wsparcie concierge w pakiecie premium.
  • Kup w każdej chwili online.
Logo Benefia Vienna Insurance Group

Towarzystwo ubezpieczeń Europ Assistance

Polski oddział towarzystwa ubezpieczeniowego Europ Assistance istnieje na rynku od 1996 roku. Jest częścią międzynarodowej grupy powstałej w 1963 roku w Paryżu. Prowadzi swoją działalność w czterech głównych obszarach: podróż, zdrowie, dom i rodzina oraz samochód. Szeroka oferta najróżniejszych usług, a także rozwiązań gwarantuje wsparcie 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu. Od ponad 50 lat firmie tej zaufały miliony klientów, którzy za jej pośrednictwem ubezpieczają siebie, swoich bliskich, posiadane przedmioty i majątki oraz prowadzone przedsiębiorstwa.

Dzięki doświadczeniu budowanemu przez lata wśród różnych grup klientów firma wypracowała sobie sprawne procedury działania, przez co Euro Assistance słynie z wysokiej jakości obsługi klienta. Zgłoszenie szkody w Euro Assistance przebiega sprawnie, a jej likwidacja jest realizowana od razu, przez co klient nie musi już martwić się dodatkowym stresem.

Z produktów ubezpieczeniowych firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i klienci firmowi. Chcąc porównać oferty tego towarzystwa z konkurencją, taką jak ubezpieczenia ERGO Hestia, można to zrobić na Kiokspolis.pl. Z łatwością znajdzie tu się wiele propozycji z obszarów działalności Europ Assistance i porówna nie tylko pod względem ceny, ale także zakresu ochrony. Niezależnie od tego, czy kupuje się ubezpieczenie turystyczne, samochodowe, czy ubezpieczenie telefonu, zawsze warto uwzględnić oferty różnych towarzystw. Można dzięki temu zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny polisy, a dzięki Kiokspolis.pl trwa to jedynie kilka chwil.

Ubezpieczenie samochodu Europ Assistance

Polisa dla kierowców Europ Assistance może obejmować ochroną pojazdy osobowe, ciężarowe, a także motocykle. Gwarantuje kompleksową pomoc techniczną, np. usprawnienie, holowanie lub przechowanie pojazdu, dostarczenie paliwa, wymianę uszkodzonej opony czy pokrycie kosztów naprawy. Usługi obejmują także pomoc administracyjno-organizacyjną, tj. zakwaterowanie w hotelu, tłumaczenie dokumentów w przypadku zdarzeń poza granicami RP, organizację kierowcy zastępczego, ułatwienie wizyty osoby bliskiej itp.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC w Europ Assistance

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń Europ Assistance

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Europ Assistance

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

Zakres ubezpieczeń samochodu w Europ Assistance

PAKIET
STANDARD
KOMFORT
PREMIUM
Cena rocznej ochrony
59 zł
149 zł
259 zł
Zakres terytorialny
Polska
Polska
Europa
Usprawnienie pojazdu na miejscu zdarzenia lub holowanie
2 świadczenia (limit na jedno świadczenie to 500 zł)
2 świadczenia (limit na jedno świadczenie to 700 zł)
2 świadczenia (limit na jedno świadczenie to 1000 zł)
Dostarczenie paliwa
Brak
2 świadczenia
2 świadczenia
Organizacja zmiany opon
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
Pomoc w wymianie opon
brak
1 świadczenie (limit świadczenia to 500 zł)
2 świadczenia (limit świadczenia to 500 zł)
Świadczenia zamienne w przypadku awarii
brak
brak
1
Otwarcie i uruchomienie pojazdu
brak
1 świadczenie (limit świadczenia to 400 zł)
1 świadczenie (limit świadczenia to 800 zł)
Informacja o usługodawcach
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
Infolinia motoryzacyjna
brak
brak
Bez limitu
Infolinia podróżna
Bez limitu
Bez limitu
Bez limitu
Infolinia prawna
4
4
4
Podróżny serwis concierge
brak
brak
Bez limitu

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Pomoc w wymianie opon

Przyszedł czas na wymianę opon po sezonie, ale nie wiesz jakiego wulkanizatora wybrać? Z rozszerzonymi pakietami ubezpieczenia samochodowego Europ Assistance przysługują Ci dwa świadczenia, dlatego z powodzeniem wymienisz opony zarówno na letnie, jak i zimowe!

Świadczenia zamienne w przypadku awarii

Wypadek pokrzyżował Ci plany? Europ Assistance w pakiecie PREMIUM oferuje także w razie potrzeby zakwaterowanie w hotelu, samochód zastępczy lub pomoc w zorganizowaniu powrotu do miejsca zamieszkania czy kontynuacji podróży.

Otwarcie i uruchomienie pojazdu

Czasem zdarza się, że w związku z awarią instalacji elektrycznej lub z powodu utraty kluczyków nie da się otworzyć lub uruchomić samochodu. Europ Assistance oferuje pomoc także w tak specyficznej sytuacji, byś nie musiał zajmować się wzywaniem pomocy drogowej lub innych fachowców.

Podróżny serwis concierge

Europ Assistance w pakiecie PREMIUM zapewnia także pomoc concierge, czyli wsparcie w organizacji biletów, planowaniu trasy podróży, rezerwacji miejsc noclegowych itp. Z usługi tej można korzystać bez limitu w pakiecie premium.

Zgłoszenie i likwidacja szkody w Europ Assistance

Europ Assistance umożliwia trzy sposoby zgłaszania szkody: telefonicznie (dzwoniąc na Centrum Alarmowe pod numer: +48 22 44 46 000), mailowo (wysyłając wiadomość na adres: [email protected]) lub wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie. Wszystkie potrzebne instrukcje oraz szybkie wsparcie otrzymuje się natychmiastowo.

Więcej informacji odnośnie zgłaszania szkody znajdziesz tutaj.

Europ Assistance ubezpieczenie turystyczne

Osobom podróżującym po kraju, a także całym świecie poleca się również ubezpieczenie turystyczne. W Europ Assistance można znaleźć ciekawe polisy, które mają zróżnicowany zakres ochrony. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do swoich możliwości. Na Kioskpolis.pl można je też porównać do produktów innych towarzystw. O jakości polis tego podmiotu świadczy, że często są one uwzględniane w ranking ubezpieczycieli.

Europ Assistance ubezpieczenie telefonu

Towarzystwo działając przez lata, dostosowało się do potrzeb rynku i wprowadziło różne rodzaje ubezpieczeń. Do bardzo popularnych w ostatnich latach należy ubezpieczenie telefonu Europ Assistance. Jest to ciekawa polisa, która często jest wybierana przez klientów dbających o swój sprzęt i jednocześnie portfel. Szczegółowe warunki tego typu polis znajdują się w ogólnych warunkach ubezpieczenia.

Czy mogę kupić ubezpieczenie samochodu Europ Assistance w kalkulatorze ubezpieczeń KioskPolis.pl?

Na ten moment pracujemy nad tym rozwiązaniem. Jednak już wkrótce Twoją składkę obliczy za Ciebie kalkulator ubezpieczeń. Wystarczy, że podasz podstawowe dane osobowe oraz informacje o posiadanym aucie, a w kilka chwil uzyskasz gotowe zestawienie oferty od Europ Asisstance. Od razu będzie można wybrać najlepszą z nich, a potem zakupić!

Ogólne warunki ubezpieczenia samochodu Europ Assistance

Wszystkie szczegółowe informacje, zakres polisy oraz inne niezbędne dane są zawarte w dokumencie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia). Jest to bardzo ważny dokument, z którym koniecznie należy zapoznać się przed zakupem polisy. Europ Assistance dokładnie i w przejrzysty sposób opisuje oferowane usługi, dlatego szczególnie warto dobrze je poznać.

Dodatkowe informacje

Kontakt Europ Assistance

Europ Assistance Polska Sp. z o. o.
ul. Wołoska 5, bud. Taurus
02-675 Warszawa