Ubezpieczenia Beesafe

 • Oblicz składkę w mniej niż 2 minuty!
 • Dołącz do programu pomocy S.O.S Kierowcy za darmo!
 • Kup online i zapłać mniej!

Towarzystwo ubezpieczeniowe Beesafe

Październik 2020 roku był miesiącem, w którym na polski rynek ubezpieczeń weszła marka Beesafe. Jest to renomowany podmiot świetnie znany na wielu europejskich i światowych rynkach. Towarzystwo oferuje szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, które są świetnie przystosowane do potrzeb rynku. W Kioskpolis.pl można znaleźć oferty tego towarzystwa, oraz porównać je z alternatywnymi propozycjami konkurencji. Niewątpliwie jest to towarzystwo, którego polisy warto uwzględnić, gdyż często odznaczają się dobrą ceną za bardzo bogaty zakres ochrony. Najciekawsze są tu dodatkowe polisy, poza obowiązkowym OC.

Beesafe – nowa marka na polskim rynku

Jakość obsługi klienta stojąca na najwyższym poziomie i świetnie przemyślana oferta wszystkich podmiotów należących do Vienna Insurance Group to nie przypadek. VIG został założony już w 1824 roku. Przez dekady działalność firmy ewoluowała, dostosowując się do najnowszych trendów na rynku ubezpieczeń. Najbardziej dynamiczny okres rozwoju grupy przypadł na lata dziewięćdziesiąte ubiegłego tysiąclecia oraz pierwszą dekadę obecnego. Wtedy właśnie kształtowały się najwyższej standardy, które można spotkać w zakresie obsługi klienta w towarzystwie ubezpieczeniowym. Ogromne doświadczenie sprawia, że każda polisa oraz obsługa szkód są w Beesafe realizowane w sposób niezwykle precyzyjny, a firma wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. Na polskim rynku działają już inne marki tej grupy, co zwiększa zaufanie do Beesafe. Są to między innymi znany InterRisk, Wiener, czy Compensa. Nowy podmiot należący do grupy także zasługuje na zaufanie polskiego klienta. O wysokiej jakości obsługi we wszystkim podmiotach grupy świadczy fakt, że z powodzeniem działa ona na tak wymagających rynkach jak włoski, czeski, czy turecki i wielu innych. Marki grupy funkcjonują nawet w księstwie Liechtenstein., gdzie wymagania klientów stoją na najwyższym poziomie.

Opinie klientów o Beesafe

Wśród klientów Beesafe panują bardzo dobre opinie o tym towarzystwie ubezpieczeniowym. Co prawda działa ono na polskim rynku od 2020 roku, jednak zasłynęło z błyskawicznej obsługi szkód oraz bardzo szerokiego wachlarza polis komunikacyjnych. Klienci mogą tu ubezpieczyć się na wiele różnych okoliczności, a to wszystko z zachowaniem atrakcyjnej ceny, zwłaszcza przy zakupie większej ilości ubezpieczeń. Korzystając z naszej porównywarki Kiokspolis.pl można błyskawicznie znaleźć najciekawsze polisy tej marki oraz porównać je z konkurencją, a następnie wybrać opcję najlepszą dla siebie.

Beesafe – najlepszy kalkulator składki na rynku

Beesafe wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poprzez nowoczesne technologie. Większość systemów zakupu polisy online przewiduje konieczność podawania przez klienta sporej ilości danych. W Beesafe wcale nie jest to niezbędne. Kupując ubezpieczenie komunikacyjne, wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu i datę urodzenia jego właściciela. Wszystkie dane niezbędne do skalkulowania składki są automatycznie pobierane z UFG (Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny). W Kiokspolis.pl również posiadamy sprawny algorytm, który pozwoli maksymalnie skrócić okres kalkulowania składki, dzięki czemu zakup polisy następuje błyskawicznie zaraz po wybraniu właściwej oferty. Cały proces trwa jedynie chwile, a klient niezależnie od wybranej oferty nie musi się martwić o ewentualną rekalkulację składki. W Kioskpolis.pl to wszystko jest robione od razu. Nasza współpraca z Beesafe jest w pełni autoryzowana i jesteśmy oficjalnym przedstawicielem tej renomowanej marki.

Ubezpieczenie samochodu OC/AC w Beesafe

Kalkulator

Przejdź do kalkulatora ubezpieczeń Beesafe

Uzupełnij formularz

Uzupełnij formularz online

Porównaj

Porównaj ofertę polis Beesafe

Kup bezpieczenie

Kup ubezpieczenie komunikacyjne

Dodatkowe informację o zakresie ubezpieczenia

Dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne Beesafe

Beesafe daje także możliwość wykupienia dodatkowych polisy ubezpieczeniowych. Jedną z nich jest polisa „Wygodny kierowca”. Pozwala ona na skorzystanie z pomocy podczas organizowania naprawy auta i znalezieniu właściwego warsztatu samochodowego. Ubezpieczyciel załatwi wiele kwestii, takich jak:

 • naprawa auta,
 • naprawa opon,
 • zrobienie przeglądu okresowego,
 • wynajęcie samochodu zastępczego,
 • i wiele innych.

Kolejną z ciekawych polis jest ubezpieczenie akumulatora. Pozwala ona wezwać pomoc, gdy rozładuje się lub uszkodzi akumulator. W ramach ubezpieczenia będzie można go naładować lub wymienić. Pomoc można uzyskać przez całą dobę siedem dni w tygodniu w Polsce i na terenie całej Europy. Jest to przydatne zwłaszcza zimą, gdy istnieje ryzyko, że akumulator zamarznie.

Do innych polis dostępny w Beesafe należą

 • ubezpieczenie NNW Szkolne
 • ubezpieczenie szyby obejmujące zniszczenie przez osoby trzecie lub uderzenie kamieniem, lub na przykład gałęzią,
 • ubezpieczenie opony obejmujące wymianę koła w awaryjnych sytuacjach lub holowanie do warsztatu, gdy to konieczne,
 • ubezpieczenie bagażu działające w wyniku zniszczenia w zderzeniu, pożarze, lub powodzi.

Kupując wiele polis jednocześnie w Beesafe przy pomocy Kioskpolis.pl można liczyć na bardzo atrakcyjne ceny, a jak widać zakres ochrony, jest niezwykle szeroki.

Jak wybierać polisy komunikacyjne?

Zakup ubezpieczenia OC jest obowiązkiem. Jednak inne polisy komunikacyjne mogą być dowolnie wybierane przez kierowców. Oczywiście pozwalają one zwiększyć zakres ochrony, ale nie zawsze są warte brania pod uwagę. Zatem zanim podejmie się decyzję o zakupie konkretnego typu ubezpieczenia, warto określić, czy będzie to opłacalne. W tym celu niezbędne jest określenie indywidualnych potrzeb w kontekście ochrony ubezpieczeniowej. Przy polisach komunikacyjnych znaczenie ma między innymi ustalenie sposobu użytkowania pojazdu. W ten sposób można lepiej określić, przed jakimi rodzajami ryzyka warto się zabezpieczyć wykupieniem konkretnego produktu z rynku ubezpieczeń.

Dokonanie dobrego wyboru polisy komunikacyjnej wymaga analizy rynku. Warto sprawdzić między innymi ranking ubezpieczycieli, co pozwala ustalić, które firmy są w stanie zapewnić dostęp do konkretnego typu produktów. Dodatkowo można sprawdzić oceny ze strony klientów. Gdy sprawdzi się opinie o Beesafe, wówczas można zorientować się jaki poziom obsługi może zapewnić. Ma to znaczenie zarówno na etapie ustalania warunków ubezpieczenia, jak i też w momencie, w którym będzie się próbowało uzyskać odszkodowanie. 

Jak kupić ubezpieczenie Beesafe w kalkulatorze KioskPolis?

Kalkulator to proste w obsłudze narzędzie, umożliwiające wyliczenie składki za ubezpieczenie bez wychodzenia z domu. Podaj dane swoje, swojego pojazdu oraz współwłaścicieli pojazdu, jeśli tacy znajdują się w dowodzie rejestracyjnym. Kalkulator przedstawi Ci aktualne oferty, które możesz łatwo porównać i w szybki sposób zakupić. Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji, a całą kalkulację otrzymujesz również na adres mailowy podany podczas wyliczania składki.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Beesafe

Przed zakupem polisy warto zapoznać się z warunkami, na jakich będziesz objęty ochroną. Są one zapisane w dokumencie OWU Beesafe Komunikacja. Dokument udostępniony jest na stronie ubezpieczyciela oraz na naszej stronie. W Ogólnych Warunkach Umowy znajdziesz m.in. dokładny przedmiot swojego ubezpieczenia i zakres ochrony, a także spis sytuacji, w których ubezpieczyciel nie ponosi odpowiedzialności za szkody.

OWU dla Beesafe

OWU_Beesafe_komunikacja

Beesafe_OWU_NNW_Szkolne

Beesafe Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 162
02-342 Warszawa