Benefia – wypowiedzenie OC

Wypowiedzenie OC w Benefia

  • Minimum formalności
  • Kilka sposobów na złożenie dokumentów
  • Pobierz gotowy wzór do wypełnienia i druku!

Wypowiedzenie OC Benefia

W pewnych sytuacjach konieczne jest rozwiązanie umowy polisy. Aby to zrobić, trzeba wypełnić oraz złożyć odpowiedni dokument. Dowiedz się, jak przygotować wypowiedzenie OC w Benefia!

Wypowiedzenie OC w Benefia

Wypowiedzenie OC w Benefia można złożyć w każdym momencie trwania umowy, czyli najpóźniej w przededniu jej zakończenia. Ma się prawo to zrobić np. wtedy, gdy nie chce się już dalej korzystać z tego świadczenia, ponieważ znalazło się lepszą ofertę lub rekalkulacja stawki wypadła bardzo niekorzystnie. Częstymi powodami, dla których składa się wypowiedzenie OC, są też sprzedaż lub utrata auta (np. w wyniku jego doszczętnego zniszczenia bądź kradzieży).

Jak złożyć wypowiedzenie OC w Benefia?

Wypowiedzenie OC w Benefia należy złożyć w formie pisemnej. W tym celu powinno się pobrać formularz, wypełnić, a następnie wydrukować i podpisać. Później wystarczy go zanieść osobiście do oddziału. Można też wysłać skan e-mailem na: bok@benefia.pl lub wypowiedzenia@benefia.pl albo przesłać dokument pocztą na adres:

 

BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Vienna Insurance Group
al. Jerozolimskie 162a, 02-342 Warszawa

Benefia wzór wypowiedzenia OC

Benefia wzór wypowiedzenia OC pomaga odpowiednio przygotować potrzebny dokument. Korzystając z gotowego formularza, na pewno niczego się nie przeoczy. Jeśli pominie się chociaż jeden wymagany element, pismo staje się nieważne. Co więcej, ubezpieczyciele po prostu lepiej traktują tak przygotowane pisma. Jeśli chce się, by rezygnacja z OC w Benefii przebiegła szybko i bezproblemowo, najrozsądniej jest pobrać i wypełnić odpowiednio przygotowaną formatkę.

 

Druk wypowiedzenia OC Benefia można znaleźć tutaj.

Kontakt Benefia

Logo Benefia Vienna Insurance Group

BENEFIA TU S.A. Vienna Insurance Group
Al. Jerozolimskie 162 A
02-342 Warszawa

Opinie o ubezpieczeniach Benefia

Maciej (Łódź)

Dwa tygodnie temu spowodowałem szkodę. Pierwszy raz w mojej karierze kierowcy naprawdę się zestresowałem. Udało się szybko skontaktować z ubezpieczycielem i nie musiałem wypełniać skomplikowanych formularzy. Plus dla Benefia za obsługę klienta.

Anna (Wrocław)

Każdego roku wybieram się z rodziną autem na wakacje. Dobre ubezpieczenie na samochód do w takim przypadku konieczność. Wzięliśmy pakiet Benefia z OC, AC i NNW. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której podróżuję bez takiego pakietu ubezpieczeń.

Krzysztof (Gdańsk)

Ubezpieczenie komunikacyjne Benefia to nie tylko standardowa ochrona OC na terenie kraju, ale też w krajach takich, jak Ukraina, do której często podróżuję. Zielona Karta pozwala mi na bezpieczna jazdę, bez nerwów i stresu na wypadek ewentualnej stłuczki lub innych wypadków losowych.

Porównywarka OC i innych ubezpieczeń - chcesz wiedzieć więcej?
Przeczytaj nasze poradniki!

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Kolor lakieru a numer VIN – jak uzyskać informację o fabrycznej powłoce?

Zauważyłeś odpryski na karoserii, ale nie masz pojęcia, jaki dokładnie odcień ma Twoje auto? A może chcesz kupić używany samochód i masz podejrzenia, że było malowane? Podczas przeglądu można uzyskać także informacje o fabrycznej, oryginalnej powłoce. Wyjaśniamy, jak […]

więcej
Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna samochodu – wszystko co musisz wiedzieć

Darowizna jest jedną z najpopularniejszych form przeniesienia własności, praktykowaną zazwyczaj w rodzinie lub wśród bliskich znajomych. Chcesz przekazać komuś swój samochód lub wkrótce to Ty zostaniesz nim obdarowany? Dowiedz się, na czym polega darowizna samochodu i co musisz […]

więcej
10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

10 najlepszych ośrodków narciarskich we Włoszech

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na narty? Jednym z najpopularniejszych kierunków jest malownicza, klimatyczna Italia. Doskonale sprawdzi się w przypadku pasjonatów, ale też osób, które dopiero po raz pierwszy chcą stanąć na stoku. Przedstawiamy 10 najlepszych ośrodków narciarskich […]

więcej

Wszystkie artykuły